Klubová výstava retrieverů

Hluboká nad Vltavou 10. května 2008


Výsledky CHBR, CCR, FCR, GR, LR, NSDTR, soutěže
Obrazem - Foto M. Šírová a I. Maříková
 
Roulette Cashier van de Weeward
V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB
Roulette Cashier van de Weeward
Chovatel: Kramer van Kreuningen
Majitel: Klečková Alena
Labrador Retriever - FCI 122
PSI - Mr Jef Verrees - Belgie
Třída štěňat
215 Krabat Ithaka Bohemia VN1
  Mallom´s Chocomania x Witchcraft of Tankaram  
  Chovatel Bárta Martin Majitel: Čerešňáková Eva MVDr. a Střihavka Pavel  
Třída dorost
216 Aldamity O´Sorbon for me absence
  Attikonak Q One For Two x Attikonak Pansy Potteries
  Chovatel Bartošová Daniela Majitel: Bartošová Daniela
217 Denny Black Velvet Bohemia Angel N4
  Excellent Royal Standard x Angelee z Královských lesů
  Chovatel Cvečková Stanislava, Majitel: Šrejberová Zuzana
218 Duke Alfonse Bohemia Angel N3
  Excellent Royal Standard x Angelee z Královských lesů
  Chovatel Cvečková Stanislava, Majitel: Piterková Lenka
219 Fogel Hlara Connemara VN2
  Devonshire Wilson Dream of x Annabella of Clay Diggers
  Chovatel Van Dee Vogelaar Pieta Majitel: Krejčí Renata
266 Jogi Sun in their eyes VN1
Tapeatom Born a Star x X´Snow Queen Sun in theri eyes
Chovatel Valentová Viera Majitel: Orlovská Zuzana
Třída mladých
220 Afternoon Delight Capronca V
  Lab Treasure´s Dario x Whisky Džemojady
  Chovatel Fičko Mladen Majitel: Planý Marcel a Jaroslava
221 Almighty Wonder Tostadeo V
  Best of Royal Standard x Anne Magie Chaseland´s
  Chovatel Velebová Denisa Ing. Majitel: Šedá Kristýna
222 Bimbo z Vltavotýnských lesů V
  Adolf of Brownbank Cottage x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy
  Chovatel Brom Jan Majitel: Brom Jan
223 Clide Calm River V1, CAJC
  Best of Royal Standard x Vanessa z Trojánku
  Chovatel Severová Iva Majitel: Nováková Soňa
224 Griffin od Tří jasanů VD
  My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram
  Chovatel Stránský Josef Ing. Majitel: Žlábek Jan
225 Heaven Born z Havlova dvora V3
  Hargiraváraljai Amaretto x Anuschka z Torjánku
  Chovatel Havlová Jana Majitel: Vymlátilovi Zuzana a Vladimír
226 Jim Beam Roayl Standard V2
Folies Mon Onde x U After Royal Standard Tankaram
Chovatel Fialová Martina, Mgr. Majitel: Felgrová Pavlína
227 Mallorn´s Roque´s Gallery V4
Mallorn´s Romeo x Mallorn´s Terracotta
Chovatel Honkapirtti Anu Majitel: Valentová Věra
228 Sorbon Draco Minor VD
First Man Draco Minor x Storie du Bois des Lilas
Chovatel Klečková Alena Majitel: Procházková Lenka
229 Welss od Kovářovské hůrky VD
Iron Man Draco Minor x Cindy od Vltavské stráně
Chovatel Háchová Marie Majitel: Hlavinová Eva
Mezitřída
230  Atom Black z Vltavotýnských lesů V3
