Národní výstava psů Mladá Boleslav - 19.7.2008   

 

Zlatý retriever
Rozhodčí: Miloš Kašpar

psi - třída štěňat

1247

V.I.P. THE BEST BARON

absence

psi - třída dorostu

 

CHUCK BERRY ARTEMIS GOLD

VN 1

 

DELICATE DAGLAS DYNASTY ANAH

VN 2

psi - třída mladých

 

ALAN Z LIBLICKÝCH RÁKOSIN

V

 

ARGO Z LIBLICKÝCH RÁKOSIN

VD

 

ASTER Z OPAVSKÉHO KOPCE

D

 

BART Z MAKOVÝCH DVORŮ

V

 

BASTIEN Z MAKOVÝCH DVORŮ

VD

 

CASS HERALDŮV POKLAD

V 2

 

ERGO Z DROUŽKOVA

V 3

 

HAKIM OD TRÍ JASANŮ

VD

 

KERRY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

V 4

 

LUCKAS CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

V

 

TIGER JUNIOR THE BEST BARON

absence

 

UNITED THE BEST BARON

V 1,CAJC

 

URAN THE BEST BARON

D

psi - mezitřída

 

AMOR Z TĚŠENOVSKÝCH LUK

V

 

BARON AUS BOBRY WALD

V

 

BORNEHOUSE MATTEUS OF KULAWAND

V 1, CAC

 

CÉZAR OD JELENÍ STOPY

VD

 

DAN ZE SECHOVA

absence

 

DICK OD TÁBORSKÝCH DVOŘÁKŮ

V 2, RES.CAC

 

KENDY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

V3

 

SANTI THE BEST BARON

V

 

SEBASTIAN THE BEST BARON

V

 

THEODOR THE BEST BARON

V 4

 

UTAH GOLDEN ERINOR

D

psi - třída otevřená

 

AMI FAMOUS GOLD

V 1, CAC

 

ANGELO Z KVASINSKÝCH STRÁNÍ

D

 

BADY OD ČTYŘ MODŘÍNŮ

VD

 

BADY OD JELENÍ STOPY

V 2, RES.CAC

 

BRUCE OD ČTYŘ MODŘÍNŮ

VD

 

CHUNNY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

V 3

 

DANTES AUREA ROSA

V

 

FREI Z OPAVSKÉHO KOPCE

V 4

 

GALEN Z HAVLOVA DVORA

V

 

GIM GOLDEN LUK

D

 

PARRIS THE BEST BARON

V

 

PLANCHET THE BEST BARON

VD

 

PLUTO THE BEST BARON

V

psi - třída pracovní

 

MERLIN GOLDEN ERINOR

V 1, CAC

 

NICHOLAS THE BEST BARON

V 2, RES.CAC

psi - třída šampiónů

 

CH.BOLS BLUE VETCARE BOHEMIA

absence

 

CH.ORAN Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮ

V 1,CAC,NV,BOB

 

CH.WATTERLOO MISANTOS

V 2,RES.CAC

psi - třída veteránů

 

CH.MY MAGICIAN RESCATOR

V 1

 

DINO ZE ŠTĚKOTU

V 2

Zlatý retriever
Rozhodčí: Jiřina Holečková

feny - třída štěňat

 

EXTRA GENTLE KISS BOHEMIA ANGEL

absence

 

NICE ENNY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

VN1

feny - třída mladých

 

AGGY Z OPATOVSKÉHO VRŠKU

VD

 

AIDA Z VELKÉ BUKOVÉ

V

 

ALLIS DE SALVIA APIANA

V

 

AMI Z OPATOVSKÉHO VRŠKU

VD

 

ARWEN Z LIBLICKÝCH RÁKOSIN

VD

 

BLUEBERRY OF ANAVY

V

 

BRENNIE Z MAKOVÝCH DVORŮ

absence

 

BRIXIE CASSOVIA TREASURE

V

 

BROOKE OD STŘÍBRNÝCH RUD

V

 

CARIN QUENN DANAKO

absence

 

CRAZY CORAZON BRDSKÉ ZLATO

VD

 

DINA GERIX

V 1,CAJC

 

ELEMENT BRENDA MISANTOS

V 3

 

ELLIS EXCELENT Z ŘÍČANSKÝCH LUK

V 2

 

ESMERALDA MISANTOS

V 4

 

CRAZE GIRL FAMOUS GOLD

absence

 

