Klubová výstava retrieverů

České Budějovice 9. května 2010


Výsledky CHBR, CCR, FCR, GR, LR, NSDTR, soutěže, obrazem
 
   LR Bodo z Ledenických zahrad
 
V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB
LR Bodo z Ledenických zahrad
Chovatel: Šeráková Lucie
Majitel: Kordová Jana & Smejkal Jiří
Labrador Retriever - PSI - Mrs ANNE LAVELLE
Třída mladých
364 Aaron Royal Treasure Vitality of  Tankaram Classic Black Royal Standard Hadačová Petra V1, CAJC
365 Hubert Hunter Tetřeví dvůr Daleabbeyś King of Magic  Dudu Destiny Tetřeví dvůr Lahodovi Petr a Simona absence
366 Mallorn´s Love in a Mist Tjotte´s  Lover Under Cover Mallorn´s Ring Any Bells Urbanczyk Zajac Beata  absence
Mezitřída
368 Master of Chocolate Skyfire Big Leaguer Nipntuck Southern Charm Skyfire ´s Janěvová Jana V2, res. CAC
369 Aldamity Quite Delight Devonshires French Harmony Aldamity Keep on Moving Krejčí Renata absence
370 Caramel Cream You´re the Insipiration Devonshires French Harmony Stronglines  Eye Candy Rita Kaufmann-Doetsch V1, CAC
371 Darling Libošovská blata Rogue´s Gallery Mallorn´s Dalwood Kind Of Magic Jedlička Karel absence
372 Forever And Ever Harmony Line Willcare Huntmors Gamemaster Stenveyz  Chestnut Shade Nytrová Ilona V3
373 Tad Tattetale of Bohemia Bras My Brand Explorer Fairyland Bohemia Bras Vrchota Tomáš V4
374 Toblerone Optimus Canis Mallorn ´s Aldebaran Night - Night  Optimuc Canis Pieczonka Dominika absence
Třída otevřená
375 Alf Brizel Carromer´s Huricane Joe Delfi z Havlova dvora Škrlantová Veronika V2, res. CAC
376 Avalanche Guverline´s Rising Sun Tankaram Genesis Star Royal Standard Stránský Josef V
377 Black Baloo z Grodu Hrabiego Malmesbury Mallorn ´s Romeo Wind Rose od Himaljského Cedru Pieczonka Dominika absence
378 Damián Libošovská blata Mallornś  Rogue´s Gallery Dalwood  Kind of Magic Dusová Petra V3
379 Fogel Hlara Connemara Devonshires Wilson of the Hill Annabele of Clay Diggers Krejčí Renata V4
380 Full Contact Harmony Line Willcare Huntmors Gamemaster Stenveyz  Chestnut Shade Rita Kaufmann-Doetsch VD
381 Jim Beam z Havlova dvora Carromer´s Hurricane Joe Jasmin Draco Minor Hlinová Věra V
382 Larry z Havlova dvora Hargitaváraijai Amaretto Anuschka z Trojánku Hlinová  Jindřiška VD
383 Zachary Górská Fantazja Kindly American Eagle v.d.Weenard Unica Górská Fantazja Tůmová Petra V1, CAC
Třída pracovní
384 Afternoon Delight Capronca Dario Lab Treasure´s Whisky Džemojady Planý Marcel V2, res. CAC
385 Bodo z Ledenických zahrad Tsarodej Killykeen Gale of Bohemia Bras Kordová Jana V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB
386 Krabat Ithaka Bohemia Mallorn´s Chocomania Witchcraft Of Tankaram Čerešňáková Eva V4
387 Show Me the Way DJ Mister Chocolate Abby Road of Puppydogs Tail Show Me the Way  Still Loving You Urbanczyk Zajac Beata  absence
388 Tylah Free Mind Alanwood  Mr. Motivator Rave-Up  of Tintagel Winds Rita Kaufmann-Doetsch V3
Třída vítězů
389 Billy the Brave Essentonof Life Carromer´s Huricane Joe Rosanan Just a Rose Pražan Petr V1, CAC
390 Tweedledum Good Vibrations Mallorn ´s Ursus Arctos Tweedledum Purple Evening Urbanczyk Zajac Beata  absence
Třída veteránů
391 Enzo Lab Treasure´s Born to be Wild Lab Treasure´s Always on my Mind Lab Treasure´s Rita Kaufmann-Doetsch V1, Nejlepší veterán
Labrador Retriever - FENY - Mrs HEATHER WILES-FONE
Třída štěňat
392 Ginger Rescator Nicolass z Dančí stráně Witchcraft Of Tankaram Čerešňáková Eva VN1
393 Glamour Girl Rescator Nicolass z Dančí stráně Witchraft  Of Tankaram Šlapáková Lenka VN3
394 Granada Little Bubble Mallorn´s Chocoloco Mallorn´s Runaway Bride Bulawová Radka VN2
Třída mladých
395 Betty Jane Sable Blues Tullochmohr Oh So Thrilling Fee Sable Blues Stoklasa Josef V4
396 Dolbia U Look Good Dolbia Forsythe Mr.Big Forsythe Uncommon Joy of Tintagel Winds Dolbia Bučilová Jana V
