Klubová výstava KCHLS 2006 - retrívři

Třeboň 28. října 2006


Výsledky
Foto M. Šírová
Chesapeake Bay Retriever -  rozhodčí Mrs. Margarite Huber - A
1 CBR P Yackidy Yack Penrose ČLP/CBR/445 mladých Pond Hollow Bering Sea Penrose Dawn Shadow V1, CAJC
2 CBR P Arash Libami ČLP/CBR/402 mezitřída Cash z Vlčích luk Adey May´s Aschinta V1, CAC
3 CBR P Falter z Vlčí stepi ČLP/CBR/383 mezitřída Lakeshore Bob Vlci luka Lambi z Vlčích luk V2, res. CAC
4 CBR P Ajax od Vrchu Kamýk ČLP/CBR/357 otevřená Lakeshore Bob Vlci luka Cartagane z Vlčích luk V1, CAC
5 CBR P Aron od Vrchu Kamýk ČLP/CBR/355 otevřená Lakeshore Bob Vlci luka Cartagane z Vlčích luk V2, res. CAC
6 CBR P Aaron Adisson Kelečský poklad ČLP/CBR/310 pracovní Valiand z Vlčích luk Aura Sirius Pro V1, CAC, KV
7 CBR P Valiand z Vlčích luk ČLP/CBR/155 vítězů Lakeshore Bob Vlci luka Rockycreeks Amberside Sunset V1, CAC
8 CBR F Dark Chocolate Dave Kelečský poklad ČLP/CBR/449 mladých Valiand z Vlčích luk Ammie Sirius Pro V1, CAJC, BIS JUNIOR
9 CBR F Alanis Libami ČLP/CBR/406 mezitřída Cash z Vlčích luk Adey May´s Aschinta absence
10 CBR F Fanty z Vlčí stepi ČLP/CBR/389 mezitřída Lakeshore Bob Vlci luka Lambi z Vlčích luk absence
11 CBR F Ajda od Vrchu Kamýk ČLP/CBR/363 otevřená Lakeshore Bob Vlčí luka Cartagane z Vlčích luk V1, CAC
12 CBR F Angie Štědrý potok ČLP/CBR/289 otevřená Lakeshore Bob Vlci luka Coline Akja Moravia VD2
13 CBR F Aura Sirius Pro ČLP/CBR/115 pracovní Penrose Navigator Abigeil Akja Moravia V1, CAC, KV, BOB
14 CBR F Cocochanell Coffie Kelečský poklad ČLP/CBR/395 vítězů Valiand z Vlčích luk Aura Sirius Pro V1, CAC
 
Curly Coated Retriever -  rozhodčí Mrs. Margarite Huber - A
15 CCR P Omar z Ledenických zahrad ČLP/CCR/70 otevřená Orlando-Curl of Fundy Bay´s Naiad Eli z Vlčích luk VD2
16 CCR P Ursus z Ledenických zahrad ČLP/CCR/103 otevřená Capercaille´s Hermes Eli z Vlčích luk V1, CAC, KV, BOB
17 CCR P Riverwood Karlik Vlcí Luka ČLP/CCR/123 pracovní Soft Maple´s O´dark Thirty Riverwood Mea Culpa VD1
18 CCR P King-Kong z Vlčí stepi ČLP/CCR/104 vítězů Capercaille´s Hermes Fanto-Helmen´s Bouvet Excellence V1, CAC
19 CCR F Arka z Modré hladiny ČLP/CCR/126 mladých King-Kong z Vlčí stepi Mína z Ledenických zahrad V1, CAJC
20 CCR F Elén z Vlčích luk ČLP/CCR/135 mladých King-Kong z Vlčí stepi Xiao z Vlčích luk VD
21 CCR F Airy z Ledenických zahrad ČLP/CCR/121 mezitřída King-Kong z Vlčí stepi Eli z Vlčích luk V1, CAC
22 CCR F Alka Sv. Huberta ČLP/CCR/117 mezitřída King-Kong z Vlčí stepi Otka z Ledenických zahrad VD
23 CCR F Aisha z Ledenických zahrad ČLP/CCR/122 otevřená King-Kong z Vlčí stepi Eli z Vlačích luk V1, CAC, KV
24 CCR F Mína z Ledenických zahrad ČLP/CCR/67 otevřená Orlando-Curl of Fundy Bay´s Naiad Eli z Vlčích luk VD
 
Flat Coated Retriever -  rozhodčí Mrs. Margarite Huber - A
25 FCR P Alex New Rosmery ČLP/FCR/1299 dorost Emanon Crays Oria z Vlčí stepi VN2
26 FCR P Astral Arnold Beauty from Czech ČLP/FCR/1284 dorost Moonstruck Rumble Fish Abe z Vlčí stepi VN1
27 FCR P Mohito To Royal Silk ČLP/FCR/1385 mladých Huntlover´s First Chocolate Biscuit Royal Silk Uptowngirl V1, CAJC
28 FCR P Atticus Black Brillians ČLP/FCR/1112 mezitřída Ajax z Klenovské stráně Magdalenka z Vlčích luk V2. res. CAC
29 FCR P Ayron Black Brilliance ČLP/FCR/1113 mezitřída Ajax z Klenovské stráně Magdalenka z Vlčích luk V3
30 FCR P Berry Boy Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/1094 mezitřída Zimolez z Vlčích luk Arinka od Dubenských rybníků V4
31 FCR P Igor z Vlčích luk ČLPFCR/1172 mezitřída Black Amandas Jolly Good Fellow Blatnice z Vlčích luk V1, CAC
32 FCR P Argo od Dubenských rybníků ČLP/FCR/574 otevřená Black Amandas Jolly Good Fellow Cilka Libošovská blata V2, res. CAC
33 FCR P Dino od Krásné paní ČLP/FCR/1003 otevřená Black Amandas Jolly Good Fellow Pávie z Vlčích luk VD4
34 FCR P O´Flanagan Vice Versa ČLP/FCR/961 otevřená Flatterhaft Black Dog O´Flanagan Dra Pa Trissor V1, CAC
35 FCR P Xago z Vlčích luk ČLP/FCR/1087 otevřená Emanon Crays Rita z Vlčích luk V3
36 FCR P Rumble Fish Moonstruck ČLP/FCR/1252 pracovní Moonstruck Blind Mans´- Buff Moonstruck Negative V1, CAC
37 FCR P Ajax z Klenovské stráně ČLP/FCR/495 vítězů M´Rub A Dub Style of Fundy Bay´s Naiad Charka od Kletecké hráze V3
38 FCR P Alan ze Šidláku ČLP/FCR/607 vítězů Black Amandas Jolly Good Fellow Ester z Kroukartí V1, CAC, KV, BOB
39 FCR P Raid z Vlčích luk ČLP/FCR/714 vítězů Black Amandas Jolly Good Fellow Blatnice z Vlčích luk V2, res. CAC
