MVP České Budějovice 23.4.2011   

 

Flat Coated Retriever - PSI - rozhodčí Beradze Iuza (GEO)
Psi - třída štěňat
Black Ice Rose Bohemian Ariston VN
Psi - třída mladých
Alan od Turoveckých rybníků VD
Anndy od Hradu Valdek VD
Flamboyant Rumpus Oasis of Peace V2
Hubert Chaw El Jozucita V4
Niell Bonny Dux V1, CAJC
Orien Bonny Dux V3

Psi - mezitřída

Abel Flat z Vlčích luk V1, CAC
Psi - třída otevřená
Boss z Čertova doupěte V1, CAC, r.CACIB
Psi - třída pracovní
Ajax Bohemia Stratos V1, CAC
Psi - třída šampionů
Azubi of Mideto´s Flat V1, CAC, CACIB
Flat Coated Retriever- FENY - rozhodčí Beradze Iuza (GEO)
Feny - třída štěňat
Black Crystal Rose Bohemian Ariston VN
Feny - třída dorostu
Era ze Strun VN
Feny - třída mladých
Abby od Hradu Valdek V
Alicia z Andělského vrchu V3
Angie od Turoveckých rybníků VD
Aschley od Hradu Valdek V4
Crazy Cherry z Mokré hory V
Eva Flat z Vlčích luk V
Greisy ze Štěnkovského lesa V2
Chara ze Štěnkovského lesa absence
Olympia Doll Bonny Dux V1, CAJC, Nej. ml.
Feny - mezitřída
Honora Chaw Ena Jozucita V1, CAC
Feny - třída otevřená
Cerol New Rosmery V1, CAC
Cherry Bomb Aknel Top V2, r.CAC
Nokia z Vlčích luk absence
Feny - třída pracovní
Akira od Perlové studánky V3
Antares Amaltea V2, r.CAC
Caci´s Pretty By Design V1, CAC, r.CACIB
Feny - třída šampionů
Compendio Altavista absence
Whizzbang´s Exotic Fire V1, CAC, CACIB, BOB, BIG V.

výsledky FCR zaslala Barbora Křížová - http://art.4fan.cz

Golden Retriever - PSI - rozhodčí Zdeněk Antonovič
Psi - třída štěňat
Adys Excellent Bahati VN
Armani Dylan Excellent Bahati VN
Arthush Táborské štěstí VN
Psi - třída mladých
Don Pepper Zlatá kudrnka VD2
Give Me Good Stuff Brdské zlato absence
Yanning Golden Erinor VD3
Ysbert Floris Golden Erinor VD1

Psi - mezitřída

Argo z Borových lesů V1, CAC
Aron od Brandtovy výšiny V2, R. CAC
Benji Golden Sirius V3
Psi - třída otevřená
Abar od Brandtovy výšiny VD
Akim Kubíčkovo jitro VD
Barney z Makových dvorů V4
Medir z Vlčích luk V3
Romeo Chlupaté štěstí V1, CAC
Teki z Vlčích luk V2, R. CAC
Psi - třída pracovní
Artuš My Joy V3
Átreus Flores Vitae V1, CAC, R. CACIB
Bastien z Makových dvorů V4
Berthyl z Liblických rákosin V
Buddy Good Augury V2, R. CAC
Canny z Královských teras V
Porthos the Best Baron V
Psi - třída šampionů
Benny od Makových dvorů V4
Blaze Saltus V1, CAC, CACIB, BOB
Easy To Be Santana Golden V
Chuck Berry Artemis Gold V2, R. CAC
Kerry Chlupaté štěstí V3
Golden Retriever - FENY - rozhodčí Zdeněk Antonovič
Feny - třída štěňat
Agatha Excellent Bahati VN
Feny - třída mladých
Aimee Via Lattea absence
All About Amy Golden Cheer VD
Audi Neposlušné štěně VD
Beauty Queen Forever my VD
Call Me Lucky Rusty Love V1, CAJC
Daisy Zlatá kudrnka V4
Respectable´s Charmeuse V3
Malorca Misantos V
Ussuria Chlupaté štěstí V2
Feny - mezitřída
Born to Love Astral Sky V2, R. CAC
Carmen Bohemian Ariston V3
Flying Heart Famous Gold V1, CAC, CACIB
Cherryl od Hradu Veveří VD4
Rosebelly´s Just for Me absence
Feny - třída otevřená
Arwen z Fatkovského dvora V2, R. CAC
Britney Tichý Don VD
Caline Bambou Du Bois de la Rayere VD3
Cedra Krásná Lukrécia VD
Evening Melody Bohemia Angel absence
Florencie Lions Lamborghini VD
Jessie z Měsíčních plání VD4
Keira Knightley Artemis Gold V1, CAC
Feny - třída pracovní
Athéna Flores Vitae V1, CAC
Bellis the Golden Bracken absence
Charlotte od Kletecké hráze V3
Odyssea the Best Baron VD4
Rozárka Chlupaté štěstí V2, R. CAC
Feny - třída šampionů
Caschira Splendid Fellow V2, R. CAC
Element Brenda Misantos V1, CAC, R. CACIB

