MVP Brno  8.2.2003 -  výsledky retrieverů
                          
Chesapeake Bay Retriever
 rozhodčí Pasák František
Psi - třída mladých Feny – třída mladých
AVAR Sirius Pro V1,CAJC Aschinta Adey May V1, CAJC
Atrey Balajne V2 Sabre z Vlčích luk V2
Psi - třída pracovní Feny mezitřída
JCh Cash z Vlčích luk V1,CAC,CACIB Gaddí z Vlčích luk V1, CAC,r.CACIB
Lakeshore Bob Vlci Luka V2,r CAC,r.CACIB Feny třída otevřená
Lambi z Vlčích luk V1, CAC,CACIB,BOB
JCh Aura Sirius Pro V2 r.CAC
Feny třída pracovní
Cartagene z Vlčích luk V1, CAC
Ammie Sirius Pro V2, r.CAC
Nova Scotia Duck Tolling Retriever
rozhodčí Pasák František
Psi mezitřída Feny – třída dorostu
Nordwart Laios V1,CAC,CACIB,BOB Elka Tosti VN1
Cezar Tosti V2 Feny mezitřída
Psi - třída otevřená Betta Toller Bryvilsár V1,CAC
Andy Tosti V1,CAC Feny - třída otevřená
Fariz z Vlčích luk V2,r.CAC Mäkiharjun Fan-Fan Fanny V1,CAC,CACIB
Psi - třída šampionů Feny třída pracovní
Ch.Red Cyrus Tueholt V1,CAC,r.CACIB Eina Black Jolly V1,CAC r.CACIB
Flat Coated Retriever
rozhodčí Pasák František
Psi - třída dorostu Feny – třída dorostu
Amar Inpersona VN1 Gwynet Cher Tichý Ruland VN1
Ronny od Velké vody VN2 Feny – třída mladých
Psi - třída mladých Amy z Borového vršku VD2
Rag z Vlčích luk V1 Magdalénka z Vlčích luk V1, CAJC
Raid z Vlčích luk V2 Feny mezitřída
Psi mezitřída Asta ze Šidláku V1, CAC, CACIB
Alan ze Šidláku V3 Bessy Lenfir V2 r. CAC
Argo ze Šidláku V Brinnie Madape VD3
Bak Lenfir V2 r. CAC Feny - třída otevřená
Filou of Fridolin´s Flat V1, CAC Ataiga of Fridolin´s Flat VD
Naloxon z Vlčí stepi V4 Aura ze Soutockého luhu V1, CAC
Psi - třída otevřená Axa od Dubenských rybníků VD4
Ajax z Klenovské stráně V2,r.CAC Fair z Vlčí stepi VD3
Andy Madape V3 Nikky Libošovská blata VD2
Argo Lakam Silver V1,CAC,CACIB,BOB Feny třída pracovní
Carlo of Fridolin´s Flat V4 Ada ze Šidláku V1,CAC,r.CACIB
Zetti z Vlčích luk VD Feby třída šampionů
Psi - třída pracovní Ch.Splashing Water´s Fancy Fairy V1, CAC
Swallowsflight Ebony Quin V1,CAC,r.CACIB
Labrador retriever – psi Labrador retriever – feny
rozhodčí Zake Ligite, Lotyšsko rozhodčí Trainin Rita, Izrael
Psi třída dorostu Feny – třída dorostu
Dandie Rescue VN Dolly Rescue VN1
Psi - třida mladých Feny – třída mladých
Adamis Black Bellus Margo V4 Agnes Black Bellus Margo V
Amir Rabula V Belinda od Draháňské skály VD
Amor Zlatý déšť VD Benjie od Jaloviska VD
Barny od Jaloviska V Camilla Jatojira VD
Enzo Lab Treasure V Cherry z Muchovy boudy V
Eron z Bouškova Dvora V1 CAJC Christmas star Sable Blues V3
Hektor ze Zámek Ribry V Claire Černý klenot V
Hugo z Muchovy boudy V Dita z Proutku VD
Jack od Račáku V Ester z Bouškova Dvora V4
Kuba Trokavecká farma VD Face z Kaštanové aleje V1 CAJC
Lesan z Javořických lesů V Friga ze Smolinky V
O Sofinas Play The Game V Happy – Day Draco Minor V
Ringo Libošovská blata V2 Lorin z Javořických lesů V
Ronny Libošovská blata V Natalie od Himalájského cedru V2
Tuxedo of Tintagel Winds V Qvina Libošovská blata V
Yankee of Tankaram VD Rosanan Just A Rose VD
Psi mezitřída Rozárka Libošovská blata V
Archie od Českého ráje V2 r.CAC Vanessa z Trojánku VD
Vitality of Tankaram V1,CAC r.CACIB Vinner z Trojánku V
Psi - třída otevřená Feny mezitřída
Aaron Acer tetřeví dvůr ? Amourette Black Bohemia VD
Agis Pod Hradem Lichnice ? Bessy Deina z Prus VD
Archie z Jelení kotliny ? Bessy z Ročkova V
Dany Sable Blues V Bojka od Zeleného smrku V2 r.CAC
Falco z Muchovy boudy V1 CAC Dixi z Bouškova dvora V
Mardas Harvest Reaper V3 Far-Away Fancy Aldamity V
Queen´s Diamind Rescator V2 r.CAC First Lady Aldamity V1 CAC
Velvet Seal Bohemia Bras V Feny - třída otevřená
Psi - třída pracovní Backy Gold z Orvetu V
Boddy Alimraj V1 CAC Bessy od Tomického potoka VD
Goran z Voldušského vrchu V2 r. CAC Calth z Muchovy boudy VD
Psi - třída šampionů Cela z Proutku V1,CAC,CACIB,BOB
Ch.Quail Hunter Tankaram V2 r.CAC Dája Trávník-Jarošov ?
Ch.Strongline´s Kernel V1 CAC, CACIB Daphne Gala Black V
Psi - třída veteránů Elsa z Libušina chovu VD
Cyr od Sv.Prokopa V1 Erna z Podblanicka VD
Frances Sable Blues V
Greis Winsdorf V
Maici od Himalájského cedru V4
Tornádo Tokaito Bohemia Bras VD
Viking-Countess Bohemia Bras VD
Feny - třída pracovní
Adinachoco Kelby´s VD
Dari z Bouškova dvora V
Faith Sable Blues V3
Tarnfalke´s Tinka V4
  Tarnfalke´s Pipi V2 r.CAC
JCh.Upward Star Tankaram V1 CAC
Feby - třída šampionů
Ch. Alma Chyšská buš V2 r.CAC
Darwby z Muchovy boudy V1,CAC r. CACIB
 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]