40 FCR F Arie Amyflatt ČLP/FCR/1344 štěňat Moonstruck Rumble Fish Amy z Borového vršku VN1
41 FCR F Aranka ze Štěnkovského lesa ČLP/FCR/1213 mladých Swallowsflight Brown Indian Jones Aisa z Habrtěnek V2
42 FCR F Butterfly Black Brianta ČLP/FCR/1227 mladých Swallowsflight Brown Indian Jones Aura ze Soutockého luhu V3
43 FCR F Cora of Bohemia Luxyvett ČLP/FCR/1205 mladých Yarowl Yigges Yabba The Hut Arinka od Dubenských rybníků V1, CAJC
44 FCR F Ike z Vlčích luk ČLP/FCR/1174 mladých Black Amandas Jolly Good Fellow Blatnice z Vlčích luk VD
45 FCR F Kačenka z Vlčích luk ČLP/FCR/1193 mladých Black Amandas Jolly Good Fellow Fagy z Vlčích luk VD4
46 FCR F Airin Black Brilliance ČLP/FCR/1115 mezitřída Ajax z Klenovské stráně Magdalenka z Vlčích luk V1, CAC
47 FCR F Janeta z Vlčích luk ČLP/FCR/1185 mezitřída Emanon Crays Akira z Vlčí stepi VD2
48 FCR F Call-Celline Aknel Top ČLP/FCR/1200 otevřená Swallowsflight Brown Indian Jones Ajka z Madronky VD1
49 FCR F Dixie od Krásné paní ČLP/FCR/1006 otevřená Black Amandas Jolly Good Fellow Pavie z Vlčích luk absence
50 FCR F Rebecin z Vlčích luk ČLP/FCR/1000 otevřená Cyrano z Vlčích luk Mix Up Mix Up of Fundy Bay´s Naiad absence
51 FCR F Eilin Bonny Dux ČLP/FCR/976 pracovní Yetti z Vlčích luk Bessy Lenfir absence
52 FCR F Evening Star Bonny Dux ČLP/FCR/982 pracovní Yetti z Vlčích luk Bessy Lenfir V1, CAC
53 FCR F Bessy Lenfir ČLP/FCR/646 vítězů Black Amandas Jolly Good Fellow Tessy Anisok V1, CAC, KV
 
Golden Retriever psi a veteráni -  rozhodčí Mr. Michael McSharry - IRL
54 GR P Ami Famous Gold ČLP/GR/10773 štěňat Bruce of Dream Team Channy Bohemian Gold VN1, BIS BABY
55 GR P André Caritin Sen ČLP/GR/ štěňat Dewmist Sablefella Carita Scandinavia Finland N
56 GR P Arnold Caritin Sen ČLP/GR/10891 štěňat Dewmist Sablefella Carita Scandinavia Finland N
57 GR P Aron Caritin Sen ČLP/GR/10890 štěňat Dewmist Sableffela Carita Scandinavia Finland VN
58 GR P Artur Famous Gold ČLP/GR/10774 štěňat Bruce of Dream Team Channy Bohemian Gold absence
59 GR P Back To My Dream Famous Gold ČLP/GR/10778 štěňat Summeramba Chopin Deborah The Dream Team VN
60 GR P Bols Blue Vetcare Bohemia ČLP/GR/10710 štěňat Inassicas Coriander Brigitte of Dream Team VN2
61 GR P Bruce Junior Bohemia Angel ČLP/GR/10768 štěňat Bruce of Dream Team Gentle Kiss The Best Baron absence
62 GR P Buster Beer Vetcare Bohemia ČLP/GR/10712 štěňat Inassicas Coriander Brigitte of Dream Team VN
63 GR P Carro Gerix ČLP/GR/10874 štěňat Dewmist Sablefella Chantal Zlaté Slnko VN3
64 GR P Casanova Santana Golden ČLP/GR/10814 štěňat Gryffindor Junior The Best Baron Era od Hradu Veveří VN
65 GR P Fabio Junior Mahikan ČLP/GR/10982 štěňat Fabio Golden Erinor Luisa Slapská Alej absence
66 GR P Flaming the Dream Team ČLP/GR/10861 štěňat Dewmist Silkchaser Ördöghegyi-Berni Eni Tara VN4
67 GR P Bernie z Botičských meandrů ČLP/GR/10623 dorost Dewmist Sablefella Cathy od Hradu Veveří VN
68 GR P Diamond Aurea Rosa ČLP/GR/10473 dorost Bruce of Dream Team Aare Sarah Scandinavia Finland VN3
69 GR P Felix od Hradu Veveří ČLP/GR10502 dorost Dewmist Sablefella Aimee od Hradu Veveří VN2
70 GR P Chipsy Chlupaté štěstí ČLP/GR/10554 dorost Oran Z Javořických kopců Molly Chlupaté štěstí VN1
71 GR P Chunny Chlupaté štěstí ČLP/GR/10556 dorost Oran z Javořických kopců Molly Chlupaté štěstí VN4
72 GR P Nord Sv. Huberta ČLP/GR/10522 dorost Alex od Hradu Veveří Artis Sv. Huberta N
73 GR P Ali Ey Ketty ČLP/GR/9969 mladých Aramis od Dívčího skoku Barbie z Malebného povltaví V
74 GR P Ares Golden Storm SPKP/1747 mladých Crusader Angel of the Dreams Betty Sneh Tatier V1, CAJC
75 GR P Argo z Kvasinských strání ČLP/GR/10285 mladých Dewmist Sablefella Darien od Hradu Veveří V
76 GR P Arson od Syenitových skal ČLP/GR/10390 mladých Fabio Golden Erinor Arabela Zelené Jazera VD
77 GR P Ashbury Absolute Lover ČLP/GR/10941 mladých Daily Rays Catch The Wind Ashbury Together Forever V2
78 GR P Astor z Žernoseckých strání ČLP/GR/9786 mladých Chatty Boy Bohemian Gold Beruška Arlette Gold VD
79 GR P Blue Barcley Santana Golden ČLP/GR/10019 mladých Trewater in Cahoots Clara Christmas The Best Baron V3
80 GR P Blue Bradley Santana Golden ČLP/GR/10018 mladých Trewater in Cahoots Clara Christmas The Best Baron V
81 GR P Cyrus od Táborských Dvořáků ČLP/GR/10360 mladých Oran z Javořických kopců Madelaine Chlupaté štěstí V
82 GR P Especial The Dream Team ČLP/GR/10324 mladých Inassicas Sea Chanter Ördöghegyi-Berni Eni Tara VD
