Oblastní výstava Lysá nad Labem – 4. května 2003

Labrador retriever

Psi  - třída mladých
Bentley Yellow Queen ( Ole x Clea Draco Minor) V4
Dios Samba Star ( First Man Draco Minor x Aqua Samba Star) vyloučen
Eiko Kass z Proutku ( First Man Draco Minor x Dora od Pláňat) V2
Fron Javorův Dvůr ( Art ze Zásmuk x Dona ze Zásmuk V1, VTM
Pascalino Misantos ( Cedrik Draco Minor x Ariela Chyšská buš) V3
Psi - mezitřída
Aramis Jankov vršok ( Rocheby Smokescreen x Etna z Drenia) V1, VT
Psi - třída otevřená
Adrie od Císařského mostu ( Sable Prince Erinor x Erna z Javořických lesů) V2
Brit z Proutku ( Cedrik Draco Minor x Dora od Pláňat) V1, VT, OV
Psi - třída pracovní
Art Jatojira ( Cedrik Draco Minor x Ambra Pyrrhos of Prag) neoceněn
Bren z Proutku ( Cedrik Draco Minor x Dora od Pláňat) V1, VT
Feny - třída mladých
Dara Samba Star ( First Man Draco Minor x Aqua Samba Star) V1, VTM
Dela Samba Star ( First Man Draco Minor x Aqua Samba Star) VD
Delfi Samba Star ( First Man Draco Minor x Aqua Samba Star) V4
Dolly Samba Star ( First Man Draco Minor x Aqua Samba Star) V3
Lar Trix Terra Fortuna ( First Man Draco Minor x Alfa Samba Star) VD
Levis Tara Terra Fortuna ( First Man Draco Minor x Alfa Samba Star) V2
Feny - mezitřída
Aranka z Koterovských Hradčan ( Reed Bri-Col Blafl and White x Torry od Koterovského mlýna) VD
Claire Černý klenot ( Istar Górska Fantazja x Aeneas Černý Klenot) V2
Grada Elva Bohemia ( Birchbrook Paddington Bear x Cleopatra Wamso) V1, VT
Ráchel Bri-Col Black and White ( Bert z Libušina chovu x Iris Bri-Col Black and White) D
Feny - třída otevřená
Dina z Proutku ( Birchbrook Paddington Bear x Alba z Proutku) V1, VT, OV
Kessy Poklad Doubravky ( Amberside Another Rumpus x Princka ze Zámek) V2
Nely ze Staré výšiny ( Cyrus Draco Minor x Bony od Podhrad.rybníka) VD3
Feny - třída pracovní
Barbara Alfa Sírius ( Amberside Another Rumpus x Anett Černý klenot) V1, VT
Eny Javorův dvůr ( Timmy ze Smolinky x Dona ze Zásmuk) V2
Kará z Vlčí stepi ( Partridge Wiggins x Valencia z Vlčích luk) VD3

Golden retriever

Psi  - třída mladých
Arny od Temné skály ( Adar Gold Rebecca x Cita od Koterov.mlýna) VD
Brad the Best Baron ( Baron Elva Bohemia x Jenny Gold Liboš.blata) V2
Jolly Joker Golden Erinor ( Farmer Hills Loveday Bongo x Annabella) V1, VTM
Psi - mezitřída
Argos Artesia Bihemica ( Etien Sonak x Artesia Gaia od Pramene Satiny) V1, VT, OV
Dar od Jelení hory ( Melody Makers M.of Louis x Chyva z Javořicka) VD
Feny - třída mladých
Benny Bellis Perenis ( Melody Makers Willow x Bessy Aurea Rosa) VD
Dixi z Jižních hvozdů ( Gembek´s Knight of Music x Korina od Kal.vrchu) VD
Kelly z Otické horky ( Earl Onyx Boh.Gold x Gaja z Otické horky) V
Feny - mezitřída
Barbie Bohemian Champagne (Etien Sonak x Cathy Bohemian Gold) VD
Feny - třída otevřená
Carin Dominik ( Cleo of Blue Erinor x Baby Doll of Blue Erinor) V
Countess Caroline Sacadar ( Medalian Man Rescator x Carolina Sc.Fin) VD
Dolly od Kamenné hradby (Medalian M. Rescator x Catty od Kam.hradby) VD
 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]