MVP Brno, 8.2.2002
rozhodčí: psi: Mgr. Hampl Milan (CZ), feny: MVDr. Janega Štefan (SK)

PSI FENY
třída dorostu třída dorostu
Bruce of Dream Team  VN1 Brenda of Dream Team  VN
Edmond z Dražovského hájku   VN2 Elis z Dražovského hájku  VN
Ashbury Touch The Sky   N Golden Marian Delibles VN
Bard z Padělského mlýna  N Channy Bohemian Gold  N
třída mladých třída mladých
Brad the Best Baron  V1, CAJC Erianne The Best Gold  V1 CAJC
Andre Arieta Adonis   V2 A-my Wish of The Dream   V
Aron od Židáku  V3 Adélka z Pálavských vrchů  V
Argos Artesia Bohemica  V4 Erny z Trčkových lesů V
Alt Inflagranti  V Fleur The Best Gold  V
Agbar od Opárenského hrádku  VD Atis Wish of The Dream   VD
Falk Poinsenttia  VD Amálka od Říčanského potoka  VD
Oberth z Vlčích luk VD Candy Girl z Malebného Povltaví  VD
Enricatty od Kamenné hraby  VD
mezitřída Fellon The Best Gold  VD
Geda z Vlčí stepi VD
Arthur the Best Baron V1 CAC Ghia sv. Huberta  VD
Amor My Golden Jewel  V2 res.CAC Oxana Misantos  VD
Argo z Brdských luk  V3 Alina z Brdských luk  D
Chocky Zlaté slnko  V4
Artur s Ray Dór  V mezitřída
Bruno od Ríšovy studánky  V
Charleton Golden Erinor V Esa z Trčkových lesů  V1, CAC, CACIB, BOB
Cid z Dražovského hájku  V Charming Sweety Golden Erinor   V2 res.CAC
Erno ze Sokolí doliny  VD Elis Gold Falmarka V3
Player Goldenpack Marty VD Esty z Trčkových lesů  V4
Cora Korem  V
třída otevřená Adora z Tvaroženských hájů  VD
Ariana Žluté slunce  VD
Xabor Rescator  V1 CAC Daja ze Zásmuk  VD
Billy z Dražovského hájku V2 res.CAC Erna Lovec z Dračína  VD
Artuš od Dívčího skoku VD
třída otevřená
třída pracovní
Brix z Dražovského hájku V1, CAC, CACIB En Poklad Doubravky V1, CAC
Expert of Blue Erinor V2 res.CAC Elegance Gold Falmarka V2 res.CAC
Aros Příběnice V3 Terry Valentino Bohemia  V3
Blues Who´s Who v.d. Beerse Hoeve  V4 Bára z Modřínové aleje  V4
Aramis od Dívčího skoku  VD Nitouche Valentino Bohemia  V
Bonnie od Hradu Veveří VD
třída šampionů Adélka od Ríšovy studánky VD
Kantilena Slapská alej  VD
Alex od Hradu Veveří V1, CAC, res.CACIB
Robin Hood of Glen Sheallag  V2 res.CAC třída pracovní

Amálka od Dívčího skoku V1, CAC, res.CACIB
Bailey od Hradu Veveří   V2 res.CAC
Cyra ze Zásmuk V3
Aisi Ray Dór  V4
Aare Sarah Scandinavia Finland  V
Ara Bellis Perennis  VD
Roza Slapská alej  VD
třída šampionů
Angie od Přelíckého mlýna V1, CAC

V soutěži o nejkrásnější pár psů výstavy získal 1.místo pár zlatých retrívrů:

JCh. Charming Sweety Golden Erinor   a  Ch.Baron Elva Bohemia