397 Ema z Ledenických zahrad Philipstown  Prionsa Gale of Bohemia Bras Drha Martin V3
398 Erna z Ledenických zahrad Philipstown Prionsa Gale of Bohemia Bras Šeráková Lucie V1, CAJC
399 Ginger Honey Daysi Art Aftermoon Delifght Capronca Envy Gucci Daysi Art Lázničkiová Ilona V
400 Gréta Libošovská blata Rocheby Smokescreen Dalwood Kind Of Magic Jedlička Karel absence
401 Isabel od Tří jasanů My Faith Tankaram Valentina Girl Tankaram Fléglovi Jan a Alena VD
402 J.Aje z Českomoravské vysočiny I´M Your Dream Falmarka Hidden Happiness Tankaram Kvasničanová Eva V
403 Kansas Rose Harmony Line Jayncourt Natural Star Easy To Love Harmony Line Jireš Roman VD
404 Keep Smiling Harmony Line Jayncourt Natural Star Easy To Love Harmony Line Štěpánková Vendula VD
405 Ora Javorův dvůr Wick z Vinice Gina Javorův dvůr Sobotka Luboš V
367 Rosette Górska Fantazja A-Blizard for Misty Dreams Umbrella Górska Fantzja Votrubcovi Michal a Lucie V2
Mezitřída
406 Afrodithé Excelent Dogs Tapeatom Born A Star Princessa  Libošovská blata Vlnová Kateřina V1, CAC
407 Hidden Beauty Harmony Line Excellent Royal Standard Caffe Latte Harmony Line Janěvová Jana V2, res. CAC
408 N. Royal Star z Havlova dvora O´Sofinas Play the Game Innocent Beauty Tankaram Stoklasa Josef V3
409 Time Bomb Bohemia Bras My Brand Explorer Fairyland Bohemia Bras Gebauerová Naďa V4
410 Tora Sable Blues Tapeatom Born A Star Double Deligh Sable Blues Nováčková Monika absence
Třída otevřená
411 Apple Black Gilli Fortunate Trendsetter of Tintagel Winds Treasure of Tintagel Winds Lahodová Gabriela V
412 Hot Chocolate Harmony Line Excellent Royal Standard Caffe Latte Harmony Line Ličková Romana V4
413 Jolanka z Ročkova Dustin Duncar Tetřeví dvůr Bona Cyrcon Sagitarius Tutter Štěpán VD
414 Nougat Harmony Line z Dančí stráně Red October Stenveyz Enigma Royal Standard Janěvová Jana V1, CAC
415 Penelope z Kostelce u Jihlavy Best of Royal Standard Helga z Kostelce u JIhlavy Jaroš Jan V
416 Xandra Libošovská blata Tapeatom Born A Star Mášenka Libošovská blata Jedlička a Koudelkovi V3
417 Xope z Vlčích luk Philipstown Prionsa Óda z Vlčích luk Nytrová Ilona V2, res. CAC
Třída pracovní
418 Abby Kate Cambrella Attikonak Q One for two Kathleen Draco Minor Horníčková Jarmila V
419 Aura z Ledenických zahrad Trendsetter Of Tintagel Winds Gale of Bohemia Bras Tůmová Petra V2, res. CAC
420 Caya z Ledenických zahrad Philipstown Prionsa Gale of Bohemia Bras Brom Jan V
421 Grey od Tří jasanů My Faith Tankaram Valentine Girl Tankaram Stránský Josef V1, CAC
422 Ibi z Českomoravské vysočiny I´M Your Dream Falmarka Hidden Happiness Tankaram Horká Michaela V3
423 Iris z Ročkova Unforgettable Tankaram Bona Cyrcon Sagitarius Klobučarová Dana V
424 Kerry Ithaka Bohemia Mallom´s Chocomania Witchcraft Of Tankaram Vanda Jan V
425 Mallorn´s Runaway Bride Mallorn´s Romeo Mallorn´s Terracotta Bulawa Martin absence
426 Whisky And Soda Sable Blues Bubbling Yves Faith  Sable Blues Jirousková Michala V
Třída vítězů
427 Amina z Ledenických zahrad Trendsetter Of Tintagel Winds Gale of Bohemia Bras Brom Jan V2, res. CAC
428 Caffe Latte Harmony Line Rising Sun Tankaram Native Beauty Tankaram Ličková Romana V3
429 Easy To Love Harmony Line Against Allodds Tweedledum Native Beauty Tankaram Janěvová Jana V1, CAC, Jihočeský vítěz
430 Hortensie z Ročkova Unforgettable Tankaram Brigita  z Ročkova Polesná Eva V4
431 Kyara z Kostelce u Jihlavy O'Sofinas Play the Game Unetta z Kostelce u Jihlavy Peniška Marek V
Třída veteránů
432 Brigita z Ročkova Cedrik Draco Minor Norma  z Bohyně lovu Polesná Eva V2
433 Rosanan Just a Rose Poolstead Part and Parcel Rosanan Anemone Pražan Petr V1

 

Psi třída mladých

 

Psi třída otevřená

 

Psi třída pracovní

 

Psi třída šampionů

 

Feny třída štěňat

 

Feny třída mladých

 

Feny třída veteránů

 

foto zaslala Ing. Veronika Škrlantová

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]