HATHA ARTESIA BOHEMICA

absence

 

HESSY OD TŘÍ JASANŮ

VD

 

KLARIS CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

V

 

LARA RUDOLFOVSKÁ SKÁLA

VD

 

THÉRESE THE BEST BARON

V

 

UNI THE BEST BARON

V

feny - mezitřída

 

ARABELA Z VRCHÁNOVA

VD

 

BE MY X-MAS ANGEL BRDSKÉ ZLATO

absence

 

BELLA RINA OD ČTYŘ MODŘÍNŮ

V

 

DARION SANTANA GOLDEN

V 1,CAC

 

EIRIN ELEGANCE Z ŘÍČANSKÝCH LUK

V 3

 

GWYNETH GOLDIE ARTESIA BOHEMICA

V

 

SISSI THE BEST BARON

VD

 

UBY Z VLČÍCH LUK

V 2, RES. CAC

 

 

 

 

WENDO Z VLČÍCH LUK

V 4

feny - třída otevřená

 

ABBY –GALE OD ZLATÉ DELFI

VD

 

AMANDA CARITIN SEN

V 2, RES. CAC

 

AMY ZLATÁ KUDRNKA

VD

 

ANGIE Z MAKOVÝCH DVORŮ

V

 

ATHYLLA Z LIBLICKÝCH RÁKOSIN

VD

 

BARUNKA Z VLČÍ STRÁNĚ

VD

 

BEAUTIFUL BONNIE BOHEMIA ANGEL

V 3

 

BEKY OD ZLATÉ LOBI

VD

 

BRES OD ZLATÉ LOBI

VD

 

ELIZABET Z OLŠOVÉHO MLÁZÍ

V

 

KLAUDIA OD KAMENNÉ HRADBY

absence

 

ROSABELLA THE BEST BARON

V

 

ROSALIA THE BEST BARON

V 4

 

SEQUINS SHAKIRA

V 1,CAC

feny - třída pracovní

 

ANDY OD JELENÍ STOPY

absence

 

BENEDICTINE VETCARE BOHEMIA

V 1,CAC, NV

 

ESARA OD TŘÍ JASANŮ

V 2,RES.CAC

zaslala Marie Šustová

 

Curly Coated retriever

fena

Třída mladých

1146

ABELLEN ABBA FROM HOFION

ČLP/CCR/147          22.3.2007

V

O.: KONG KONG Z VLČÍ STEPI

M.: ANNY Z JIŘINSKÉHO DVORA

CH.: Malá Simona

Maj.: Ing. Berková Dagmar

1147

LEANA GYPSY S SOUL

ČLP/CCR/149          10.3.2007

V

O.: YANGOPARK HI FLYER

M.: GYPSY S SOUL ESTELLA

CH.: Kriosk Kalvo

Maj.: Rundošová Tereza

 

