Mezinárodní výstava psů Praha - 18.11.2006   

 

Golden Retriever - psi - Alena Čečrdlová CZ

Psi - třída dorostu

PLUTO THE BEST BARON
(Goldsand's Charlie Drum x Barbie Bohemian Champagne)
VN4
CHIPSY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(Oran z Javořických kopců x Molly Chlupaté štěstí)
VN1
DIAMOND AUREA ROSA  
(Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland)
VN3
CHARLIE CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(Oran z Javořických kopců x Molly Chlupaté štěstí)
VN
BERNIE Z BOTIČSKÝCH MEANDRŮ
(Dewmist Sablefella x Cathy od Hradu Veveří)
N
ALAN Z JIŘÍHO ZAHRADY
(High Rival Golden Erinor x Auril Godd Augury)
N
BRONCO BOHEMIAN ANGEL
(Bruce of Dream Team x Gentle Kiss the Best Baron)
VN
DANTES AUREA ROSA
(Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland)
VN
PARIS THE BEST BARON
(Goldsand's Charlie Drum x Barbie Bohemian Champagne)
N
AMADEUS POUŠTNÍ VÍTR
(Vasco Valentino Bohemia x Annie ze Sechova)
VN
PRIMUS THE BEST BARON
(Goldsand's Charlie Drum x Barbie Bohemian Champagne)
VN2

Psi - třída mladých

CYRUS OD TÁBORSKÝCH DVOŘÁKŮ
(Oran z Javořických kopců x  Madelaine Chlupaté štěstí)
V
NICE NOSE THE BEST BARON
(Akim z Královských teras x Jenny Gold Libošovská blata)
VD
HORT Z DRAHOTĚŠIC
(Ashbury Touch the Sky x Gita z Drahotěšic)
V
BLUE BARCLEY SANTANA GOLDEN
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V1 CAJC, BOB Vítěz Prahy, BIG5
ARTUŠ ZLATÝ TESÁK  
(Ashbury Touch the Sky x Oklahoma Misantos)
V
BLUE BRADLEY SANTANA GOLDEN
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V3
ROMANTIC LOVER GOLDEN ERINOR
(Gryffindor Junior the Best Baron x Immense Golden Erinor)
V
ARGUS BOHEMIAN ANGEL
(Argo z Brdských luk x Gentle Kiss the Best Baron)
V
ARAMIS U KAMENNÉ BAŠTY
(Clark ze Zásmuk x Ghia Sv.Huberta)
V
NICHOLAS THE BEST BARON
(Akim z Královských teras x Jenny Gold Libošovská blata)
V
OLIVIER THE BEST BARON
(Silver Mist Rescator x Amye Bohemian Champagne)
VD
ALI EY KETTY
(Aramis od Dívčího skoku x Barbie z Malebného povltaví)
V
BONIFACIO LIONS LAMBORGHINI
(Aubero Bear from Danako x Cora Bri-Col Black and White)
V4
HARDY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Molly Chlupaté štěstí)
V
ARES GOLDEN STORM
(Crusader Angel of the Dreams x Betty Snieh Tatier)
V2
EGON ARTESIA BOHEMICA
(Chain Golden Erinor x Amálka Artesia Bohemica)
VD
NOISETTE THE BEST BARON
(Akim z Královských teras x Jenny Gold Libošovská blata)
V

Psi - třída mezitřída

ARGON EY KETTY
(Aramis od Dívčího skoku x Barbie z Malebného povltaví)
V3
CHARLES-CONDOR SONAK
(Chain Golden Erinor x Arinka Hašlerka)
V1, CAC, res. CACIB
ARMSTRONG KIRBANA
(Amilcare x Countess Caroline Sacadar)
VD4
CHEER´S SUPERBALANCED
(Chaveni´s Explosive Dynamite x Cheer´s Once or Twice)
V2, res. CAC