výsledky GR zaslala Lenka Formanová - CHS APRAXIA FELON

Labrador Retriever - PSI - rozhodčí Miloš Kašpar
psi tř. dorost
1454 Ascony z Hostínského vršku Nadějný
  O: Zachary Górska Fantazja M: Carmen Janis Joplin  
psi tř. mladých
1455 Bastien Excelent Dogs Velmi dobrý
  O: Zachary Górska Fantazja M: Princessa Libošovská blata  
1456 Harry z Vltavotýnských lesů Výborný 1 CAJC, BOJ, BOB
  O: Philipstown Prionsa M: Bigra z Ledenických zahrad  
1457 Johnny Gold z Orvetu Velmi dobrý 4
  O: Tapeatom Choir Master M: Gina Gold z Orvetu  
1458 Karel Libošovská blata Výborný 2
  O: Follies Mon Oncle M: Dalwood Kind of Magic  
1459 Kóres z Českomoravské vysočiny Vyloučen - špičáky
  O: Lab Treasure´s Erase and Rewind M: Hidden Happiness Tankaram  
1460 Kuba Libošovská blata Velmi dobrý
  O: Follies Mon Oncle M: Dalwood Kind of Magic  
1461 Your Fanny Ponny of Bohemia Bras  Výborný 3
  Sidewild By the Way M: Gale of Bohemia Bras  
psi mezitřída
1462 Aaron Royal Treasure Výborný 1 CAC
  O: Vitality of Tankaram M: Classic Black Royal Standard  
1463 Dolbia Be Boy Nenastoupil
  O: Dolbia Summer Love M: Dolbia Miu Miu  
1464 Charlie z Trojánku Výborný 2 r. CAC
  Great Guy Tetřeví dvůr M: Elischa z Trojánku  
psi tř. otevřená
1465 Amon Excelent Dogs Velmi dobrý 3
  O: Tepeatom Born A Star M: Princessa Libošovská blata  
1466 Armani Excelent Dogs Velmi dobrý 4
  O: Tepeatom Born A Star M: Princessa Libošovská blata  
1467 Jack ze Zámek Ribry Výborný 2
  O: Borgo Calenzana M: Táňa ze Zámek Ribry  
1468 Tad Tattletale of Bohemia Bras Výborný 1 CAC
  O: My Brand Explorer M: Fairyland Bohemia Bras  
psi tř. pracovní
1469 Chandler od Himalájského cedru Výborný 2 r. CAC
  O: Tepeatom Born A Star M: Tangerine od Himalájského cedru  
1470 Keepers od Himalájského cedru Výborný 1 CAC, CACIB
  O: Mallorn´s Roque´s Gallery M: Fanny Fiona od Himalájského cedru  
1471 Team Player of Bohemia Bras Výborný 3
  O: My Brand Explorer M: Fairyland Bohemia Bras  
psi tř. šampionů
1472 Billy the Brave Essention of Life Nenastoupil
  O: Carommer´s Hurricane Joe M: Rosanan Just A Rose  
Labrador Retriever - FENY - rozhodčí Miloš Kašpar
feny tř. dorost
1473 Ashley z Hostínského vršku Velmi nadějná 1
  O: Zachary Górska Fantazja M: Carmen Janis Joplin  
1474 Ashley Bellissima Nera Velmi nadějná 2
  O: Cappuccino Górska Fantazja M: Amy Black Ward  
1475 Zick-Zack Draco Minor Velmi nadějná 3
  O: Beechcrofts American Style M: Princess Beauty Draco Minor  
feny tř. mladých
1476 Beau Tristana Bohemia Výborná
  O: Mallorn´s Rogue´s Gallery M: Aischa Lucky Honey  
1477 Beauty Stone Court Výborná
  O: Philipstown Lunar Trip M: Duamuntef z Českomoravské vysočiny  
1478 Bia z Čapkové ulice Velmi dobrá
  O: Cyrus z Danší stráně M: Aira Ančiko  
1479 Dark Chocolate of Bohemia Bras Velmi dobrá
  O: Great Guy Tetřeví dvůr M: King´s Swear Bohemia Bras  
1480 Gira z Vltavotýnských lesů Výborná 4
  O: Cappuccino Górska Fantazja M: Amy Black z Vltavotýnskýh lesů  
1481 Gita z Vltavotýnských lesů Výborná
  O: Cappuccino Górska Fantazja M: Amy Black z Vltavotýnskýh lesů  
1482 Hannah z Vltavotýnských lesů Výborná 1 CAJC
  O: Philipstown Lunar Trip M: Bigra z Ledenických zahrad  
1483 Chiara z Choče Výborná 2
  O: Tin Biely agát M: First Lady Aldamity  
1484 Chiki z Vltavotýnských lesů Velmi dobrá
