II. Národní výstava GR  - Chorzow PL - 2.5.2007   

 

Golden Retriever - psi - Kate Crosbie (GB)

Psi - třída mladých

Ashbury ABSOLUTE LOVER V2
ANDREAS Misantos V
ASSAM PORTO You Are So Beutiful V
ATLES Goldenpamei V
BAIKAL du Bois de la Rayere V
BLAZE Saltus V
CEZAR ADEKATOS z Dziada Pradziada V
DADIJ DADA GORDIUS Złota Szekla V4
DONAT Goldi neoceněn
FLAMING the Dream Team V3
RISKY ROY Golden Erinor V
Moondust ROYAL PURPLE HEART VD
VALMONT Oligarchia V1, ZwMł, BOB Junior
Altindan XYLOMANCER VD
DOLAR Alantos absence

Psi - mezitřída

AKIM Adekatos V1, CWC
DANCER BARBE BY BLUE MOON Białe Złoto V3
FLOYD Szczęśliwy Słoń VD4
TABZIR z Zagłębia V2

Psi - třída otevřená

BRUTUS Gold Pocieszka V4
FINO Banda Midasa absence
LIDER Z Żywieckiej Kotliny V2
Moondust OSTI O'SHEA absence
TIMUR Gorzowska Panorama VD
YUM Dżemojady V3
 KING Szczęśliwy Słoń V1, CWC
Psi - třída pracovní
ABIDE by Danako absence
ASTRAL PASSION Goldy Forever V4
BOLD SUNNY z Leśnych Ostępów V
EBRO Marakita V
FUNT Gordius V3
GRYFFINDOR JUNIOR the Best Baron V2
KING MATTHEW UNA LAGRIMA Białe Złoto V
ROBIN HOOD of Glen Shealleg V1, CWC, NDPwR, Najlepszy Piesz Klasy Użytkowej, BOB
Psi - třída šampionů
BARBO Scandinavia Finland V2
CARLOS z Zagłębia V1
CHIVAS REGAL z Zagłębia V3
Moondust LEGENDARY SNOWFLAKE V4
Ashbury TOUCH THE SKY V
CHEQUER Golden Erinor VD
Golden Retriever - feny

Feny - třída dorostu

SZANA Marakita N
WHITESHADOW Oligarchia VN1 , Nejlepší dorost

Feny - třída mladých

AFFIZA Spoza Tras V
AMAZING WHITE PRINCESS Firstfield V3
AMBER Brightness of Gold VD
BRITNEY Saltus V2
DASHA Goldenpack Marty V
DONNA z Wyspy Bejmy VD
LADY IN RED Ibelin VD
MOONLIGHT SILVER SHADOWN Andaman VD
NICOLE BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów V1, ZwMł
VANITY z Zagłębia VD
WEENDY z Zagłębia V4
WIZA z Zagłębia V

Feny - mezitřída

ABIGAIL Adekatos absence
AISCHA Adekatos V2
BIANKA z Gangu Goldena VD
BLANKA z Gangu Goldena V4
BLUE ROSE DYNASTY Santana Golden V1, CWC
COLLECTION BUTTERFLY z Kostrowego Grodu V3
ESENSJA z Sarniej Góry VD
FILADELFIA Bos Taurus VD
INDIANA Gwiazda Dawida absence
POEZJA Golden Gaj V
SIMONA Silwanus V
SWEET SYMPHONY Work of Art VD

Feny - třída otevřená

AGRIPA od Zlaté Delfi V
BANTY Zimny Nosek V1, CWC
Goldenamico CAYENNE V2
CHIARA Zimny Nosek VD
Goldenamico CONTESSA VD
DESNA Green Street absence
Goldenamico DORA V
Dedykacja ETERNAL FLAME VD
LA BOUR z Karczewskich Szuwarów absence
LENI CRAZY COMMEDY Białe Złoto V3
PAMELA A. z Zagłębia V4
TEVITA DE KALVARIE BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów absence
YUPPIES Dżemojady VD
FINLANDIA Szczęśliwy Słoń VD
Feny - třída pracovní
BESSI COSI FAN TUTTE Białe Złoto V2
SUMMERTIME of the Hellacious Acres V1, CWC, NDSwR
Feny - třída šampionů
AMBER FROM Danako V1, CWC
AMERICAN BEAUTY Brama Słońca V2
Tramin CASABLANKA V3

Feny - třída veteránů

AXELA z Zagłębia absence
DIANA Ostrazica V1, Najlepszy Weteran
GLORIS Cerasus V2

Nejlepší plemeník: Gryffindor Junior the Best Baron wraz potomstwem

Nejlepší pár: AKIM Adekatos i AISCHA Adekatos  - wł. Tomasz Sławik

Nejlepší chovatelská stanice: Adekatos, Tomasz Sławik

zaslala Marie Šustová CHS Bohemian Ariston

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]