Psi - třída otevřená

IASON THE BEST BARON
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
V2, res. CAC
IMMANUEL THE BEST BARON  
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
V
BLUE STORM DYNASTY ANAH
(Famous Viking April Storm Asgard x Bailey od Hradu Veveří)
V4
CORNEL EREINION AUREA ROSA
(Xanthos Gryffindor x Aare Sarah Scandinavia Finland)
absence
ATREY TANGAROA
(Alex od Hradu Veveří x Tilia z Vlčí stepi)
V
ARCHIBALD Z MUCINFAJE
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Agáta z Přelíckého mlýna)
V
GILMORE THE BEST BARON
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love)
absence
ARKI Z VLČÍCH LUK
(Melody Makers Willow x Helvetia z Vlčích luk)
absence
ARISCO VETCARE BOHEMIA
(Gunmarch Zachary x Brigitte of Dream Team)
absence
JUMBO THE BEST BARON
(Goldsand's Charlie Drum x Cathrine Happy Sacadar)
V3
DON CHUAN ARTEMIS GOLD
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Aura Artemis Gold)
VD
BARTOLOMĚJ OD DÍVČÍHO SKOKU
(Amor von der Awarenmark x Asta z Radlických luk)
V1, CAC
ANTHONY GOLDENPACK MARTY
(Vicomt Goldenpack Marty x Berenica Hašlerka)
VD

Psi - třída pracovní

ARCTIC BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
V2, res. CAC
WATTERLOO MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda od Dream Team)
V1, CAC, CACIB

Psi - třída šampionů

GRYFFINDOR JUNIOR THE BEST BARON
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love)
V2, res. CAC
ARAMIS OD DÍVČÍHO SKOKU
(Amor von der Awarenmark x Asta z Radlických luk)
V4
GOLDSAND´S CHARLIE DRUM
(Goldsand´s Tiger x Chin Dream Catriona)
V1, CAC
ARGO Z BRDSKÝCH LUK
(Alex od Hradu Veveří x Karafa z Vlčích luk)
V3
Psi - třída veteránů
AROS PŘÍBĚNICE
(Vinho Branco of Francos Valley x Ferida Venušiny luhy)
absence
KARLO LUK
(Hawkbatch Jolly Roger x Palma z Vlčích luk)
V1

Golden Retriever - feny - Anna Goldfusová CZ

Feny - třída dorostu
DELPHINE AUREA ROSA
(Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland)
VN2
ANNIES FROZEN BEAUTY
(Ashbury Touch the Sky x Emily the Best Gold)
N
ARWEN FAMOUS GOLD
(Bruce of Dream Team x Channy Bohemian Gold)
N
BESSY BIBI POKLAD ORLICKA
(Ashbury Touch the Sky x Chari z Trčkových lesů)
N
DAFFIE AUREA ROSA
(Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland
)
VN1
DORRIS AUREA ROSA
(Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland
)
VN3
DEBORAH AUREA ROSA
(Bruce of Dream Team x Aare Sarah Scandinavia Finland
)
VN4

Feny - třída mladých

JOSEFKA LIBOŠOVSKÁ BLATA
(Ashbury Touch the Sky x Aranka z Drahotěšic)
VD
AMBRA Z BOŽKOVSKÉ HORY
(Bruce of Dream Team x Terry Chlupaté štěstí)
VD
FATIMA ANVA SLAPSKÁ ALEJ
(Vasco Valentino Bohemia x Andrée Gemini Aurum)
VD
VENDY Z VOLARSKÝCH LESŮ
(Aubero Bear from Danako x Teska z Dubské lhoty)
VD
AISHA ZLATÝ TESÁK
(
Ashbury Touch the Sky x Oklahoma Misantos)
VD
CANDY OD PERLOVÉ STUDÁNKY
(
Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Esty z Trčkových lesů)
VD
BLUE BEATRIX SANTANA GOLDEN
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V4
BERETTA LIONS LAMBORGHINI
(
Aubero Bear from Danako x Cora Bri-Col Black and White)
V1, CAJC
BRANDY PRAŽSKÝ KLENOT
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Luisa Valentino Bohemia)
V2
AMBRA Z KVASINSKÝCH STRÁNÍ
(Dewmist Sablefella x Darien od Hradu Veveří)
D
NOBLESSE THE BEST BARON
(Akim z Královských teras x Jenny Gold Libošovská blata)
absence
ARGIANA GENTLE BOHEMIA ANGEL
(Argo z Brdských luk x Gentle Kiss the Best Baron)
V3
BRITA Z KRÁLOVSKÝCH TERAS
(Beethoven od Spešovské skály x Sally Dyre Bony)
absence
SEQUINS SHAKIRA
(
Royal Commander Du Pays De Boheme x Sequins Sycamore)
V