Chesapeake Bay retriever

pes

Třída mladých

1148

IFRITAH IGANTIUS KALEČSKÝ POKLAD

ČLP/CBR/607           22.9.2007

V

O.: PENROSE ZODIAC

M.: AMMIE SIRIUS PRO

CH.: Sehnalíková Soňa

Maj.: Slabá Dana

pes

Mezitřída

1149

SIVERCREEK SONIAS BOY

ČLP/CBR/597           19.3.2007

V1 CAC

O.: CH FITZHUGHS BAG THE LIMIT CD

M.: CH SILVERCREEK CASHAR S CHEENS

CH.: Silver Joanne

Maj.: Sehnalíková Soňa

pes

Třída otevřená

1150

AMBR ŠTĚDRÝ POTOK

ČLP/CBR/284           11.1.2004

V1 CAC Nár. vítěz

O.: LAKESHORE BOB VLČÍ LOUKA

M.: COLINA AKJA MORAVIA

CH.: Ing. Morávek Václav

Maj.: Bárto Pavel

1151

AUGUSTIN OD ČERTOVY BRÁZDY

ČLP/CBR/481           3.7.2006

VD

O.:Lakeshore Bob Vlčí Luka

M.: Biggi Bimbi Akja Moravia

CH.:Mika Vladimír

Maj.: Havelková Petra

1152

GALAXY GAEL GAL KELEČSKÝ POKLAD

ČLP/CBR/523           31.12.2006

V2

O.: Valiand z Vlčích luk

M.:Penrose Wicked But Nice

CH.: Sehnalová Soňa

Maj.: Novotná Blanka

pes

Třída vítězů

1153

CH PENROSE ZODIAK

ČLP/CBR/456 /H33171/           16.12.2005

V1 CAC

O.: CH QUAIL RUN S ALL THE TO PENR

M.: PENROSE HOT TIP

CH.: Morris Janet

Maj.: Seehnalíková Soň

fena

Třída mladých

1154

BATZI S ROCKET KATE

ČLP/CBR/6332         26.5.2007

V2

O.: NORDAIS SEDGEGRASS ROCKET SAM

M.: BATZI S GRACE O MALLEY

CH.: Sulkova Carita

Maj.: Tramlová Monika

1155

BOŽKA Z VLČÍCH LUK

ČLP/CBR/540           10.2.2007

V1 CAC

O.: AARON ADISON KELEČSKÝ POKLAD

M.LAMBI Z VLČÍCH LUK:

CH.: Kubeš Jan

Maj.: Kubeš, Korda

1156

DELLA CHELSEA SIRIUS PRO

ČLP/CBR/582           4.6.2007

V3

O.: PENROSWE YACKIDY YACK

M.: ABOGEL AKJA MORAVIA

CH.: Ing. Lustig Ivo

Maj.: Malá Simona

fena

Třída vítězů

1157

CH COCOCHANEL COFFIE KELEČSKU POKLAD

ČLP/CBR/395           3.3.2005

V1 CAC Nár. vítěz

O.: ICH VALIAND Z VLČÍCH LIK

M.: ICH AURA SIRIUS PRO

CH.: Sehnalíková Soňa

Maj.: Sehnalíková Soňa

 

Labrador retriever

pes

Třída štěňat

1164

OLYMPUS KELEČSKÝ POKLAD

ČLP/LR/22111           2.2.2008

VN1

O.:  CH BEST OF ROYAL STANDARD

M.: AMÁLIE CORTEX CANELLAE

CH.: Sehnalíková Soňa

Maj.: Kutálková Michaela

1165

PHOENIX SABLE BLUES

ČLP/LR/         22120  12.2.2008

VN2

O.: TAPEATOM BOM A STAR

M.: TRACEY SABLE BLUES

CH.: Malíková Lenka

Maj.: Turková Marcela

pes

Třída dorost

1166

KRABAT ITHAKA BOHEMIA

ČLP/LR/21947           27.11.2008

VN1

O.: MALLORNŚ CHOCOMANIA

M.: WITH CRAFT OF TANKARAM

CH.: Bárta Martin

Maj.: Střihavka Martin

pes

Třída mladých

1167

AFTERNOON DELIGHT CAPRONCA

ČLP/LR/         21791  20.4.2007

V1 CAJC

O.: MCH LAB TREASURES DARIO

M.: WHISKY DZEMOJADY

CH.: Fičko Mladen

Maj.: Jaroslava a Marcel Planý

1168

AGGO BLACK WARD

ČLP/LR/         21756  18.9.2007

V3

O.: IRON MAN DRACO MINOR

M.: BRENDA Z TEMNÉ JESKYNĚ

CH.: Sýkora Ladislav

Maj.: Pechman P. Štekrová M.

