Klubová výstava retrieverů

Hluboká nad Vltavou 10. května 2008


Výsledky CHBR, CCR, FCR, GR, LR, NSDTR, soutěže
Obrazem - Foto M. Šírová a I. Maříková
GR Dewmist Sablefella
V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB, BIS
Dewmist Sablefella
Chovatel: Fryckstrand Henric
Majitel: Hubíková Eva
Golden Retriever - FCI 111
PSI - Mr John Tiranti - Velká Británie
Třída štěňat
72 Chakky Chambers Artemis Gold VN2
  Watterloo Misantos x Sequins Shakira
  Chovatel Míšek Pavel Majitel: Šustrová Jana
73 Chuck Berry Artemis Gold VN1
  Watterloo Misantos x Sequins Shakira
  Chovatel Míšek Pavel Majitel: Boguaj Stanislav
Třída dorost

74

Alex Shanti Navaro VN2
  Wrangler Misantos x Athea Bismilláhi
  Chovatel Kolesíková Libuše, MvDr. Majitel: Vlček Stanislav
75 Andy Shanti Navaro VN4
Wrangler Misantos x Athea Bismilláhi
Chovatel Kolesíková Libuše, MvDr. Majitel: Kalvoda David MUDr.
76 Áron-Wrangler Shanti Navaro VN
Wrangler Misantos x Athea Bismilláhi
Chovatel Kolesíková Libuše, MvDr. Majitel: Hon Štěpán
77 Atrey Shanti Navaro VN3
Wrangler Misantos x Athea Bismilláhi
Chovatel Kolesíková Libuše, MvDr. Majitel: Prachová Vendulka
78 Berry od Zlaté Delfi absence
  Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí  
  Chovatel Hybrantová Dana Majitel: Kudrnková Lenka  
79 Brix od Zlaté Delfi absence
  Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí  
  Chovatel Hybrantová Dana Majitel: Staňková Jaroslava  
80 Dream Of Storm Famous Gold VN1
  Fairy Jack is Friendly x Deborah The Dream Team  
  Chovatel Štenclová Radka Majitel: Albrecht Antonín  
Třída mladých
81 Alan z Liblických rákosin V3
  Dewmist Sablefella x Collete Mahikan
  Chovatel Haklová Lenka Majitel: Filimonova Inna Ing.
82 Athos ze Zříceniny Kožlí V
  Bruce of Dream Team x Betty Čertova stěna
  Chovatel Vaňková Iveta Majitel: Hulák Pavel
83 Barney z Makových dvorů V
  Oran z Javořických kopců x Pretty Chlupaté štěstí
  Chovatel Maková Tereza Majitel: Kovářová Zdeňka
84 Bastien z Makových dvorů V
  Oran z Javořických kopců x Pretty Chlupaté štěstí
  Chovatel Maková Tereza Majitel: Jílková Jana
85 Benji od Rybníka Kamenný V
  Oran z Javořických kopců x Lency Chlupaté štěstí
  Chovatel Drahota Jiří Majitel: Hanžlík Václav
86 Benny z Makových dvorů V1, CAJC, BIS JUNIOR
  Oran z Javořických kopců x Pretty Chlupaté štěstí
  Chovatel Maková Tereza Majitel: Bauerová Natalie
87 Bournehouse Matteus of Kulawand VD
  Kulawand Winter Wizard x Bournehouse Roxanne
  Chovatel ? Majitel: Korda František Ing.
88 Cassidy de Bismilláhi absence
  Bruce of Dream Team x Aisi Ray Dór
  Chovatel Kolečářová Kateřina, Majitel: Hlochová Petra, Bc.
89 Coddy od Světlovského potůčku V
  Ashbury Touch the Sky x Ailin od Tří jasanů
  Chovatel ? Majitel: Nosková Martina
90 Dainty´s Big Spender V
  Gently´s Day´s of Thunder x Daint´s Forest Fairy
  Chovatel Johnsson Filip Majitel: Johnsson Filip a Kerti
91 Eda z Droužkova V
  Exquisite The Dream Team x Erna Cassovia White Star
  Chovatel Jech Lubomír Majitel: Svoreňová Zdenka
92 Ergo z Droužkova V
  Exquisite The Dream Team x Erna Cassovia White Star
  Chovatel Jech Lubomír  Majitel: Benešová Petra, Bc.
