Mezinárodní výstava psů  Mladá Boleslav - 2.9.2006   

 

Curly Coated Retriever - Studeník Petr, CZ

Feny - třída mladých

ARKA Z MODRÉ HLADINY V1, CAJC, BOB
ELÉN Z VLČÍCH LUK V2

Feny - mezitřída

AISHA Z LEDENICKÝCH ZAHRAD V1, CAC, CACIB

 

Chesapeake Bay Retriever - Kašpar Miloš, CZ

Psi - třída dorostu

PENROSE ZODIAC VN1
Psi - třída mladých
ABHIR OD KAMENNÉHO HŘIBU V2
ARASH LIBAMI V1, CAJC
DON´T WORRY DEEP VD3
Psi - mezitřída
FALTER Z VLČÍ STEPI VD1

Psi - třída otevřená

AMBR ŠTĚDRÝ POTOK VD3
ARON OD VRCHU KAMÝK V1, CAC, CACIB
MUKU Z VLČÍ STEPI V2, Res. CAC

Psi - třída pracovní

BAKYR Z VLČÍCH LUK V1, CAC Res. CACIB

Feny - mezitřída

COCOCHANEL COFFIE KELEČSKÝ POKLAD V1, CAC,  CACIB,  BOB
PALOMA GALA Z VINICE D

Feny - třída otevřená

ANGEE Z KYNŽVARTSKÉHO ZÁMKU V2
AYRIN SAN VALLEY STAR V1, CAC,  Res. CACIB

 

Flat Coated Retriever - Müller Hans, CH

Psi - třída dorostu

ATTILA BEAUTY FROM CZECH VN2
GRIFFIN SUNRISE BONY DUX VN1
ODIN Z VLČÍCH LUK N3
Psi - třída mladých
ALAN ZE ŠTĚNKOVSKÉHO LESA VD3
IGOR Z VLČÍCH LUK V1, CAJC
SWALLOWSFLIGHT BLACK JET IMPOSING VD2
Psi - mezitřída
EDRIK BERADEN JOZUCITA VD2
XAGO Z VLČÍCH LUK absence

Psi - třída otevřená

AMERIGO BLACK BRILLIANCE VD4
ARAMIS BETAFOR VD
ARTUR ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮ VD
ASCHAR Z PEKELSKÉ METUJE V2, Res. CAC
DAFA ASKON JOZUCITA V3
MOONSTRUCK RUMBLE FISH V1, CAC, Res. CACIB
Psi - třída šampionů
RAID Z VLČÍCH LUK absence
SWALLOWSFLIGHT BROWN INDIAN JONES V1, CAC, CACIB, BOB

Feny - třída dorostu

ANGELIC BEAUTY FROM CZECH VN1

Feny - třída mladých

BUTTERFLY BLACK BRIANTA V1, CAJC

Feny - třída otevřená

AKIRA BETAFOR V2, Res. CAC
ALL-AMANDA AKNEL TOP VD3
EBBY BONNY DUX VD4
FEGY Z VLČÍCH LUK V1, CAC, Res. CACIB
HAIDY TICHÝ RULAND VD

Feny - třída pracovní

ABE Z VLČÍ STEPI V1, CAC,  CACIB
Feny - třída veteránů
BÁRA Z KROUKARTÍ V1

 

Golden Retriever - PSI - Müller Hans, CH

Psi - třída dorostu

CYRUS OD TÁBORSKÝCH DVOŘÁKŮ VN1
EDDIE OD TŘÍ JASANŮ VN3
HORT Z DRAHOTĚŠIC VN2
Psi - třída mladých
ALI EY KETTY V1, CAJC
ARASH KIRBANA VD
ARES GOLDEN STORM V
ARGON EY KETTY VD
ARTUŠ ZLATÝ TESÁK VD
ATTIS OD SVĚTLOVSKÉHO POTŮČKU absence
BLUE BARCLEY SANTANA GOLDEN absence
BLUE BRADLEY SANTANA GOLDEN V3
CHEER´S SUPERBALANCED V2
ESPECIAL THE DREAM TEAM VD
EXQUISITE THE DREAM TEAM V4
HAGY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ VD
JACK OD KAMENNÉ HRADBY VD
MAESTRO THE BEST BARON VD
Psi - mezitřída
DARGO OD TŘÍ JASANŮ V2, Res. CAC
TWEED-CHESTER´S APPROPRIATE RASCAL VD3
WRANGLER MISANTOS V1, CAC,  CACIB, BOB