  O´Sofinas Play The Game x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy
  Chovatel Brom Jan Majitel: Horáková Eva
231 Budger Sorbon´s Legend V1, CAC
  Rising Sun Tankaram x Asta Kelesis
  Chovatel ? Majitel: Dudová Sandra
232 Elton-John z Temné jeskyně V4
  Iron Man Draco Minor x Gira z Kladských slatí
  Chovatel Říha Josef ml. Majitel: Vrána Zdeněk
233 Gomez Sun in their eyes V2, res. CAC
  Ladrow Heron Over Oakhouse x X´Snow Queen Sun in their eyes
  Chovatel Valentová Viera Majitel: Orlovská Zuzana
234 Pixie Picolino of Bohemia Bras V
Child of Fortune Bohemia Bras x Fairyland Bohemia Bras
Chovatel Krutská Alena Majitel: Holzer Petr
Třída otevřená
235 Akim od Šimonova mlýna VD
  Vitality of Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské samoty
  Chovatel Hájková Eva Majitel: Hájková Zdenka
236 Aron Regent Knight VD
  Yellow Star´s Sweet Heart´s x Hany Regent Plus
  Chovatel Rytíř Martin Majitel: Tobiáš Kamil
237 Baddy Brown z Trojánku V3
  Samson du Taillis Madame x Kelby´s Zita
  Chovatel Soukup Jiří Majitel: Mazáš Vladimír
238 Bastien Terkpey V
  Trendsetter Of Tintagel Winds x Cherry z Muchovy boudy
  Chovatel Hanáková Klára ing., MvDr. Majitel: Ďásková Daniela
239 Bland Harmony Line VD
  Uniforgettable Tankaram x Ráchel Bri-Col Black and White
  Chovatel Janěvová Jana Majitel: Bicanová Petra
240 Deni Bri-Col Black and White VD
  Argo z Jezerní kotliny x Iris Bri-Col Black and White
  Chovatel Tomášů Jiří Majitel: Horká Eva
241 Eliot Of Takashima Palace JP VD
  Aswan Of Diners Flag JP x Don Pli Of Mark Mountain JP
  Chovatel Takashima Akira Majitel: Kolářová Tereza
242 Esuad Kelb Bohemia Bras V4
  Woody Black of Golden Erinor x I´m Irrlicht Of Bohemia Bras
  Chovatel Krutská Alena Majitel: Krutská Alena
243 Fergie od Tři jasanů V1, CAC
  My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram
  Chovatel Stránský Josef Majitel: Dušánková Lucie
244 Fram od Tří jasanů VD
  My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram
  Chovatel Stránský Josef Majitel: Sperl Jaroslav
245 Guardian Angel Tankaram D
  My Faith Tankaram x Betty ze Sytovska
  Chovatel Nosek Josef, MVDr. Majitel: Ťoupal Radek Mgr.
246 Larry Libošovská blata VD
Rocheby Smokescreen x Justicia od Himalájského cedru
Chovatel Jedlička Karel Majitel: Radovesnický Radek
247 Nantgwyn William of Oakhouse V2, res. CAC
Oakhouse Office Boy x Oakhouse Clwydvale Cariad
Chovatel Margaret Litherland Majitel: Dudová Sandra a
248 Okay Choice of Bohemia Bras V
Woody Black of Golden Erinor x Fairyland Bohemia Bras
Chovatel Krutská Alena Majitel: Váchová Petra
249 Ursi Dark Star Sable Blues V
Ridge View Winnie The Pooh x Follies Instant Cofee
Chovatel Malíková Lenka Majitel: Černá Nikola Ing.
