XXVII. Mezinárodní výstava psů  Opole (PL) - 26.4.2008   

 

Golden Retriever - rozhodčí - Ann Woodcock (VB) – Stanroph kennel

Psi – třída štěňat (Puppy Class)

Armani Butterfly z Karcewskich Szuwarow
(Dewmist Silk Symphony x Collection Butterfly z Kostrowego grodu)

VN1

Vanilla Sky Keeper
(Archie Bismillahi x Kissy Pomarsczony Czar)

VN2

Psi – třída mladých (Junior Class)
After the Rain Has Fallen Muddiest Gold
(Cheek To Cheek Valencia Smile x Dedykacja Especially for you)

VD

Aldo Kalifamily
(Dedykacja Electric Blues x Tigra Zloto z Pniokow)

VD

Any Music Wind of Change Verdi Biale Zloto
(Moodust Legendary Snowflake x Leni Crazy Comedy)

V

Cassidy de Bismillahi
(Bruce of Dream Team x Aisi Ray Dor)

absence

Excelsior Kaprys Rejenta
(Errindery Just the Ticket from Bluewaters x Cheek to Cheek Vodka Sunrise)

V

Fiddle-De-Dee’s Morris Traveller
(Mulfield Lewis x Cheer’s Marzipan)

V1, CAJC, BOB Junior

Gavroche Pasada
(Jantar Pasada x Atena Pasada)

V

Jordan Primula
(Leader Primula x Jagoda z Reksiowej Komajdowki)

VD

Stonedale Look No Further
(Shardanell Talk of the Town at Ipcress x Stonedale Addicted to Love)

V3

Macho Golden Gaj
(Cheek to Cheek Valencia Smile x Carmen Korem)

VD

Nenuoramos My Marchello
(Guess Nashville x Nenuoramos Yellow Jamaica)

V2

Norman Adekatos
(Dewmist Silk Symphony x Pokusa ze Sztromowej)
absence
Samson Miss Opolosczyzny
(Bold Sunny z Lesnych Ostepow x Etna od Kapucynow)

VD

Samuraj Miss Opoloszczyzny
(Bold Sunny z Lesnych Ostepow x Etna od Kapucynow)

D

Secret Sunshine From Village Gate
(Hardy Alwin Golden Erinor x Uvee des Vives)

V

Uran Butterfly z Karcewskich Szuwarow
(Gaulord Golden Erinor x Calypso Butterlfly z Karcewskich Szuwarow)

VD

Xcentric Oligarchia
(Summeramba Chopin x Off Course Hellacious Acres)

V4

Psi – mezitřída (Intermediate Class)
Amigo Mundy La Freska
(Dainty’s Final Score x Nenuoramos Babette)

V

Andreas Misantos
(Gryffindor Junior Best Baron x Brenda of Dream Team)

V2

Any Music Wind of Change Arsace Biale Zloto
(Moondust Legendary Snowflake x Leon Crazy Commedy Biale Zloto)

absence

Blaze Saltus
(Xanthos Blaze of Glory x Xanthos Patootie)

V1, CAC, CACIB, BOB

Cezar Adekatos z Dziada Pradziada
(Igo z Zaglebia x Aza z Ulicy Torowej)

V3

Dadij Dada Gordius Zlota Szekla
(Dewmist Silk Symphony x Juta Gordius)

V

Hunter is Friendly
(Taram Du Bois De La Rayere x Karvin Kind of Magic)

V4

Psi – otevřená třída (Open Class)

Agat z Garlicy Duchownej
(Ebro Marakita x Frajda z Garlicy Duchownej)

VD

Ajaks Morski Lazur
(Barnaba Culmensis x Olenka Ungaro)

V1, CAC, res. CACIB

Ascot Goldenpack Marty
(Vicomt Goldenpack Marty x Berenica Haslerka)

V4

Chunny Chlupaté štěstí
(Oran z Javořických kopců x Molly Chlupaté štěstí)

V2

De Bazyl Malenstwa
(Hardy Alwin Golden Erinor x Nancy Dzemojady)

V3

Dragon Opalplast
(Amber Super Kolekcja champion x Jaga zo Sadenca)

VD

Elmo Ekstra Klasa
(Chequer Golden Erinor x Dejanira z Niedzwiedzej Gawry)

VD

Hugo Lee z Makadamii
(Hardy Alwin Golden Erinor x Complement Nice Looking)

VD

Ikar Filobel
(Carlos z Zaglebia x Filo Belidor)