83 GR P Hardy Chlupaté štěstí ČLP/GR/9828 mladých High Rival Golden Erinor Molly Chlupaté štěstí V
84 GR P Nicholas The Best Baron ČLP/GR/10165 mladých Akim z Královských teras Jenny Gold Libošovská Blata V
85 GR P Rainbow Golden Erinor ČLP/GR/10412 mladých Gryffindor Junior The Best Baron Immense Golden Erinor V4
86 GR P Safron z Vlčích luk ČLP/GR/10060 mladých Gambeck´s Knight of Music Dioné z Vlčích luk VD
87 GR P Woodstar Hero ČLP/GR/10863 mladých Kempner´s X-Men Magneto Woodstar Victory Tilly V
88 GR P Archie od Zlaté Delfi ČLP/GR/9649 mezitřída Oran z Javořických kopců Nesty Chlupaté štěstí V
89 GR P Boss Goldenpack Marty ČLP/GR/9811 mezitřída Rebel Goldenpack Marty Cora Korem V
90 GR P Brandon Dogmás ČLP/GR/9624 mezitřída Fortune Teller Golden Erinor Arka Rudmar podlesí V3
91 GR P Endy Chlupaté štěstí ČLP/GR/9552 mezitřída High Rival Golden Erinor Jessy Chlupaté štěstí V
92 GR P Exquisite The Dream Team ČLP/GR/10323 mezitřída Inassicas Sea Chanter Ördöghegyi-Berni Eni Tara V2, res. CAC
93 GR P Haggy Chlupaté štěstí ČLP/GR/9827 mezitřída High Rival Golden Erinor Molly Chlupaté štěstí V
94 GR P Hucky Chlupaté štěstí ČLP/GR/9832 mezitřída High Rival Golden Erinor Molly Chlupaté štěstí V
95 GR P Charles - Condor Sonak ČLP/GR/10107 mezitřída Chain Golden Erinor Arinka Hašlerka V1, CAC, KV, BOB
96 GR P Cheer´s Superbalanced SPKP 1722 mezitřída Chaveni´s Explosive Dynamite Cheerś Once Or.Twice V4
97 GR P Arki z Vlčích luk ČLP/GR/8045 otevřená Melody Makers Willow Helvetia z Vlčích luk absence
98 GR P Artur od Dančí boudy ČLP/GR/8956 otevřená Farmer Hill´s Loveday Bongo Zizi Golden Luk V4
99 GR P Atrey Tangaroa ČLP/GR/8650 otevřená Alex od Hradu Veveří Tilia z Vlčí stepi V1, CAC
100 GR P Attis od Světlovského potůčku ČLP/GR/9859 otevřená Alex od Hradu Veveří Ailin od Tří jasanů absence
101 GR P Bartoloměj od Dívčího skoku ČLP/GR/7537 otevřená Amor von der Awarenmark Asta z Radlických luk V3
102 GR P Cassidy Chip z Říčanských luk ČLP/GR/8913 otevřená Baddy z Hájku Cyra ze Zásmuk V
103 GR P Cesar Eliščinný ráj ČLP/GR/9150 otevřená Farmer Hill´s Loveday Bongo Cita z Chřibských vrchů VD
104 GR P Cornel Ereinion Aurea Rosa ČLP/GR/8608 otevřená Xanthos Gryffindor Aare Sarah Scandinavia Finland V2, res. CAC
105 GR P Dany Chlupaté štěstí ČLP/GR/9116 otevřená High Rival Golden Erinor Madelaine Chlupaté štěstí vyloučen - kulhání
106 GR P Gilmore The Best Baron ČLP/GR/8548 otevřená Xanthos Gryffindor Timeless Golden Amy My Love VD
107 GR P Inassicas Cotton Weed ČLP/GR/9915 otevřená Kulawand Northern Squill Inassicas Watter Squill VD
108 GR P Walko z Vlčí stepi ČLP/GR/9307 otevřená Xeivin v. Kopfrein Zdena z Vlčích luk VD
109 GR P Xitt Goldenpack Marty ČLP/GR/8285 otevřená Farmer Hill´s Loveday Bongo Elegance Gold Falmarka V
110 GR P Amor Bismilláhi ČLP/GR/8918 pracovní Alex od Hradu Veveří Aisi Ray Dór V
111 GR P Astral Passion Goldy Forever ČLP/GR/8199 pracovní Paudell Pure Passion Adora z Tvaroženských hájů V2, res. CAC
112 GR P Claudius z Adarova Dvora ČLP/GR/7563 pracovní Iro od Kletecké hráze Walterau z Vlčí stepi VD
113 GR P Conny od Hradu Veveří ČLP/GR/5632 pracovní Deril Zlaté slnko Cora Scandinavia Finland V3
114 GR P Dasty Chlupaté štěstí ČLP/GR/9113 pracovní High Rival Golden Erinor Madelaine Chlupaté štěstí V1, CAC
115 GR P Dewmist Sablefella ČLP/GR/8555 pracovní Rossimix Rugger Dewmist Serenella V4
116 GR P Oran z Javořických kopců ČLP/GR/8003 pracovní Alex od Hradu Veveří Amálka od Dívčího skoku V
117 GR P Argo z Brdských luk ČLP/GR/5976 vítězů Alex od Hradu Veveří Karafa z Vlčích luk V3, Nejlepší pár
118 GR P Ashbury Touch the Sky ČLP/GR/7439 vítězů Styal Santa Baloo Ashbury Peace and Love V1, CAC
119 GR P Erny od Hradu Veveří ČLP/GR/8061 vítězů Karvin Avalanche Cora Scandinavia Finland V2, res. CAC
120 GR P Gryffindor Junior The Best Baron ČLP/GR/8544 vítězů Xanthos Gryffindor Timeless Golden Amy My Love V4
121 GR P Waterloo Misantos ČLP/GR/9293 vítězů Inassicas Coriander Brenda of Dream Team V
122 GR P Beethoven od Spešovské skály ČLP/GR/2694 veteránů Sofielund´s Ekko Rosa z Vlčích luk V1
123 GR P Bruce of Dream Team ČLP/GR/7039 čestná Karvin Zaicca Ördöghegyi-Berni Eni Tara posouzen
196 GR F Cora Scandinavia Finland ČLP/GR/1284 veteránů Adar Gold Rebecca Usvaalakson Campion V2
197 GR F Jenny Golden Araukarity ČLP/GR/62 veteránů High Endeavour´s Active Royal Dutch Fairy Golde Araukarity absence
198 GR F Karafa z Vlčích luk ČLP/GR/2351 veteránů Sofielund´s Ekko Lizz z Vlčí stepi V1, Nejl. veterán, Nejl. pár
