Mezinárodní výstava psů  Opole (PL) - 28.4.2007   

 

Golden Retriever - Kruh č. 5 - GR psi i feny od mezitřídy posuzovala paní Catherine Zingg, GB

Psi - mezitřída

Akim Adekatos
(Diego Adekatos x  Pokusa ze Sztormowej)
V4
Arny z Kvasinských strání
(Dewmist Sablefella x Darien od Hradu Veveří)
V1, CWC
Elmo Ekstra Klasa
(Chequer Golden Erinor x Dejanira z Niedźwiedziej Gawry)
V
Fatal Love Szcześliwy Sloń
(Xanthous Cantona x Fiona Szcześliwy Sloń)
VD
Favorite Boy Szcześliwy Sloń
(Xanthous Cantona x Fiona Szcześliwy Sloń)
VD
Floyd Szcześliwy Sloń
(Xanthous Cantona x Fiona Szcześliwy Sloń)
VD
Kenzo Marakita
(Chequer Golden Erinor x Complement Hussy Hatty)
VD
Poker Zloty Kanion
(Gaudy z Leśnych Ostepów x Carmen Zloty Kanion)
V3
Tabzir z Zaglebia
(Moondust Legendary Snowflake x Evora z Zaglebia)
V2

Psi - třída otevřená

Anatol z Dziada Pradziada
(Amber Super Kolekcja x Aza z Ulicy Torowej)
V
Atos Kintana
(Best Drago z Leśnych  Ostepów x Legenda Ungaro)
V
Prima Birbant
(Sasquehanna x Prima Paloma Blanka)
V
Dainty's Final Score
(Dainty's D-Dam x Dainty's Claim to Fame)
V1, CWC
Fino Banda Midasa
(Perfect Partner Oligarchia x Orient Pearl Rescator)
V
Guliwer Primula
(Leader Primula x Bona Atram)
V
Jowisz Pasada
(Cheek to Cheek Underground Velvet x Ivee Yavanna)
VD
King Szczenśliwy Sloń
(Chegver Golden Erinor x Ice Bead Golden Erinor)
V2
Neville z Leśnych Ostepów
(Best Dargo z Leśnych Ostepów x Good Magic z Leśnych Ostepów)
absence
Terra Antyda Sani Bicco
(Kerrien Raleigh x Majik Greensleeves)
V3
Timur Gorzowska Panorama
(Galans Etalon x Ilona Gorzowska Panorama)
absence
Useful Friend of Tuskulum Kwintesencja
(Karvin Basic Instinct of Galans x Well Done Kwintesencja)
V
Cheek to Cheek Valencia Smile
(Dewmist Satellite x Trialer Siatham Roxelana)
V4
Yukon Gordius
(Armani Style Górska Fantazja x Nahajka Gordius)
VD
Psi - třída pracovní
Abide by Danako
(Xantos Blaze of Glory x Sasquehanna Slomka)
V1, CWC
Astral Passion Goldy Forever
(Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských hájů)
absence
Bold Sunny z Leśnych Ostepów
(Dragon Górska Fantazja x Gloris Cerasus)
V4
Ebro Marakita
(Chivas Regal z Zaglebia x Complement Hussy Hatty)
V2
Gryffindor Junior the Best Baron
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy My Love)
V3
Immigrant Song Rejentówka
(Mr. Perkins Golden Music x Complement Ad Hoc)
absence
Cheek to Cheek Underground Velvet
(Gunmarsh Zachary x Cheek to Cheek Pink Panther)
V
Psi - třída šampionů
Ashbury Touch the Sky
(Styal Santa Baloo x Ashbury Peace and Love)
absence
Barbo Scandinavia Finland
(Lorinford Harlequin x Dora Scandinavia Finland)
V2, res. CACIB
Carlos z Zaglebia
(Fortune Teller Golden Erinor x Axela z Zaglebia)
V
Cheqver Golden Erinor
(Dunsaron Indianna x Anabella)
V3
Diego Adekatos
(Chivas Regal z Zaglebia x Medium Apple Hailer Biale Zloto)
absence
Fairy Jack is Friendly
(Honeypound Subliminal  x Karvin Kind of Magic)
absence
Funt Gordius
(Nightdream Go Go Go x Minerva Qajun)
V4
Geralt z Zaglebia
(Tartarus of Bridge Four x Axela z Zaglebia)
V
King of Crazy Commedy
(Legat Goldenpack Marty x Sybilla Cave Canem)
V
Moondust Legendary Snowflake
(Xanthous Cantona x Moondust Emma)
V1, CWC, CACIB, BOB
Golden Retriever - Kruh č. 5 - GR psi i feny od mezitřídy posuzovala paní Catherine Zingg, GB

