Klub chovatelů loveckých slídičů - Sekce retrieverů

 
OVVR - Brod nad Dyjí - 3. 6. 2001

 
Jméno psa
ČLP
vůdce
nos
cena
Ostatní
TIAISZ VLČÍ STEPI
LR/9921
Zoe Penková
4
2. 202b.
CORAN Z NOVOVESKÝCH  LUČIN
LR/9246
Štěpánka Malypetrová
3
1.
214b.
AILA JATOJIRA
LR/9566
Vladimír Jakubal
4
1. 260b.
CARMEN POKLAD DOUBRAVKY
GR/2574
Božislav Řezníček
4
0
Aport z vody 0
I'MALWAYSGREEDY BOHEMIA BRAS
LR76812
Antonín Papírník
0
0
Nos 0
ANDY TOSTI
NSDTR/22
Anna Durajová
3
1. 216b.
MARINA GOLDENPACK MARTY
GR/4599
Jan Filip
4
1.
228b.
DAR OD HRUŠKOVSKÉHO POTOKA
GR/3812
Světlana Benedíková
3
1. 228b.
GALÁN POKLAD DOUBRAVKY
GR/3916
Johana Jechová
4
1.
228b.
RONY OD KLETECKÉ HRÁZE
LR/10944
V. Hédervári
3
1. 230b.
AGÁTA Z PŘELÍCKÉHO MLÝNA
GR/3847
Zuzana Stuchlová
4
1. 230b.
BLACK BERRY FALMARKA
LR/11021
Radana Javoříková
3
1. 234b.
ÁJA Z DOMU ŠTĚSTÍ
GR/4532
Radana Javoříková
4
1. 234b.
NYMFA Z VLČÍ STEPI
LR/7055
Lukáš Ulrich
3
1. 236b.
EVONIMUS
FCR/338
Dr. Ivo Burget
4
1.
240b.
RAY THE SUN OF BOHEMIA BRAS
LR/9768
Tereza Krutská
4
l. 
250b.
ANGIE Z PŘELÍCKÉHO MLÝNA
GR/3839
Ing. Milada Jirásková
4
l.
250b.

NINA OD KLETECKÉ HRÁZE
LR/8627
Vladimír Kujínek
3
1.
250b.
 
ELIŠKA OD ŽÁRSKÉHO RYBNÍKU
LR/6871
Jitka Lágnerová
4
1. 252b.
 
KRIST NANDI
LR/9386
Monika Chmelíková
4
1. 252b.
 
BLACK LADBRO
LR/6498
Petr Pražan
4
1.
2520.
 
ALANIS ERICSEAN
GR/4624
Monika Meerkampová
4
1.
256b.
 

 

Hlavní rozhodčí:                Jiří Čech
Rozhodčí ve skupinách:    Jiří Čech, Lucie Šeráková, Mgr. Milan Hampl
Ředitel zkoušek:                Karel Jedlička
 
 
 
OVVR - Stráž nad Nežárkou - 17. 6. 2001

 

Jméno psa
Člp
vůdce
nos
cena
Ostatní
EGÉDÉ Z VLČÍ STEPI
LR/9496
Karel Jedlička
4
1. 260b.
ANDĚLIKA Z VLČÍ STEPI
GR/2869
Ing.Vlastimil Fullsack
4
0
Vodění - 0
ILA IRSLAK
GR/4300
MVDr. Jiří Vobr
4
2. 244b.
HAIDY ZLUKOVSKÉ HÁJE
LR/10215
Jiřina Chlaňová
4
1. 260b.
BEN OD HŘEBEČSKÉ SKÁLY
LR/9671
Jiřina Chlaňová
4
1. 260b.
IDOL Z VLČÍCH LUK
LR/9811
Jiří Peříček
4
1. 260b.
SAKKARA Z VLČÍ STEPI
GR/4427
Tomáš Petráček
4
2. 236b.
I'MALWAYSGREEDY BOHEMIA BRAS
LR/6812
Antonín Papírník
4
2. 240b.
JESSY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
GR/4037
Zuzana Ranftlová
4
1. 230b.

 

Hlavní rozhodčí:                Jiří Čech
Rozhodčí ve skupinách:    Jiří Čech, Lucie Šeráková
Ředitel zkoušek:                Karel Jedlička
 
 
OVVR - Drahotěšice - 5. 8. 2001

 
Jméno Psa
Člp
vůdce
nos
cena
Ostatní
CASSIOPEA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
FCR/158
Jan Svátek
4
0
Aport v terénu-0
SVIDA Z VLČÍCH LUK
FCR/390
Ing. Petr Pokorný
4
0
Aport v terénu-0
FRONA BOHEMIA LEDINY
LR/10622
Josef Kulhánek
4
2. 228b.
KELBY S' ZITA
LR/11281
Iva Soukupová
4
2. 234b.
JESS CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
GR/4029
Marek Neužil
4
2. 229b.
DONA Z ÚROČNICE
LR/9838
Antonín Paseka
4
1. 260b.
ELIS Z MUCHOVY BOUDY
LR/10126
Luboš Sobotka
4
1. 260b.
JAJLA Z VLČÍCH LUK
LR/9808
František Slunéčko
4
2. 244b.
DITA Z JEZERNÍ LOUKY
GR72195
Pavel Brada
3
3. 208b.
ANDĚLIKA Z VLČÍ STEPI
GR/2869
Ing.Fullsack Vlastimil
0
0
Bázlivá povaha
BONY Z DRAHOTĚŠIC
GR/7027
Jan Damašek
4
0
Aport v terénu-0
JANET IRSLAK
GR/4309
Eliška Čurdová
4
0
Aport z vody - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hlavní rozhodčí:                Jiří Čech
Rozhodčí ve skupinách:    Jiří Čech, Lucie Šeráková
Ředitel zkoušek:                Karel Jedlička
 
