ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Nymburk a MS Sloveč-Sloučená
KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ
Sloveč - Sloučená - 8.5.2015
Vrchní rozhodčí: Miloslav Šafařík

 


 
Klubové zkoušky vloh retrieverů a slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1.R FCR Bellisa od Hradu Valdek Libuše Hanzalová 4 4 4 4 4 4 4 4 4 172 I.  
2.R GR Souvenir Fleur de Jasmin Ivana Zimová 4 4 3 4 4 4 4 4 4 168 I.  
3.R GR Catryn od Zlaté Delfi Dana Palivcová 4 4 4 4 3 4 4 4 4 168 I.  
4.R LR Collet Amazing Frace Petra Červinková 4 4 3 4 4 3 4 4 3 157 I.  
5.R LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů Hana Pišnová 4 4 3 4 2 4 4 2 4 148 II.  
6.R GR Armóns Golden Hevanar Ing. Helena Chvalovská 4 4 1 4 2 4 3 4 4 146 III.  
  NSR Absolut First Ida Garonera Petra Pešková - - - - - 0 - - - neobstál
  LR Blueberry Benison Miroslav Crha - - - - - 0 - - - neobstál
  LR Zora ze Zlatého Antoníčku Viktor Grof - 0 - - - - - - - neobstál
   LR Casey Amazing Frace Mgr. Jarmila Horníčková - 0 - - - - - - - neobstál
  NSR Briny Kate Red Treasure Lenka Furáková - 0 - - - - - - - neobstál
  GR Šeila Faudland Jiří Hubáček - - - - - - - - - nenastoupil
1.S AC Cherry z Chlumeckého zátiší Martina Králová 4 4 4 4 4 4 4 4 x 188 I. CACT
2.S AC Arwen Arca ze Senických polí Ivana Podlesná Filková 4 0 4 4 4 4 4 4 x 156 I.  Res. CACT
3.S AC Royal Friend Silent Night MUDr. Zdeněk Podlesný 4 0 4 4 2 2 4 3 x 132 II.  
  AC Alonso ze Senických polí Ivana Podlesná Filková 4 0 4 4 0 4 3 - x  neobstál
  AC Arakain ze Senických polí Ing. Věra Nováková 2 0 4 4 0 3 2 4 x  neobstál
  AC Aaron ze Senických polí Simona Preissová 4 0 4 4 0 3 4 4 x neobstál
Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost
Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody
 Rozhodčí: Miloslav Šafařík – vrchní rozhodčí, Jaroslav Mach, Eva Píchová, Petr Herčík, Jindra Hermannová, Petr Netík, Mgr. Klára Tydlitová
FCR Bellisa od Hradu Valdek AC Cherry z Chlumeckého zátiší
Nejlepší retriever I. cena 172 bodů
FCR Bellisa od Hradu Valdek
vůdce Libuše Hanzalová
CACT, I. cena 172 bodů
AC Cherry z Chlumeckého zátiší
vůdce Martina Králová
Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)  a retrieverů
GR Souvenir Fleur de Jasmin LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů LR Collet Amazing Frace GR Armóns Golden Hevanar
GR Souvenir Fleur de Jasmin
vůdce Ivana Zimová
LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů
vůdce Hana Pišnová
LR Collet Amazing Frace
vůdce Petra Červinková
GR Armóns Golden Hevanar
vůdce Ing. Helena Chvalovská
GR Catryn od Zlaté Delfi NSR Absolut First Ida Garonera LR Blueberry Benison LR Zora ze Zlatého Antoníčku
GR Catryn od Zlaté Delfi
vůdce Dana Palivcová
NSR Absolut First Ida Garonera
vůdce Petra Pešková
LR Blueberry Benison
vůdce Miroslav Crha
LR Zora ze Zlatého Antoníčku
vůdce Viktor Grof
LR Casey Amazing Frace NSR Briny Kate Red Treasure FCR Bellisa od Hradu Valdek AC Alonso ze Senických polí a AC Arwen Arca ze Senických polí
LR Casey Amazing Frace
vůdce Mgr. Jarmila Horníčková
NSR Briny Kate Red Treasure
vůdce Lenka Furáková
FCR Bellisa od Hradu Valdek
vůdce Libuše Hanzalová
AC Alonso ze Senických polí
AC Arwen Arca ze Senických polí
vůdce Ivana Podlesná Filková
AC Arakain ze Senických polí AC Cherry z Chlumeckého zátiší AC Aaron ze Senických polí AC Royal Friend Silent Night
AC Arakain ze Senických polí
vůdce Ing. Věra Nováková
AC Cherry z Chlumeckého zátiší
vůdce Martina Králová
AC Aaron ze Senických polí
vůdce Simona Preissová
AC Royal Friend Silent Night
vůdce MUDr. Zdeněk Podlesný

 ZPĚT

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]