MVP Praha 1.5.2010   

 

Golden Retriever - PSI - rozhodčí František Pasák
Psi - třída dorostu
Flying Moon Famous Gold VN3
Kuba Misantos VN1
Cesarka Fly The Flag VN2

Psi - třída mladých

Efraim Bismilláhi VD
Kastor Faundland VD
Adventure Aragorn Pure Soul V4
Adventure Captain Pure Soul V3
Egoiste du Bois de la Rayere V1, CAJC
Argo z Borových lesů V2
Lucky Buffy z Měsíčních plání VD
Eliot Bismilláhi V

Psi - mezitřída

Osttin od Kamenné hradby V
Deep Devotion Brdské zlato V1, CAC
Aron z Březovského výsluní V3
Bad z Rekowské obory V2, R. CAC
Berthyl z Liblických rákosin V4
Allan z Podklášterských strání V
Psi - třída otevřená
Chan Artesia Bohemica V2
Chuck Berry Artemis Gold V1, CAC, R. CACIB
Absolute Lover Ashbury V3
Psi - třída pracovní
Baron aus Bobry Wald V1, CAC, CACIB, BOB
Nicholas the Best Baron VD
Be My Heart Brdské zlato absence
Easy To Be Santana Golden V
Bastien de Bismilláhi VD
Kerry Chlupaté štěstí V3
Bastien z Makových dvorů V4
Porthos the Best Baron V2
Psi - třída šampionů
Golden Message Chusty born for Geli V1, CAC
Don Quijote Cheek To Cheek V3
Merlin Golden Erinor V2, R. CAC
Psi - třída veteránů
Argo z Brdských luk V1
Golden Retriever - FENY - rozhodčí František Pasák
Feny - třída dorostu
Keira Knightley Artemis Gold VN2
Born for You Astral Sky absence
Born To Love Astral Sky VN1
Feny - třída mladých
Bianca de Salvia Apiana V2
Blueberry Libošovská blata V4
Eres Mia del Atrapasuenos VD
Annie od Chvalské tvrze VD
Baby Muffin Rusty Love V1, CAJC, nej. mladý
Eeney Bismilláhi VD
Ever Krásná Lukrécia VD
Flare Krásná Lukrécia VD
Amélie z Borových lesů V
Cherryl od Hradu Veveří VD
Abé Gold z Vlčích luk V3
Feny - mezitřída
Drusilla de Bismilláhi V3
Dyna z Rekowské obory V1, CAC, R. CACIB
Dolly z Rekowské obory VD
Energy For Fun Brdské zlato V
Energy Angel Brdské zlato VD
Bellis the Golden Bracken VD
Janeta od Bílé břízy VD
Bára the Golden Bracken V4
Daphne de Bismilláhi absence
Sunny Day Av Vervik V
Energy Sun Brdské zlato V2, R. CAC
Iowa Misantos V
Florencie Lions Lamborghini V
Feny - třída otevřená
Rosalia the Best Baron V1, CAC, CACIB
Via Abigail Libošovská blata V3
Chance od Kletecké hráze V4
Element Brenda Misantos V2, R. CAC
Cuffy Krásná Lukrécia absence
Feny - třída pracovní
Blue Martha Santana Golden V
Deep Desire Brdské zlato VD
Odyssea the Best Baron V2, R. CAC
Athylla z Liblických rákosin V
Esmeralda Misantos V4
Absolute Happy Of White Enny V1, CAC
Caschira Splendid Fellow VD
Brixie Cassovia Treasure V3
Crazy Corazon Brdské zlato V
Feny - třída šampionů
Artic Sky Brdské zlato V2, R. CAC
Allis de Salvia Apiana V4
Darion Santana Golden V3
Arwen Famous Gold V1, CAC
Feny - třída veteránů
Adora z Tvaroženských hájů V1

výsledky GR zaslala Lenka Formanová - CHS APRAXIA FELON

 

Arwen z Dejzyna dvora - V1, CAJC, Junior BOB, nominace na Crufts

Nova Scotia Duck Tolling Retriever - PSI - rozhodčí Vladimír Adlt - CZ
Psi - třída dorostu
Shaggy Toller´s White Banjo Boy VN1

Psi - třída mladých

Gipsy Angels of Baranya V1, CAJC

Psi - mezitřída

Foxy Fox Sexy Rexy V1, CAC
Psi - třída otevřená
None z Vlčích luk V2, Res. CAC
Orry Rudolfovská skála V1, CAC, CACIB, BOB
Nova Scotia Duck Tolling Retriever - FENY - rozhodčí Vladimír Adlt - CZ
Feny - třída mladých
Arwen z Dejzyna dvora V1, CAJC, Junior BOB, nominace na Crufts
Alotrie Ginger Star absence
Feny - třída otevřená
Joja Sv. Huberta VD2
Didi Sirius Pro V

výsledky NSDTR zaslali Benešovi www.zdejzynadvora.cz

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]