1169

AMADEUS OD SVATÉ LUCIE

ČLP/LR/         21084  18.3.2007

VD

O.: IRON MAN DRACO MINOR

M.: BIBI Z ROČKOVA

CH.: Novák Petr

Maj.: Kotěra Jaroslav

1170

ARON GALA Z VINICE

ČLP/LR/         21131  18.4.2007

VD

O.: BEST OF ROYAL STANDARD

M.: AMINA Z PRCHLOVA

CH.: Průšová Marie

Maj.: MUDr. Kmoch Jiří

1172

BLACK Z OBOLECKÉ HÁJENKY

ČLP/LR/         21584  3.7.2007

VD

O.: ROYAL STANDARD TANKARAM

M.: BIBI Z PAŘÍZKU

CH.: Munia Jaromír

Maj.: Švadlenka Václav

1173

BROK GALA Z VINICE

ČLP/LR/         21216  3.5.2007

VD

O.: MY FAITH TANKARAM

M.: ANELI Z PRCHOVA

CH.: Průšová Marie

Maj.: Torn Roman + David

1174

DUSTIN VLTAVSKÝ TULEŇ

ČLP/LR/         21806  26.9.2007

VD

O.: ICH ROCHEBY SMOKESCREEN

M.: BRISA ČTYŘI ŘEKY

CH.: Wrobelová Irena

Maj.: Wrobelová Irena

1175

FOGEL HLARA CONNEMARA          

ČLP/LR/22075           5.10.2007

VD

DEVPNSHIRE WILSON DREAM OF THE HILL

M.: ANNABELLA OF CLAY DIGGERS

CH.: Pieta Van Dee Vogelaar

Maj.: Krejčí Renata

1176

JACK DANIELS ROYAL STANDARD

ČLP/LR/         21162  29.3.2007

V2

O.: FOLLIES MON ONCLE

M.: U AFTER ROYALS TANKARAM

CH.: Mgr. Fialová Martina

Maj.: Ing. Hajerová Eva

1177

SORBON DRACO MINOR  

ČLP/LR/21575           5.7.2007          

VD4

O.: FIRST DRACO MINOR

M.: STORIE DU BOIS DES LITAS

CH.: Klečková Alena

Maj.: Procházková Lenka

pes

Mezitřída

1171

AZZI APOLLO THIRTEEN

ČLP/LR/         21167  19.4.2007

V3

O.: UNITED KONGDOM TANKARAM

M.: ANNY OD DUFKŮ

CH.: Libor Hos

Maj.: Ing. Žilinská Zuzana

1178

AARON ZE STARÉ LÉKÁRNY

ČLP/LR/         20981  18.3.2007

VD4

O.: D´JERRY DOO TETŘEVÍ DVŮR

M.: MENDY ZE ZÁMEK RIBRY

CH.: Ing Matašová Ivana

Maj.: Ing. Tomšů Anna

1179

ASTON RAY DOR

ČLP/LR/20634           20.12.2006          

V2 R.CAC

O.: SOFINAS PLAY THE GAME

M.: DITA Z PROUTKU

CH.: Březina Jiří

Maj.:Vašátková Petra

1180

GRAT GUY TETŘEVÍ DVŮR

ČLP/LR/         20759  6.2.2007

V1 CAC

O.: PADDY DE CHATEMELSE

M.: DUDU DESTINY TETŘEVÍ DVŮR

CH.: Protivánková Barbara

Maj.: Soukupovi Jiří a Iva

pes

Třída pracovní

1181

ACHIL OD LUŽÁNSKÉHO PARKU

ČLP/LR/         19930  15.5.2006

VD

