Mezinárodní výstava psů - České Budějovice 30.3.2013   

 

Golden Retriever - PSI  - rozhodčí Miloš Kašpar ( CZ )
Psi - třída mladých
Bailar Con Pasión Touch of Heaven VD
Collin My Joy V1, CAJC
Let´Rescue Me Brdské zlato absence

Psi - mezitřída

Akim Guess Ritten V3
Athos Lueur Dorée V1, CAC
Brilliant Leader of White Enny V2, R. CAC
Corri Chlupaté štěstí VD
Kind Dream Brdské zlato VD4
Psi - třída otevřená
Always Be My Love Touch of Haeven V
Anthonio z Borových lesů VD
Aristocrate Royal Faith V1, CAC, R. CACIB
Armani Dylan Excellent Bahati V3
Asterix de Ria Vela V4
Elkarima´s Golden Equilibrado V2, R. CAC
Mick Jagger Artemis Gold VD
Psi - třída pracovní
Argo z Borových lesů V2, R. CAC
Erwin Tadeas Aurea Rosa V4
Kolombo Gemini Aurum V3
Kuba Misantos V
Philipp Chlupaté štěstí V
Race the Sun de Ria Vela V1, CAC, CACIB, BOB
Psi - třída šampionů
Átreus Flores Vitae V3
Egoiste du Bois de la Rayere V1, CAC
Chuck Berry Artemis Gold V2, R. CAC
Justin z Dražovského hájku V4
Psi - třída veteránů
Akim z Královských teras V1
Golden Retriever - FENY - rozhodčí Miloš Kašpar ( CZ )
Feny - třída dorost
Casey od Zlaté Delfi VN3
Catryn od Zlaté Delfi VN1
Cindy z Borových lesů VN4
Go Sunny Frisbee Rusty Love VN2

Feny - třída mladých

Angel Alps Magic Spell V2
Be Black Rose of Golden Cheer V
Berenika z Borových lesů absence
Dutch Desire Estrella de Oro D
Jane z Rekowské obory V4
Let´s Live Forever Brdské zlato V3
Evidog Princess V1, CAJC, BOJ
Feny - mezitřída
Agáta z Údolí Oharky absence
Amélia Lueur Dorée V4
Arabela od Tří kulišek V2, R. CAC
Axikola Ora Amiko VD
Bonett Chlupaté štěstí V1, CAC, CACIB
Brilliant Soul of White Enny VD
Candy Gold Luck VD
Deli z Andělské zahrady V3
Fleur Pražský klenot VD
Miranda Kerr Artemis Gold V
Feny - třída otevřená
Aimee Via Lattea V
Alma Sweet Albipolis V3
April z Karpentné V1, CAC, R. CACIB
Bagheera od Vltavské stráně V2, R. CAC
Berrie Sonaga V
Brandy Ailin Vetcare Bohemia VD
Coral z Liblických rákosin V
Katty Gemini Aurum VD
Sequins Speedwell V4
Feny - třída pracovní
Anna Kristina ze Štěpánova mlýna VD3
Berenika Chlupaté štěstí absence
Bianca de Salvia Apiana absence
Codetta Angel Shadow V1, CAC
Malorca Misantos V2
Feny - třída šampionů
Call Me Lucky Rusty Love V1, CAC
Dorris Aurea Rosa absence
Charlotte od Kletecké hráze absence
Jobeka Jemima Puddleduck absence
Rozárka Chlupaté štěstí V2, R. CAC
Feny - třída veteránů
Sally Dyre Bony V1

výsledky GR zaslala Lenka Formanová - CHS APRAXIA FELON

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]