93 Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller V2
  Mulfield Lewis x Cheer´s Marzipan
  Chovatel Nielsem Jane, Majitel: Bursíková Radka
94 Kendy Chlupaté štěstí V
Gryffindor Junior the Best x Victoria Chlupaté štestí
Chovatel Maříková Iva, Majitel: Soukupová Blanka
95 Kenny Chlupaté štěstí V4
Gryffindor Junior the Best x Victoria Chlupaté štestí
Chovatel Maříková Iva, Majitel: Přehnal Martin
96 Luckas Chlupaté štěstí V
Oran z Javořických kopců x Conny Hradecký poklad
Chovatel Maříková Iva, Majitel: Urbánková Hana
Mezitřída
97 André Caritin sen V2, res. CAC
  Dewmist Sablefella x Carita Scandinavia Finland
  Chovatel Košťálová Lada Majitel: Ditrt Tomáš Ing.
98 Carro Gerix V4
  Dewmist Sablefella x Chantal Zlaté Slnko
  Chovatel Boháčková Lenka Majitel: Fléglovi Jan a Alena
99 Casanova Santana Golden V
  Gryffindor Junior the Best Baron x Era od Hradu Veveří
  Chovatel Melionová Michaela Majitel: Baudiš Tomáš
100 Dasty ze Sechova VD
  Arny ze Sechova x Carolina Chlupaté štěstí
  Chovatel Vlasová Helena Majitel: Radoslavová Alena
101 Freddy Artemis Gold V
  Watterloo Misantos  x Aura Artemis Gold
  Chovatel Míšek Pavel, Majitel: Freiwillig Rudolf
102 Frei z Opavského kopce V3
  Ashbury Touch the Sky x Aida z Opavského kopce
  Chovatel Steček Leopold, Ing. Majitel: Horká Petra a Rostislav
103 Galen z Havlova dvora V
  Watterloo Misantos x Carlotta Scandinavia Finland
  Chovatel Havlová Jana Majitel: Brtnický Stanislav
104 Gino od Hradu Veveří absence
Dewmist Sablefella x Aimee od Hradu Veveří
Chovatel Hubíková Eva Majitel: Zelníček Karel RNDr.
105 Pinkerly Quien Sabe V1, CAC
Matador v.d. Beerse Hoeve x Dayathink Imsexy
Chovatel Zanini Valentina Majitel: Hubíková Eva
106 Santi The Best Baron VD
Akim z Královských teras x Brittany The Best Baron
Chovatel Melion Vladimír Ing. Majitel: Levý Petr
107 Welf z Vlčich luk V
Inassicas Cotton Weed x Eki z Vlčích luk
  Chovatel Kubeš Jan Ing. Majitel: Rožňová Anna  
Třída otevřená
108 A Chillipepper Dagchells V1, CAC
  Dewmist Sablefella x Gilla A Comitate Aureo
  Chovatel Košecová Petra Majitel: Košecová Petra
109 Artuš Zlatý tesák V
  Ashbury Touch the Sky x Oklahoma Misantos
  Chovatel Krejčí František Majitel: Lamaczová Iveta
110 Arwen z Makových dvorů V2, res. CAC
  Oran z Javořických kopců x Pretty Chlupaté štěstí
  Chovatel Maková Tereza Majitel: Vaně Bohuslav
111 Bart z Botičských meandrů absence
  Dewmist Sablefella x Cathy od Hradu Veveří
  Chovatel Tíkalová Zuzana Majitel: Šeremeta Petr
112 Bastien de Bismilláhi VD
Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór
Chovatel Kolečárová Kateřina Majitel: Voldřichová Lenka
113 Be My Heart Brdské zlato V
Ashbury Angel Heart x Delibes´s Golden Marian
Chovatel Štorková Libuše, MVDr. Majitel: Teichmanová Monika
114 Blaze Saltus V
Xanthos Blaze of Glory x Xanhtos Patootie
Chovatel Skok Damir, Dr. Majitel: Kohoutová Dana
115 Blue Bradley Santana Golden V4
Trewater In Cahoots x Clara Christmas the Best Baron
Chovatel Melionová Michaela Majitel: Tiler Michal
116 Darney z Říčanských luk V
  Gryffindor Junior the Best Baron x Cyra ze Zásmuk  
Chovatel Palivcová Dana Majitel: Egerová Kateřina  
117 Felix od Hradu Veveří V
  Dewmist Sablefella x Aimee od Hradu Veveří  
  Chovatel Hubíková Eva Majitel: Hubíková Eva  
118 Gucci z Dražovského hájku V3
  Bruce of Dream Team x Astrid the Best Gold  
  Chovatel Zourková Marcela Majitel: Janská Hana  
