Mezinárodní výstava psů  Bratislava SK - 19.8.2006   

 

Golden Retriever  - PSI - NAGY ISTVÁN  ( HU )

Psi - třída dorostu

CYRUS OD TÁBORSKÝCH DVOŘÁKŮ VN2
SHAWN GOLDEN ERINOR VN1
Psi - třída mladých
ARES GOLDEN STORM V2
BERRY OF PASSION GOLDY FOREVER V4
BLUE BARCLEY SANTANA GOLDEN -
CHARLES-CONDOR SONAK V3
CHEER´S SUPERBALANCED V1, CAJC
CONNY BELLA AUREA -
EVENING STAR ANGEL OF THE DREAMS VD
NOISETTE THE BEST BARON V
Psi - mezitřída
ARCHIE OD ZLATÉ DELFI V2, r. CAC
KORIANDER V.D. BEERSE HOEVE V1, CAC, CACIB

Psi - třída otevřená

ABIDE BY DANAKO V
ADVENTUROUS MAX GODD AUGURY VD
BREN SCANDINAVIA FINLAND V2, r. CAC
BUSTER ZELENÁ JEZERÁ V
DEWMIST SABLEFELLA V3
GRYFFINDOR JUNIOR THE BEST BARON V4
HUCKLEBERRY THE BEST BARON -
ORAN Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮ V1, CAC
TERRA ANTYDA SANI BICCO V

Psi - třída pracovní

ATREY EVIDOG -
ERNY OD HRADU VEVEŘÍ -
WATTERLOO MISANTOS V1, CAC
Psi - třída šampionů
ARI SALOMON SCANDINAVIA FINLAND V3
ASHBURY TOUCH THE SKY V2, r. CAC
BOLD SUNNY Z LEŚNYCH OSTEPÓW V4
CRUSADER ANGEL OF THE DREAMS V1, CAC, r. CACIB
Psi - třída veteránů
AROS PŘÍBĚNICE V1
Golden Retriever  - FENY

Feny - třída dorostu

INASSICAS WATER PRIMULA VN

Feny - třída mladých

AGRIPA OD ZLATÉ DELFI V3
AMMY OD SVĚTLOVSKÉHO POTŮČKU -
ANGUA OF ANAVY -
BLUE ROSE DYNASTY SANTANA GOLDEN V4
ESCADA THE DREAM TEAM V1, CAJC
ESTEE THE DREAM TEAM V2

Feny - mezitřída

ABBY-GALE OD ZLATÉ DELFI V1, CAC, CACIB, BOB
DAISY SNEH TATIER V2
DREAMY ANGEL OF THE DREAMS V3
EIMI CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ -

Feny - třída otevřená

ALBERTINA ZLATÁ BALBÍNKA V
ASJA SPOD VARTOVKY VD
BARBIE GAMIREAL V
CARRY-GOLD RUDOLFOVSKÁ SKÁLA V4
EXCELLENT MAGIC IS FRIENDLY -
HOIKER´S ART OF LOVE V1, CAC
KARIN A COMITATATE AUREO V3
WHISPERING REED´S DANTÉ V2, r. CAC

Feny - třída pracovní

CHEER´S ZARA V1, CAC
ZAIRA BRI-COL BLACK AND WHITE -

Feny - třída šampionů

DARCY THE DREAM TEAM V1, CAC

zaslala Petra Míšková CHS ARTEMIS GOLD

Curly Coated Retriever  - PSI

Psi - třída otevřená

RIVERWOOD KARLIK VLCI LUKA
V1, CAC, r. CACIB

Psi - třída pracovní

KING-KONG Z VLČÍ STEPI V1, CAC, CACIB, BOB
Curly Coated Retriever  - FENY

Feny - třída mladých

ARKA Z MODRÉ HLADINY VD

Feny - mezitřída

AISHA Z LEDENICKÝCH ZAHRAD V1, CAC, CACIB

 

AARON ADISSON KELEČSKÝ POKLAD - CAC, CACIB, BOB

COCOCHANNEL COFFIE KELEČSKÝ POKLAD - CAC, CACIB 

AARON ADISSON KELEČSKÝ POKLAD - CAC, CACIB, BOB

 

Chesapeake Bay Retriever  - PSI

Psi - třída pracovní

AARON ADISSON KELEČSKÝ POKLAD V1, CAC, CACIB, BOB
Chesapeake Bay Retriever  - FENY

