EuroDogShow Bratislava 2003


Kruh č. 40 – rozhodčí Martinéz M.A. Argentina

Přihlášeno: 43 psů a fen

Při zjištění, že nás posuzuje argentinský rozhodčí jsem si říkal, zda vůbec někdy flaty viděl.  Jaké bylo ale příjemné překvapení, když tento pán začal posuzovat a hned  přítomné přesvědčil, že nejenom je asi již viděl, ale že má pro psy cit a dokáže spolehlivě ocenit míru kvality jednotlivých vystavovaných jedinců. Snad jen v případě českého psa Argo Lakam Silver jsme si mysleli, že je náš pes lepší než jeho soupeř z Chorvatska.

Nyní jak to všechno dopadlo:  

PSI
Třída dorostu:
SANI’S FLATCOATS BORN TO DANCE                 VN     /DK/
Black Amandas Ivanhoe x Black Amandas Look At Me   
        
Třída mladých:
BLACKIE ZE SOUTOCKÉHO LUHU                        V2   /CZ/
Emanon Crays x Sylva z Vlčích luk 
RAID Z VLČÍCH LUK                                                  V1, CAJC  /CZ/
Black Amandas Jolly Good Fellow x Blatnice z Vlčích luk 
TOMMY LIBOŠOVSKÁ BLATA                                 VD   /A/
Melody Makers Hope of Liberty x Liza z Vlčích luk
          
Třída střední:
ARIZONA DREAM                                                         V2, R.CAC  /I/
Comics Acapulco x Heilurihannan Kiss Mequick
CLEMENT BLACK WIND OF VARADZIN                 V1, CAC, R.CACIB /HR/
Almanza Highway Robbery x Areta Black Wind of Varadžin
          
Třída otevřená:
ALMANZA RED HOT CHILIPEPPER                         V1, CAC  /HR/
Almanza Sharp Shooter x Almanza Chocolate Caramel
ARGO LAKAM SILVER                                                V2, R. CAC   /CZ/
Jenky Vom Retrieverzwinger x Nela Anisok
          
Třída pracovní:
BLACK AMANDAS JOLLY GOOD FELLOW            V1, CAC, CACIB, Evropský vítěz  /CZ/
Black Amandas Count on Me x Almanza Wheel of Fortune
SANI’S FLATCOATS AIR BORN LOVE                      V3   /DK/
Black Amandas Ivanhoe x Black Amandas Heaven on Eart
SWALLOWSFLIGHT EBONY QUIN                            V2 R. CAC    /CZ/
Breamist Galway Lad x Wizardwood Rippling Water

 

FENY

Třída dorostu:

SANI’S FLATCOATS BLACKBURRY BLOSOM         VN   /DK/
Black Amandas Ivanhoe x Black Amandas Look At Me
           
Třída mladých:
 
AUGHNALECK DUTCH DVOTION                               V5     /NL/
Dusky Dasch Of Shadowbrae x Burrenreghi Sue
ESTER BLACK WIND OF VARAŽDIN                           V3     /HR/
Twilight Star’s Easy Rider x Rommy Black Wind Of Varaždin
GOVAN DENISE                                                                V2      /A/
Black Amandas Cout on Me x Govan Candy              
HILWAS SOVEREIGN                                                      V4      /FIN/
Swallowsfight Ebony mage x Hilwas Santana
MOONSTRUCK LOST AND FOUND                              V1, CAJC  /S/
Moonstruck Daredevil x Moonstruck Notorious
              
Třída střední:
 
AFRICAN QUEEN                                                               V1, CAC    /I/
Comiks Acapulco x Heilurihannan Kiss Me Quick
ANGEL AT MY TABLE                                                      V2, R. CAC   /I/
Comiks Acapulco x Heilurihannan Kiss Me Quick
DARK DEVOTION BLUE BRITISCH BLUFF                  V3           /NL/
Wizardwood Tawny Tormentil x Casuarina Aconcagua
               
Třída otevřená:
BECK OF CHELBOROUGH                                               V4           /NL/
Blackrake OteloOf Collyers x Wave Of Wimborne
BESSY LENFIR                                                                     V1, CAC  /CZ/
Black Amandas Jolly Good Fellow x Tessy Anisok
CH AURA ZE SOUTOCKÉHO LUHU                                V3       /CZ/
Black Amandas Jolly Good Fellow x Sylva z Vlčích luk
HILWAS SANTANA                                                              V6       /FIN/
Klokkeroäsen’s Asarija x Hilwas Phoenix
OLY BLACK OF FUNDY BAY’S NAIAD                            V5       /I/
Gayplume Gamesmaster x Lianga Black Bay’s Naiad
PETER PANS ATENA BLACK                                            V2, R. CAC  /I/
Viewpoint’s Lancelot x Black Of Fundy Bay’s Naiad
UNDINE VOM RETRIEVERZWINGER                             V7   /A/
Camwood Flying Dutchman x Juno Vom Retrieverzwinger
               
Třída pracovní:
ARINKA OD DUBENSKÝCH RYBNÍKŮ                            V4   /CZ/
Black Amandas jolly Good Fellow x Cilka Libošovská blata
BLACK AMANDAS LOOK AT ME                                     V2, R. CAC   /DK/
Black Amandas Count On Me x MoonstruckIn It To Win It       
DARK DEVOTION APRIUS WATER BUBBLES               V3     /NL/
Casuarina Tungku Makota x Casuarina Aconcagua
SPLASHING WATER’S FANCY FAIRY                              V1, CAC    /D/
Plainfire’s Dashing Diamond x Splashing Water’s Brenda
               
Třída šampionů:
CH HEILURIANNAN KISS ME QUICK                               V1, CAC, CACIB, EVROPSKÝ VÍTĚZ, BOB
Almanza Talk About Style x Heiluriannan Filmstar                   
PETER PANS ATENA BLACK                                              V2, R.CAC   /I/
Viewpoint’s Lancelot x Oly  Black of Fundy Bay’s Naiad
ICH CASUARINA ACONCAGUA                                         V3  /NL/
Goodsandoe George x Casuarina Tanojuno Sabi

 

Závěrem lze říci, že se naši psi a fenky na Evropské výstavě neztratili a úspěšně representovali český chov.

ing. František Korda

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]