O.: VITALITY OF TANKARAM

M.: BÁRA Z HOLASKÝCH KOPEČŮ

CH.: Brablíková Alexandra

Maj.: Holík Michal

1182

CHADYQ OD ŽEHROVKY

ČLP/LR/         20021  28.4.2006

VD

O.: DYK OD SPIKALSKÝCH LIP

M.: STAGHOMS CZECH OUT GIRL

CH.: Duka Libor

Maj.: Fuhrman Pavel a Alena

1183

DOLBIA MANOLO BLAHNIK

PKR VIII-17267          13.11.2005

V2 R.CAC

O.: CH JOHNY BRAVO PEPPELENBOSCH

M.: UMCOMMON JOY OF TINTAGEL WINDS

CH.: Dudowiak Irmina

Maj.: Fosciak Edyta

1184

FIRST CLASS TANKARAM

ČLP/LR/         19761  13.4.2006          

VD

O.: MY FAITH TANKARAM

M.: TRUE TALE TANKARAM

CH.: MVDR. Nosek Josef

Maj.: Pudil Radek

1185

GARON OLIOVER SABLE BLUES

ČLP/LR/         19853  7.5.2006

V4

O.: BUBBLY YVES

M.: GOLDEN GES SABLE BLUES

CH.: Malíková Lenka

Maj.: Netrval Vladimír

1186

GARTH OD TŘÍ JASANŮ

ČLP/LR/         20646  6.1.2007

O.: MY FAITH TANKARAM

M.: VALENTINE TANKARAM

CH.: Stránský Josef

Maj.: Kratochvílová Jitka

1187

JERSEY DOMINIK

ČLP/LR/         18019  16.1.2005

V3

O.: TSARODEJ SNOWSTORM

M.: FLOPI OD BYŠIČEK

CH.: Partlová Helena

Maj.: Šrajerová Jaroslava

1188

NERO OD PETROVICKÝCH PLÁŇAT

ČLP/LR/         18153  20.2.2005

V

O.: CH HEMONTHY OD PETROVICKÝCH PLÁŇAT

M.: CH FEITH DRACO MINOR

CH.: Ing. Marcel Planý

Maj.: Hasík Ludvík

1189

PERL GATE TANKARAM

ČLP/LR/         16546  7.1.2004

---

O.: LAB TREASURES BOIN TO BE WILD

M.: TREDMAKERS TREASURE

CH.: MVDr. Nosek Josef

Maj.: MUDr. Borovanský Vladislav

1190

URSI DARK STAR SABLE BLUES

ČLP/LR/         17980  26.3.2005

V1 CAC NV BOB

O.: RIDGE VIEWS THE POOH

M.: FOLIES INSTANT COFFEE

CH.: Malíková Lenka

Maj.: Ing- Černá Nikola

1191

ZAR GALA Z VINICE

ČLP/LR/20689           31.1.2007

VD

O.: HARGIVÁRALJAL AMARETTO

M.: HÉRA Z VINICE

CH.: Průšová Marie

Maj.: Liška Pavel

pes

Třída pracovní

1192

ARGOS OD SVAŤÁKU

ČLP/LR/         19091  19.11.2005

V1 CAC

O.: KIT CLEVER FOX BOHEMIA BRAS

M.: ARNIKA TOMADO LOU

CH.: Kučerová Hana

Maj.: Nováková Němoslava

1193

CAROMERS HURRICANE JOE

ČLP/LR/18311           8.3.2004          

V3

O.: CARROMERS HURRICANE

M.: TISSALIAN MATTISSE BY CARROMER

CH.:Reynolds C. a M.

