SPRINGDUODANUBE  Bratislava 14.5.2011   

 

Flat Coated Retriever - PSI - rozhodčí Miroslav Zidar (SLO)

Psi - třída čestná

Campari Black Brianta

V1

Psi - třída dorostu

I’m Movie Star Black Brianta

VN 1

Psi - třída mladých

Almanza Pole Position

V3

Askano Labský vítr

V2

Babby Bubble Maurehata

V1, CAJC

I’m Jesse James Aknel Top

V4

Psi - mezitřída

Brave Heart Tercius

VD

Compendio Nash Qmpel.

V1, CAC, res. CACIB

Psi - třída otevřená

Almanza Sweet Home Alabama

VD

Psi - třída šampionů

Corwin Black Brianta

V1, CAC, CACIB, BOB

Kan z Nadkoutí

VD

Flat Coated Retriever - FENY- rozhodčí Miroslav Zidar (SLO)

Feny - třída dorostu

Black Crystal Rose Bohemian Ariston

VN1, BIS 2 - feny

Feny - třída mladých

Cora od Maršovských luk

V2

Flamboyant Rita Oasis of Peace

VD

Flamboyant Starlight Oasis of Peace

V1, CAJC

XI Starling Canoe Dmentowa Zagroda

V3

Feny - třída střední

Christmas Bell Black Brianta

V1, CAC, CACIB

Feny - třída otevřená

Compendio Sunny Honey

V1, CAC, res. CACIB

 

Golden Retriever - PSI - rozhodčí Miroslav Zidar (SLO)

Psi - třída štěňat

Kassander of Brigd Four

VN

Psi - třída mladých

Bailey Boy My Joy

VD4

Bono My Joy

VD

Cabbarelo  Golden Shadow Forever

VD3

Evidog Kasino

VD

Fly Over the Golden Hill di Bois

V1, CAJC

Give Me Good Stuff Brdské zlato

absence

Majik All Hands On Deck

VD2

Psi - mezitřída

Evidog Jeffrey

D

Okaydokay Artist

V1, CAC

Taro a Comitate Aureo

VD

Psi - třída otevřená

Armani Golden Miracle Makers

V1, CAC, CACIB

Benjamin Zlatý Tesák

VD

Psi - třída pracovní

Argo Diamond in the Heart

VD

Axel Sonaga

V1, CAC

Berthyl z Liblických rákosin

VD

Psi - třída šampionů

Artuš My Joy

V1, CAC, r. CACIB

Fiddle – De Dees’s Morris Traveller

absence

Stonedale Look No Further

VD

Psi - třída veteránů

Bruce the Dream Team

V1

Golden Retriever - FENY - rozhodčí Miroslav Zidar (SLO)

Feny - třída štěňat

Annabel Bilý Korálek

VN

Feny - třída mladých

Call me Cecille Rusty Love

V1, CAJC

Finshelley Extra Okaydokay

V2

Give When You Get Brdské zlato

VD

Jobeka Jemina Puddle Duck

VD

Respectable’s Caprice de Dieu

VD4

Slim Satin Velvet Charm

V3

Feny - mezitřída

Evidog Jennifer

VD

Velvet Charm Sunday Suprise

V1, CAC

Feny - třída otevřená

Finshelley Darling

VD1

Gracia the Dream Team

VD2

Karin a Comitate Aureo

absence

Feny - třída pracovní

Burning Hot of the Famous Gold

V3

Caline Bambou Du Bois de la Rayere

V1, CAC

Yalta Iz Sokolinogo Gnezda

V2

Feny - třída šampionů

Evidog Gladys

V2, r.CAC, r. CACIB

Poezja Golden Gaj

VD

Whispering Reed's Dante

V1, CAC, CACIB, BOB

 

    SPRINGDUODANUBE  Bratislava 15.5.2011   

 

Flat Coated Retriever - PSI - rozhodčí Bojan Matakovič  (CRO)

Psi - třída čestná

Corvin Black Brianta

V1

Psi - třída mladých

Almanza Pole Position

V2

I’m Jesse James Aknel Top

V1, CAJC

Psi - mezitřída

Brave Heart Tercius

V2, r. CAC

Compendio Nash Qmpel.

V1, CAC, CACIB, BOB

Psi - třída otevřená

Almanza Sweet Home Alabama

V1, CAC, R. CACIB

Psi - třída šampionů

Campari Black Brianta

V2, r. CAC

Kan z Nadkoutí

V1, CAC

Flat Coated Retriever - FENY - rozhodčí Bojan Matakovič  (CRO)

Feny - třída dorostu

Black Crystal Rose Bohemian Ariston

VN

Feny - třída mladých

Flamboyant Rita Oasis of Peace

V3

Flamboyant Starlight Oasis of Peace

V4

Olympia Dool Bonny Dux

V1, CAJC

XI Starling Canoe Dmentowa Zagroda

V2

Feny - třída střední

Honora Chaw Ena Jozucita

V1, CAC, CACIB

Feny - třída otevřená

Compendio Sunny Honey

V1, CAC, res. CACIB

Feny - třída šampionů

Chainy Bonny Dux

V1, CAC

 

Golden Retriever - PSI - rozhodčí Bojan Matakovič  (CRO)

Psi - třída štěňat

Kassander of Brigd Four

VN

Psi - třída mladých

Bailey Boy My Joy

V3

Bono My Joy

VD

Cabbarelo  Golden Shadow Forever

VD

Fly Over the Golden Hill di Bois

V2

Give Me Good Stuff Brdské zlato

V4

Majik All Hands On Deck

V1, CAJC

Psi - mezitřída

Okaydokay Artist

V1, CAC, R. CACIB

Taro a Comitate Aureo

VD

Psi - třída otevřená

Armani Golden Miracle Makers

V1, CAC, CACIB, BOB

Basty Od Syenytových skal

V2, r. CAC

Psi - třída pracovní

Argo Diamond in the Heart

V1, CAC

Axel Sonaga

V2, r. CAC

Berthyl z Liblických rákosin

V3

Psi - třída šampionů

Artuš My Joy

V2, r. CAC

Fiddle – De Dees’s Morris Traveller

absence

Kirby Chlupaté štěstí

V1, CAC

Stonedale Look No Further

V3

Psi - třída veteránů

Bruce the Dream Team

V1

Golden Retriever - FENY - rozhodčí Bojan Matakovič  (CRO)

Feny - třída mladých

Audrey Auric Stream

VD

Best Queen My Joy

V

Call me Cecille Rusty Love

V2

Finshelley Extra Okaydokay

V

Give When You Get Brdské zlato

V3

Jobeka Jemina Puddle Duck

V4

Respectable’s Caprice de Dieu

V1, CAJC

Slim Satin Velvet Charm

V

Feny - mezitřída

Evidog Jennifer

V2, r. CAC

Velvet Charm Sunday Suprise

V1, CAC

Feny - třída otevřená

Finshelley Darling

V1, CAC

Gracia the Dream Team

V2, r. CAC

Feny - třída pracovní

Caline Bambou Du Bois de la Rayere

V1, CAC, R. CACIB

Mimi a Comitate Aureo

VD2

Feny - třída šampionů

Hayley Sneh Tatier

V3

Poezja Golden Gaj

V2, r. CAC

Whispering Reed's Dante

V1, CAC, CACIB

výsledky FCR a GR zaslala Marie Šustová – CHS Bohemian Ariston

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]