NVP Klatovy 5.6.2010   

 

Flat Coated Retriever - PSI - rozhodčí Ing. Zdeněk Antonovič

Psi - třída dorostu

Butterfly Appelscha Amaltea N2
Swallowsflight Startrack Hussy VN1

Psi - třída mladých

Abel Flat z Vlčích luk VD3
Admiral Rodney Rose Bohemian Ariston V2
Arthur Bell Rose Bohemian Ariston V1, CAJC, Nej. ml., BOB, jBIG, BIG III.
Psi - mezitřída
Angels Mateau Rose Bohemian Ariston V1, CAC
Psi - třída otevřená
Ajax Bohemia Stratos V1, CAC, NV
Bond Marbo Bonitas VD2
Psi - třída pracovní
Art od Stříbrných rud V2, r.CAC
Lustans Double Impact V1, CAC
Flat Coated Retriever - FENY - rozhodčí Ing. Zdeněk Antonovič
Feny - třída štěňat
Ashley od Hradu Valdek VN1

Feny - třída dorostu

Eva Flat z Vlčích luk VN1
Feny - mezitřída
Kiss of Life Bonny Dux V1, CAC, NV
Feny - třída otevřená
Fair As The Rose Black Brianta VD3
Iron Maiden Bonny Dux V2
Nokia z Vlčích luk V1, CAC
Feny - třída pracovní
Airin od Stříbrných rud VD3
Art´s Ginny Tercius V1, CAC
Jackie z Kroukartí V2, r.CAC

Feny - třída pracovní

Black Rose New Rosmery V1, CAC

výsledky FCR zaslala Barbora Křížová http://art.vesele.info/ 

Golden Retriever - PSI - rozhodčí Ing. Zdeněk Antonovič
Psi - třída dorostu
Apollo Vltavská stráň N1

Psi - třída mladých

Argo z Borových lesů V3
Buggy Hynek Eristar Golden VD
Egoiste du Bois de la Rayere V1, CAJC, nej. mladý
Eliot Bismilláhi VD
Xtreme the Best Baron V2

Psi - mezitřída

Bathazar Angel Shadow VD4
Deep Devotion Brdské zlato V1, CAC
Philipp Chlupaté štěstí VD3
Princ Damian Chlupaté štěstí V2, R. CAC
Psi - třída otevřená
Aron z Březovského výsluní VD3
Aslan Ab Flumine Aeterno V2, R. CAC
Chuck Berry Artemis Gold V1, CAC, NV, BOB
Psi - třída pracovní
Bastien z Makových dvorů V2, R. CAC
Easy To Be Santana Golden V1, CAC
Psi - třída vítězů
Casanova Santana Golden absence
Cheek To Cheek Don Quijote V3
Kendy Chlupaté štěstí V2, R. CAC
United the Best Baron V1, CAC
Psi - třída veteránů
Bruce the Dream Team V1
Golden Retriever - FENY - rozhodčí Ing. Zdeněk Antonovič
Feny - třída dorostu
Supreme Star Velvet Charm VN1
Feny - třída mladých
Aileen z Borových lesů VD
Andromeda Flores Vitae V4
Athéna Flores Vitae V1, CAJC
Baby Muffin Rusty Love absence
Explosive Love Famous Gold V3
Cherryl od Hradu Veveří VD
Jessica z Dražovského hájku VD
Keira Knightley Artemis Gold V
Marny z Měsíčních plání VD
Stella Chlupaté štěstí V2
Feny - mezitřída
Beauty Yasmine Dagchells VD
Bellis the Golden Bracken VD
Energy Angel Brdské zlato VD
Energy Sun Brdské zlato V1, CAC
Janeta od Bílé břízy VD
Feny - třída otevřená
Absolute Happy of White Enny V2, R. CAC
Bailey z Makových dvorů V1, CAC, NV
Essential Beauty Bohemia Angel V4
Evening Melody Bohemia Angel V3
Fantasy Freen Misantos V
Instant Attraction is Friendly V
Sunny Day av Vervik absence
Wendo z Vlčích luk V
Feny - třída pracovní
Blue Martha Santana Golden V2, R. CAC
Cashira Splendid Fellow V1, CAC
Fidorka z Droužkova V4
Shakira Sequins V3
Wekra z Vlčích luk V
Feny - třída vítězů
Christina Aquilera Artemis Gold V1, CAC
Via Abigail Libošovská blata V2, R. CAC

výsledky GR zaslala Lenka Formanová - CHS APRAXIA FELON

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]