Maj.: Pražan Petr

1194

ESUAD KELB BOHEMIA BRAS

ČLP/LR/         13564  13.3.2002

V2 R.CAC

O.: ICH WOODY BLACK OF GOLDEN ERINOR

M.: IM IRILIGHT OF VOHEMIA BRAS

CH.: Krutská Alena

Maj.: Baďouček Petr

fena

Třída mladých

1195

ALEXIS OD SVATÉ LUCIE

ČLP/LR/         21082  18.3.2007

VD

O.: IRON MAN DRACO MINOR

M.: BIBI Z ROČKOVA

CH.: Novák Pavel

Maj.: Kasík Tomáš

1196

APPLE BLACK GILL FORTUNATE

ČLP/LR/         21410  27.5.2007

V2

O.: MCH TRENDSETTER OF TINTANGEL WINDS

M.: MCH TREASURE OF TINTANGEL WINDS

CH.: Lahodová Gabriela

Maj.: Lahodová Gabriela

1197

AUGIE ZE STARÉ LÉKÁRNY

ČLP/LR/         20983  18.3.2007

V3

O.: D JERRY DOO TETŘEVÍ DVŮR

M.: MENDY ZE ZÁMEK RIBRY

CH.: Ing. Hatašová Ivana

Maj.: Ing. Hatašová Ivana

1198

BESSY MIRACLE OF LIFE

ČLP/LR/         2119    30.3.2007

V

O.: BROWBOY OF BROWBANK COTTAGE

M.: NAOMI DRACO MINOR

CH.: Dvořák Jan

Maj.: Slavíček Josef

1199

BIANCA Z OBOLECKÉ HÁJENKY

ČLP/LR/21588           3.7.2007

V

O.: ROYAL STANDARD TANKARAM

M.: BIBI Z PAŘÍZKU

CH.: Munia Jaromír

Maj.: Záleha Jan

1200

BRIXIE OD VODNÍHO HRADU

ČLP/LR/         21263  26.4.2007

V

O.: IRON DRACO MINOR

M.: LINDA ZE ZÁMEK RIBRY

CH.: Böhme Hana

Maj.: Čerychová Lenka

1201

CHARIN Z BOUŠKOVA DVORA

ČLP/LR/         20977  14.3.2007

V

O.: SRETLAW SEA BOSCUIT

M.: GIRA Z BOUŠKOVA DVORA

CH.: Bouška Václav

Maj.: Bouška Václav

1202

EIMY OD SVRATECKÉHO SPLAVU

ČLP/LR/21192           6.5.2007          

V

O.: ROCHYBY SMOKESCREEN

M.: DOLLY OD SVRATECKÉHO SPLAVU

CH.: Netolický Milan

Maj.: Netolický Milan

1203

FINLANDIA Z MOKERSKÝCH LUK

ČLP/LR/         21004  29.3.2007

VD

O.: SRETLAW SEA BISCUIT

M.: SALPY Z VLČÍCH LUK

CH.: Tůma Josef

Maj.: Beswald Michal

1204

GABY OD JAKUBA KRČÍNA

ČLP/LR/         21516  22.6.2007

VD

O.: ADOLF OF BROWBANK COTTAGE

M.: CILKA OD JAKUBA KRČÍNA

CH.: Slavíčková Bohuslava

Maj.: Slavíček Jan

1205

HORPRA Z ČESKOMORAVSKÉ VYSOČINY

ČLP/LR/         21055  10.3.2007

V

O.: O SOFINAS PLAY THE GAME

M.: DONA GALA BLACK

CH.: Horká Michaela

Maj.: Studnička Jan a Jitka

1206

IRIS Z ROČKOVA

ČLP/LR/         21744  19.8.2007

V4

O.: UNFORGETTABLE TANKARAM

M.: BONA CARCON SAGITARIUS

CH.: Polesná Eva

Maj.: Klobučarová Dana

1207

IT S TEQUILA NEPEAN RIVER

ČLP/LR/         21071  26.3.2007

V

O.: BUBBLING YVES

M.: RIDGE VIEW LATOYA AMERICANA

CH.: Šimková Šárka

Maj.: Šurdová Zuzana

1208

JUST A GIRL Z HAVLOVA DVORA

ČLP/LR/         21283  1.5.2007

V

O.: CARROMER HURRICANE JOE

M.: JASMÍN DRACO MINOR

CH.: Havlová Jana

Maj.: Vaňková Lucie

1209

NELLY Z KOSTELCE U JIHLAVY

ČLP/LR/         21270  5.5.2007

V

O.: BEST OF ROYAL STANDARD

M.: CORA Z VINICE

CH.: Tůmová Alena

Maj.: Etrych Aleš

1210

OPAIA SABLE BLUES

ČLP/LR/         21662  22.7.2007

V

O.: HARGITAVÁRALJAL AMARETTO

M.: GES PEPPER S SABLE BLUES

CH.: Malíková Lenka

Maj.: Ing. Pospíšil Roman, CSc.

1211

TEREZA Z MUCHOVY BOUDY

ČLP/LR/21675           227.7.2007          

V1 CAJC

O.: TRENDSETTER OF TINTAGEL WINDS

M.: FRANCIS Z MUCHOVY BOUDY

CH.: Krejčí Renata

Maj.: Tůmová Petra

fena

Mezitřída

1212

ABBY KATE CAMBRELLA

ČLP/LR/         20672  17.1.2007

V

O.: ATTIKONAK Q ONE FOR TWO

M.: KATHLEEN DRACO MINOR

CH.: Bártova Ilona

Maj.: Horníčková J. a F.

