MVP Mladá Boleslav 27.8.2011   

 

Golden Retriever - PSI - rozhodčí Alena Čečrdlová

Psi - třída štěňat

Bouwen z Eliščiny terasy VN1

Psi - třída mladých

Absolute Miracle Grand Illusions V4
Always Be Mine VD
Amazing Deep Devotion Sent From He V
Antar Excellent Bahati V
Argon Excellent Bahati absence
Armani Dylanr Excellent Bahati V3
Don Douglas z Liblických rákosin absence
Don Pepper Zlatá Kudrnka V
Dutch Sunday Rusty Love V1, CAJC
Melvin od Tří Jasanů VD
Yanning Golden Erinor V
Yllo Wonder Golden Erinor V2

Psi - mezitřída

Carry Caramel Poklad Orlicka V3
Cesarka Fly The Flag V4
Dak od Zlaté Lobi V
Flying Dog Famous Gold V2, R. CAC
Flying Fík Famous Gold absence
Messano Wiliam Wizard absence
Riera Rybon Bay V1, CAC
Psi - třída otevřená
Adventure Captain Pure Soul V4
Adventure Cavalier Pure Soul V
Anthonio z Borových lesů V
Áses Flores Vitae V2, R. CAC
Argo z Borových lesů V1, CAC
Arny Via Lattea V
Aron od Brandtovy výšiny V
Buggy Hynek Eristar Golden V3
Durango z Rekowské obory V
Efraim Bismiláhi VD
Explosive Lover Famous Gold absence
Karamel Misantos V
Psi - třída pracovní
Bastien z Makových dvorů V2, R. CAC
Berthyl z Liblických rákosin V
Buddy Godd Augury V3
Chunny Chlupaté štěstí V1, CAC
Deep Delight Brdské zlato absence
Porthos the Best Baron V4
Psi - třída šampionů
Blaze Saltus V3
Cheek To Cheek Don Quijote V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 5
Chck Berry Artemis Gold V4
Deep Devotion Brdské zlato V
Giddy Gold Union Jack V2, R. CAC, R. CACIB
Riera Anri Ravissant V
Psi - třída veteránů
Bruce of Dream Team V1, nejlepší veterán
C Who´s Magic is Friendly absence
Erny od Hradu Veveří V2
Golden Retriever - FENY - rozhodčí Alena Čečrdlová
Feny - třída štěňat
Cherubic Face od Světlovského potůčku VN1
Feny - třída dorost
Amálka Sára VN2
Bayka Joy Subri VN1
Feny - třída mladých
Amy Citarwen VD
Agatha Excellent Bahati V2
Always Be My Star VD
Audi Neposlušné štěně V
Babů od Vltavské stráně V4
Bonfire of Love Forever My V3
Daisy Zlatá kudrnka V
Delfin z Liblických rákosin absence
Jenny Bohemia Angel V
Malorca Misantos absence
Zvezda Al´Biona Iz Sokolinogo Gnez V1, CAJC
Feny - mezitřída
Agnes Ateka Dimon V
Aimee Via Lattea V4
Beauty Queen Forever My absence
Call Me Lucky Rusty Love V2, R. CAC
Dorotka Pražský klenot V3
Eastern Rose Dynasty Anah V
Riera Buena Vista V1, CAC
Slim Satin Velvet Charm absence
Feny - třída otevřená
Anuschka Splendid Fellow absence
Arven Gold Donny Dux V
Bára The Golden Bracken V2, R. CAC
Basty z Rekowské obory VD
Bianca De Salvia Apiana V
Chance od Kletecké hráze VD
Cherryl od Hradu Veveří V4
Connie Pražský klenot V
Daphne Pražský klenot absence
Drusilla De Bismiláhi absence
Ever Krásná Lukrécia V
Fantasy Freen Misantos V
Flare Krásná Lukrécia V
Flying Heart Famous Gold absence
Iwy Misantos V
Jessica z Dražovského hájku VD
Kessie Gold Rebecca V
Orienta od Kamenné hradby absence
Riera Nikol´Grande V1, CAC
Xavannah Golden Erinor V3
Feny - třída pracovní
Energy For Fun Brdské zlato absence
Jasmína z Dražovského hájku V3
Keira Knightley Artemis Gold V2, R. CAC
Riera Amberly Takara V1, CAC, CACIB
Sissi The Best Baron V4
Feny - třída šampionů
Baby Muffin Rusty Love V2, R. CAC
Caschira Splendid Fellow absence
Ellis Excellent z Říčanských luk V1, CAC, R. CACIB
Poezja Golden Gaj absence
Strong Stael Regina Playmate V3

výsledky GR zaslala Lenka Formanová - CHS APRAXIA FELON

Nova Scotia Duck Tolling Retriever - PSI - rozhodčí Dana Smržová

Psi - třída mladých

Artuš z Budkovky V1, CAC, BOJ, BOB
Bak z Dejzyna dvora VD2

Psi - mezitřída

Halifax Sexy Rexy V1
Nova Scotia Duck Tolling Retriever - FENY - rozhodčí Dana Smržová
Feny - třída dorost
Aya z Vřesu a kapradí VN1
Feny - třída mladých
Borka Toller z Vlčích luk V1, CAJC
Feny - mezitřída
Bizi Toller z Vlčích luk V1
Feny - třída otevřená
Amálka z Vlčích luk V2, res. CAC
Giulia Rose Sexy Rexy V1, CAC, CACIB

zaslal Rudolf Bauch

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]