199 GR F Nike z Vlčích luk ČLP/GR/2488 veteránů Sofielund´s Ekko Soňa z Vlčích luk V3
 
Golden Retriever feny, mimo tř. vetránů -  rozhodčí Mr. Ralph Dunne - IRL
124 GR F Angelina Apraxia Felon ČLP/GR/10728 štěňat Gryffindor Junior The Best Baron Felon the Best Baron VN3
125 GR F Arwen Famous Gold ČLP/GR/10777 štěňat Bruce of Dream Team Channy Bohemian Gold VN1
126 GR F Azaela Dagchells ČLP/GR/11030 štěňat Dewmist Sablefella Gilla A Comitate Aureo N
127 GR F Baccara Dream Famous Gold ČLP/GR/10782 štěňat Summeramba Chopin Deborah The Dream Team N
128 GR F Be Dream Famous Gold ČLP/GR/10781 štěňat Summeramba Chopin Deborah The Dream Team absence
129 GR F Benedictine Vetcare Bohemia ČLP/GR/10715 štěňat Inassicas Coriander Brigitte of Dream Team VN4
130 GR F Blue Bell Beauty From Czech ČLP/GR/10740 štěňat Ashbury Touch The Sky Bykara z Vlčí stepi VN
131 GR F Constance Gerix ČLP/GR/10875 štěňat Dewmist Sablefella Chantal Zlaté Slnko VN2
132 GR F Fee Bee Mahikan ČLP/GR/10983 štěňat Fabio Golden Erinor Luisa Slapská Alej N
133 GR F Adélka z Volarských lesů ČLP/GR/10568 dorost Aubero Bear From Danako Teska z Dubské Lhoty VN4
134 GR F Annies Frozen Beauty ČLP/GR/10613 dorost Ashbury Touch The Sky Emily the Best Gold N
135 GR F Artemis od Lučického potoka ČLP/GR/10537 dorost Farmer Hill´s Loveday Bongo Catty z Modřínové aleje absence
136 GR F Beverly z Botičských Meandrů ČLP/GR/10625 dorost Dewmist Sablefella Cathy od Hradu Veveří N
137 GR F Bonna z Botičských meandrů ČLP/GR/10626 dorost Dewmist Sablefella Cathy od Hradu Veveří absence
138 GR F Cecilia Lions Lamborghini ČLP/GR/10578 dorost Aubero Bear from Danako Cora Bri-Col Black And White VN
139 GR F Daffie Aurea Rosa ČLP/GR/10476 dorost Bruce of Dream Team Aare Sarah Scandinavia Finland VN1
140 GR F Delphine Aurea Rosa ČLP/GR/10479 dorost Bruce of Dream Team Aare Sarah Scandinavia Finland VN3
141 GR F Dorris Aurea Rosa ČLP/GR/10480 dorost Bruce of Dream Team Aare Sarah Scandinavia Finland VN2
142 GR F Esara od Tří jasanů ČLP/GR/10402 dorost Detrit z Vlčích luk Ammy od Rajské struhy VN
143 GR F Adelain od Syenitových skal ČLP/GR/10391 mladých Fabio Golden Erinor Arabela Zelené Jazera VD
144 GR F Aisha z Makových dvorů ČLP/GR/10431 mladých Oran z Javořických kopců Pretty Chlupaté štěstí V3
145 GR F Alisia Zlatý tesák ČLP/GR/10235 mladých Ashbury Touch The Sky Oklahoma Misantos absence
146 GR F Annie Cayenne´s Gold ČLP/GR/10115 mladých Bruce of Dream Team Cayenne od Hradu Veveří V
147 GR F Annie z Makových dvorů ČLP/GR/10433 mladých Oran z Javořických kopců Pretty Chlupaté štěstí V4
148 GR F Argiana Gentle Bohemia Angel ČLP/GR/10280 mladých Argo z Brdských luk Gentle Kiss The Best Baron V
149 GR F Arisa od Syenitových skal ČLP/GR/10394 mladých Fabio Golden Erinor Arabela Zelené Jazera VD
150 GR F Ashley z Makových dvorů ČLP/GR/10435 mladých Oran z Javořických kopců Pretty Chlupaté štěstí VD
151 GR F Aura z Kvasinských strání ČLP/GR/10292 mladých Dewmist Sablefella Darien od Hradu Veveří V
152 GR F Beretta Lions Lamborghini ČLP/GR/10179 mladých Aubero Bear From Danako Cora Bri-Col Black And White V1, CAJC
153 GR F Blue Beatrix Santana Golden ČLP/GR/10021 mladých Trewater in Cahoots Clara Christmas The Best Baron V2
154 GR F Ellis z Opavského kopce ČLP/GR/9766 mladých Fortune Teller Golden Erinor Bessy z Drahotěšic VD
155 GR F Eywy z Havlova Dvora ČLP/GR/10301 mladých High Rival Golden Erinor Carlotta Scandinavia Finland V
156 GR F Inassicas Water Primula S15466/2006 mladých Cheer´s Secret Garden Inassicas Water Carnation absence
157 GR F Josefka Libošovská blata ČLP/GR/10162 mladých Ashbury Touch The Sky Aranka z Drahotěšic VD
158 GR F Sequins Shakira ČLP/GR/10862 mladých Royal Commander Du Pays De Boheme Sequins Sycamore absence
159 GR F Abby-Gale od Zlaté Delfi ČLP/GR/9653 mezitřída Oran z Javořických kopců Nesty Chlupaté štěstí absence
160 GR F Agripa od Zlaté Delfi ČLP/GR/9652 mezitřída Oran z Javořických kopců Nesty Chlupaté štěstí absence
161 GR F Beggi Krásná Petrona ČLP/GR/8242 mezitřída Amilcare Belisa od Vltavské stráně absence
162 GR F Blue Marta Santana Golden ČLP/GR/10022 mezitřída Trewater in Cahoots Clara Christmas The Best Baron V2, res. CAC
163 GR F Connie z Havlova Dvora ČLP/GR/9494 mezitřída Alex od Hradu Veveří Bessy z Havlova Dvora V1, CAC, KV
164 GR F Daggi od Tří jasanů ČLP/GR/9722 mezitřída Alex od Hradu Veveří Ammy od Rajské struhy VD
