NVP Olomouc 8.1.2011   

 

Golden Retriever - PSI - rozhodčí Alena Čečrdlová
Psi - třída štěňat
Always Be My Love Touch of Haeven absence
Dastin z Fatkovského dvora VN1
Psi - třída dorostu
Don Pepper Zlatá kudrnka VN1
Give Me Good Stuff Brdské zlato VN3
Kayman Evidog VN2

Psi - mezitřída

Áres Flores Vitae V1, CAC, Národní vítěz
Arnold od Chvalské tvrze VD
Bleriot de Salvia Apiana V
Coren Zlatá kudrnka V3
Gin Fizz Vetcare Bohemia V2, R. CAC
Chester od Hradu Veveří V4
Psi - třída otevřená
Basty od Syenitových skal V3
Beetleweed of Anavy V2, R. CAC
Benny z Makových dvorů V1, CAC
Normen Chlupaté štěstí V4
Xymba od Kovářské hůrky V
Psi - třída pracovní
A Chillipepper Dagchells V
Artuš My Joy V3
Buddy Godd Augury V1, CAC
Deep Devotion Brdské zlato V2, R. CAC
Dream of Storm Famous Gold V4
Porthos the Best Baron V
Psi - třída vítězů
Don Quijote Cheek To Cheek V1, CAC
Giddygold Union Jack absence
Chuck Berry Artemis Gold V2, R. CAC
Psi - třída veteránů
Bruce the Dream Team V1
Golden Retriever - FENY - Alena Čečrdlová
Feny - třída štěňat
Babů od Vltavské stráně VN1
Feny - třída dorostu
Agatha Sweet Albipolis VN
Almaa Sweet Albipolis VN
Cappy the Golden Bracken VN
Daisy Zlatá kudrnka VN4
Diana z Botičských Meandrů VN3
Doris z Botičských Meandrů VN2
Honey Angel od Světlovského potůčku VN
Honey Ruby od Světlovského potůčku VN
Vanilka Goldenpack Marty VN1
Feny - třída mladých
Aimee Via Lattea V
Amálka Stryczková VD
Be Ever and Forever My V
Call Me Lucky Rusty Love V1, CAJC, nej. mladý
Call Me Cecille Rusty Love V4
Codetta Angel Shadow V
Frida z Mokré hory V
Keira Knightley Artemis Gold V2
Slim Satin Velvet Charm V
Supreme Star Velvet Charm V
Thelma Goldenpack Marty V3
Feny - mezitřída
Amelia Punto Fuerte VD
Arven Gold Bonny Dux V
Bianca de Salvia Apiana V3
Carmen Bohemian Ariston absence
Eres Mia del Atrapasuenos VD
Flying Heart Famous Gold V1, CAC
Jasmína z Dražovského hájku V2, R. CAC
Quenncy od Kamenné hradby VD
Stella Chlupaté štěstí V4
Feny - třída otevřená
Black Magic Dagchells VD
Ellis z Opavského kopce VD
Amy Eristar Golden V
Eowyn z Mokré hory VD
Explosive Symphony Famous Gold V
Chardonnay Pour Artemis Gold V2, R. CAC
Image z Dražovského hájku V4
Iowa Misantos V
Isis Ammy z Dražovského hájku V1, CAC
Korvetta Goldenpack Marty V3
Little Lady Goldenpack Marty V
Orsi Goldenpack Marty VD
Feny - třída pracovní
Blue Martha Santana Golden V3
Caschira Splendid Fellow V1, CAC
Esmeralda Misantos V
Kreizy Chlupaté štěstí V2, R. CAC
Sissi the Best Baron V4
Soul Lenda Moura absence
Feny - třída vítězů
Allis de Salvia Apiana V3
Caline Bambou Du Bois de la Rayere V4
Craze Girl Famous Gold V
Element Brenda Misantos V
Christina Aguilera Artemis Gold V2, R. CAC
Baby Muffin Rusty Love V1, CAC, Národní vítěz, BOB
Feny - třída veteránů
Cita z Dražovského hájku V1

výsledky GR zaslala Lenka Formanová - CHS APRAXIA FELON

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]