Klubová výstava retrieverů

Hluboká nad Vltavou 10. května 2008


Výsledky CHBR, CCR, FCR, GR, LR, NSDTR, soutěže
Obrazem - Foto M. Šírová a I. Maříková
 
Grey Gambrinus Kelečský poklad
V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB
Grey Gambrinus Kelečský poklad
Chovatel: Sehnalíková Soňa
Majitel: Sehnalíková Soňa
Chesapeake Bay Retriever - FCI 263 - Mrs Susanna Höger – Rakousko
PSI
Třída mladých
1 Baron od Mydláku VD
  Lakeshore Bob Vlci luka x Ukara z Vlčích luk  
  Chovatel: Jeřábková Markéta, Majitel: Jeřábková Markéta  
2 Bruno od Mydláku V2
  Lakeshore Bob Vlci luka x Ukara z Vlčích luk  
  Chovatel: Jeřábková Markéta, Jeřábková Markéta  
3 Silvercreek Sonia´s Boy V1, CAJC
  Fitzhugh´s Bag The Limit CD x Silvercreek Casbar´s Cheers  
  Chovatel: Silver Joanne, Majitel: Sehnalíková Soňa  
Mezitřída
4 Grey Gambrinus Kelečský poklad V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB
  Vailand z Vlčích luk x Penrose Wicked But Nice  
  Chovatel: Sehnalíková Soňa, Majitel: Sehnalíková Soňa  

Třída otevřená

5 Aladar od Čertovy brázdy VD
  Lakeshore Bob Vlci luka x Biggi Bimbi Akja Moravia  
  Chovatel: Mika Vladimír, Majitel: Smetana Ivan  
6 Arash Libami V1, CAC
  Cash z Vlčích luk x Adey May´s Aschinta  
  Chovatel: Kyncl Michal, Majitel: Tremlová Monika  
Třída vítězů
7 Penrose Zodiac V1, CAC
  Chuai Run´s All The Way To Penrose x Penrose Hot Tip  
  Chovatel: Morris Janet, Majitel: Sehnalíková Soňa  
FENY
Třída dorost
8 Icegrimm Inocence Kelečský poklad VN
  Penrose Navigator x Ammie Sirius Pro  
  Chovatel: Sehnalíková Soňa, Majitel: Sehnalíková Soňa  
Třída mladých
9 Batzi´s Rocket Kate VD3
  Nordais Sedgegrass Rocket x Batzi´s Grace O´Malley  
  Chovatel: Sulkava Carita,  Majitel: Tremlová Monika  
10 Beata od Mydláku V2
  Lakeshore Bob Vlci luka  x Ukara z Vlčích luk  
  Chovatel: Jeřábková Markéta, Majitel: Jeřábková Markéta  
11 Blatucha od Mydláku VD
  Lakeshore Bob Vlci luka x Ukara z Vlčích luk  
  Chovatel: Jeřábková Markéta, Majitel: Jeřábková Markéta  
12 Elas z Vlčích luk VD4
  Lake z Vlčích luk x Vamp z Vlčích luk  
  Chovatel: Kubeš Jan Ing., Majitel: Krčmaříková Petra  
13 Eliška z Vlčích luk V1, CAJC
  Lake z Vlčích luk x Vamp z Vlčích luk  
  Chovatel: Kubeš Jan Ing., Majitel: Slunečko František  
Mezitřída
14 Grace Amazing Wicked Kelečský poklad V1, CAC, Jihočeský vítěz
  Vailand z Vlčích luk x Penrose Wicked But Nice  
  Chovatel: Sehnalíková Soňa, Majitel: Sehnalíková Soňa  
Třída otevřená
15 Saena z Vlčích luk D
  Lake z Vlčích luk x Cilka z Vlčích luk  
  Chovatel: Kubeš Jan Ing., Majitel: Semrád Roman  
Třída pracovní
16 Cocochanell Coffie Kelečský poklad V1, CAC
  Vailand z Vlčích luk x Aura Sirius Pro  
  Chovatel: Sehnalíková Soňa, Majitel: Sehnalíková Soňa  
Třída vítězů
17 Aura Sirius Pro V1, CAC 
  Penrose Navigator x Abigell Akja Moravia  
  Chovatel: Lusting Ivo Ing., Majitel: Sehnalíková Soňa  
18 Saba z Vlčích luk V2, res. CAC
  Lake z Vlčích luk x Cilka z Vlčích luk  
  Chovatel: Kubeš Jan Ing., Majitel: Šeráková Lucie  
 
Psi mezitřída
Grey Gambrinus Kelečský poklad V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB
Grey Gambrinus Kelečský poklad V1, CAC, Jihočeský vítěz, BOB
Psi třída otevřená Psi třída vítězů
Arash Libami V1, CAC Penrose Zodiac V1, CAC
Arash Libami V1, CAC Penrose Zodiac V1, CAC
Feny třída dorost
Icegrimm Inocence Kelečský poklad VN
Icegrimm Inocence Kelečský poklad VN
Feny třída mladých
Eliška z Vlčích luk V1, CAJC Beata od Mydláku V2
Eliška z Vlčích luk V1, CAJC Beata od Mydláku V2
 Batzi´s Rocket Kate VD3
Batzi´s Rocket Kate VD3
Feny mezitřída Feny třída otevřená
Grace Amazing Wicked Kelečský poklad V1, CAC, Jihočeský vítěz Saena z Vlčích luk D
Grace Amazing Wicked Kelečský poklad V1, CAC, Jihočeský vítěz Saena z Vlčích luk D
Feny třída vítězů
Aura Sirius Pro - V1, CAC  Saba z Vlčích luk - V2, res. CAC
Aura Sirius Pro - V1, CAC  Saba z Vlčích luk - V2, res. CAC
 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]