Mezinárodní výstava psů České Budějovice 27. - 28. 4. 2002
Výsledky - Zlatý retrívr - PSI
TŘÍDA DOROSTU
1587 ANDY NA ROZTĚŽI CZ VELMI NADĚJNÝ
1588 EXY Z TRČKOVÝCH LESŮ CZ VELMI NADĚJNÝ
TŘÍDA MLADÝCH
1589 ARAMIS OD DÍVČÍHO SKOKU CZ VÝBORNÝ 2
1590 ARCHIE THE BEST BARON CZ VÝBORNÝ 4
1591 ARNY OD KOPÝTKA CZ VELMI DOBRÝ
1592 ARTEMON Z ÚDOLÍ MERTY CZ VELMI DOBRÝ
1593 ARTUR THE BEST BARON CZ VÝBORNÝ 3
1594 ATOS OD KOPÝTKA CZ VELMI DOBRÝ
1595 BONO Z TŘEBOŇSKÝCH LUK CZ VELMI DOBRÝ
1596 BRYT Z JIŽNÍCH LESŮ CZ VELMI DOBRÝ
1597 CID GOLD CHARY CZ VELMI DOBRÝ
1598 CLARK Z JIŽNÍCH HVOZDŮ CZ VELMI DOBRÝ
1599 ERNO ZE SOKOLÍ DOLINY CZ VELMI DOBRÝ
1600 FALCON JOTÝR CZ VELMI DOBRÝ
1601 MABBY Z VLČÍCH LUK CZ VÝBORNÝ 1, CAJC, BOB
1602 MIKY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ CZ VELMI DOBRÝ
1603 SILVER OD KLETECKÉ HRÁZE CZ VELMI DOBRÝ
MEZITŘÍDA
1604 AARO SAMUEL SCANDINAVIA FINLAND CZ -
1605 BLUES WHO´S WHO V.D.BEERSE HOEVE CZ -
1606 HEARTY BOY BOHEMIAN GOLD CZ VELMI DOBRÝ
1607 ORMAN VALENTINO BOHEMIA CZ VELMI DOBRÝ
TŘÍDA OTEVŘENÁ
1608 ANDY Z VESELÝCH LUK CZ VÝBORNÝ
1609 AROS PŘÍBĚNICE CZ VÝBORNÝ
1610 DAG Z VLČÍ STEPI CZ VELMI DOBRÝ
1611 DINO BRITLAND CZ VELMI DOBRÝ
1612 FALCO Z JEZERNÍ LOUKY CZ VÝBORNÝ
1613 HANDY IMP OF GOLDEN ERINOR CZ VELMI DOBRÝ
1614 HIGH RIVAL GOLDEN ERINOR CZ VELMI DOBRÝ
1615 HOMBRE MARTY CZ VÝBORNÝ 1, CAC
1616 JAGUAR POKLAD DOUBRAVKY CZ VÝBORNÝ
1617 JEFF MARTY CZ VÝBORNÝ 2, Res.CAC
1618 JESS CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ CZ VÝBORNÝ 3
1619 ROX Z HORNÍ LEJŠOVKY CZ VELMI DOBRÝ
1620 SILVER MIST RESCATOR CZ VÝBORNÝ 4
TŘÍDA PRACOVNÍ
1621 ARNOLD OD RÝZNARKY CZ výborný 3
1622 BADDY Z HÁJKU CZ výborný 1, Res.CACIB
1623 CÉZAR OD KOTEROVSKÉHO MLÝNA CZ VÝBORNÝ
1624 corry valentino bohemia CZ VELMI DOBRÝ
1625 EARL ONYX BOHEMIAN GOLD CZ VÝBORNÝ 4
1626 HANNO OD ŠEŘÍKU CZ VELMI DOBRÝ
1627 IGO POKLAD DOUBRAVKY CZ VELMI DOBRÝ
1628 SUNBEAN GENTLE D.JEVENING STAR VÝBORNÝ 2, Res. CAC
TŘÍDA ŠAMPIONŮ
1629 CH.ALEX OD HRADU VEVEŘÍ CZ VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB
TŘÍDA VETERÁNŮ
1630 CH.HAWKBACTCH JOLLY ROGER CZ -
Výsledky - Zlatý retrívr - Feny
TŘÍDA DOROSTU
1631 ERNY Z TRČKOVÝCH LESŮ CZ VELMI NADĚJNÝ
1632 ESA Z TRČKOVÝCH LESŮ CZ VELMI NADĚJNÝ
TŘÍDA MLADÝCH
1633 AGGY Z LUČNÍ ZÁŘE CZ VELMI DOBRÝ
1634 AGGY Z LUČNÍ ZÁŘE CZ -
1635 AGÁTA GOLDEN HESSIE CZ VÝBORNÝ 1, CAJC
1636 AIMY OD DÍVČÍHO SKOKU CZ VÝBORNÝ
1637 AJA Z VLČÍ STEPI CZ VÝBORNÝ 3
1638 ALLY THE BEST BARON CZ VÝBORNÝ
1639 AMÁLKA Z DEHTÁŘSKÉ BAŠTY CZ VELMI DOBRÝ
1640 ANTEA Z LUČNÍ ZÁŘE CZ VELMI DOBRÝ
1641 ARABELKA Z CHOVU MAMA CZ -
1642 ARIEL OD DÍVČÍHO SKOKU CZ VÝBORNÝ
1643 ARISA BOHUMILÉ CZ VELMI DOBRÝ
