Mezinárodní všestranné zkoušky přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT,  Res. CACIT, CACT a Res. CACT
dle zkušebního  řádu ČMMJ platného od 1.6.2006
Třeboň 29.9. - 1.10.2006
vrchní rozhodčí Marián Novák SK

Výsledková listina
Obrazem - foto M. Šírová 
    Les Voda Pole Přinášení Hodnocení
   jméno vůdce pl. 1 2a 2b 2c 3 4 5 6 7 8 1 2 3 4 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 body cena titul
1. JAKOBINIA od Himalájského cedru Jedlička Karel LR  3

x

x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 372 I. CACIT, CACT, Vítěz zkoušek
2. JOY of Tankaram Bárta Martin LR 4 4 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 364 I. r. CACIT, r. CACT
3. DODA Rabienska Knieja Hoff Wladyslaw - PL LR 4 x 4 x 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 361 I.  
4. BEA Piroskafalvi Hoff Wladyslaw - PL LR 4 x 4 x 4 4 4 4 4 4 4 4 2 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 358 I. Nejlepší les
5. DELIBES´S Golden Marian Štorková Libuše MVDr. GR 4

4

x x 4 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 357 I. CACT
6. EIKO KASS z Proutku Jan Vanda LR 4  3 x x 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 354 I. Nejlepší voda a pole
7. DASTY Chlupaté štěstí Alwanová Simona GR 4 4 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 2 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 350 I. r. CACT
8. DARCY the Dream Team Jirásková Martina MVDr. GR 3 4 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 350 I.  
9. COLLETE Mahikan Hakl Milan GR 4 4 x x 3 4 4 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 349 I.  
10. FELLON Libošovská blata Maxa Pavel LR 4 4 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 3 4 4 4 4 3 4 4 4 344 I.  
11. EVE´S ELISABETH Tetřeví dvůr Černá Eva Ing. LR 4 4 x x 4 3 4 4 4 4 3 4 4 3 4 4 4 4 4 4 3 4 3 4 343 I.  
12. Rosanan MASCARPONE Krutská Tereza LR 4 4 x x 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 2 3 4 4 3 4 2 4 4 4 333 II.  
13. ARCO Sexy Rexy Bušina Jan NSR 4 4 x x 4 1 4 4 3 4 4 4 1 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 331 III.   
14. KATRIN od Himalájského cedru Kotasová Helena LR 4 4 x x 4 4 4 4 3 4 4 4 2 3 4 4 4 4 1 4 3 4 4 4 328 III.   
15. MUF GALA z Vinice Šafařík Miloslav LR 3 3 x x 4 1 2 4 2 4 4 4 1 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 3 307 III.  
16, BRUCE of Dream Team Šustová Marie GR 4 4 x x 4 2 4 4 4 4 4 4 2 4 1 4 4 4 3 3 2 4 4 4 307 III.  
    AIREEN Brdské zlato Štorková Libuše MVDr. GR 4 3 x x 0 4 x 3 3 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 3 3 x neuspěla
    AKIM z Královských teras Pokorná Jarmila Bc. GR 3 4 x x 4 3 4 3 4 4 4 4 4 3 4 x 1 x 4 x x x 3 4 neuspěla
   ORIA z Vlčí stepi Kašpar Miloš FCR x x x x x x x x x x 4 4 4 3 2 x 0 x 4 x x x 4 x odvolal
   AJAX z Klenovské stráně Friedl Jan FCR 3 3 x x 4 x 4 x 0 x x x x x x x x x x x x x x 4 neuspěl
  AARON ADISON Kelečský poklad Korda František Ing. CBR 3 4 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x x x x x x neuspěl
   DENIS The Best Baron Machová Marie LR 4 2 x x 0 x x x x x x x x x x x x x x x x x x x neuspěla
   CINTIA Čertova stěna Pípal Jiří GR 4 1 x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x neuspěl
Disciplíny:
LES 
1. Následování, 2.Práce na pobarvené stopě spárkaté zvěře a) vodič, b) oznamovač, c) hlasič, 3. Přinášení vlečené srstnaté, 4. Dohledávka 2 ks srstnaté na 50 x 50m, 5. Odložení, 6. Vodění psa, 7. Chování na stanovišti, 8. Poslušnost a ovladatelnost
VODA
1. Přinášení 2 kachen z hluboké vody - handling, 2. Přinášení kachny hluboké vody, 3. Dohledávka pohozené kachny, 4. Poslušnost a ovladatelnost
POLE
1. Navádění na  2 ks pernaté - handling, 2. Slídění s dohledávkou, 3. Přinášení vlečené pernaté, 4. Chování po výstřelu, 5. Paměť k aportu - marking, 6. Nos, 7. Poslušnost a ovladatelnost
PŘINÁŠENÍ
1. pernaté, 2. kachny, 3. srstnaté

Rozhodčí: Janka Jašková, Ing. Jarmila Jindřichovská,  Lucie Šeráková, Alois Havrlant, Ing. Jan Horyna, Mgr. Milan Hampl, Jaroslav Dostál, MVRR. Bohumil Brož, Miroslav Pecháček, Branko Danielovský, František Bejček, Antonín Míšek

 ZPĚT

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]