Feny - mezitřída

Cum Charis Eufrosyne Adsum
(Inassicas Coriander x Cheek to Cheek Too Hot To Handle)
V3
Aischa Adekatos
(Diego Adekatos x Pokusa ze Sztormowej)
absence
Amber of Anavy
(CH Gunhills Dancing Dexter x CH Catkin Magic Is Friendly)
absence
Blue Rose Dynasty Santana Golden
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V1, CWC
Collection Butterfly z Kostrowego Grodu
(Gaylord Golden Erinor x Amelia z Kostrowego Grodu)
V2
Emi Ekstra Klasa
(Chequer Golden Erinor x Dejanira z Niedźwiedziej Gawry)
VD
Esencja z Sarniej Góry
(Moondust Legendary Snowflake x Ashanti Górska Fantazja)
VD
Work of Art Sweet Symphony
(Best Dargo z Leśnych Ostepów x Bibianna Ungaro)
D
Tori z Zaglebia
(Moondust Legendary Snowflake x Evora z Zaglebia)
VD4

Feny - třída otevřená

Aurora White City
(Chivas Regal z Zaglebia x Della Donna Chiara)
V
Aza Kintana
(Best Drago z Leśnych Ostepów x Legenda Ungaro)
V
Bera Banador
(Filo Źelazny Jar x Demi Bufor)
V2
Bona Dalkowska Morena
(Estro Euro Plus x Calinka z Niedźwiedziej Gawry)
D
C I'm Magic is Friendly
(Trialer Dog Paudell Pure Passion x Karvin Kind of Magic)
absence
Chiara Zimny Nosek
(Hardy Alwin Golden Erinor x Avanti Zimny Nosek)
V3
Desna Green Street
(Moondust Legendary Snowflake x Diune z Gór Dovre)
V1, CWC, CACIB
Dumka Miss Opolszczyzny
(Complement Ramzes x Etna od Kapucynów)
VD
Evora z Zaglebia
(Geronimo Zlate Slnko x Boni z Zaglebia)
absence
Nevada Gordius
(First Impression Jeanton x Hekla Gordius)
V4
Nona Sfora Gregora
(Fryc z Reksiowej Komajdówki x Alida Poranny Blask)
VD
Pretty Women Adekatos
(Chivas Regal z Zaglebia x Gloria Primula)
VD
Feny - třída pracovní
Attractive Passion Goldy Forever
(Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských hájů)
absence
Defa Markowski
(Nightdream Go Go Go x Belona Echo Asyźu)
VD3
Milka Zlotolandia
(BOB x Ellen Solium)
V2
Poezja Golden Gaj
(Funt Gordius x Karmen Korem)
V1, CWC
Feny - třída šampionů
Amber from Danako
(Xanthos Blaze of Glory x Sasquehanna Slomka)
V4
American Beauty Brama Slońca
(Hardy Alwin Golden Erinor x Belle Bijou z Leśnych Ostepów)
V1, CWC, res. CACIB
Felicja Jeanton
(Rossmix No Regrets Trialer y Abigail Jeanton)
V2
Maranda Panda nuo ismanu
(Nosterdams Fantastika x Once Again Oligarchia)
V3
Pokusa ze Stormowej
(Hardy Alwin Golden Erinor x Hera ze Stormowej)
V

Feny - třída veteránů

Gloris Cerasus
(Secret Dream Summertime Bo Gyi x Mona Lisa v.d. Vijf Lijsterbessen)
V1

zaslala Hana Kratochvílová CHS Dynasty Anah

Chesapeake Bay Retriever - Boguslawa Sydlowicz Polanczyk PL
Psi - třída mladých

Penrose Zodiac

V1, Zw. mlodezy, nejl.junior

Psi - mezitřída

Penrose Yackidy Yack

V1, CWC, CACIB

Psi - třída šampionů

Double Coat´s Best of kelecsky V1, CWC, res. CACIB
Feny - třída šampionů
Cocochanell Coffie Kelečský poklad V1, CWC, CACIB, BOB, BIG III.
Elizabeth Akja Moravia V2, res. CACIB

zaslala Soňa Sehnalíková CHS Kelečský poklad

   

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]