1213

ADELISE RAY DOR

ČLP/LR/20635           20.12.2006          

V

O.: O SOFINAS PLAY THE GAME

M.: DITA Z PROUTKU

CH.: RNDr. Březina Jiří

Maj.: Šafařík Milan

1214

ALLISON RAY DOR

ČLP/LR/         20639  20.12.2006

V

O.: O SOFINAS PLAY THE GAME

M.: DITA Z PROUTKU

CH.: RNDr. Březina Jiří

Maj.: Březina Jiří a Helena

1215

AMBRA OD VODNÍHO HRADU

ČLP/LR/         20329  18.8.2006

V

O.: ORPN DRACO MINOR

M.: LINDA ZE ZÁMEK RIBRY

CH.: Böhme Hana

Maj.: Böhme Hana

1216

APRIL RAIN TOSTADEO

ČLP/LR/         21128  4.4.2007

V

O.: BEST OF ROYAL STANDARD

M.: ANNE MAGIE CHASELAND S

CH.: Ing. Velebová Denisa

Maj.: Bc. Šimičková Renata

1217

ARYA TRACEY CAMBRELLA

ČLP/LR/         20670  17.1.2007

V3

O.: ATTIKONAK Q ONE FOR TWO

M.: KATHLEEN DRACO MINOR

CH.: Bártová Ilona

Maj.: Bártová Ilona

1218

BELLA ROSE LUCKY HONEY

ČLP/LR/         20427  6.9.2006

V

O.: ATTIKONAK TRULY MADLY DEEPLY

M.: NORMA Z VOLDUŠSKÉHO VRCHU

CH.: Votrubcová Lucie

Maj.: Votrubcová Lucie

1219

BLESS OD DUBU TROJÁKU

ČLP/LR/         20238  28.7.2006

V

O.: O SOFINAS PLAY THE GAME

M.: FRIGA ZE SMOLINKY

CH.: Marván Pavel

Maj.: Zima Daniel a Radmila

1220

BOGIE GLARIKA

ČLP/LR/         20678  9.1.2007

V

O.: BEST OF ROYAL STANDARD

M.: AMBRA OD SPEŠOVSKÉ SKÁLY

CH.: Krátká Jana

Maj.: Němcová Barbora

1221

CARMEN MOON MAGIC ESSENTION OF LIFE

ČLP/LR/         21046  7.3.2007

---

O.: CAROMMER S HURRICANE JOE

M.: HEATHERBOURNE MOONDANCER

CH.: Pražan Petr

Maj.: Pražan Petr

1222

CHERLYN SABLE BLUES

ČLP/LR/         20577  3.12.2006

V4

O.: KOBELCO CORAL SEA

M.: GES PEPPER S SABLE BLUES

CH.: Malíková Lenka

Maj.: Písecká Šárka

1223

GREY OD TŘÍ JASANŮ

ČLP/LR/         20651  6.1.2007

V

O.: MY FAITH TANKARAM

M.: VALENTINE GIRL TANKARAM

CH.: Stránský Josef

Maj.: Stránský Josef

1224

KAYRA Z KOSTELCE U JIHLAVY

ČLP/LR/         20415  19.9.2006

V1 CAC

O.: O SOFINAS PLAY THE GAME

M.: UNETTA Z KOSTELCE U JIHLAVY

CH.: Tůmová Alena

Maj.: Peniška M. a Jurková L.

