MVP České Budějovice 24.4.2010   

 

Flat Coated Retriever - PSI - rozhodčí Ing. Zdeněk Antonovič

Psi - třída mladých

Abel Flat z Vlčích luk V2
Arthur Bell Rose Bohemian Ariston V1, CAJC, Nejlepší mladý

Psi - mezitřída

Ajax Bohemia Stratos V1, CAC, r. CACIB
Nor z Vlčích luk V2, r. CAC
Pete z Vlčích luk V3
Psi - třída otevřená
Corry ze Strun V1, CAC, CACIB
Psi - třída pracovní
Art´s Fred Tercius VD
Psi - třída šampionů
Baddy z Vlčích luk V
Flat Coated Retriever - FENY - rozhodčí Ing. Zdeněk Antonovič
Feny - třída mladých
Happy Beauty Queen Aknel Top V
Feny - mezitřída
Besie z Čertova doupěte V2, r.CAC
Cerol New Rosmery V1, CAC
Feny - třída otevřená
Cessye ze Strun V1, CAC, CACIB, BOB
Fair As The Rose Black Brianta V3
Iron Maiden Bonny Dux V2 ,r.CAC
Feny - třída pracovní
Art´s Ginny Tercius V3
Black Rose New Rosmery V1, CAC, r.CACIB
Casiopea Betafor V4
Caci´s Pretty by Design V2, r.CAC

výsledky FCR zaslala Barbora Křížová http://art.vesele.info/ 

Golden Retriever - PSI - rozhodčí Miloš Kašpar
Psi - třída štěňat
Kuba Misantos VN

Psi - třída mladých

Ádonis Flores Vitae V
Átreus Flores Vitae V1, CAJC, nej. mladý
Buck Enzo Golden Sirius VD
Efraim Bismilláhi VD
Egoiste du Bois de la Rayere V2
Eliot Bismilláhi VD
Fire Water Vetcare Bohemia absence
Romeo Chlupaté štěstí V3
Xtreme the Best Baron V4

Psi - mezitřída

Arcur Libošovská blata VD4
Berthyl z Liblických rákosin V1, CAC
Linchael Bohemian Gold VD
Medir z Vlčích luk V3
Philipp Chlupaté štěstí V2, R. CAC
Psi - třída otevřená
Arwen z Makových dvorů V4
Barney z Makových dvorů V
Bart z Lukavských pasek VD
Benny z Makových dvorů V2, R. CAC
Guess The Dream Team V3
Chakky Chambers Artemis Gold V
Chuck Berry Artemis Gold V
Ultimus the Best Baron VD
Zumo z Vlčích luk V1, CAC, CACIB, BOB
Psi - třída pracovní
Be my Heart Brdské zlato D
Easy To be Santana Golden V2
Tornado the Best Baron V1 CAC, R. CACIB
Psi - třída šampionů
Back To My Dream Famous Gold V1, CAC
Gryffindor Junior the Best Baron absence
Psi - třída veteránů
Argo z Brdských luk V1
Golden Retriever - FENY - rozhodčí Miloš Kašpar
Feny - třída štěňat
Alisa od Vltavské stráně absence
Supreme Star Velvet Charm VN
Feny - třída dorostu
Flying Heart Famous Gold VN1
Keira Knightley Artemis Gold VN2
Feny - třída mladých
Aileen z Borových lesů VD3
Explosive Love Famous Gold V1, CAJC
Fin Lady Vetcare Bohemia V2
Cherryl od Hradu Veveří VD4
Jessica Alba Misantos D
Feny - mezitřída
Bellis The Golden Bracken V3
Energy Angel Brdské zlato V1, CAC, R. CACIB
Energy for Fun Brdské zlato absence
Energy Sun Brdské zlato VD4
Exotic Coctail Vetcare Bohemia VD
Fanny ze Sechova absence
Charlotte od Kletecké hráze V2, R. CAC
Zora z Vojířovské myslivny absence
Feny - třída otevřená
Britney Tichý Don VD2
Esmeralda Misantos absence
Ester od Táborských Dvořáků V
Evening Melody Bohemia Angel absence
Ommi Chlupaté štěstí VD4
Via Abigail Libošovská blata VD3
Viana z Vlčích luk V1, CAC
Feny - třída pracovní
Aewen z Fatkovského dvora V1, CAC, CACIB
Blue Martha Santana Golden VD
Caschira Splendid Fellow VD4
Crazy Corazon Brdské zlato V2
Element Brenda Misantos absence
Tell Me the Best Baron absence
Wekra z Vlčích luk V3
Feny - třída šampionů
Darion Santana Golden V1, CAC

výsledky GR zaslala Lenka Formanová - CHS APRAXIA FELON

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]