Mezinárodní zkoušky přinášení retrieverů
se zadáním titulu CACIT,  Res. CACIT, CACT a Res. CACT
dle zkušebního  řádu ČMMJ platného od 1.6.2006
Třeboň 8. - 10.9.2006
vrchní rozhodčí Miloš Kašpar

Výsledková listina
Obrazem - foto M. Šírová
   
    Poslušnost Pole Les Voda Přinášení Hodnocení
   jméno vůdce pl. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 body cena titul
1. COLLETE Mahikan Hakl Milan GR 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 204

I.rozstř.

CACIT, CACT, Vítěz zkoušek
2. DODA Rabienska Knieja Hoff Wladyslaw - PL LR  4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 204 I.rozstř. res.CACIT, CACT, Nejl. pole
3. AARON ADISON Kelečský poklad Korda František Ing. CBR 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 201

I.

CACT, Nej. voda
4. CHRIS z Vavřineckých rákosin Květoňová Dagmar Ing.  LR  4 4 4 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 199

I.

res. CACT, Nej. les
5. DASTY Chlupaté štěstí Alwanová Simona GR  4 4 4 4 4 3 4 4 4 3 4 4 4 4 4 4 197

I.

res. CACT
6. EVE´S ELISABETH Tetřeví dvůr Černá Eva Ing.  LR  4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 195

I.

 
7. BEA Piroskafalvi Hoff Wladyslaw - PL LR  4 4 4 4 3 4 4 4 4 2 4 4 4 4 4 4 193

II.

 
8. SEA-BIRDS Knoock on Wood Szymanska Alicja -PL LR  4 4 4 2 4 4 3 4 4 2 4 4 4 4 3 4 185

II.

 
9. ESTEE The Dream Team Ranftlová Zuzana  GR 4 4 4 2 3 4 2 4 4 4 4 4 4 4 3 3 183

II.

 
10. BOSS CHOCO Ja-Sta Czech Kolářová Jiřina  LR  4 4 4 4 3 4 2 3 4 4 4 4 4 3 3 4 182

II.

  
11. FELLON Libošovská blata Maxa Pavel LR  4 4 4 4 4 4 1 4 4 4 4 4 4 4 4 4 189

III.

  
12. CINTIA Čertova stěna Pípal Jiří GR  3 2 4 3 2 4 2 1 2 4 4 4 2 2 2 2 138

III.

  
13. AJAX z Klenovské stráně Friedl Jan  FCR 4 4 4 4 4 0 2 x 4 4 x x x 4 x x neuspěl
14. ANNIE ze Sechova Mandelová Zuzana Mgr. GR 4 4 4 4 3 x x x 4 3 x x x 4 x x neuspěla
15. AUDRIN Vetcare Bohemia Bursíková Radka  GR x x x x 0 x 2 x x x 4 4 4 x x 4 odvolala
16. Attikonak Q One For Two Jedlička Karel  LR x x x x x x 0 x x x x x x x x x odvolal
17. HERBERT ze Štěkotu Hermannová Jindra  GR x x x x x x 0 x x x x x x x x x neuspěla
18. DENIS The Best Baron Machová Marie GR x x x x x x x x 0 x x x x x x x neuspěla
19. ARAMIS od Dívčího skoku Zelenková Markéta GR x x x x x x 0 x x x x x x x x x neuspěla
20. MOHITO To Royal Silk Kordová Jana  FCR x x x x x x 0 x x x x x x x x x odvolala
21. BARTOLOMĚJ od Dívčího skoku Zelenková Markéta GR x x x x x x 0 x x x x x x x x x neuspěla
22. DINA z Proutku Šafařík Miloslav  LR x x x x x x x x 0 x x x x x x x neuspěl
LEGENDA:
1 Chování na stanovišti v lese 7 Navádění na 2 ks pernaté - handling 13 Dohledávka pohozené kachny v rákosí
2 Vodění psa 8 Paměť k aportu - marking 14 Přinášení srstnaté
3 Radost při práci 9 Přinášení vlečené srstnaté 15 Přinášení pernaté
4 Odložení 10 Dohledávka 2 ks srstnaté ve čtverci 50x50 m 16 Přinášení kachny
5 Poslušnost pole, les, voda 11 Přinášení 2 kachen - handling
6 Přinášení vlečené pernaté 12 Přinášení kachny z hluboké vody

Rozhodčí: Alois Havrlant, MVDr. Bohumil Brož, Miroslav Pecháček, Milan Hampl, Marian Novák, Vladimír Kolín, Janka Jašková, Branko Danielovský 

 ZPĚT

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]