1225

MALLORN S RUNWAY BRIDE

SPKP 3426      27.1.2007      

V

O.: MALLORN S ROMEO

M.: MALLORN S TERACOTTA

CH.: Honkapirtti Anu

Maj.: Bulawa Martin

1226

PIPE TREE OF BOHEMIA BRAS

ČLP/LR/         20724  17.1.2007

V

O.: CHILD OF TORTUNE BOHEMIA BRAS

M.: FAIRLAND BOHEMIA BRAS

CH.: Krutská Alena

Maj.: Jelínková Radka

1227

SANDRA Z MUCHOVY BOUDY

ČLP/LR/         20606  12.12.2006

V2 R.CAC

O.: WELLINGTON BOOTS OF TINTAGEL WINDS

M.: KATTE Z MUCHOVY BOUDY

CH.: Krejčí Renata

Maj.: Krejčí Renata

fena

Třída otevřená

1228

ABIDA Z PODHÁJSKÉ OBORY

ČLP/LR/         18879  4.9.2005

V

O.: DIAMOND OF TANKARAM

M.: ARIELLA Z VLACHNOVICKÉ OBORY

CH.: Štayrová Zorka

Maj.: Mačková Michaela

1229

ANGELA Z ÚDOLÍ PEKLO

ČLP/LR/         19822  4.5.2006

V2 R.CAC

O.: AMBERSIDE ANOTHER RUMPUS

M.: BONA Z NOVOPLESSKÝCH RYBNÍKŮ

CH.: Bezucha Jiří

Maj.: Vavroušková Naděžda

1230

BÁRA OD STŘÍTEŽSKÉ LUBINY

ČLP/LR/         20263  15.7.2006

---

O.: ARON ACER TETŘEVÍ DVŮR

M.: CESSY Z NOVOPLESSKÝCH RYBNÍKŮ

CH.: Vinklárek Josef

Maj.: Vojtěch Jaroslav

1231

BERTA OD JAKUBA KRČÍNA

ČLP/LR/         17681  9.10.2004

VD

O.: ADOLF OF BROWNBANK COTTAGE

M.: BEFAITHUFL OF BROWNBANK COTTAGE

CH.: Slavíčková Bohuslava

Maj.: Křenek Zdeněk

1232

BLUES SAFETY JANIS JOPLIN

ČLP/LR/19191 8.12.2006                  

V

O.: ROCHEBY SMOKESCREEN

M.: JACKALEE SABLE BLUES

CH.: Tůmová Petra

Maj.: Bruoth Martin

1233

CALY Z CHOČE

ČLP/LR/20234           9.5.2006          

---

O.: CH TJOTTE S BUFFALO BANDIT

M.: FIRST LADY ALDAMITY

CH.: Paluška Vladimír

Maj.: Mgr. Cvečková Stanislava

1234

CASEY JANIS JOPLIN

ČLP/LR/20151           7.7.2006          

V1 CAC

O.: BUBBLING YVES

M.: JACKALEE SABLE BLUES

CH.: Tůmová Petra

Maj.: Januš Jaroslav

1235

CINDA BOY PEPINOS

ČLP/LR/19507           9.3.2006          

---

O.: MUF GALA Z VINICE

M.: ARANKA Z HUBERTOVA CECHU

CH.: Ouzký Josef

Maj.: Ouzký Josef

1236

CORA Z VELKÉHO OSTROVA

ČLP/LR/19999  19.5.2006

V4

O.: IGOR ZE ZÁMEK RIBRY

M.: FLORENCIE REGENT PLUS

CH.: p. Suchánek

Maj.: p. Jiranová

1237

DIANA ZE ZÁMĚSTSKÉHO RYBNÍKA

ČLP/LR/         19915  5.5.2009

V

O.: BEST OF ROYAL STANDARD

M.: FELICITA Z KOSTELCE U JIHLAVY

CH.: Bartošová Anna

Maj.: Sládková Olga

1238

KAJA JAVORŮV DVŮR

ČLP/LR/         19172  4.11.2005

V

O.: HARY Z VAVŘINECKÝCH RÁKOSIN

M.: GINA JAVORŮV DVŮR

CH.: Pudil Jaroslav

Maj.: Neruda Tomáš

1239

QUIA DRACO MINOR

ČLP/LR/         20199  1.7.2006

V3

O.: IRON DRACO MINOR

M.: FARA Z PROUTKU

CH.: Klečková Alena

Maj.: Rezková Zuzana

fena

Třída pracovní

1240

AJUST CLEVER KITTY ESSENTION OF L

ČLP/LR/         18318  19.3.2005

V1 CAC

O.: CH KIT CLEVER FOX BOHEMIA BRAS

M.: ROSANAN JUST A ROSE

CH.: Pražan Petr

Maj.: Krutská Alena + Tereza

1241

ASTRAL WAY APOLLO THIRTEEN

ČLP/LR/         21170  19.4.2007

V2 R.CAC

O.: UNITED KONGDOM TANKARAM

M.: ANNY OD DUFKŮ

CH.: Hos Libor

Maj.: Hos Libor

1242

CINDY Z PAŘÍZKU

ČLP/LR/         18077  18.1.2005

V4

O.: ROCHEBY UNION JACK

M.: AXA Z PROUTKU

CH.: Kourek Bohumil

Maj.: Chmelický Antonín

1243

QWENDY V MUCHOVY BOUDY

ČLP/LR/         20177  27.6.2006

V3

O.: WELLINGTON BOOTS OF TINTAGEL WINDS

M.: DARWBY Z MUCHOVY BOUDY

CH.: Krejčí Renata

Maj.: Krejčí Renata

fena

Třída vítězů

1244

ANNY OD DUFKŮ

ČLP/LR/         17992  8.1.2005

V3

O.: TSARODEJ SNOWSTORM

M.: FATIMA Z VINICE

CH.: Dufková Věra

Maj.: Libor Hos

1245

DEINA Z TROJÁNKU

ČLP/LR/         18924  7.9.2005

V1 CAC Nár. vítěz

O.: LAB TREASURE S ENZO

M.: KELBY S ZITA

CH.: Soukup Jiří

Maj.: Soukup Jiří a Iva

1246

EVE S ELISABETH TETŘEVÍ DVŮR

ČLP/LR/         18226  19.3.2005

V2 R.CAC

O.: ICH BELLE ARMANI OF THE MUSIC FOR

M.: WHISPERING BELL HEATHER FLEURIE

CH.: Protivánková Barbara

Maj.: Černá Eva

zaslal Ing. Marcel Planý

 Nova scotia duck tolling retriever - Pasák František (CZ)
Psi - třída mladých
Jell Sv. Huberta  V1, CAJC
Psi - třída otevřená
Palo z Vlčích luk V1, CAC, NV, BOB
Psi - třída vítězů
Duke Toller Bryvilsár  V1, CAC
Feny - třída otevřená
Didi Sirius Pro V1, CAC, NV
Inna Rudolfovská skála V2
Feny - třída vítězů
Dizzy Toller Bryvilsár V1, CAC

zaslali Benešovi Jindřiška a Ondřej

 

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]