Evropská výstava psů Zagreb - 9.6. 2007   

Sven Lovenkjaer - Dania - suki klasa poœrednia, otwara, użytkowa,  championów;
Karl Reisinger - Austria - psy klasa poœrednia, otwarta, użytkowa,
championów
Avi Marshak - Izrael - psy i suki klasa baby, szczeništ i  weteranów

Labrador Retriever - psi
Psi - třída štěňat
GILBRON PRIDE NAVIGATOR MASTER NOSE
(BALLYHENRY SAY NO SAY YES X STORMELY ANAKA)
 1
OLD YELLER APACHE CHIEF
(AMADEUS X FISHERMANS FRIEND ZELDA)
 2
REVAL DREAM BLISTATELNYI USPEH
(PALABRAS QUIBBLE X BLONDESS EMPIRE BUSINESS LADY)
 3
AROTA WHITE MOONLIGHT ROYAL QUATTRO
(ROCHEBY SMOKESCREEN X ASTRA)
 4
Psi - třída dorostu
TRENDMAKER'S WISH YOU WERE MINE
(LAB TREASURE'S NEVER SAY DIE X TRENDMAKERS ITALIAN BELLA DONNA) 
 1
SHOW MUST GO ON
(UNSUNG HERO OF TINTAGEL WINDS X WITCH HAZEL OF TINTAGEL WINDS)
 2
ODAKOTA DE TOLOMEI
(ARCTURUS DE TOLOMEI SOON X ARDATH DE TOLOMEI)
 3
RON
(WAFEL GÓRSKA FANTAZJA X ARKA)
 4

Psi - třída mladých

BAGO DE L'ETANG BALANCED
(INISHFREE X-CITE OF ASHFORD CASTLE X FISHERMAN'S FRIEND NAN)
 1
VULCANIC LAKESIDE
(MARTINSTIDE ROLL THE DICE X CROWNWOOD BABYCHARME)
 2
DOLLAR GOLDEN DROP
(WHISKY MAC GOLDEN DROP X BARCELONA GOLDEN DROP)
 3
MY BRAND EXPLORER
(TWEEDLEDUM AGAINST ALL ODS X MALLORN'S ELYSEE)
 4

Psi - mezitřída

WHISPER OD HIMALAJSKEHO CEDRU
(ROCHEBY UNION JACK X PALABRAS PEACH)
 1, CAC
ADMIRAL GOLDEN DROP
(WHISKY MAC GOLDEN DROP X BLUE BLOOSOM GOLDEN DROP)
 2, Res. CAC
CANIS AMICUS ZEUS
(CHABLAIS DREAM AT CANIS AMICUS X CANIS AMICUS CLEOPATRA)
 3
BARNI GOLDEN DROP
(ROARONG FOR TIES OF TINTAGEL WINDS X SITTIN PRETTY OF TINTAGEL  WINDS)
 4

Psi - třída otevřená

SPECTACULAR GOLDEN DROP
(ROYALBOWS OF LUCIFERS DELIGHT X FRUIT JUICE GOLDEN DROP)
 1, CAC, CACIB
AQUAMARINE - WAVE SACRAMENTO
(TJOTTE BROKENARROW X AQUAMIARINE-WAVE CHOROTY)
 2, Res. CAC, Res. CACIB
TAPEATOM BORN A STAR
(TAPEATOM SOLO SINGER OF ADAMASDOR X TAPEATOM GRACE AND FAVOUR)
 3
BRAK DANYCH
 4
Psi - třída pracovní
TIMANTTI SOLID DAVIDSON
(PORTO LAB OF FRANCOS VALLEY X TIMANTTI SOLID PLAYMAKER'S TYTAR)
 1, CAC
TYLAH FUSS ABOUT THE COMEBACK
(CARPENNY CATCH POLE X RAVE-UP OF TINTAGEL WINDS)
 2, Res. CAC
DOUBLE TROUBLE
(HAWKSMOORS WEBSTER X CARPENNY RUSTLOVE)
 3
PARTY BOY GOLDEN DROP
(WHISKY MAC GOLDEN DROP X LIPS INC GOLDEN DROP)
 4
Psi - třída šampionů
EXCELLENT ROYAL STANDARD
(MY FAITH TANKARAM X UPWARD STAR TANKARAM)
 1
ARCTURUS DE TOLOMEI SOON
(MALLORN'S ARCTURUS X DIZZY DOUBLE CHOCOLATE)
 2
LORESHO ROYAL FLUSH
(MALLORN'S ARCTURUS X LORESHO WALNUT)
 3
UGO DU CERCLE DE SAMSON
(OLE X PEPITE DE L'ETANG BALANCET)
 4
Psi - třída veteránů
BISS
(ITHAQUE WINDS OF TOUL DIWEON X MAYA DU GUE DE LA REBOUESIERE)
 1
NEWINN MOONTAIN RAIN
(ROCHEBY WHIKY MAC X NEWINN TEXAS RAIN)
 2
TYLAH SPEED LIMIT
(MALICMARK EXCUSE MY FRENCH X DEE-FAIR HIGH CLASS OF ROMANTIC)
 3
Labrador Retriever - feny