165 GR F Dora od Tří jasanů ČLP/GR/9726 mezitřída Alex od Hradu Veveří Ammy od Rajské struhy V4
166 GR F Eimy Rudolfovská skála ČLP/GR/9616 mezitřída Xeivin v. Kopfrein Janet Irslak VD
167 GR F Estee The Dream Team ČLP/GR/10172 mezitřída Sea Chanter Ördöghegyi-Berni Eni Tara V3
168 GR F Arctic Sky Brdské zlato ČLP/GR/9217 otevřená Ashbury Touch The Sky Delibes´s Golden Marian V1, CAC
169 GR F Aristea z Botičských meandrů ČLP/GR/9323 otevřená Sequins Shamrock Cathy od Hradu Veveří odstoupila
170 GR F Arlett z Botičských meandrů ČLP/GR/9324 otevřená Sequins Shamrock Cathy od Hradu Veveří V, res. CAC
171 GR F Ashley Santana Golden ČLP/GR/9425 otevřená Argo z Brdských luk Anny z Bohyně lovu absence
172 GR F Bela ze Střevače ČLP/GR/8684 otevřená Hayjoy Signia To Araukarity Aika Lovec z Dračína VD2
173 GR F Carlotta Scandinavia Finland ČLP/GR/8025 otevřená Dream Max Drop Zone Dora Scandinavia Finland VD
174 GR F Claudia od Rajské struhy ČLP/GR/5486 otevřená Detrit z Vlčích luk Diana Elva Bohemia V4
175 GR F Daphne z Třeboňských luk ČLP/GR/7849 otevřená Melody Makers Willow Vádí z Vlčí stepi absence
176 GR F Eimi Chlupaté štěstí ČLP/GR/9553 otevřená High Rival Golden Erinor Jessy Chlupaté štěstí V3
177 GR F Gentle Kiss The Best Baron ČLP/GR/8551 otevřená Xanthos Gryffindor Timeless Golden Amy My Love absence
178 GR F Spídy z Volarských lesů ČLP/GR/9077 otevřená Amor My Golden Jewel Ema Lovec z Dračína absence
179 GR F Tara Chlupaté štěstí ČLP/GR/7576 otevřená High Rival Golden Erinor Madelaine Chlupaté štěstí VD
180 GR F Trixi Bri-Col Black and White ČLP/GR/6908 otevřená Melody Makers Memory of Louis Hennessy Golden Erinor VD
181 GR F Adora z Tvaroženských hájů ČLP/GR/5424 pracovní Gembaek´s Knight of Music Debora Marty V
182 GR F Aireen Brdské zlato ČLP/GR/9214 pracovní Ashbury Touch The Sky Delibes´s Golden Marian V1, CAC
183 GR F Andy od Jelení stopy ČLP/GR/9504 pracovní Medalian Man Rescator Amálka od Tří jasanů V3
184 GR F Anička z Milíšovských hájů ČLP/GR/8828 pracovní Aaro Samuel Scandinavia Finland Claudia od Rajské struhy V
185 GR F Audrin Vetcare Bohemia ČLP/GR/8890 pracovní Gunmarch Zachary Brigitte of Dream Team V
186 GR F Caira Andros Aurea Rosa ČLP/GR/8600 pracovní Xanthos Gryffindor Aare sarah Scandinavia Finland V
187 GR F Collete Mahikan ČLP/GR/8497 pracovní Fabio Golden Erinor Luisa Slapská Alej V4
188 GR F Hoiker´s Art of Love SPKP/1670 pracovní Dewmist Satellite Galans Hot Love V
189 GR F Cheer´s Zara SPKP 1582 pracovní Tottelina Observer Cheer´s Facella V2, res. CAC
190 GR F Sila z Vlčích luk ČLP/GR/7772 pracovní Xeivin v. Kopfrein Týna z Vlčích luk VD
191 GR F Aare Sarah Scandinavia Finland ČLP/GR/4814 vítězů Testarossa Karvin Dora Scandinavia Finland V3
192 GR F Akira od Pokranu ČLP/GR/7396 vítězů Silver Mist Rescator Bonnie z Dražovského hájku V1, CAC
193 GR F Darcy the Dream Team ČLP/GR/9508 vítězů Inassicas Song of Song Ördöghegyi-Berni Eni Tara V4
194 GR F Delibes´s Golden Marian ČLP/GR/7134 vítězů Hiekkakankaan Go-Go-Gunnar Delibes´s Jig Pulp absence
195 GR F Werra Misantos ČLP/GR/9302 vítězů Inassicas Coriander Brenda of Dream Team V2, res. CAC
 
Labrador Retriever psi, feny - třída štěňat a dorostu -  rozhodčí Mrs. Mary O´Donoghue - IRL
200 LR P Arbo Čoko z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/19940 štěňat O´Sofinas Play The Game Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy VN3
201 LR P Atom Black z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/19937 štěňat O´Sofinas Play The Game Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy VN2
202 LR P Hero Of Your Dreams ČLP/LR/20279 štěňat My Faith Tankaram Blessed Love Royal Standard VN1
203 LR P Akimo Black Slate ČLP/LR/19802 dorost Lab Treasure´s He´s A Hunk Born for Royal Standard VN2
204 LR P Ambassador Black Slate ČLP/LR/19803 dorost Lab Treasure´s He´s A Hunk Born for Royal Standard absence
205 LR P Fergie od Tří jasanů ČLP/LR/19511 dorost My Faith Tankaram Valentine Girl Tankaram VN3
206 LR P Gold Standard Tankaram ČLP/LR/19768 dorost My Faith Tankaram Betty ze Sytovska VN1
207 LR P Älflasker Bary ČLP/LR/20152 mladých Coco Locoś Porsche Faster Femke of The Barking Voices VD
208 LR P Atos ze Zámek Rimry ČLP/LR/19084 mladých Iron Man Draco Minor Bety ze Zámek VD
209 LR P Falco Ithaka Bohemia ČLP/LR/18588 mladých Royal Standard Tankaram Cessy od Jaloviska V1, CAJC
210 LR P Finn Ithaka Bohemia ČLP/LR/18589 mladých Royal Standard Tankaram Cessy od Jaloviska V3
