MVP České Budějovice 9.10.2010   

 

Golden Retriever - PSI - rozhodčí Dana Smržová
Psi - třída štěňat
All You Ever Wanted Golden Cheer VN1
Amigo Neposlušné štěně absence

Psi - třída mladých

Anthonio z Borových lesů VD4
Aron z Brantovy výšiny V2
Sven Chlupaté štěstí V1, CAJC
Xtreme the Best Baron V3

Psi - mezitřída

Adventure Crusader Pure Soul V
Apollón Flores Vitae V2, R. CAC
Argo z Borových lesů V
Átreus Flores Vitae V3
Coren Zlatá kudrnka VD
Explosive Lover Famous Gold VD
Romeo Chlupaté štěstí V4
Teki z Vlčích luk V1, CAC, CACIB, BOB
Psi - třída otevřená
Argo z Liblických rákosin V3
Barney Makových dvorů V1, CAC
Berthyl z Liblických rákosin VD
Buddy Godd Augury V2, R. CAC
Deep Devotion Brdské zlato VD
El Jimador Vetcare Bohemia VD4
Energy for Love Brdské zlato VD
Princ Damian Chlupaté štěstí absence
Psi - třída pracovní
Dream of Storm Famous Gold VD3
Kerry Chlupaté štěstí V1, CAC
Porthos the Best Baron V2, R. CAC
Psi - třída šampionů
Cheek to Cheek Don Quijote V3
Chuck Berry Artemis Gold V2, R. CAC
Kendy Chlupaté štěstí V1, CAC, R. CACIB
Giddygold Union Jack V4
Psi - třída veteránů
Samuel Chlupaté štěstí V1
Golden Retriever - FENY - rozhodčí Dana Smržová
Feny - třída štěňat
All About Amy Golden Cheer VN1
Audi Neposlušné štěně VN4
Malorca Misantos VN2
Morgiana Misantos VN3
Feny - třída dorostu
Beauty Queen Forever My VN2
Call Me Lucky Rusty Love VN3
Ussuria Chlupaté štěstí VN1
Feny - třída mladých
Aileen z Borových lesů VD
Aimee Via Lattea absence
Alisa od Vltavské stráně V3
Born to Love Astral Sky V4
Daisy od Kovářské hůrky VD
Keira Knightley Artemis Gold V1, CAJC, junior BOB
Velvet Charm Slim Satin VD
Velvet Charm Supreme Star V2
Terrina z Havlova dvora VD
Feny - mezitřída
Abé Gold z Vlčích luk absence
Afrodité Flores Vitae V1, CAC
Athénaé Flores Vitae V
Baby Loony Rusty Love absence
Fin Lady Vetcare Bohemia V3
Evidog Harmony VD
Cherryl od Hradu Veveří V4
Jessica z Dražovského hájku V
Rozárka Chlupaté štěstí V2, R. CAC
Feny - třída otevřená
Alka z Volarských lesů absence
Ambra the Golden Bracken V1, CAC
Bassy Fabulous Team VD
Britney Tichý Don VD
Butterfly z Andělské zahrady V4
Energy for Fun Brdské zlato absence
Evening Melody Bohemia Angel V
Explosive Symphony Famous Gold V2, R. CAC
Fanny ze Sechova V3
Isis Misantos Artemis Gold absence
Zina z Vojířovské myslivny VD
Energy Sun Brdské zlato VD
Feny - třída pracovní
Blue Martha Santana Golden V3
Caschira Splendid Felow V4
Crazy Corazon Brdské zlato V1, CAC, CACIB
Drusila de Bismilláhi V2, R. CAC
Charlotte od Keltecké hráze absence
Tell Me the Best Baron V
   
Feny - třída šampionů
Allis de Salvia Apiana V4
Argiana Gentle Bohemia Angel V
Arwen Famous Gold absence
Craze Girl Famous Gold V
Darion Santana Golden V3
Dorris Aurea Rosa V1, CAC, R. CACIB
Christina Aguilera Artemis Gold V2, R. CAC
Poezja Golden Gaj absence

výsledky GR zaslala Lenka Formanová - CHS APRAXIA FELON

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]