250 Zander z Vlčích luk VD
Tsarodej Killykeen x Verunka z Vlčích luk
Chovatel Kubeš Jan Ing. Majitel: Kopeckij Alexander
Třída pracovní
251 Borgo Calenzana V3
  Ladrow Heron Over Oakhouse x Katrin od Himalájského cedru
  Chovatel Kotasová Helena Majitel: Kotasová Helena
252 Danillo Vacbro VD
  Chataway Bohemia Bras x Wildcat Bohemia Bras
  Chovatel Brož Václav Majitel: Kulhánek Josef
253 Excellent Royal Standard V2, res. CAC
  My Faith Tankaram x Upward Star Tankaram
  Chovatel Fialová Martina, Mgr. Majitel: Janěvová Jana
254 Falko z Ročkova VD
  Tsarodej Snowstorm x Brigita z Ročkova
  Chovatel Polesná Eva Majitel: Holubová Lucie
255 King´s Word Bohemia Bras V
  Rosanan Elvis Presley x Viking-Countess Bohemia Bras
  Chovatel Krutská Alena Majitel: Špičáková Dagmar
256 Kony Javorův dvůr V
  Hary z Vavřineckých rákosin x Gina Javorův dvůr
  Chovatel Pudil Jaroslav Majitel: Pavlinová Kamila  
257 Monty Black Sable Blues V4
  Poolstead Part and Parcel x Zia Golden Erinor  
  Chovatel Malíková Lenka Majitel: Pánková Barbora  
258 Roulette Cashier van de Weeward V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB
Devonshires Stash x Ballantines
Chovatel Kramer van Kreuningen, Majitel: Klečková Alena
Třída vítězů
259 Ash Amazing Frace V3
Royal Standard Tankaram x Yesterday´s Bohemia Bras
Chovatel Horníčková Jarmila Majitel: Horníčková Jarmila
260 Eddie od Jaloviska V2, res. CAC
  Diamond of Tankaram x Ticki
  Chovatel Dohnálek Jiří Majitel: Šťastná Radka
261 Rising Sun Tankaram V1, CAC
  Lab Treasure´s Born to be x Believe in Love Tankaram
  Chovatel Nosek Josef Majitel: Jelínek Jiří
Třída veteránů
262 Istar Górska Fantazja V1, BIS VETERAN
Belle Armani of the Music x Pinot Noir Cariti
Chovatel ? Majitel: Krutska Alena
FENY - Mr Theo Leenen - Belgie
Třída štěňat
263 Coralia Calenzana VN1
  Mainline´s Knight Of Honor x Katrin od Himalájského cedru  
  Chovatel Kotasová Helena Majitel: Kotasová Helena  
Třída dorost
264  Darling Excellent Bohemia Angel N3
  Excellent Royal Standard x Angelee z Královských lesů
  Chovatel Cvečková Stanislava, Majitel: Horníčková Stanislava
265 Hanah od Kletecké hráze absence
  Chataway Bohemia Bras x Bára od Kletecké hráze
  Chovatel Eiserovi Zdeněk Ing. a Jaroslava Majitel: Eiserovi Zdeněk Ing. a Jaroslava
267 Nightwish Joy z Dančí stráně VN2
  Stenveyz Red October x Enigma Royal Standard
  Chovatel Jelínek Jiří Majitel: Švejnohová Klára
268 Nougat Harmony Line z Dančí stráně VN1
  Stenveyz Red October x Enigma Royal Standard
  Chovatel Jelínek Jiří Majitel: Janěvová Jana
Třída mladých
269 Apple Black Gilli Fortunate V
  Trendsetter Of Tintagel Winds x Treasure Of Tintagel Winds
  Chovatel Lahodová Gabriela Majitel: Lahodová Gabriela
270 Arka Angel Felbest VD
  Vitality of Tankaram x Fallon Fergie Kelečský poklad
  Chovatel Kupková Petra Majitel: Křízová Petra
271 Ashakiran Riverdance Bohemia V
  Trendsetter Of Tintagel Winds x Bailie Pohoda
  Chovatel Otevřelová Petra Majitel: Bárta Petr
272 Ayute Wi Apollo Thirteen VD
  United Kingdom Tankaram x Anny od Dufků
  Chovatel Hos Libor Majitel: Fričovi Tomáš a Kateřina
273 Bella z Mladkovského údolí absence
  Wellington Boots Of Tintagel x Hanny z Famkadu