211 LR P Holan z Kostelce u Jihlavy ČLP/LR/18976 mladých My Faith Tankaram Cora z Vinice V2
212 LR P Xaver z Volarských lesů ČLP/LR/19113 mladých Fadir z Libušina chovu Olympia z Dubské Lhoty VD
213 LR P Zalvo z Vlčích luk ČLP/LR/18850 mladých Tsarodej Killykeen Verunka z Vlčích luk V
214 LR P Zander z Vlčích luk ČLP/LR/18851 mladých Tsarodej Killykeen Verunka z Vlčích luk V4
215 LR P Akim od Šimonova mlýna ČLP/LR/17912 mezitřída Vitality of Tankaram Fantasy Freen z Kosovské samoty V4
216 LR P Angel od Šimonova mlýna ČLP/LR/17911 mezitřída Vitality of Tankaram Fantasy Freen z Kosovské samoty V
217 LR P Aristo Janis Joplin ČLP/LR/17759 mezitřída Tsarodej Taylor Made Jackalee Sable Blues V
218 LR P Aron od Rybníka Kukač ČLP/LR/18323 mezitřída Iron Man Draco Minor India Sable Blues VD
219 LR P Beloved Harmony Line ČLP/LR/18470 mezitřída Unforgettable Tankaram Ráchel Bri-Col Black and White V2
220 LR P Borek Boy Pepinos ČLP/LR/18145 mezitřída First Man Draco Minor Aranka z Hubertova Cechu V
221 LR P Corrado od Záměstského rybníka ČLP/LR/17824 mezitřída O´Sofinas Play The Game Felicita z Kostelce u Jihlavy absence
222 LR P Enji Via Brunensis ČLP/LR/18161 mezitřída My Faith Tankaram Cindy od Kladinských lip V1, CAC
223 LR P Ewans Ja-Sta Czech ČLP/LR/17942 mezitřída Brownboy of Brownbank Cottage Janet z Javořických lesů V
224 LR P Excellent Royal Standard ČLP/LR/18518 mezitřída My Faith Tankaram Upward Star Tankaram V
225 LR P Guidelineś A Version of Himself 1203/H/06 mezitřída Winnie´s Franf Zappa Guideline´s Welladay V
226 LR P Melody Maker Aldamity ČLP/LR/19810 mezitřída Tjotte´s Buffalo Bandit Aldamity First Lady V3
227 LR P Amerigo Brilliant Dog ČLP/LR/17720 otevřená O´Sofinas Play The Game Dancing Queen Tankaram V
228 LR P Arnie Gressoney ČLP/LR/16319 otevřená Tsarodej Snowstorm Nely ze Staré Výšiny V
229 LR P Bond Danadam ČLP/LR/15175 otevřená Bert z Libušina chovu Olga T. z Bohyně lovu VD
230 LR P Dantes Černý klenot ČLP/LR/15015 otevřená Mardas Harvest Reaper Aeneas Černý klenot V3
231 LR P King´s Word Bohemia Bras ČLP/LR/17174 otevřená Rosanan Elvis Presley Viking - Countess Bohemia Bras V1, CAC
232 LR P Mainline´s Knight Of Honor S64614 otevřená Mainline´s The Gaffer Mainline´s Catch One´s Eye V
233 LR P Man In Black Sable Blues ČLP/LR/15654 otevřená Poolstead Part and Parcel Zia Golden Erinor V
234 LR P Monty Black Sable Blues ČLP/LR/15653 otevřená Poolstead Part and Parcel Zia Golden Erinor V4
235 LR P Zeri z Vlčí stepi ČLP/LR/15811 otevřená Tsarodej Killykeen Cindy z Velkých louk V2, res. CAC
236 LR P Attikonak Q One Fok Two SPKP 3032 pracovní Waterbrook Wil Smoke Attikonak English Queens V1, CAC
237 LR P Dustin Duncan Tetřeví dvůr ČLP/LR/17267 pracovní Logan I Whispering Bell Heather s Fleurie V2, res. CAC
238 LR P Eddie od Jaloviska ČLP/LR/17520 pracovní Diamond of Tankaram Ticki V3
239 LR P My Faith Tankaram ČLP/LR/15831 pracovní Lab Treasure´s Born to be Wild Anyan of Great Pleasure V4
240 LR P Ash Amazing Frace ČLP/LR/16286 vítězů Royal Standard Tankaram Yesterday´s Bohemia Bras V2, res. CAC
241 LR P Ladrow Heron Over Oakhouse NO AE 01201502 vítězů Oakhouse Obediah Oakhouse Pipeaway Amaretta V3
242 LR P Sáregresi Zola labr.4291/02 vítězů Midnight Sun Idaho Sáregresi Starlight Sophy V1, CAC, KV, BOB, BIS
243 LR F Abby Čoko z Vltavotýnských lesů ČLP/LG/19944 štěňat O´Sofinas Play The Game Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy VN
244 LR F Agi Čoko z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/19943 štěňat O´Sofinas Play The Game Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy VN
245 LR F Amina z Ledenických zahrad ČLP/LR/20130 štěňat Trendesetter of Tintagel Windes Gale of Bohemia Bras VN1
246 LR F Amy Black z Vltavotýnských lesů ČLP/LR/19941 štěňat O´Sofinas Play The Game Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy VN4
247 LR F Anne - Anastazie Chocolate Jewel ČLP/LR/19890 štěňat D´Jerry Doo Tetřeví Dvůr Anne Amelie Chaseland´s VN
248 LR F Bella z Polepské Olšiny ČLP/LR/20166 štěňat Bubbling Yves Chanel Five Sable Blues VN
249 LR F Brown Glendoveer z Povidlového vrchu ČLP/LR/19927 štěňat Dustin Dancan Tetřeví dvůr Gita z Podhrázského rybníka N
250 LR F Caffe Latte Harmony Line ČLP/LR/19904 štěňat Rising Sun Tankaram Native Beauty Tankaram VN3
251 LR F Caly z Choče ČLP/LR/20234 štěňat Tjotte´s Buffalo Bandit First Lady Aldamity VN
252 LR F Cookie Sweet Harmony Line ČLP/LR/19903 štěňat Rising Sun Tankaram Native Beauty Tankaram VN