1644 ARNIKA Z LUČNÍ ZÁŘE CZ -
1645 BRENDA OD RAJSKÉ STRUHY CZ VELMI DOBRÝ
1646 BYSTROUŠKA GOLD SADACAR CZ VÝBORNÝ 2
1647 CARIN GOLDEN HAPPY CZ VELMI DOBRÝ
1648 CARMEN THE BEST GOLD CZ -
1649 CONNY HRADECKÝ POKLAD CZ VÝBORNÝ
1650 CRISTIN HRADECKÝ POKLAD CZ VÝBORNÝ 4
1651 DITA GOLDEN PRESTIGE CZ VELMI DOBRÝ
1652 ERNA ZE SOKOLÍ DOLINY CZ VELMI DOBRÝ
1653 HATTY GOLDEN DIABETTY CZ VELMI DOBRÝ
1654 FINA Z DRAHOTĚŠIC CZ VELMI DOBRÝ
1655 KARI IRSLAK CZ VELMI DOBRÝ
1656 MADELAINE CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ CZ VELMI DOBRÝ
1657 MARCELKA Z VLČÍCH LUK CZ VELMI DOBRÝ
1658 MAČKA Z VLČÍCH LUK CZ VELMI DOBRÝ
1659 MOLLY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ CZ VELMI DOBRÝ
1660 ORINKA LIBOŠOVSKÁ BLATA CZ VELMI DOBRÝ
1661 ROCKY RON SLAPSKÁ ALEJ CZ VELMI DOBRÝ
1662 SÁRA OD KLETECKÉ HRÁZE CZ VÝBORNÝ
MEZITŘÍDA
1663 AARE SARAH SCANDINAVIA FINLAND CZ VÝBORNÝ 1, CAC
1664 AILIN ZE ZLÍNSKÝCH STRÁNÍ CZ VELMI DOBRÝ
1665 AMANDA Z DRAHOTĚŠIC CZ VELMI DOBRÝ
1666 AMBRA GOLDEN HESSIE CZ VELMI DOBRÝ
1667 BAILEY OD HRADU VEVEŘÍ CZ VÝBORNÝ 4
1668 BEATA SV. HUBERTA CZ VELMI DOBRÝ
1669 BONA SV. HUBERTA CZ -
1670 CETTY Z HÁJKU CZ VELMI DOBRÝ
1671 HAKYNA BRITLAND CZ VÝBORNÝ 2, Res. CAC
1672 KARVIN KIND OF MAGIC CZ -
1673 SALA Z VLČÍ STEPI CZ VÝBORNÝ 3
1674 SÁGA Z VLČÍ STEPI CZ VELMI DOBRÝ
TŘÍDA OTEVŘENÁ
1675 ALDA TIVOLIS GARDEN CZ VELMI DOBRÝ
1676 AMÁLKA ZE ZLATÉHO PELÍŠKU CZ VÝBORNÝ 4
1677 ANGIE Z PŘELÍCKÉHO MLÝNA CZ VÝBORNÝ 2, Res. CAC
1678 ASKA Z DORČINY SMEČKY CZ VELMI DOBRÝ
1679 BELLA Z DRAHOTĚŠIC CZ VELMI DOBRÝ
1680 BONNIE ZLATÝ PÍSEK CZ VELMI DOBRÝ
1681 BRIXÍ Z TRČKOVÝCH LESŮ CZ VÝBORNÝ
1682 DAISY MY LOVE OF BLUE ERINOR CZ -
1683 DAPHNE ZE SUCHDOLSKÉHO ÚDOLÍ CZ -
1684 DARJA OD VLKOVSKÉ DUNY CZ VÝBORNÝ
1685 DOLLY POINSETTIA CZ VELMI DOBRÝ
1686 ELSA POKLAD DOUBRAVKY CZ VÝBORNÝ
1687 HANNAH GOLDEN ERINOR CZ VÝBORNÝ 3
1688 HENNESSY GOLDEN ERINOR CZ VÝBORNÝ
1689 JENNY POKLAD DOUBRAVKY CZ VÝBORNÝ
1690 JUSTY Z OTICKÉ HORKY CZ VELMI DOBRÝ
1691 REMINGTON ROMANTIC AMY CZ VÝBORNÝ
1692 TELSS Z DUBSKÉ LHOTY CZ VELMI DOBRÝ
1693 TILIA Z VLČÍ STEPI CZ VÝBORNÝ 1, CAC, CACIB
TŘÍDA PRACOVNÍ
1694 BESSY Z TRČKOVÁCH LESŮ CZ VÝBORNÝ
1695 Öerdöeghyi-Berni tara SK VÝBORNÝ 2, Res. CAC
1696 CYRA ZE ZÁSMUK CZ VÝBORNÝ 1, CAC
1697 ELSA Z KOFROŇOVA CZ VELMI DOBRÝ
1698 LASIE GOLDEN NANDI CZ VELMI DOBRÝ
1699 URA GOLDEN LUK CZ VÝBORNÝ 3
1700 WALTERAU Z VLČÍ STEPI CZ VÝBORNÝ 4
TŘÍDA ŠAMPIONŮ
1701 CH. ARINKA HAŠLERKA CZ -
1702 ASTA Z RADLICKÝCH LUK CZ VÝBORNÝ 1, CAC, Res.CACIB
1703 Öerdöeghyi-Berni VANESSA SK VÝBORNÝ 2, Res. CAC
TŘÍDA VETERÁNŮ
1704 AISA RU-SLAN CZ -
   

Výsledky poslala Marie Šustová zlatyretrivr@zlatyretrivr