  Chovatel Kotyzová Alena Majitel: Kotyzová Alena
274 Bigra z Ledenických zahrad V3
  Tsarodej Killykeen x Gale of Bohemia Bras
  Chovatel Šeráková Lucie Majitel: Šeráková Lucie
275 Cassey Sea Dancer Essention of Life VD
  Carromers Hurricane Joe x Heatherbourne Moondancer
  Chovatel Pražan Petr Majitel: Velíšková Martina
276 English Beauty Harmony Line V1, CAJC
  Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram  
  Chovatel Janěvová Jana Majitel: Jelínek Jiří  
277 Flo z Mokerských luk VD
  Sretlaw Sea Biscuit x Salpy z Vlčích luk
  Chovatel Tůma Josef Majitel: Tůma Josef
278 Grey od Tří jasanů V
  My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram
  Chovatel Stránský Josef Majitel: Stránský Josef
279 Illalangi Sun Nepean River VD
  Bubbling Yves x Ridge View Latoya Americana
  Chovatel Šimková Šárka Majitel: Bláhová Jana a Kejř Jan
280 Jola z Proutku VD
Iron Man Draco Minor x Dina z Proutku
Chovatel Šafařík Miloslav Majitel: Šafařík Miloslav
281 Joy Jenny Ithaka Bohemia V
Lab Treasure´s Dario x Joy of Tankaram
Chovatel Bárta Martin Majitel: Jakubec Milan
282 Mallorn´s Runaway Bride V2
Mallorn´s Romeo x Mallorn´s Terracotta
Chovatel Honkapirtti Anu Majitel: Černická Jana a Martin
283 Polar Teddybear of Bohemia Bras V4
Child of Fortune Bohemia Bras x Fairyland Bohemia Bras
Chovatel Krutská Alena Majitel: Brož Ladislav
284 Rita Bri-Col Black and White VD
Uniforgettable Tankaram x Bojka od Zeleného smrku
Chovatel Tomášů Jiří Majitel: Tomášů Jiří
285 Roxy Libošovská blata absence
Sretlaw Sea Biscuit x Justicia od Himalájského cedru
Chovatel Jedlička Karel Majitel: Krecbachová Věra
Mezitřída
286 Abby Čoko z Vltavotýnských lesů VD
  O´Sofinas Play The Game x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy
  Chovatel Brom Jan Majitel: Machová Alena
287 Abby Kate Cambrella V
  Attikonak Q One For Two x Kathleen Draco Minor
  Chovatel Bártová Ilona Majitel: Horníčkovi J. a F.
288 Ally Čoko z Vltavotýnských lesů VD
  O´Sofinas Play The Game x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy
  Chovatel Brom Jan Majitel: Adlerová Vanda a Brom Jan
289 Barletta Lucky Honey absence
  Attikonak Truly Madly Deeply x Norma z Voldušského vrchu
  Chovatel Votrubová Lucie Majitel: Votrubová Lucie
290 Bella Rose Lucky Honey V2, res. CAC
  Attikonak Truly Madly Deeply x Norma z Voldušského vrchu
  Chovatel Votrubová Lucie Majitel: Votrubová Lucie
291 Cosmic Love Harmony Line V3
  Rising Sun Tankaram x Native Beauty Tankaram
  Chovatel Janěvová Jana Majitel: Javoříková Radana a Barbora
292 Easy To Love Harmony Line V
  Tweedledum Against Allodds x Native Beauty Tankaram
  Chovatel Janěvová Jana Majitel: Janěvová Jana
293 Ebby z Temné jeskyně V
  Iron Man Draco Minor x Gira z Kladských slatí
  Chovatel Říha Josef ml. Majitel: Říha Josef
294 Givenchy Artemis Gold V
  Iron Man Draco Minor x Tsarine Misantos
  Chovatel Míšek Pavel Majitel: Týrová Martina
295 Kyara z Kostelce u Jihlavy V1, CAC
O´Sofinas Play The Game x Unetta z Kostelce u Jihlavy
Chovatel Tůmová Alena Majitel: Peniška Marek
296 Pack-Ice of Bohemia Bras V4
Child of Fortune Bohemia Bras x Fairyland Bohemia Bras
Chovatel Krutská Alena Majitel: Gonda Peter