253 LR F Hidden Happines Tankaram ČLP/LR/20281 štěňat My Faith Tankaram Blessed Love Royal Standard VN
254 LR F High Time Tankaram ČLP/LR/20282 štěňat My Faith Tankaram Blessed Love Royal Standard VN
255 LR F Invictus Friend Darling Jessy 1500/06 štěňat Rocheby Smokescreen Mindnight Sun Wendy VN2
256 LR F Allay Black Slate ČLP/LR/19805 dorost Lab Treasure´s He´s A Hunk Born for Royal Standard absence
257 LR F Appetite Black Slate ČLP/LR/19807 dorost Huck Lab Treasure Born for Royal Standard VN
258 LR F Attbactive Black Slate ČLP/LR/19806 dorost Lab Treasure´s He´s A Hunk Born for Royal Standard VN3
259 LR F Avalanche Black Slate ČLP/LR/19809 dorost Lab Treasure´s He´s A Hunk Born for Royal Standard VN4
260 LR F Axa z Tulákova revíru ČLP/LR/19335 dorost Carromer´s Hurricane Joe Jasika z Vlčí stepi N
261 LR F Bára From Calm River ČLP/LR/19373 dorost Lab Treasure´s Enzo Vanessa z Trojánku VN2
262 LR F Bernadetta Calm River ČLP/LR/19375 dorost Lab Treasure´s Enzo Vanessa z Trojánku VN
263 LR F God Bless Us Tankaram ČLP/LR/19770 dorost My Faith Tankaram Betty ze Sytovska absence
264 LR F Nancy z Novoveských lučin ČLP/LR/19816 dorost Bubbling Yves Lusty Bonny Sable Blues N
265 LR F Princess Beauty Draco Minor ČLP/LR/19448 dorost Carromer´s Hurricane Joe Cela z Proutku VN1, BIS PUPPY
266 LR F Stenveyz Chestnut Shade PKF1871381 dorost Stenveyz Get Popular Mallorn´s Rosamunda VN
 
Labrador Retriever feny, mimo tř. štěňat a dorostu -  rozhodčí Mr. Martin O´Donoghue - IRL
267 LR F Aisha Good Breeding ČLP/LR/18425 mladých Royal Standard Tankaram Nela z Javořických lesů V
268 LR F Aldamity Nice and Noble 1549/H/06 mladých Martinstide Roll The Dice Attikonak Pansy Potteries V
269 LR F Amina z Prchlova ČLP/LR/18621 mladých Hargitavaraljai Ameretto Gera z Vinice VD
270 LR F Angelee z Královských lesů ČLP/LR/18906 mladých Adolf of Brownbank Cottage Hessi ze Smolinky VD
271 LR F Awendy Belle Moravia ČLP/LR/19213 mladých Bubbling Yves Bessy z Ročkova absence
272 LR F Bára z Peříčka ČLP/LR/18914 mladých Hargitaváraljai Amaretto Cita od Vltavské stráně VD
273 LR F Betty z Peříčka ČLP/LR/18912 mladých Hargitaváraljai Amaretto Cita od Vltavské stráně VD
274 LR F Bianca z Loveckého zámečku ČLP/LR/19069 mladých Adolf of Brownbank Cottage Chyta z Čížkovských pasek VD
275 LR F Bona Cyrcon Saqitarius ČLP/LR/18634 mladých Iron Man Draco Minor Happy-Day Draco Minor VD
276 LR F Daisy Gold z Orvetu ČLP/LR/18952 mladých Bubbling Yves Backy Gold z Orvetu V1, CAJC
277 LR F Dalwood Kind of Magic ČLP/LR/19071 mladých Jayncourt Natural Star Dalwood Heart of Gold V2
278 LR F Deana z Trojánku ČLP/GR/18924 mladých Lab Treasure´s Enzo Kelby´s Zita V3
279 LR F Evening Star Tankaram ČLP/LR/19217 mladých Kymin Extra Great Pleasure Morning Star Tankaram V
280 LR F Haidy z Kostelce u Jihlavy ČLP/LR/18978 mladých My Faith Tankaram Cora z Vinice VD
281 LR F Helga z Kostelce u Jihlavy ČLP/LR/18979 mladých My Faith Tankaram Cora z Vinice V4
282 LR F Ixi z Kostelce u Jihlavy ČLP/LR/19318 mladých Gordy Gala Black Denny ze Zásmuk VD
283 LR F Zarra Sable Blues ČLP/LR/18873 mladých Ridge View Win nie The Pooh Ges Pepper´s Sable Blues V
284 LR F Ambra z Polepské Olšiny ČLP/LR/18598 mezitřída Tsarodej Snowstorm Chanel Five Sable Blues V3
285 LR F Aneli z Prchlova ČLP/LR/18620 mezitřída Hargitavaraljai Amaretto Gera z Vinice V
286 LR F Angel Anett Testimony ČLP/LR/18447 mezitřída Diamond of Tankaram Fina z Bohyně lovu V
287 LR F Angela Jimapo Logen ČLP/LR/17899 mezitřída Happy Day of Bohemia Bras Dennie Bohemia Galaxy V2, res. CAC
288 LR F Beckie Lady Alison ČLP/LR/18288 mezitřída O´Sofinas Play The Game Gina z Kostelce u Jihlavy V
289 LR F Benji Lady Alison ČLP/LR/18289 mezitřída O´Sofinas Play The Game Gina z Kostelce u Jihlavy VD
290 LR F Bonny z Kunštátského panství ČLP/LR/18415 mezitřída Royal Standard Tankaram Galyntry Windsdorf V
291 LR F Duamuntef z Českomoravské vysočiny ČLP/LR/18050 mezitřída Vitality of Tankaram Dana Gala Black VD
292 LR F Felina z Kostelce u Jihlavy ČLP/LR/18268 mezitřída Rocheby Union Jack Det Sable Blues V1, CAC
293 LR F Fren Bri-Col Black and White ČLP/LR/18333 mezitřída Fin z Vinice Iris Bri-Col Black and White VD
294 LR F Meimy z Bohyně luvu ČLP/LR/18070 mezitřída Argo z Jezerní kotliny Miss Lady z Bohyně lovu VD
295 LR F Tadea z Vlčích luk ČLP/LR/18738 mezitřída Amberside Forget Me Not Jajka z Vlčích luk absence
296 LR F Aimy z Lazebnictví ČLP/LR/17097 otevřená Vitality of Tankaram Bonnie Happy Devil V
