Klubová výstava retrieverů Bratislava 13.5.2011   

 

Flat Coated Retriever - PSI - rozhodčí Mr. Philippe Lammens  (F)

Psi - třída dorostu

I’m So Cool Black Brianta

VN 1

Psi - třída mladých

Almanza Pole Position

VD3

Brave Heart Tercius

V2

I’m Jesse James Aknel Top

V1, CAJC

Psi - třída otevřená

Almanza Sweet Home Alabama

V1, CAC

Psi - třída pracovní

Whizzbang’s Highwaz To Hell

V1, CAC, KV

Psi - třída šampionů

Almanza Living Legend

V1, CAC

Psi - třída čestná

Corwin Black Brianta

V1

Flat Coated Retriever - PSI - rozhodčí Mr. Philippe Lammens  (F)

Feny - třída dorostu

Black Crystal Rose Bohemian Ariston

VN2

Double Joy z Mokré Hory

VN1

Feny - třída mladých

XI Starling Canoe Dmentowa Zagroda

V1, CAJC

Feny - třída pracovní

Caci’s Prettz By Design

absence

Carnival Night Black Brianta

V1, CAC

Feny - třída šampionů

Whizzbang´s Exotic Fire

V1, CAC, KV, BOB, BIS

 

Golden Retriever - PSI - rozhodčí Mr. Bruno Facq (F)

Psi - třída štěňat

Kassander of Brigd Four

VN1, BIS Puppy

Psi - třída dorostu

Amazing Journey Sent from Heaven

VN3

Asterix de Ria Vera

VN2

Dutch Sunday Rusty Love

VN1, BOB Puppy

Psi - třída mladých

Bailey Boy My Joy

V4

Bonnet Bride Latte Macchiato

V1, CAJC, JBOB

Bono My Joy

VD

Evidog Kasino

VD

Give Me Good Stuff Brdské zlato

V3

I’m Gold Sneh Tatier

VD

Majik All Hands On Deck

V2

Psi - mezitřída

Apollo for the Best

V2, R. CAC

Evidog Iceman

VD

Evidog Jaffrey

V3

Hanna’s  Golden Princess Admiral

VD

Non Stop Kodak Gold

Absence

Okaydokay Artist

V1, CAC

Taro a Comitate Aureo

VD4

Psi - třída otevřená

Aris Sonaga

VD

Benjamin Zlatý Tesák

V3

Hugo Sneh Tatier

VD4

Moondust Temptation

V1, CAC

Race the Sun Ria Vela

V2, R. CAC

Psi - třída pracovní

Bonnet Bride Double Decker

V1, CAC, KV, BOB

Deep Devotion Brdské zlato

V3

Hubertus the Dream Team

VD4

Little Violet's Energy Flash

V2, r.CAC

Pearl of Golden-Hill Ampelos

absence

Psi - třída šampionů

Artuš My Joy

V3

A Chillipepper Dagchells

V2, r.CAC

Heartbreaker Is Friendly

V1, CAC

Stonedale Look No Further

V4

Psi - třída veteránů

Bruce the Dream Team

V1, BOB veterán, BIS veterán

Evidog Atrey

V2

Golden Retriever - FENY - rozhodčí Mr. Bruno Facq (F)

Feny - třída štěňat

Annabel Bilý Korálek

VN3

Best Goldens Hundred

VN2

Have Me Brdské zlato

VN1

Feny - třída dorostu

Third Wish from Flawless Carriens

VN1

Feny - třída mladých

Angie Blond Luckydog

V

Best Queen My Joy

V

Bijou Blond Blond

VD

Bonett Bride Caffe Cream

V1, CAJC

Finshelley Extra Okaydokay

V2

Give When You Get Brdske zlato

V3

Jobeka Jemina Puddle Duck

V4

Sequins Syrah

V

Feny - mezitřída

Absolut For the Best

V

Bonett Bride Blue Moon

V2, r.CAC

Flying Heart Famous Gold

V4

Hannas Golden Princess Agile Amelie

V3

Little Violets Quick to Learn

V1, CAC

Feny - třída otevřená

Aimee Sonaga

VD

Angel Eyes for the Best

VD

Angua of Anavy

V4

Ashbury Eternal Dream

V1, CAC

Best Wishes of the Famous Family

V2, r.CAC

Finshelley Darling

V3

Non-Stop Juste Milleu

V

Karin a Comitate Aureo

V

Feny - třída pracovní

Cherryl spod Striebornej

V2

Yalta Iz Sokolinogo Gnezda

V1, CAC

Feny - třída šampionů

Evidog Gladys

V2, r.CAC

Hayley Sneh Tatier

V4

Poezja Golden Gaj

V3

Whispering Reed's Dante

V1, CAC, KV

Feny - třída šampionů

Nádbereki Rubin Bella

V1

výsledky FCR a GR zaslala Marie Šustová – CHS Bohemian Ariston

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]