Speciální výstava retrieverů - Třeboň 17.5.2003

Rozpis do kruhů a tříd 

Kruh č.1 Labrador Retriever psi 
rozhodčí Mrs. Luomanen Kirsi - Finsko
třída baby     145  1
třída dorostu       146 - 148 3
třída mladých   149 -160 12
mezitřída  161 - 170  10
třída otevřená 171 - 181 11
třída pracovní 182 - 188  7
třída vítězů   189 - 190   2
třída veteránů    191 1
Celkem Labrador Retriever psi                                                47
Kruh č.2 Labrador Retriever feny  
rozhodčí Mrs. Lechtonen Liisal Riita - Finsko
třída baby 192 - 197 6
třída dorostu 198 - 203  6
třída mladých 204 - 225   22
mezitřída   226 - 236   11
třída otevřená 237 - 249 13
třída pracovní   250 - 254 5
třída vítězů   255 - 256 2
třída veteránů  257 - 258    2
Celkem Labrador Retriever feny                                            67
Kruh č.3 Golden Retriever psi 
rozhodčí Mrs. Rautala Eeva - Finsko
třída baby    35 - 38 4
třída dorostu           39 - 46 8
třída mladých 47 - 58 12
mezitřída 59 - 65 7
třída otevřená  66 - 73 8
třída pracovní   74 - 78 5
třída vítězů  79 - 82 4
třída veteránů  83 1
Celkem Golden Retriever psi                                                    49
Kruh č.4 Golden Retriever feny
rozhodčí Mrs. Arens Hana - Rakousko
třída baby       84 1
třída dorostu  85 - 92 8
třída mladých     93 - 105 13
mezitřída  106 - 119 14
třída otevřená     120 - 131  12
třída pracovní  132 - 137  6
třída vítězů       138 - 143 6
třída veteránů   144 1
Celkem Golden Retriever feny                                                 61

Kruh č.5 Chesapeake Bay Retriever psi

rozhodčí Mr. Berchtold Peter - Rakousko
třída dorostu 1 1
třída otevřená 2 - 3   2
třída pracovní 4  1
Celkem Chesapeake Bay Retriever psi                                    4
Kruh č.5 Chesapeake Bay Retriever feny
rozhodčí Mr. Berchtold Peter - Rakousko
třída mladých    5 1
mezitřída    6 - 7 2
třída otevřená 8 1
třída pracovní 9 1
Celkem Chseapeake Bay Retriever feny                                  5
Kruh č.5 Curly Coated Retriever psi
rozhodčí Mr. Berchtold Peter - Rakousko
mezitřída      10 1
třída otevřená  11 1
třída vítězů     12 1
třída veteránů 13 1
Celkem Curly Coated Retriever psi                                           4
Kruh č.5 Flat Coated Retriever psi
rozhodčí Mr. Berchtold Peter - Rakousko
třída mladých  14 - 17 4
třída otevřená 18 - 21 4
třída pracovní  22 - 23 2
třída vítězů    24 - 25  2
Celkem Flat Coated Retriever psi                                            12

Kruh č.5 Flat Coated Retriever feny

rozhodčí Mr. Berchtold Peter - Rakousko
třída baby 26 1
třída mladých    27 - 29 3
třída mezitřída  30 1
třída otevřená 31 - 32 2
třída pracovní    33 1
třída vítězů   34 1
Celkem Flat Coated Retriever feny                                            9
Kruh č.5 Nova Scotia Duck Tolling Retriever psi
rozhodčí Mr. Berchtold Peter - Rakousko
třída mladých      259 1
mezitřída 260 - 261 2
třída otevřená      262 1
třída vítězů  263 1
Celkem Scotia Duck Tolling Retriever psi                                5
Kruh č.5 Nova Scotia Duck Tolling Retriever feny
rozhodčí Mr. Berchtold Peter - Rakousko
mezitřída 264 - 265  2
třída otevřená   266 1
Celkem Nova Scotia Duck Tolling Retriever feny                    3

     

Celkem se na Speciální výstavu přihlásilo 266 psů.

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]