297 LR F Aldamity Keep In Touch SPKP 2591 otevřená Poolstead Part and Parcel Attikonak Pansy Potteries V1, CAC
298 LR F Anet Orinco ČLP/LR/17265 otevřená Hargitaváraljai Amaretto Nisa z Voldušského vrchu VD
299 LR F Aneta Bohemia Ravenal ČLP/LR/16464 otevřená Dino z Muchovy boudy Daisy Dominik VD
300 LR F Anne Amelie Chaseland´s ČLP/LR/13655 otevřená Power Chocolate Yvana Fairywood´s V
301 LR F Annemarie Calenzana ČLP/LR/16764 otevřená Farbourne´s Dutch Marine Katrin od Himalájského cedru VD
302 LR F Athéna Orinco ČLP/LR/17264 otevřená Hargitaváraljai Amaretto Nisa z Voldušského vrchu VD
303 LR F Darling Dido Tetřeví Dvůr ČLP/LR/17270 otevřená Logan I Whispering Bell Heather´s Fleurie V
304 LR F Harriett ze Smolinky ČLP/LR/13865 otevřená Strongline´s Original Ashley ze Smolinky VD
305 LR F I´m Your Safety Bohemia Bras ČLP/LR/16299 otevřená Sretlaw Never Smoke Again Therapy For Soul Bohemia Bras V3
306 LR F Ivett Draco Minor ČLP/LR/15670 otevřená Samson du Taillis Madame Storie du Bois des Lilas V2, res. CAC
307 LR F Kess Lara z Bohyně lovu ČLP/LR/17616 otevřená Argo z Jezerní kotliny Ranger Sára z Bohyně lovu VD
308 LR F Konie z Bohyně lovu ČLP/LR/17615 otevřená Argo z Jezerní kotliny Ranger Sára z Bohyně lovu VD
309 LR F Queen Elizabeth od Himalájského cedru ČLP/LR/15678 otevřená Strongline´s Kernel Ravone Yellow Rosie at Rocheby V4
310 LR F Zokkia z Trojánku ČLP/LR/15713 otevřená Adolf of Brownbank Cottage Kelby´s Adinachoco V
311 LR F Ája Good Breeding ČLP/LR/18427 pracovní Royal Standard Tankaram Nela z Javořických lesů V
312 LR F Akim z Chlumecké horky ČLP/LR/18265 pracovní Unforgettable Tankaram Pallida z Vlčí stepi VD
313 LR F Annabela z Trojánku ČLP/LR/17078 pracovní Brownboy of Brownbank Cottage Kelby´s Adinachoco V4
314 LR F Beauty z Bouřné ČLP/LG/17171 pracovní Unforgettable Tankaram Elsa od Byšiček V2, res. CAC
315 LR F Betty Čoko z Kostelce u Jihlavy ČLP/LR/17188 pracovní Hargitaváraljai Amaretto Darka z Javořických lesů V
316 LR F Fellon Libošovská blata ČLP/LR/17475 pracovní Dario Lab Treasure´s Jakobinia od Himalájského cedru V1, CAC
317 LR F Nela z Javořických lesů ČLP/LR/15080 pracovní Ayellowboy of Brownbank Cottage Ina z Javořických lesů V3
318 LR F Treisy z Kostelce u Jihlavy ČLP/LR/15830 pracovní Minght Be Show Dog of Tintagel Winds Det Sable Blues V
319 LR F Valentine Girl Tankaram ČLP/LR/17414 pracovní O´Sofinas Play The Game King Treasure Tankaram V
320 LR F Anne Lulu Chaseland´s ČLP/LR/14649 vítězů Power Chocolate Yvana Fairywood´s absence
321 LR F Anny od Dufků ČLP/LR/17992 vítězů Tsarodej Snowstorm Fatima z Vinice V
322 LR F Born For Royal Standard ČLP/LR/16093 vítězů Vitality of Tankaram Upward Star Tankaram V4
323 LR F Cambremer Miss Muffet SPKP/2294 vítězů Carpeny Walpole Cambremer Call My Bluff V1, CAC, KV
324 LR F Dual Purpose Royal Standard ČLP/LR/17518 vítězů O´Sofinas Play The Game Upward Star Tankaram V3
325 LR F Gale of Bohemia Bras ČLP/LR/14698 vítězů Woody Black of Golden Erinor Kimi Nice Memory Bohemia Bras V2, res. CAC
326 LR F Sáregresi Starlight Zizi 4293/02 vítězů Midnight Sun Idaho Sáregresi Starlight Sophy V
327 LR F Upward Star Tankaram ČLP/LR/11568 vítězů Rocheby Suttonpark Sargeant Pepper Trendmaker´s Treasure absence
 
Nova Scotia Duck Tolling Retriever -  rozhodčí Mrs. Margarite Huber - A
328 NSR P Baddy z Kotárských luk ČLP/NSR/362 štěňat Arco Sexy Rexy Dismay Toller Bryvilsár absence
329 NSR P Bronco Sexy Rexy ČLP/NSR/272 mezitřída Andy Tosti Fascie z Vlčích luk V1, CAC
330 NSR P Denny Sirius Pro ČLP/NSR/282 mezitřída Tueholt Red Cyrus Barbara Toller Bryvilsár absence
331 NSR P Dio-Red Rudolfovské skála ČLP/NSR/241 mezitřída Nordwart Laios Alma Squamishi V2, res. CAC
332 NSR P Gero Tosti ČLP/NSR/139 otevřená Tueholt Red Cyrus Hurri Helper Shaggy Tollers V1, CAC
333 NSR P Iler z Vlčích luk ČLP/NSR/187 otevřená Red - Tollers Xanadu II Tueholt Red Ups -A- Daisy VD2
334 NSR P Arco Sexy Rexy ČLP/NSR/145 pracovní Andy Tosti Fascie z Vlčích luk V1, CAC, KV, BOB
335 NSR F Inna Rudolfovská skála ČLP/NSR/336 dorost Nordwart Laios Alma Squamishi VN1
336 NSR F Carry Sexy Rexy ČLP/NSR/316 mladých Nordwart Laios Alery Sexy Rexy V1, CAJC
337 NSR F Halla z Vlčích luk ČLP/NSR/257 mezitřída Red - Tollers Xanadu II Mäkiharjun Fan-Fan Fanny V1, CAC
338 NSR F Dizzy Toller Bryvilsár ČLP/NSR/114 otevřená Tueholt Red Cyrus Anafrid Toller Bryvilsár V1, CAC, KV
  

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]