Špeciálna klubová výstava retrieverov SRK - 15.2.2003
Bratislava, Výstavisko Prievozská ul.
 
rozhodčí pan Henric Fryckstrand ze Švédska, psy a feny od třídy mladých a
pan Štefan Janega ze Slovenska psy a feny puppy a dorost.
PSI FENY
třída puppy třída puppy
Aztek Evidog - VN1 Cheek to Cheek Tiger Lily - VN1, BOB Puppy, BIS Puppy
Adam Ludmilymark - VN2 Daisy od Hradu Veveří - VN2
Ivory Zlaté slnko - VN3 Aylin Evidog - VN3
Arax Ludmilymark - VN4
třída dorostu
třída dorostu Brenda of Dream Team - VN1, BOB dorost, BIS dorost
Daily Rais Aston Martin - VN1 Brigitte of Dream Team - VN2
Bruno Sneh Tatier - VN2
Bruce of Dream Team - VN3 třída mladých
Ashbury Touch the Sky - VN4 Timeless Golden Amy my Love - V1 CAJC Klubový vítěz mladých
Erianne the Best Gold - V2
třída mladých Beauty Quenn Scandinavia Finland - V3
Argo z Brdských luk - V1 CAJC, Klubový vítěz mladých Galáns Idill - V4
Eddie Slovakia Golden - V2 A-my Wish of the Dream - V
Bren Scandinavia Finland - V3 Bebita Scandinavia Finland - VD
Fred Black Diamond von Arnold - V4 Eliane the Best Gold - VD
Aran Gajary - VD Glen Zlabern - VD
Emir Slovakia Golden - VD
mezitřída
mezitřída Non-stop Dió - V1 CAC
Non-stop Dominó - V1 CAC Shade of Pale of Glen Sheallag - V2 res.CAC
Aaron my Golden Jewel - VD2 Elegance Gold Falmarka - V3
Bob - VD3 Charming Sweety Golden Erinor - V4
Bross od Zlatej stoky - VD4 Eminence Emily Aldamity - V
Borko Kalvársky vrch - VD Adora z Tvaroženských hájů - VD
Chocky Zlaté slnko - VD
Rebel Goldenpack Marty - VD třída otevřená
Cár Južný dvor - D Monsonvolgyi Viki - V1 CAC
Cathy od Hradu Veveří - V2 res.CAC
třída otevřená Barunka the Best Gold - VD3
Ari Salomon Scandinavia Finland - V1 CAC Flóra Zlabern - VD4
Charlie Zlaté slnko - V2 res.CAC
Artuš od Dívčího skoku - V3 třída pracovní
Gaius Zlaté slnko - VD4 Galáns Hot Love - V1 CAC, Klubový vítěz, BOB
Collin Linea Aurea - VD Bailey od Hradu Veveří - V2 res.CAC
Aare Sarah Scandinavia Finland - V3
třída pracovní
Caesar od Hradu Veveří - V1 CAC třída šampionů
Stanroph Steal the Glory - V2 res.CAC Amálka od Dívčího skoku - V1 CAC
Karvin Avalanche - V3 Ferra od Šeříku - V2
Expert of Blue Erinor - V4
Aramis od Dívčího skoku - V
Brix z Dražovského hájku - V
třída šampionů
Amor von er Awarenmark - V1 CAC Klubový vítěz
Karvin Zaicca - V2 res.CAC
Fortune Teller Golden Erinor - V3
Alex od Hradu Veveří - V4
Geronimo Zlaté slnko - V
 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]