Psi - třída otevřená

ARAMIS ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮ V
ARISCO VETCARE BOHEMIA absence
ARKI Z VLČÍCH LUK VD
BHUTTO Z HAVLOVA DVORA V2, Res. CAC
BLUE STORM DYNASTY ANAH V
BOBBY ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮ absence
CLINTON Z VESNIČKY U HRANIC VD
DEWMIST SABLEFELLA V
GILMORE THE BEST BARON V1, CAC, Res. CACIB
GIM GOLDEN LUK VD
IASON THE BEST BARON V3
IMPULSE THE BEST BARON V4
JOLLI JOKER OF BOHEMIAN GOLD VD

Psi - třída pracovní

ARNY ZE SECHOVA V2, Res. CAC
CONNY OD HRADU VEVEŘÍ absence
DANDY GOLDEN PRESTIGE V3
WATTERLOO MISANTOS V1, CAC
Psi - třída šmpionů
ERNY OD HRADU VEVEŘÍ V1, CAC
Golden Retriever  - FENY - Studeník Petr, CZ

Feny - třída dorostu

ADELAIN OD SYENITOVÝCH SKAL VN3
ALETTA OD SYENITOVÝCH SKAL VN1
ARISA OD SYENITOVÝCH SKAL VN2
CATHY ZE SECHOVA N
ODYSSEA THE BEST BARON VN4

Feny - třída mladých

AGGI POKLAD ORLICKA VD
AMMY OD SVĚTLOVSKÉHO POTŮČKU absence
ARANKA EY KETTY VD
ARGIANA GENTLE BOHEMIA ANGEL V4
AURA Z KVASINSKÝCH STRÁNÍ V
BLUE BEATRIX SANTANA GOLDEN V2
BLUE MARTHA SANTANA GOLDEN V
BLUE REBECA SANTANA GOLDEN V
DAISY MAHIKAN VD
EDITH ARTESIA BOHEMICA absence
ELIZABETH Z OLŠOVÉHO MLÁZÍ V1, CAJC
MY LOVE THE BEST BARON VD
NOBLESE THE BEST BARON VD
SEQUINS SHAKIRA V
VIXI Z VOLARSKÝCH LESŮ VD
YMCA MISANTOS V3

Feny - mezitřída

ABBY-GALE OD ZLATÉ DELFI VD
AGGI OD JELENÍ STOPY VD
ANDY OD JELENÍ STOPY V3
CHERIE GOLD REBECCA VD
CONNIE Z HAVLOVA DVORA V1, CAC, Res. CACIB
DAGGI OD TŘÍ JASANŮ V4
GEMMA ASIA Z DRAŽOVSKÉHO HÁJKU V
VALERA Z VLČÍ STEPI VD
WERRA MISANTOS V2, Res. CAC

Feny - třída otevřená

A´ MICHELLE EXCELLENT ÉTINCELANT absence
AGGI BOHEMIAN ARISTON VD
AMBRA BOHEMIAN ARISTON absence
ANNETTE ZE ZAJEČOVA VRŠKU absence
ARETA Z BENDOVÉHO MLÝNA V1, CAC
ARINAGOUR DYNASTY ANAH VD
ARKA OD DANČÍ BOUDY VD
BERETTA Z VESELÝCH ZAHRAD absence
BONNIE ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮ absence
CALLISTA RAY DÓR VD
CARRY-GOLD RUDOLFOVSKÁ SKÁLA VD4
COLLETE MAHIKAN V2
CONNIE ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮ D
COUNTESS CAROLINE SACADAR VD
DAKITA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ VD
GLORIA THE BEST BARON V3
ICE QUEEN THE BEST BARON VD

Feny - třída pracovní

ARABELA ZELENÉ JAZERÁ V2, Res. CAC
CHARI Z TRČKOVÝCH LESŮ V3
CHEER´S ZARA V1, CAC, CACIB

Feny - třída veteránů

AKSA Z MLYNÁŘOVY ROKLE V1

 

Labrador Retriever - PSI - Kašpar Miloš, CZ

Psi - třída dorostu

ADAM-KRYŠTOF OD ZÁMKU HRÁDEK absence
ARGO OD ZÁMKU HRÁDEK VN1
FALCO ITHAKA BOHEMIA VD3
FINN ITHAKA BOHEMIA VD2
Psi - třída mezitřída
AMERIGO BRILLIANT DOG V2, Res. CAC
ARMANDO OD BÍLÝCH JELENŮ V3
EXCELL´ENT ROYAL STANDARD V1, CAC, Res. CACIB
ULI DARK STAR SABLE BLUES V4