VD

Kenzo Marakita
(Chequer Golden Erinor x Complement Hussy Hatty)

VD

Neon z Makdani
(Dainty’s Final Score x Nice Looking Complement)

VD

Neville z Lesnych Ostepow
(Best Dargo z Lesnych Ostepow x Good Magic z Lesnych Ostepow)

VD

Rob Roy z Zaglebia
(Karvin Xtra Friendly x Dijon z Zaglebia)

V

Moondust Royal Purple Heart
(Errindery Just The Ticket From Bluewaters x Moondust Emma)

D

Terra Antyda Sani Bicco
(Kerrien Raleigh x Majik Greensleeves)

VD

Siroco De Santa Compana
(Taram Du Bois De La Rayere x Oran De Cal Arana)

VD

Altindan Xylomancer
(Errindery Just The Ticket From Bluewaters x Altindan Limelight)

VD

Psi – pracovní třída (Working Class)
Bold Sunny z Lesnych Ostepow
(Dragon Gorska Fantazija x Gloris Cesarus)

VD

Briz of Cheindzh Arbor Day
(Rossmix No Secrets x Lexus‘ Star Misteria)

absence

Ebro Marakita
(Chivas Regal z Zaglebia x Complement Hussy Hatty)

V4

Funt Gordius
(Nihtdream Go Go Go x Minerva Quajun)

V3

Heartbreaker Is Friendly
(Taram Du Bois De la Rayere x Karvin Kind of Magic)

V2

King Matthew Una Lagrima Biale Zloto
(Ashbury Touch the Sky x Eunice Biale Zloto)

V1, CAC

Psi –  třída šampionů (Champion Class)
Akim Adekatos
(Diego Adekatos x Pokusa ze Sztormowej)

V4

Barbo Scandinavia Finland
(Lorinford Harlequin x Dora Scandinavia Finland)

V

Feretto Golden Top
(Perfect Partner Oligarchia x Filia Viva Golden Nest)

V1, CAC

Moondust Legendary Snowflake
(Xanthous Cantona x Moondust Emma)

absence

Mad Max Pasada
(Jaskar Tarquin x Ivee Yavanna)

V2

Tabzir z Zaglebia
(Moondust Legendary Snowflake x Evora z Zaglebia)

V3

Cheek To Cheek Underground Velvet
(Gunmarsh Zachary x Cheek to Cheek Pink Panther)

V

Feny –  třída štěňat (Puppy Class)
Carla Daisy Club
(Dewmist Silk Symphony x La Bour z Karcewskich Szuwarow)
VN1
Reda Mokrzanskie Wzgorze
(Estro Europlus x Gabi z Niedzwiedziej Gawry)
N2
Feny –  třída mladých (Junior Class)
A Thousand Kisses Deep Muddiest Gold
(Cheek To Cheek Valencia Smile x Dedykacja Especially For You)

VD

Abeni Goldenpamei
(Moondust Osti OShea x Indiana Gwiazda Dawida)

V

Amelie De Salvia Apiana
(Gryffindor Junior Best Baron x Asmine Goldenpack Marty)

V

Anabell Goldenpamei
(Moondust Osti O Shea x Indiana Gwiazda Dawida)

V4

Auris Stora Gajowego
(Moondust Osti OShea x Kelly Szczesliwy Slon)

V

Bluebell Of Anavy
(Verdi Du Bois De La Rayere x Catkin Magic Is Friendly)

VD

Burza z Gorlicy Duchowej
(Ebro Marakita x Frajda z Gorlicy Duchowej)

VD

Cassiopeia De Bismillahi
(Bruce of Dream Team x Aisi Ray Dor)

VD

Element Brenda Misantos
(Inassicas Cotton Weed x Brenda of Dream Team)

V

Emily Bon Voyage
(King Szczesliwy Slon x Anastacia Goldenpack Marty)

V

Esmeralda Misantos
(Inassicas Cotton Weed x Brenda of Dream Team)

V

Esto Perpetua Kaprys Rejenta
(Erinderry Just The Ticket From Bluewaters x Cheek To Cheek Vodka Sunrise)

V

Evita Bon Voyage
(King Szczesliwy Slon x Anastacia Goldenpack Marty)

V1, CAJC

Fraszka z Kostrowego Grodu
(Galans Marcipan x Abigay z Karczewskich Szuwarow)