119 Chunny Chlupaté štěstí V
  Oran z Javořických kopců x Molly Chlupaté štěstí  
  Chovatel Maříková Iva Majitel: Kratochvílová Monika  
120 Lary Britland VD
  Farmer Hill´s Loveday Bongo x Hakyna Britland  
  Chovatel Jindra Vladislav Majitel: Šinková Dana  
121 Porthos the Best Baron VD
  Goldsand´s Charlie Drum x Barbie Bohemian Champagne  
  Chovatel Melion Vladimír, Ing. Majitel: Tomečka Milan  
122 Rainbow Golden Erinor V
  Gryffindor Junior the Best Baron x Immense Golden Erinor  
  Chovatel Čečrdlová Alena Majitel: Chuchol František  
123 Walko z Vlčí stepi V
  Xeivin v.Kopfrein x Zdena z Vlčích luk  
  Chovatel Korda František, ing. Majitel: Urbanová Věra Ing.  
Třída pracovní
124 Bols Blue Vetcare Bohemia V2, res. CAC
  Inassicas Coriander x Brigitte of Dream Team
  Chovatel Jirásková Martina MVDr. Majitel: Kocurová Monika
125 Conny od Hradu Veveří V1, CAC
  Deril Zlaté slnko x Cora Scandinavia Finland
  Chovatel Hubíková Eva Majitel: Schusserovi Monika a Martin
126 Dasty Chlupaté štestí V
  High Rival Golden Erinor x Madelaina Chlupaté štěstí
  Chovatel Maříková Iva Majitel: Alwanová Simona
127 Exquisite the Dream Team V
  Inassicas Sea Chanter x Ördöghegyi-Berni Eni Tara
  Chovatel Rémesová Kristína Ing., Jönsson Hans- Majitel: Šustová Marie
128 Heartbreaker Is Friendly V4
  Taram Du Bois De La Rayere x Karvin Kind of Magic
  Chovatel Halabalová Jana Majitel: Štenclová Radka a Halabalová Jana
129 Herbert ze Štěkotu absence
  Karlo Luk x Kantilena Slapská alej
Chovatel Hájková Dana Majitel: Hermannová Jindra
130 Nicholas the Best Baron V
Akim z Královských teras x Jenny Gold Libošovská blata
Chovatel Melion Vladimír, Ing. Majitel: Řáda Jan
131 Watterloo Misantos V3
Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team
Chovatel Míšek Antonín Majitel: Míšek Pavel a Míšková Petra
Třída vítězů
132 Amor Bismilláhi V2, res. CAC
  Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór
  Chovatel Kolečářová Kateřina, Mgr. Majitel: Kolečář Milan
133 Andreas Cayenne´s Gold V
  Bruce of Dream Team x Cayenne od Hradu Veveří
  Chovatel Číhalová Alice Majitel: Růžičková Magdaléna
134 Back To My Dream Famous Gold V4
  Summeramba Chopin x Deborah The Dream Team
  Chovatel Štenclová Radka Majitel: Štenclová Radka
135 Bruce of Dream Team V3
  Karvin Zaicca x Ördöghegyi-Berni Eni Tara
  Chovatel Rémesová Kristína Ing. Majitel: Šustová Marie
136 Dewmist Sablefella V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB, BIS
Rossmix Rugger x Dewmist Serenella
Chovatel Fryckstrand Henric Majitel: Hubíková Eva
137 Erny od Hradu Veveří V
Karvin Avalanche x Cora Scandinavia Finland
Chovatel Hubíková Eva Majitel: Stránský Josef
138 Charles-Condor Sonak V
  Chain Golden Erinor x Arinka Hašlerka  
  Chovatel Špottová Romana Majitel: Špottová Romana  
139 Wrangler Misantos absence
  Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team  
  Chovatel Míšek Antonín Majitel: Míškovi Antonín a Ivana  
Třída veteránů
140 Fabio Golden Erinor V1
  Garbank Lislone Jackpot x Baronessa of Blue Erinor
  Chovatel Čečrdlová Alena Majitel: Mach Jaroslav
FENY - Mrs Janet Tiranti – Velká Británie
Třída štěňat
141 Chardonnay pour Artemis Gold VN1
  Watterloo Misantos x Sequins Shakira
  Chovatel Míšek Pavel Majitel: Míšek Pavel
142 Christina Aguilera Artemis Gold VN2
  Watterloo Misantos x Sequins Shakira
  Chovatel Míšek Pavel Majitel: Kreplová Lenka Mgr.