  O: Zachary Górska Fantazja M: Amina z Ledenických zahrad  
1485 Chlupina z Vltavotýnských lesů Velmi dobrá
  O: Zachary Górska Fantazja M: Amina z Ledenických zahrad  
1486 Christin od Bílých jelenů Výborná
  O: Lab Treasure´s Erase and Rewind M: Annabela z Trojánku  
1487 Chyta z Vltavotýnských lesů  -
  O: Zachary Górska Fantazja M: Amina z Ledenických zahrad  
1488 Isabella z Temné jeskyně  - 
  O: Amberside Arry Potter M: Flóra z Temné jeskyně  
1489 Jasmina Libošovská blata Velmi dobrá
  O: Mallorn´s Rogue´s Gallery M: Xara Libošovská blata  
1490 Yum-Yum of Bohemia Bras Výborná 3
  O: Sidewild By the Way M: Gale of Bohemia Bras  
feny mezitřída
1491 Angelina Queen´s Joy Výborná 1 CAC, res.CACIB
  O: Jogi Sun in their eyes M: Zaira od Himalájského cedru  
1492 Betty Jane Sable Blues Výborná 3
  O: Tullochmohr Oh So Thrilling M: Fee Sable Blues  
1493 Carolain Blazing Diamond Výborná 4
  O: Rocheby Smokescreen M: Christmas Star Sable Blues  
1494 Erna z Ledenických zahrad Výborná 2, res.CAC
  O: Philipstown Prionsa M: Gale of Bohemia Bras  
1495 Justýne od Tří jasanů Výborná
  O: Amberside Forget Me Not M: Grey od Tří jasanů  
feny tř. otevřená
1496 Afrodithé Excelent Dogs Výborná 1 CAC
  O: Tapeatom Born A Star M: Princessa Libošovská blata  
1497 Ca Cessie Magic Belle Moravia Velmi dobrá
  O: Bradston´s Under A Texas Moon M: Awendy Belle Moravia  
1498 Carmen Janis Joplin  - 
  O: Bubbling Yves M: Jackalee Sable Blues  
1499 Gréta Libošovská blata  -
  O: Rocheby Smokescreen M: Dalwood King of Magic  
1500 Ina z Ročkova Dobrá
  O: Unforgettable Tankaram M: Bona Cyrcon Sagitarius  
1501 Original Star Royal Standard Velmi dobrá
  O: Aston de l´Etang Balancet M: Upward Star Tankaram  
1502 Oxy z Dančí stráně Výborná
  O: Mallorn´s Chocomania M: Engima Royal Standard  
1503 Time Bomb of Bohemia Bras Výborná
  O: My Brand Explorer M: Fairyland Bohemia Bras  
1504 Viva La Diablo de Bohemia Bras Velmi dobrá
  O: Mallorn´s Rogue´s Gallery M: King´s Swear Bohemia Bras  
1505 Viva La Vida Diablo de Bohemia Bras Výborná
  O: Mallorn´s Rogue´s Gallery M: King´s Swear Bohemia Bras  
1506 Zira Libošovská blata Velmi dobrá
  O: Philipstown Prionsa M: Rosemary Libošovská blata  
feny tř. pracovní
1507 Aimy Black Ward  Výborná 3
  O: Iron Man Draco Minor M: Brenda z Temné jeskyně  
1508 Amy z Lazce Výborná 4
  O: Bodo z Ledenických zahrad M: Bora z Kunštátského panství  
1509 Caramelle Cream Belle Moravia Výborná 1 CAC, CACIB
  O: Bradston´s Under A Texas Moon M: Awendy Belle Moravia  
1510 Debbi od Dubu Trojánku Velmi dobrá
  O: Best of Royal Standard M: Bessy od Dubu Trojánku  
1511 Ema z Ledenických zahrad Velmi dobrá
  O: Philipstown Prionsa M: Gale of Bohemia Bras  
1512 Jasmína od Jakuba Krčína Velmi dobrá
  O: King´s Word Bohemia Bras M: Cilka od Jakuba Krčína  
1513 Xara Libošovská blata Výborná 2
  O: Tapeatom Born A Star M: Máášenka Libošovská blata  
feny tř. šampionů
1514 Caya z Ledenických zahrad Výborná 1 CAC
  O: Philipstown Prionsa M: Gale of Bohemia Bras  

 

Feny  třída pracovní
Feny o CACIBa
Angelina Queen´s Joy - mezitřída, Afrodithé Excelent Dogs - otevřená, Caramelle Cream Belle Morava - pracovní, Caya z Ledenických zahrad - šampionů

výsledky a foto LR zaslala Lucie Pajerová

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]