 
OVVR - Varvažov - 31. 8. 2001
 

 

Jméno psa
Člp
vůdce
nos
cena
Ostatní
JASMÍNE OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU
LR/10030
Jiří Břicháček
3
0
Vrozená chuť- 0
FAIR Z VLČÍ STEPI
FCR/461
Zuzana Cigánková
4
0
Aport v terénu-0
JERRY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
GR/4028
Pavel Mařík
4
1. 252b.
ELKE GALA BLACK
LR/9735
Ing.Jana Martínková
4
1. 260b.
HIGH RIVAL GOLDEN ERINOR
GR/4413
Iva Ranftlová
4
1. 260b.
CAROL Z VLČÍCH LUK
CBR/56
Tereza Benetková
4
1, 260b.
BONNIE HAPPY DEVIL
LR/8950
Lucie Sinaiová
4
1. 242b.
NESSIE OD KLETECKÉ HRÁZE
LR/8624
Jaroslava Eisertová
4
1. 250b.
FELIX OF BLUE ERINOR
GR/3749
Zdenka Baumanová
4
1.
260b.
Aport se zvěří
FABIO GOLDEN ERINOR
GR/3158
Jaroslav Mach
4
3. 200b.
IRMA LIBOŠOVSKÁ BLATA
FCR/274
Ivana Golová
3
1.
250b.
AKIM BELONTIA
GR/3341
Robert Komínek
4
l.
228b.
KATRIN OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU
LR/10906
Helena Kotasová
4
l.
238b.
IRRLICH OF BOHEMIA BRAS
LR/6810
Edita Dvorská
4
l.
 238b.
CYRA ZE ZÁSMUK
GR74995
Dana Palivcová
4
l.
252b.
LANNY Z VLČÍ STEPI
FCR/590
Veronika Kostrbová
0
0
Vrozená chuť- 0
CONNY HRADECKÝ POKLAD
GR/5203
Zuzana Ranftlová
4
0
Aport v terénu-0
YESTERDAY'S BOHEMIA BRAS
LR/11622
Jarmila Horníčková
0
0
Chov. po výstřelu-0
CONNY BLACK SABLE BLUES
LR/10040
Rudolf Souček
0
0
Chov. po výstřelu-0
AURA MADAPE
FCR/478
Dagmar Švecová
0
0
Velmi bázlivá
FLEK OD KLÁRKY
LR/9988
Jiří Čunta
4
3. 208b.
PAIK OD ŘEKY ZLATNICE
LR/10627
Petr Václavík
3
1. 226b.
DINO ZE ŠTĚKOTU
GR/4582
Robert Vozka
4
3. 212b.
BADY OD VLTAVSKÉ STRÁNĚ
GR/4193
Tereza Hrubá
3
1. 216b.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Hlavní rozhodčí:                Jiří Čech
Rozhodčí ve skupinách:    Jiří Čech, Lucie Šeráková, ing. Bohumil Kovář
Ředitel zkoušek:                Karel Jedlička
 
 
 
OVVR - Drahotěšice - 9. 9. 2001
 
 
Jméno psa
Člp
vůdce
nos   cena
Ostatní
ARCHIE ZE SMOLINKY
LR/10337
Bohumila Slavíčková
4
1.cena-260b.
HIKA POKLAD DOUBRAVKY
LR/10013
Milan Nikl
4
1.cena-256b.
ARANKA ERICSEAN
GR/4621
Miroslav Nohava
4
1.cena-250b.
Aporty - zvěř
ASHLEY ZE SMOLINKY
LR/1034l
Josef Slavíček
4
1.cena-250b.
Aporty - zvěř
TELLIMA Z VLČÍCH LUK
LR/8997
Michaela Hávová
4
1.cena-250b.
DAIA GOLDEN ERINOR
CBR/48
Andrea Machalová
4
1.cena-240b.
CONNY HRADECKÝ POKLAD
GR/5203
Zuzana Ranftlová
4
2.cena-244b.
ANETA OD RÁKOVÁKU
LR/9139
Božena Šimková
4
2.cena-226b.
KOL1NSIE Z VLČÍCH LUK
LR/8230
lva Vančurová
3
2.cena-220b.
JALTA Z VLČÍ STEPI
LR/6585
Ivana Mekyňová
4
 2.cena-218b.
 
JESSY POKLAD DOUBRAVKY
GR/4344
Ing. Petr Štěpánek
4
2.cena-212b.
 
EN POKLAD DOUBRAVKY
GR/3912
Alena Ottomanská
4
2.cena-212b.
 
YO -XARA ZE SMOLINKY
LR/9043
Bohumila Slavíčková
3
2.cena-204b.
 
JANET IRSLAK
GR/4309
Eliška Čurdová
4
3.cena-198b.
 
VALENTÝNA Z VLČÍCH LUK
GR/3777
Drahomíra Blašková
4
0
Aport v terénu-0
ZOSEF OF BROWNBANK COTTAGE
LR/12072
Josef Slavíček
4
0
Ochota ve vodě-l
HERA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
GR/3668
Veronika Jerzová
0
0
Nenastoupila
ELSA SONAK
GR/2504
Ludmila Zavřelová
0
0
Nenastoupila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hlavní rozhodčí:                Ing. Bohumil Kovář
Rozhodčí ve skupinách:    Jiří Čech, Lucie Šeráková, Ing. Bohumil Kovář
Ředitel zkoušek:                Karel Jedlička