Třída dorost
143 Abby Gale Shanti Navaro VN3
  Wrangler Misantos x Athea Bismilláhi
  Chovatel Kolesíková Libuše Majitel: Kolešík Jiří a Kolesíková Libuše
144 Arwen Shanti Navaro VN
  Wrangler Misantos x Athea Bismilláhi
  Chovatel Kolesíková Libuše Majitel: Prach Jan
145 Baboo od Zlaté Delfi absence
  Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí
  Chovatel Hybrantová Dana Majitel: Trpkošová Veronika
146 Blondie od Zlaté Delfi absence
  Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí
  Chovatel Hybrantová Dana Majitel: Viktorová Ilona
147 Brixie Cassovia Treasure VN4
  Koriander v.d. Beerse Hoeve x Escada the Dream Team
  Chovatel Solárová Ivana  Majitel: Voldřichová Lenka
148 Cinthia Famous Gold absence
  Fairy Jack Is Friendly x Channy Bohemia Gold
  Chovatel Štenclová Radka Majitel: Vodička Roman
149 Craze Girl Famous Gold VN1
Fairy Jack Is Friendly x Channy Bohemia Gold
Chovatel Štenclová Radka Majitel: Kmochová Olga
150 Dream Of Sparkle Famous Gold VN
Fairy Jack Is Friendly x Deborah The Dream Team
Chovatel Štenclová Radka Majitel: Tran Nhuan Tam RNDr.
151 Impulsive Mary Is Friendly VN2
Grande Jack Is Friendly x C I´m Magic Is Friendly
Chovatel Halabalová Jana Majitel: Stará Jaroslava
Třída mladých
152 Aida z Velké Bukové absence
  Bruce of Dream Team x Cerin Amroth Aurea Rosa
  Chovatel Duchoňová Jarmila, ing. Majitel: Duchoňová Jarmila, ing.
153 Allis de Salvia Apiana VD
  Gryffindor Junior the Best Baron x Asmine Goldenpack Marty
  Chovatel Toman Rostislav Majitel: Kolečář Milan
154 Aphrodite z Letenské studánky V4
  Wrangler Misantos x Chicory Sv. Huberta
  Chovatel Dupáková Kateřina Majitel: Rybníkářová Kateřina
155 Areta z Těšenovských luk VD
  Inassicas Cotton Weed x Cintia Čertova stěna
  Chovatel Pípal Jiří Majitel: Pípal Jiří
156 Arwen z Fatkovského dvora VD
  Oran z Javořických kopců x Dakita Chlupaté štěstí
  Chovatel Kreplová Lenka Mgr. Koubová Věra Mgr.
157 Athylla z Liblických rákosin V3
  Dewmist Sablefella x Collete Mahikan
  Chovatel Haklová Lenka Majitel: Haklová Lenka
158 Barushka od Rybníka Kamenný VD
  Oran z Javořických kopců x Lency Chlupaté štěstí
  Chovatel Drahota Jiří Majitel: Drahota Jiří
159 Be My Sky Brdské zlato V
  Ashbury Angel Heart x Delibes´s Golden Marian
  Chovatel Štorková Libuše, MVDr. Majitel: Pitrová Kateřina
160 Bereniké of Trojan Rock absence
  Fairy Jack Is Friendly x Werra Misantos
  Chovatel Harčariková Iveta Mgr. Majitel: Hermanová Veronika
161 Carin Queen Danako absence
  Moondust Osti O Shea x Sasquehanna Slomka
  Chovatel Kohoutová Dana Majitel: Králová Jitka
162 Crazy Corazon Brdské zlato V
  Ashbury Angel Heart x Aireen Brdské Zlato
  Chovatel Štorková Libuše, MVDr. Majitel: Štorková Libuše, MVDr.