Feny - třída mezitřída

COCOCHANNEL COFFIE KELEČSKÝ POKLAD V1, CAC, CACIB

Feny - mezitřída

AYRIN SAN VALLEY STAR VD

 

Labrador Retriever - psi Zidar Miroslav  SLO

Psi - třída mladých

OMAR KAISEROV DVOR
O: TRULY MADLY DEEPLY ATTIKONAK
M: CHIMÉRA KAISEROV DVOR
V1, CAJC
EXCELLENT ROYAL STANDARD
O: MY FAITH TANKARAM
M: UPWARD STAR TANKARAM
V2
ALDAMITY MAN ON THE MOON
O: TJOTTE´S BUFFALO BANDIT
M: FIRST LADY ALDAMITY
V3

Psi - třída mezitřída

MALLORN´S CORBUSIER
O: MALLORN´S VALENTINE
M: MALLORN´S CAFE AU LAIT
V1, CAC
Z´DOUBLE SILK SUN IN THEIR EYES
O: ROSANAN MASCARPONE
M: MANDY SUN IN THEIRS EYES
VD2
URSI DARK STAR SABLE BLUES
O: RUDGE VIEW WINNIE THE POOH
M: FOLLIES INSTANT COFFE
VD3

Psi - třída otevřená

EDDIE OD JALOVISKA
O: DIAMOND OF TANKARAM
M: TICKI
V1, CAC
ALDAMITY KINGHT RIDER
O: POOLSTEAD PART AND PARCEL
M: ATTIKONAK PANSY POTTERIES
V2, Res. CAC

Psi - třída pracovní

ASH AMAZING FRACE
O: ROYAL STANDARD TANKARAM
M: YESTERDAY´S BOHEMIA BRAS
V1, CAC, CACIB

Psi - třída šampionů

RISING SUN TANKARAM
O: LAB TREASURE´S BORN TO BE WILD
M: BELIEVE IN LOVE TANKARAM
V1, CAC, Res. CACIB

Feny - třída dorost

HILARY Z CZAFIKOVA DVORA
O: FARBOURNE´S DUTCH MARINE
M: CINDY Z CZAFIKOVA DVORA
VN1
GINGER POD CHOSŇOM
O: PROMISING POWER TANKARAM
M: CHERRY CLAIR BLACK ALLEGIANCE
VN2

Feny - třída mladých

EVENING STAR ROYAL STANDARD
O: MY FAITH TANKARAM
M: UP WARD STAR TANKARAM
V1, CAJC
ENIGMA ROYAL STANDARD
O: MY FAITH TANKARAM
M: UP WARD STAR TANKARAM
V2
DRUSILLA BLACK TAURUS
O: ROLL A TACO OF TINTAGEL WINDS
M: ELWA Z KAŠTANOVÉ ALEJE
VD3
AMBRA VĚČNÁ AMBRA Z ROSIC
O:ROYAL STANDARD TANKARAM
M: AFRA Z LESNEJ PŘI DUNAJI
VD4

Feny - mezitřída

MARY KAISEROV DVOR
O: ROLL A TACO OF  TINTAGEL WINDS
M: CELA KAISEROV DVOR
V1, CAC, CACIB, BOB
ALDAMITY KEEP IN TOUCH
O: POOLSTEAD PART AND PARCEL
M: ATTIKONAK PANSY POTTERIES
V2, Res. CAC
ANNY OD DUFKŮ
O: TSARODEJ SNOWSTORM
M: FATIMA Z VINICE
VD3
LESANA KAISEROV DVOR
O: ROLL A TACO OF TINTAGEL WINDS
M: CHIMÉRA KAISEROV DVOR
VD4

Feny - třída otevřená

BEKKY Z MYJAVSKÉHO DVORA
O: SAMSON DU TAILLIS MADAME
M: OLI SUN IN THEIR EYES
VD1

Feny - třída pracovní

KATHLEEN DRACO MINOR
O: SRETLAW NEVER SMOKE AGAIN
M: CAREN DRACO MINOR
V1, CAC
AJA GOOD BREENING
O: ROYAL STANDARD TANKARAM
M: NELA Z JAVOŘICKÝCH LESŮ
VD2
ANNE LULU CHASELAND´S
O: POWER CHOCOLATE
M: FAIRYWOOD´S YVANA 
VD3

zaslala Jarmila Horníčková

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]