V

Klara Pol-Rot
(Hardy Alwin Golden Erinor x Mojra z Wiatrowego Wzgorza)

V

Nomi Adekatos
(Dewmist Silk Symphony x Pokusa ze Sztromowej)

V2

Ramona Butterfly z Karczewskich Szuwarow
(Galans Marcipan x Emmy Lou of Blue Erinor)

VD

Reina Marakita
(Moondust Osti O Shea x Jasmine Marakita)

V

Tajga
(Moondust Legendary Snowflake x Elegance Gold Falmarka)

absence

Tosca Butterfly z Karczewskich Szuwarow
(Hardy Alwin Golden Erinor x Limonka z Karczewskich Szuwarow)

V3

Intencja Walentyna
(Dainty ? – U Are Josephine Oligarchia)

V

Feny –  mezitřída (Intermediate Class)
Amazing White Princess Firstfield
(Moondust Legendary Snowflake x American Beauty Brama Slonca)

V3

Asta La Vista Gilded
(King Of Crazy Biale Zloto x Nirwana Gordius)

VD

Britney Saltus
(Xanthos Blaze of Glory x Xanthos Patootie)

V1, CAC,CACIB

Emerald Rainbow Tuskulum
(Useful Friend of Tuskulum Kwintesencja x Banshee z Niedzwiedziej Gawry)

VD

Koko Golden Klaus
(Immigrant Song Rejentowka x Buggi Zlota Montana)

VD

Mega ze Sfory Ariadny
(Igo z Zaglebia x Ariadna Cieszymorda)

VD

Milca ze Sfory Ariadny
(Igo z Zaglebia x Ariadna Cieszymorda)

VD4

Nicol Butterfly z Karczewskich Szuwarow
(Gryffindor Junior Best Baron x Emmy Lou Of Blue Erinor)

VD

White Shadow Oligarchia
(Pauclare Phylanderer x Summertime Hellacious Acres)

V2

Feny –  třída otevřená (Open Class)
African Queen Z Psiego Zakatka
(Cheek To Cheek Underground Velvet x Laska Gordius)
absence
Asanga Gold Slavia
(Armani Style Gorska Fantazja x Larysa Ksiazecy Dwor)

VD

Blanka z Gangu Goldena
(Barbo Scandinavia Finland x Agnes Tuskulum)
absence
Elly Algarobos
(Al Mc Dowell Fabryka Championow x Nella Volarius)

D

Esencja z Sarniej Gory
(Moondust Legendary Snowflake x Ashanti Gorska Fantazja)

V2

Freda Goldenpack Marty
(Vicomt Goldenpack Marty x Berenica Haslerka)

VD

Jarve z Vlčích luk
(Amilcare x Eki Z Vlčí stepi)
absence
Lacky Culmensis
(Nobel Ungaro x Calista Polaris)

D

Nirwana Ungaro
(Jaskar Tarquin x New Order Oligarchia)

VD

Tevita De Kalvarie z Karczewskich Szuwarow
(Karvin Travolta x Garbank Lislone Lucky Lady)

VD

Tori z Zaglebia
(Moondust Legendary Snowflake x Evora z Zaglebia)

V3

Nenuoramos Toscana
(Fairfield Fireminstrel x Nenuoramos Yellow Jamaica)

V1, CAC, res. CACIB

U Are Josephine Oligarchia
(Dewmist Silk Symphony x Off Course Hellacious Acres)

V4

Wiky Zloty Kanion
(Gaudy z Lesnych Ostepow x First Ungaro)

VD

Wiza z Zaglebia
(Chivas Regal z Zaglebia x Evora z Zaglebia)

VD

Feny –  třída pracovní (Working Class)
Carmen Korem
(Fortune Teller Golden Erinor x Arka Cesarus)

V2

Werra Misantos
(Inassicas Coriander x Brenda of Dream Team)

V1, CAC

Feny –  třída šampionů (Champion Class)
American Beauty Brama Slonca
(Hardy Alwin Golden Erinor x Belle Bijou z Lesnych Ostepow)

V1, CAC

Banty Zimny Nosek
(Gaylord Golden Erinor x Zora Golden Luk)
absence
Green Street Desna
(Moondust Legendary Snowflake x Diune z Gor Dovre)
absence
Feny –  třída veteránů (Veteran Class)
Gloris Cerasus
(Secret Dream Summertime Bo Gyi x Mona Lisa Vijf Lijsterbessen)
VD

zaslala Radka Bursíková CHS Rusty Love

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]