163 Dance Holly Misantos absence
  Wrangler Misantos x Oxana Misantos
  Chovatel Míšek Antonín Majitel: Míškovi Antonín a Ivana
164 Dina Gerix V
Dewmist Sablefella x Chantal Zlaté Slnko
Chovatel Boháčková Lenka Majitel: Hotovec Libor
165 Eirin Elegance z Říčanských luk V2
Gryffindor Junior the Best Baron x Cyra ze Zásmuk
Chovatel Palivcová Dana Majitel: Palivcová Dana
166 Ellis Excellent z Říčanských luk V
Gryffindor Junior the Best Baron x Cyra ze Zásmuk
Chovatel Palivcová Dana Majitel: Švec František
167 Honey od Hradu Veveří V1, CAJC
Dewmist Sablefella x Daria od Hradu Veveří
Chovatel Hubíková Eva Majitel: Dedíková Lucia
168 Klaris Chlupaté štěstí absence
Gryffindor Junior the Best Baron x Victoria Chlupaté štěstí
Chovatel Maříková Iva Majitel: Michálková Iveta
169 Kreizy Chlupaté štěstí V
  Gryffindor Junior the Best Baron x Victoria Chlupaté štěstí  
  Chovatel Maříková Iva Majitel: Gabrielová Nikol  
170 Non-Stop Iris Ivy VD
  Matador v.d. Beerse Hoeve x Non Stop Dió  
  Chovatel Kerti Borbála Majitel: Kerti Borbála  
171 Therése the Best Baron VD
  Goldsand´s Charlie Drum x Highness Mexi the Best Baron  
  Chovatel Melion Vladimír, Ing. Majitel: Klasna Michal  
172 Via Abigail Libošovksá blata V
  Gryffindor Junior the Best Baron x Amy-Bett Brdské zlato  
  Chovatel Jedlička Karel Majitel: Nováková Aneta  
Mezitřída
173 Abby Caritin sen V
  Dewmist Sablefella x Carita Scandinavia Finland
  Chovatel Košťálová Lada Majitel: Toboříková Hana
174 Amanda Caritn sen V2, res. CAC
  Dewmist Sablefella x Carita Scandinavia Finland
  Chovatel Košťálová Lada Majitel: Kabová Alena
175 Angel Dagchells V
  Dewmist Sablefella x Gilla A Comitate Aureo
  Chovatel Košecová Petra Majitel: Letko Dávid
176 Be My X-Mas Angel Brdské zlato VD
  Ashbury Angel Heart x Delibes´s Golden Marian
  Chovatel Štorková Libuše, MVDr. Majitel: Štorková Libuše, MVDr.
177 Britney Saltus VD
  Xanthos Blaze of Glory x Xanhtos Patootie
  Chovatel Skok Damir, Dr. Majitel: Kohoutová Dana
178 Cassiopeia de Bismiláhi absence
  Bruce of Dream Team x Aisi Ray Dór
  Chovatel Mgr. Kolečářová Majitel: Plháková Alena
179 Darion Santana Golden V4
Wrangler Misantos x Timeless Golden Amy My Love
Chovatel Melionová Michaela Majitel: Matoušková Květa
180 Dolores z Droužkova V1, CAC
  Bruce of Dream Team x Erma Cassovia White Star
  Chovatel Jech Lubomír Majitel: Vodička Roman
181 Flamy od Kletecké hráze V
Oran z Javořických kopců x Sára od Kletecké hráze
Chovatel Eisert Zdeněk Ing. Majitel: Staffová Zuzana
182 Pinkerly Rain or Shine V3
Team Spirit of Glen Sheallag x Dadaumpa
Chovatel Zanini Valentina Majitel: Hubíková Eva a Zanini
183 Quita Libošovská blata V
Ashbury Touch the Sky x Daja ze Zásmuk
Chovatel Jedlička Karel Majitel: Mašková Marie
184 Rosabella the Best Baron absence
  Gilmore the Best Baron x Cathrine Happy Sacadar  
  Chovatel Melion Vladimír, Ing. Majitel: Bursíková Hana  
Třída otevřená
185 Abby-Gale od Zlaté Delfi absence
  Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí
  Chovatel Hybrantová Dana Majitel: Kodešová Klára
186 Amadea z Královský teras absence
  Beethoven od Spešovské skály x Sally Dyre Bony
  Chovatel Pokorná Jarmila Majitel: Suchánková Martina
187 Anny Gerix VD
  Blues Who´s Who v.d. Beerse x Chantal Zlaté Slnko
  Chovatel Boháčková Lenka Majitel: Dvořáková Eva Mgr.