Feny - třída štěňat

HEATHERBOURNE WEDGEWOOD
(SANDYLANDS WAIT AND SEE X LOVH MOR SOKERI AT HEATHERBOURNE)
 1
GILBORN PRIDE NIXIE SPARKLING SMILE
(BALLYHENRY SAY NO SAY YES X STORMELY ANKA)
 2
LEMBAS SANTA LUCIA, U RADU
(UNSUNG HERO OF TINTAGEL WINDS X LEMBAS WISH UPON A STAR)
 3
OLD YELLER AFRICA SUNRISE
(AMADEUS X FISHERMAN'S FRIEND ZAELDA)
 4
Feny - třída dorostu
ODETTE DE TOLOMEI
(ARCTUS DE TOLOMEI SOON X ARDATH DE TOLOMEI)
 1
TYLAH MY WAY
(JANCOURT SIGNIFICANT STAR X TYLAH FORTUNE COOKIE)
 2
PIPER'S MAGIC MELODY
(UNSUNG HERO OF TINTAGEL WINDS X WITCH HAZEL OF TINTAGEL WINDS)
 3
QUERELLE DE TOLOMEI
(WILBURSMITH X DRUSILLA DE TOLOMEI)
 4

Feny - třída mladých

ROCHEBY MOST CHARMING

(ROCHEBY STATE OCCASION X ROCHEBY SANDYLANDS WIND CHARM)

 1, najlepszy junior 
APRIL SMILE HOLSTEPS

(MALLORN'S CHOCOMANIA X DELIGHTFULL LOLITA)

 2
brak danych  3
STALIGHT DELLE ACQUE LUCENTI

(PER GIOCO DELLE ACQUE LUCENTI X PEACE OF THE MOOR DELLE ACQUE  LUCENTI)

 4
Feny - mezitřída
W.J.W. ROCHEBY JUST A DREAM
(ACHTI ASPEN OF FINWOODS X CAMBREMER SONG AND DANCE OVER ROCHEBY)
 1, CAC, RES CACIB 
STRONG STEAL SHELLY SWEET ORANGE
(TEALWAY ALI AT BUBBLING X STRONG STAEL JIZEL SWEETY TEDDY)
 2, Res. CAC
VAY TALIE ZUGA BALENTINE
(IRIMEN ELDORADO GOLD X GUARDIAN ANEEL)
 3
SCARLET
(DICKENDALL DAVARON GABLE X TRENDMAKER'S MAGIC EYES)
 4

Feny - třída otevřená

SHADYLAND FINAL FANTASY
(FAMFLAIR WATCHOUT X DUKELAND DIAMANT NOIR)
 1, CAC
WITCH HAZEL OF TINTAGEL WINDS
(OTHAMCOURT RUE OF COLINWOOD X SHOCKING PINK OF TINTAGEL WINDS)
 2, Res. CAC 
CANIS AMICUS OLGA
(CANDIDREAM KIRKHAN X CANIS AMICUS DAMA)
 3
ABBYGAIL DE L'ETANG BALANCET
(ANTONINE TOTAL ECLIPSE OVER X FIHERMAN'S FRIEND NAN)
 4
Feny - třída pracovní
STRONG STEAL JIZEL SWEET TEDDY
(SON OF A GUN OF FRANCOS VALLEY X STRONG STEAL BARBY SUNNY WIND)
 1, CAC
ARWEN LA MAGNIFIQUE DE L'ETANG BALANCET
(SUEDO PARIS X MIODYCE ROMANE)
 2, Res. CAC
ALDAMITY KEEP ON MOVING
(POOLSTEAD PART AND PARCEL X ATTIKONAK PANSY POTTERIES)
 3
PREKRASNAYA NIMFA IZ SHOKOLANNOI SKAZKI
(MACHO GÓRSKA FANTAZJA X CHERRY IZ SHOKOLANNOI SKAZKI) 
 4
Feny - třída šampionů
HERE I COME DO SOL D'ARENA
(ROCHEBY GOOD COMPANY X GRIZY KRISTY DO SOL D'ARENA)
 1, CAC, CACIB, BOB
KELLEY GREENS SYMPHONY II
(VISIOND I'M ABLE X KELLEY GREENS ROCKETE)
 2, Res. CAC  
KARAMEL
(EVELLAN'S HOLSTEN X TOBBY COLOUR SAYT )
 3

zaslala Jana Janěvová CHS Harmony-Line

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]