Psi - třída otevřená

BUNNY Z BOUŘNÉ V
CHILD OF FORTUNE BOHEMIA BRAS V2, Res. CAC
CIT Z TEMNÉ JESKYNĚ VD
DESIGN ROYAL STANDARD V1, CAC
ESO OD HŘEBEČSKÉ SKÁLY VD
GIRO Z PROUTKU D
HIKS OD BYŠIČEK D
INDIGO Z PODBLANICKA absence
KING´S WORD BOHEMIA BRAS V4
SOME SPECIAL TANKARAM V3

Psi - třída pracovní

CARROMER´S HURRICANE JOE V3
DUSTIN DUNCAN TETŘEVÍ DVŮR V2, Res. CAC
MY FAITH TANKARAM V1, CAC
UNITED KINGDOM TANKARAM absence
Psi - třída šampionů
ARGO BOHEMIAN JEWEL VD4
BEST OF ROYAL STANDARD V1, CAC, CACIB, BOB
RISING SUN TANKARAM V2, Res. CAC
ROBBIE IMRE Z KRYWALDOWEJ KOLIBY V3
Labrador Retriever  - FENY - Pasák František, CZ

Feny - třída dorostu

BLUE VELVET JANIS JOPLIN VN1
HILARY Z CZAFIKOVHO DVORA VN2

Feny - třída mladých

ANGELEE Z KRÁLOVSKÝCH LESŮ V
BANSHEE Z HELFŠTÝNA VD
BERENICA Z LOVECKÉHO ZÁMEČKU V2
BORA Z KUNŠTÁTSKÉHO PANSTVÍ absence
CILKA OD JAKUBA KRČÍNA V
DALWOOD KIND OF MAGIC absence
DOLLAR DAZZLER NEPEAN RIVER absence
EUCALYPTUS GUM NEPEAN RIVER absence
EVENING STAR TANKARAM V
FANTASY ITHAKA BOHEMIA V3
FIRST LOVE ITHAKA BOHEMIA V
FLEUR ITHAKA BOHEMIA V
KONY OD BYŠIČEK VD
MERCI Z MUCHOVY BOUDY absence
TRACEY SABLE BLUES VD
ULLY GALA Z VINICE VD
VENNY ZE ZÁMEK RIBRY V4
ZARRA SABLE BLUES V1, CAJC

Feny - mezitřída

A JUST CLEVER KITTY ESSENTION OF LIVE VD
AISCHA LUCKY HONEY VD
AJKA ORINCO V4
ATTRACTION BRILLIANT DOG VD
CATCHIN RAYS NEPEAN RIVER VD
ENIGMA ROYAL STANDARD absence
ENNY VIA BRUNENSIS V
FELINA Z KOSTELCE U JIHLAVY V1, CAC,  Res. CACIB
IVY Z KULÍKOVA V2, Res. CAC
OXA GALA Z VINICE V3

Feny - třída otevřená

ABBEY Z ŘETOVSKÉHO ÚDOLÍ VD
AERIN CIRCINUS V4
AGY Z VELKÉHO OSTROVA absence
AIRIN Z BOUŘNÉ absence
AKIMA Z CHLUMECKÉ HORKY VD
ANNEMARIE CALENZANA absence
BLANCHE IN-SITÚ VD
DARLING DIDO TETŘEVÍ DVŮR VD
DUAL PURPOSE ROYAL STANDARD V3
I´M YOUR SAFETY BOHEMIA BRAS V1, CAC, CACIB
LANA OD ŠEŘÍKU absence
MORNING STAR TANKARAM V2, Res. CAC

Feny - třída pracovní

AIMEE CIRCINUS VD4
ARLETA OD DREXLEROVA MLÝNA VD3
CLEVER LADY GASKO PRIM V2, Res. CAC
DANCING STAR ROYAL STANDARD V1, CAC

Feny - třída šampionů

KATHLEEN DRACO MINOR V1, CAC

 

Nova Scotia Duck Tolling Retriever – rozhodčí Novák Marian, SK
Psi - třída mladých
GERO RUDOLFOVSKÁ SKÁLA V1, CAJC
Psi - mezitřída
ATHOS Z HLÁSOVSKÉ LOUKY V1, CAC, CACIB, BOB

Psi - třída otevřená

DUKE TOLLER BRYVILSÁR VD

Feny - třída mladých

HAKY Z VLČÍCH LUK absence

Feny - třída otevřená

DIZZY TOLLER BRYVILSÁR V1

zaslala Marie Šustová www.bohemian-ariston.com

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]