297 Princessa Libošovská blata absence
Attikonak Truly Madly Deeply x Justicia od Himalajského cedru
Chovatel Jedlička Karel Majitel: Vlnová Kateřina
298 Quia Draco Minor VD
Iron Man Draco Minor x Fara z Proutku
Chovatel Klečková Alena Majitel: Rezek Ivan
Třída otevřená
299 Aisha od Šimonova mlýna VD
  Vitality of Tankaram x Fantasy Freen z Kosovské samoty
  Chovatel Hájková Eva Majitel: Šimonovská Eva
300 Amy Black z Vltavotýnských lesů V
  O´Sofinas Play The Game x Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy
  Chovatel Brom Jan Majitel: Brom Jan
301 Avalanche Black Slate V
  Lab Treasure´s He´s A Hunk x Born for Royal Standard
  Chovatel Číla Miroslav Majitel: Pecharová Veronika
302 Belista Arakain Sirael VD
  Chin Larier x Bela z Moskerských luk
  Chovatel Brožová Naďa Majitel: Šula Jiří
303 Caffe Latte Harmony Line V3
  Rising Sun Tankaram x Native Beauty Tankaram
  Chovatel Janěvová Jana Majitel: Ličková Romana
304 Caly z Choče VD
  Tjotte´s Buffalo Bandit x First Lady Aldamity
  Chovatel Paluška Vladimír Majitel: Cvečková Stanislava
305 Dalwood Kind Of Magic V
  Jayncourt Natural Star x Dalwood Heart of Gold
  Chovatel Lehtonen Annika Majitel: Jedličkovi Jana a Karel
306 Elen z Pískovny V
  Cedrik Draco Minor x Jasmína od Himalájského cedru
  Chovatel Břicháček Jiří Majitel: Foltys Jiří
307 Elsa z Trojánku V4
  Iron Man Draco Minor x Kelby´s Adinachoco
  Chovatel Soukup Jiří Majitel: Ševela Robert
308 Feyt Bri-Col Black and White VD
  Finn z Vinice x Iris Bri-Col Black and White
  Chovatel Tomášů Jiří Majitel: Hříbalová Petra
309 Fiona od Tří jasanů V
  My Faith Tankaram x Valentine Girl Tankaram
  Chovatel Stránský Josef Majitel: Mikšovský Michal
310 G´Star Royal Standard V2, res. CAC
  Vitality of Tankaram x Upward Star Tankaram
  Chovatel Fialová Martina, Mgr. Majitel: Fialová Martina, Mgr.
311 Ila od Kbelnické skály  VD
  Amberside Another Rumpus x Estér od Kbelnické skály
  Chovatel Pašek Václav Majitel: Buzková Zuzana
312 Jessy z Pískovny D
  First Man Draco Minor x Jasmíne od Himálájského cedru  
  Chovatel Břicháček Jiří Majitel: Slavotínková Dominika
313 Quista Draco Minor V1, CAC
Iron Man Draco Minor x Fara z Proutku
Chovatel Klečková Alena Majitel: Klečková Alena
314 Rina z Javořických lesů V
Adolf of Brownbank Cottage x Ina z Javořických lesů
Chovatel Jemon Jan Majitel: Kříž Josef
315 Xanga z Vlčí stepi VD
Strongline´s Original x Ferula z Vlčí stepi
Chovatel Korda František, ing. Majitel: Leitermanová Kristýna
316 Zanna Sable Blues VD
Ridge View Winnie The Pooh x Ges Pepper´s Sable Blues
Chovatel Malíková Lenka Majitel: Fričovi Tomáš a Kateřina
Třída pracovní
317 A Just Clever Kitty Essention of Life V4
  Kit-Clever Fox Bohemia Bras x Rosanan Just A Rose
  Chovatel Pražan Petr Majitel: Krutská Alena a Pražan Petr
318 Amina z Ledenických zahrad V3
  Trendsetter Of Tintagel Winds x Gale of Bohemia Bras
  Chovatel Šeráková Lucie Majitel: Šeráková Lucie
319 Angelee z Královských lesů VD
  Adolf of Brownbank Cottage x Hessi ze Smolinky
  Chovatel Plášilová Jitka Majitel: Cvečková Stanislava
320 Awendy Belle Moravia V2, res. CAC
  Bubbling Yves x Bessy z Ročkova
  Chovatel Ulmannová Radka Mgr. Majitel: Ulmannová Radka Mgr.