188 Apple Brenda Misantos absence
  Gryffindor Junior the Best Baron x Brenda of Dream Team
  Chovatel Míšek Antonín Majitel: Šrámek Marcel
189 Argiana Gentle Bohemia Angel V
  Argo z Brdských luk x Gentle Kiss the Best Baron
  Chovatel Cvečková Stanislava, Majitel: Červinková Jana
190 Aura z Kvasinských strání V4
  Dewmist Sablefella x Darien od Hradu Veveří
  Chovatel Rolečková Jitka DiS. Majitel: Tylková Marcela
191 Beverly z Botičských meandrů V
Dewmist Sablefella x Cathy od Hradu Veveří
Chovatel Tíkalová Zuzana Majitel: Rambousková Dagmar
192 Bonna z Botičských meandrů absence
Dewmist Sablefella x Cathy od Hradu Veveří
Chovatel Tíkalová Zuzana Majitel: Brůžková Jana
193 Brandy Aillin Vetcare Bohemia VD
Inassicas Coriander x Brigitte of Dream Team
Chovatel Jirásková Martina, Majitel: Nová Petra
194 Bronwyn de Bismilláhi V1, CAC
Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór
Chovatel Kolečářová Kateřina Majitel: Stawarczyková Eva
195 Daffie Aurea Rosa V2, res. CAC
Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland
Chovatel Píchová Eva Majitel: Duffková Jindřiška
196 Daphne z Třeboňských luk V3
Melody Makers Willow x Vádi z Vlčí stepi
Chovatel Mareš Jan Majitel: Mikysková Iva
197 Delphine Aurea Rosa V
  Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland  
  Chovatel Píchová Eva Majitel: Benšová Pavla  
198 Dewmist Sky of Silk V
  Erinderry Gaelic Minstre x Styal Silksilla  
  Chovatel Fryckstrand Henric Majitel: Donhauser Anita  
199 Erilen Slapská alej VD 
  Vasco Valentino Bohemia x Charlene Garvale Slapská alej  
  Chovatel Fialová Dana Mgr. Majitel: Welserová Linda  
200 Sequins Shakira VD
  Royal Commander Du Pays De x Sequins Sycamore  
  Chovatel Knippenborg C. TH.J.M. Majitel: Míšek Pavel a Míšková Petra  
201 Wekra z Vlčích luk VD
  Gembek´s Knight Of Music x Ikera z Vlčí stepi  
  Chovatel Kubeš Jan Ing. Majitel: Řehoř Michal Ing.  
Třída pracovní
202 Alka z Rekowské obory VD
  Rox z Horní Lejšovky x Asta Golden Luk
  Chovatel Boháč Miroslav Majitel: Boháč Miroslav
203 Annette ze Zaječovského vršku absence
  Amor My Golden Jewel x Quessy z Dubské Lhoty
  Chovatel Štochl Petr Majitel: Hřebíčková Iva
204 Arwen Famous Gold V1, CAC
  Bruce of Dream Team x Channy Bohemia Gold
  Chovatel Štenclová Radka Majitel: Zárubová Irena
205 Benedictine Vetcare Bohemia V3
  Inassicas Coriander x Brigitte of Dream Team
  Chovatel Jirásková Martina, MVDr. Majitel: Maříková Iva
206 Collete Mahikan V2, res. CAC
Fabio Golden Erinor x Luisa Slapská alej
Chovatel Csapková Eva Majitel: Haklová Lenka
207 Esara od Tří jasanů V
Detrit z Vlčích luk x Ammy od Rajské struhy
Chovatel Stránský Josef  Majitel: Klasna Michal
208 Funny Girl The Dream Team V4
Dewmist Silkchaser x Ördöghegyi-Berni Eni Tara
Chovatel Rémesová Kristína, Ing. Majitel: Kudelová Andrea
209 Chicory Sv. Huberta V
  Alex od Hradu Veveří x Aga Sv. Huberta  
  Chovatel Tichý Zdeněk Majitel: Rybníkářová Kateřina  
Třída vítězů
210 Dorris Aurea Rosa V2, res. CAC
  Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland
  Chovatel Píchová Eva Majitel: Píchová Eva
211 Victoria Chlupaté štěstí V1, CAC, Jihočeský vítěz
