ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů
ve spolupráci s OMS Nymburk a MS Sloveč-Sloučená
KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH SLÍDIČŮ (CACT) a RETRIEVERŮ
Sloveč - Sloučená - 5.5.2013
Vrchní rozhodčí: Miloslav Šafařík - slídiči
Vrchní rozhodčí: Jindřich Vágner  - slídiči a retrieveři

 


Výsledky - Ing. Jan Horyna
Účastníci - Ing. Jan Horyna
Vítězové - Ing. Jan Horyna
Obrazem - Ing. Jan Horyna
Klubové zkoušky vloh retrieverů a slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1.R FCR Coal Star Bohemian Ariston Ing. František Kerda 4 3 4 4 4 4 4 4 4 166 I.  
2.R GR Bailar noc Pasión Touch of Heaven Ing. Libor Nechanický 4 3 4 4 3 3 4 3 4 155 I.  
3.R GR Ebi Doren Aurea Rosa Žaneta Mouleová 4 3 3 4 4 3 4 3 4 155 I.  
4.R GR Francis Rangee Aurea Rosa Helena Čtveráková 4 3 4 4 2 4 4 1 4 149 III.  
5.R LR Quissi z Proutku Ivan Jícha 4 1 4 4 3 4 4 3 4 147 III.  
6.R LR Quincy Isis z Českomoravské vysočiny Eva Šebková 4 1 4 4 3 4 4 1 4 141 III.  
1.S NK Alma z Javorového vrchu-Beskyd Jaroslav Šembera 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
2.S ASS Every Move You Make Avendesora Poland Petra Golinovská 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
3.S ASS Darwin Bohemia Jewellery Petra Golinovská 4 4 4 4 4 3 4 4 x 184 I. res. CACT
4.S WSS Era od Nežárecké tůně Jiří Tomáš 4 4 4 4 4 3 4 4 x 184 I. CACT
5.S NK Alf Bohemia Jewellery Petra Golinovská 4 4 4 4 4 3 4 4 x 184 I. res. CACT
6.S WSS Den od Nežárecké tůně Jan Kalafut 4 3 3 3 4 2 4 3 x 156 II.  
  WSS Gladys Merylic Marie Uhrová 3 0 4 4 - - 1 - x odstoupil
  WSS Benton Honeymoon is Over Ing. Dana Pospíšilová 4 4 4 4 4 3 4 0 x neobstál

Discipliny retrievři: 1 – nos, 2 – paměť k aportu - marking, 3 – vodění psa, 4 – chování po výstřelu, 5 – přinášení kachny z hluboké vody, 6 – stopa vůdce, 7 – radost z práce, 8 – přinášení, 9 - poslušnost a ovladatelnost

 Discipliny slídiči: 1 – nos, 2 – hlasitost (vrozená chuť k práci – u plemen CS, AWS), 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody

Rozhodčí: Jindřich Vágner – vrchní rozhodčí, Ing. Jan Horyna, Petr Herčík, Mgr. Renata Tetřevová, Branko Danielovský

 

Klubové zkoušky vloh slídičů (se zadáním titulu CACT)
  plem. jméno psa vůdce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 body cena Titul
1. AC Heidi od Bukové studánky Ing. Josef Milík 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
2. ASS Arnold z Hrbovského panství Petr Pavlík 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. CACT
3. ASS Jasper od Stroupinského potoka Josef Sojka 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. res. CACT
4. AC Agnes Andraste Ivana Najmanová 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I. res. CACT
5. AC Ymany Magic Fay Marcato Line David Podrazil 4 4 4 4 4 4 4 4 x 192 I.  
6. ASS Ganwales Rosalie Princess Buxusson Martina Hladká 4 4 4 4 3 4 4 4 x 189 I.  
7. ASS Drosera of Klamar garden Michal Hofman 4 4 4 4 4 4 4 3 x 188 I.  
8. ASS Frisbee Magic Street Tereza Matoušová 4 4 3 4 4 4 4 4 x 187 I.  
9. AC Anka Blatov Junior Ing. Josef Smrž 4 3 4 4 4 4 4 4 x 184 I.  
10. ASS Happy Lean's Diana Krall Buxussons Martina Garová 4 4 4 4 4 3 4 4 x 184 I.  
11. AC Adele Andraste Ing. Michaela Pospíchalová 4 2 4 4 3 4 4 4 x 173 II.  
12. AC Hanka z Vejminku Kateřina Vebrová 4 2 4 4 3 4 4 4 x 173 II.  
13. ASS Jason Bohemia Jewellery Jaroslava Frýbová 4 2 3 4 2 2 4 3 x 145 II.  
14. AC Ethel ze Země Pipikel Daniela Lukuvková 4 0 4 4 3 4 4 4 x 157 III.  
15. AC Jack Daniel z Vejminku Pavel Šulcek 4 1 4 4 4 4 4 1 x 156 III.  
16. AC Ayla od Vlašimského zámku Bc. Kristina Michlová 4 0 4 4 4 4 4 1 x 148 III.  
17. AC Alpha Blatov Junior Dana Smržová 3 0 4 4 4 3 3 4 x 135 III.  
18. AC Beauty Spot Faledo Bc. Martina Dvořáková 3 0 4 4 4 2 3 3 x 123 III.  
19. AC Nikita in Chocolate MUDr. Zdeněk Podlesný 4 0 4 4 4 2 2 1 x 118 III.  
  ASS Dixie z Piskové Doliny Tereza Matoušová - - - - - - - - x vůdkyně odvolala
Discipliny: 1 – nos, 2 – hlasitost, 3 – poslušnost a ovladatelnost, 4 – chování po výstřelu, 5 – vodění na řemeni, 6 – slídění, 7 – stopa živé zvěře, 8 – ochota a chuť do vody
 
Rozhodčí: Miloslav Šafařík – vrchní rozhodčí, Mgr. Jiří Lazar, Petr Netík, Milan Kříž, Ing. Jarmila Jindřichovská, Mgr. Klára Tydlitová, Josef Brzák
 
Ze soudcovských tabulek sestavil : Ing. Jan Horyna

 ZPĚT

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]