Feny - mezitřída

BLUE ROSE DYNASTY SANTANA GOLDEN
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V1, CAC, CACIB
BLUE MARTHA SANTANA GOLDEN
(
Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V2, res. CAC
CONNIE Z HAVLOVA DVORA
(Alex od Hradu Veveří x Bessy z Veselských luk)
V4
EDITH ARTESIA BOHEMICA
(Chain Golden Erinor x Amálka Artesia Bohemica)
VD
ABBY - GALE OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
absence
AURY EY KETTY
(Aramis od Dívčího skoku x Barbie z Malebného povltaví)
absence
BEAUTIFUL PASSION GOLDY FOREVER
(Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských hájů)
VD
EIMI CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
V3
EIMY RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(Xeivin v.Kopfrein x Janet Irslak)
VD

Feny - třída otevřená

ANGIE DERMOTT
(Karvin Xtra Friendly x Bára z Adarova Dvora)
VD
AGRIPA OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
V1, CAC
RACHEL SLAPSKÁ ALEJ
(Zento - Fellow v.Lärchen Bruch x Ajša od Ptačího blata)
VD
ALBERTINA ZLATÁ BALBÍNKA
(Detrit z Vlčích luk x Elis Gold Falmarka)
VD
CLEOPATRA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Conny Hradecký poklad)
VD
AMANDA Z LEDEČSKA
(Alex od Hradu Veveří x Betty Sv. Huberta)
D
NAOMI GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Immense Golden Erinor)
VD
ANNIE SAJGA BOHEMICA
(Amilcare x Sajga z Vlčí stepi)
VD
ANETTE ZE ZAJEČOVSKÉHO VRŠKU
(Amor my Golden Jewel x Quessy z Dubské lhoty)
VD
ÁJA OD KRBU
(Athos z Mitvalských lesů x Felicita Marty)
VD
DAISY GOLD GIRL Z MALEBNÉHO POVLTAVÍ
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Bahama Dominik)
V3
GENTLE KISS THE BEST BARON
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love)
absence
CARRY - GOLD RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Ambra Golden Hessie)
VD
JACKIE THE BEST BARON
(Goldsand's Charlie Drum x Cathrine Happy Sacadar)
VD
BARBIE GAMIREAL
(Blade Bodie of Blue Erinor x Baccara Marty)
absence
ORINOKO GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Ice Queen Golden Erinor)
absence
ELIANE THE BEST GOLD
(Medalian Man Rescator x Barunka the Best Gold)
V4
ARETA Z BENDOVÉHO MLÝNA
(Fortune Teller Golden Erinor x Hennea Marty)
V2, res. CAC

Feny - třída pracovní

CHARI Z TRČKOVÝCH LESŮ
(
Medalian Man Rescator x Bessy Poklad Doubravky)
VD
ERA OD HRADU VEVEŘÍ
(Karvin Avalance x Cora Scandinavia Finland)
absence
WERRA MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda od Dream Team)
V2, res. CAC
ZAIRA BRI-COL BLACK AND WHITE
(Detrit z Vlčích luk x Anny z Bohyne lovu)
absence
HOIKER´S ART OF LOVE
(Dewmist Satellite x Galáns Hot Love)
V3
CHEER'S ZARA
(Tottelina Observer x Cheer's Facella)
V1, CAC, res. CACIB

Feny - třída šampionů

ARINKA HAŠLERKA
(Daimond Sonak x Berenica of Blue Erinor)
absence
DEBORAH THE DREAM TEAM
(Inasicass Song of Song x Ordöghegyi - Berni Eni Tara)
V1, CAC

Feny - třída veteránů

KARAFA Z VLČÍCH LUK
(Sofielund´s Ekko x Lizz z Vlčí stepi)
V1
JENNY GOLDEN ARAUKARITY
(High Endeavour´s Active Royal Dutch x Fairy Golden Araukarity)
absence
AKSA Z MLYNÁŘOVY ROKLE
(Vinho Branco of Francos Valley x Fati z Mlynářovy pece)
V2

  zaslala Michaela Melionová, www.santana-golden.cz

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]