  High Rival Golden Erinor x Blondie Chlupaté štěstí
  Chovatel Maříková Iva Majitel: Maříková Iva
212 Werra Misantos V3
  Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team
  Chovatel Míšek Antonín Majitel: Harčariková Iveta
Třída veteránů
213 Aimee od Hradu Veveří V1
  Karvin Basic Instinct Of x Cora Scandinavia Finland
  Chovatel Hubíková Eva Majitel: Hubíková Eva
214 Arinka Hašlerka absence
  Daimond Sonak x Berenica of Blue Erinor
  Chovatel Tománek Jiří Majitel: Špottová Romana

 

Dewmist Sablefella V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB, BIS

Dewmist Sablefella V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB, BIS

 

Psi třída štěňat
Chuck Berry Artemis Gold VN1, Chakky Chambers Artemis Gold VN2
Chuck Berry Artemis Gold VN1, Chakky Chambers Artemis Gold VN2
Psi třída dorost
Dream Of Storm Famous Gold VN1 Alex Shanti Navaro VN2
Dream Of Storm Famous Gold VN1 Alex Shanti Navaro VN2
Atrey Shanti Navaro VN3 Andy Shanti Navaro VN4
Atrey Shanti Navaro VN3 Andy Shanti Navaro VN4
Psi třída mladých
Benny z Makových dvorů V1, CAJC, BIS JUNIOR Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller V2
Benny z Makových dvorů V1, CAJC, BIS JUNIOR Fiddle-De-Dee´s Morris Traveller V2
Kenny Chlupaté štěstí V4
Kenny Chlupaté štěstí V4
Psi mezitřída
Pinkerly Quien Sabe V1, CAC André Caritin sen V2, res. CAC
Pinkerly Quien Sabe V1, CAC André Caritin sen V2, res. CAC
Frei z Opavského kopce V3 Carro Gerix V4
Frei z Opavského kopce V3 Carro Gerix V4
Psi - mezitřída
Psi třída otevřená
A Chillipepper Dagchells V1, CAC Arwen z Makových dvorů V2, res. CAC
A Chillipepper Dagchells V1, CAC Arwen z Makových dvorů V2, res. CAC
Gucci z Dražovského hájku V3 Blue Bradley Santana Golden V4
Gucci z Dražovského hájku V3 Blue Bradley Santana Golden V4
Psi třída pracovní
Conny od Hradu Veveří V1, CAC Bols Blue Vetcare Bohemia V2, res. CAC
Conny od Hradu Veveří V1, CAC Bols Blue Vetcare Bohemia V2, res. CAC
Watterloo Misantos V3 Heartbreaker Is Friendly V4
Watterloo Misantos V3 Heartbreaker Is Friendly V4
Psi třída vítězů
Dewmist Sablefella V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB, BIS Amor Bismilláhi V2, res. CAC
Dewmist Sablefella V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB, BIS Amor Bismilláhi V2, res. CAC
Bruce of Dream Team V3 Back To My Dream Famous Gold V4
Bruce of Dream Team V3 Back To My Dream Famous Gold V4
Psi třída vítězů
Psi třída veteránů
Fabio Golden Erinor V1
Fabio Golden Erinor V1
Feny třída dorost
Abby Gale Shanti Navaro VN3
Abby Gale Shanti Navaro VN3
Feny třída mladých
Honey od Hradu Veveří V1, CAJC Eirin Elegance z Říčanských luk V2
Honey od Hradu Veveří V1, CAJC Eirin Elegance z Říčanských luk V2
Athylla z Liblických rákosin V3 Aphrodite z Letenské studánky V4
Athylla z Liblických rákosin V3 Aphrodite z Letenské studánky V4
Feny třída vítězů
Victoria Chlupaté štěstí V1, CAC, Jihočeský vítěz Dorris Aurea Rosa V2, res. CAC
Victoria Chlupaté štěstí V1, CAC, Jihočeský vítěz Dorris Aurea Rosa V2, res. CAC
Werra Misantos V3
Werra Misantos V3

Foto I. Maříková CHS Chlupaté štěstí

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]