321 Bára od Kletecké hráze VD
  Never Say Never Tankaram x Nella od Kletecké hráze
  Chovatel Eiserovi Zdeněk Ing. a Majitel: Eiserovi Zdeněk Ing. a Jaroslava
322 Brown Sugar Misantos V1, CAC
  Rendez Vous Tankaram x Petite Fleur Misantos
  Chovatel Míšek Antonín Majitel: Drbohlav Lukáš
323 Cedra Šumné údolí VD
  Uniforgettable Tankaram x Fata od Podhrázského rybníka
  Chovatel Malčeková Kateřina Majitel: Hula Ivan Ing.
324 Ori z Voldušského vrchu VD
  Sretlaw Never Smoke Again x Cita z Voldušského vrchu
  Chovatel Kuneš František Majitel: Hovorka Václav
325 Treisy z Kostelce u Jihlavy VD
  Might Be A Show Dog of x Det Sable Blues
  Chovatel Tůmová Alena Majitel: Jasanská Hana
Třída vítězů
326 Amuse Royal Standard Black Slate V1, CAC, Jihočeský vítěz
  Lab Treasure´s He´s A Hunk x Born for Royal Standard
  Chovatel Číla Miroslav Majitel: Fialová Martina Mgr.
327 I´M Your Safety Bohemia Bras V2, res. CAC
  Sretlaw Never Smoke Again x Therapy For Soul Bohemia Bras
  Chovatel Krutská Alena Majitel: Krutská Alena

 

Psi třída dorost
Jogi Sun in their eyes VN1 Fogel Hlara Connemara VN2
Jogi Sun in their eyes VN1 Fogel Hlara Connemara VN2
Psi mezitřída
Budger Sorbon´s Legend V1, CAC
Budger Sorbon´s Legend V1, CAC
Psi třída pracovní
Roulette Cashier van de Weeward V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB Monty Black Sable Blues V4
Roulette Cashier van de Weeward V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB Monty Black Sable Blues V4
Psi třída veteránů
Istar Górska Fantazja V1, BIS VETERAN
Istar Górska Fantazja V1, BIS VETERAN
Feny třída štěňat
Coralia Calenzana VN1
Coralia Calenzana VN1
Feny třída dorost
Nougat Harmony Line z Dančí stráně VN1
Nougat Harmony Line z Dančí stráně VN1
Feny třída mladých
English Beauty Harmony Line V1, CAJC Mallorn´s Runaway Bride V2
English Beauty Harmony Line V1, CAJC Mallorn´s Runaway Bride V2
Feny mezitřída
Bella Rose Lucky Honey V2, res. CAC
Bella Rose Lucky Honey V2, res. CAC
Cosmic Love Harmony Line V3 Pack-Ice of Bohemia Bras V4
Cosmic Love Harmony Line V3 Pack-Ice of Bohemia Bras V4
Feny třída otevřená
Caffe Latte Harmony Line V3 Elsa z Trojánku V4
Caffe Latte Harmony Line V3 Elsa z Trojánku V4
Feny třída pracovní
Brown Sugar Misantos V1, CAC Awendy Belle Moravia V2, res. CAC
Brown Sugar Misantos V1, CAC Awendy Belle Moravia V2, res. CAC
Amina z Ledenických zahrad V3 A Just Clever Kitty Essention of Life V4
Amina z Ledenických zahrad V3 A Just Clever Kitty Essention of Life V4
Feny třída vítězů
Amuse Royal Standard Black Slate V1, CAC, Jihočeský vítěz I´M Your Safety Bohemia Bras V2, res. CAC
Amuse Royal Standard Black Slate V1, CAC, Jihočeský vítěz I´M Your Safety Bohemia Bras V2, res. CAC

Foto I. Maříková CHS Chlupaté štěstí a Milan Jakubec

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]