Oblastní výstava psů loveckých plemen - Praha - Kunratice - 17.6.2006   

Obrazem... - Foto M. Šírová

INFINITY THE BEST BARON - V1, VT, Oblastní vítěz, Vítěz skupiny VIII.
Labrador Retriever - Ing. František Korda

Psi - třída mladých

160 BADY Large-Attim
(Amigo Large-Attim x Jiskra z Voldušského vrchu)
VD3
161 BELOVED Harmony Line
(Unforgettable Tankaram x Ráchel Bri-Col Black and White)
VD2
162 URSI DARK Star Sable Blues
(
Ridge View Winnie the Pooh x Follies Instant Coffee)
VD1
Psi - mezitřída
163 BRAVERY Samara Origin
(Tealway Ali At Bubbling x Xavy Tankaram)
D
164 DASTY od Štiřínského zámku
(Ayellowboy of Brownbank Cottage x Holly ze Smolinky)
V3
165 Erny z Ročkova
(
First Man Draco Minor x Norma z Bohyně lovu)
V2
166 IRY z Trčkových lesů
(Migh Be A Show Dog of Tintagel Winds x Daisy Draco Minor)
V1, VT

Psi - třída otevřená

167 ASAN z Trnitých agátů
(Tsarodej Killykeen x Brita z Eliščina háje)
V2
168 BOHOUŠ od Všenorské princezny
(
Adolf of Brownbank Cottage x Lada od Kletecké hráze)
V3
169 BUNNY z Bouřné
(Unforgettable Tankaram x Elsa od Byšiček)
V1, VT, Oblastní vítěz
170 ELAN z Úročnice
(Clark od Himalájského cedru x Kelly ze Smolinky)
V4
171 OSSIAN Sable Blues
(
Rocheby Suntonpark Sargeant Pepper x Deborah Gala Black)
VD

Feny - třída mladých

172 ANGELA z Polepské olšiny
(
Tsarodej Snowstorm x Canel Five Sable Blues)
VD3
173 DANJA z Vlčí stepi
(
Ali z Vlčích luk x California z Vlčí Stepi)
VD4
174 EBONY Ja-Sta Czech
(Adolf of Brownbank Cottage x Janet z Javoříckých lesů)
VD2
175 EVE´S ELISABETH Tetřeví dvůr
(
Belle Armani of the Music Forest x Whispering Bell Heaher´s Fleurie)
V1, VT, Oblastní vítěz

Feny - mezitřída

176 ANNY od Dufků
(
Tsarodej Snowstorm x Fatima z Vinice)
V2
177 BROW DARCY z Trojánku
(
Samson du Taillis Madame x Kelby´s Zita)
V1, VT

Feny - třída otevřená

178 ALLISON Sandy Rose
(Istar Gronska Fantazja x Centa Pyrhos of Prag)
V1, VT
179 OLA ze Zámek Ribry
(
Ulex z Vlčí Stepi x Diana ze Zámek Ribry)
VD

Feny - třída pracovní

180 AIMEE Circinus
(
Migh Be A Show Dog of Tintagel Winds x Equinoxe Draco Minor)
V1, VT
181 ARLETA od Drexlerova mlýna
(
D´Artush z Bánovského háje x Holly z Muchovy boudy)
V2
182 BAILIE Pohoda
(
Tsarodej Snowstorm x Fany od Klárky)
VD3
Nova Scotia Duck Tolling Retriever - Ing. František Korda

Psi - třída otevřená

218 GERO Tosti
(Tueholt Red Cyrus x Hurri Helper Shaggy Toller´s)
VD1
Feny - třída otevřená
219 GRACIE Tosti
(Tueholt Red Cyrus x Hurri Helper Shaggy Toller´s)
?

Flat Coated Retriever - Ing. František Korda

Feny - třída mladých

47 ILEŠKA z Vlčích luk
(Black Amandas Jolly Good Fellow x Blatnice z Vlčích luk)
V1, VT, Oblastní vítěz

Chesapeake Bay Retriever - Ing. František Korda

Psi - třída mladých

64 FALTER z Vlčí stepi
(Lakeshore Bob Vlčí luka x Lambi z Vlčích luk)
V1, VT, Oblastní vítěz

Psi - třída otevřená

65 MUKU z Vlčí stepi
(Lake z Vlčích luk x Alena z Vlčích luk)
V1, VT

zaslala Eva Černá CHS Alfa Sírius

Golden Retriever - Jiřina Holečková

Psi - třída mladých

ARI Z BOŽKOVSKÉ HORY
(Bruce of Dream team x Terry Chlupaté štěstí)
VD2
EXQUISITE THE DREAM TEAM
(Inassicas Sea Chanter x Ordöghegyi - Berni Eni Tara) 
V1, VT
Psi - mezitřída
I´M THE BEST BARON
(Robin Hood of Glen Shallag x Amye Bohemian Champagne)
V1, VT
IASON THE BEST BARON
(Robin Hood of Glen Shallag x Amye Bohemian Champagne)
V3
KOLUMBUS THE BEST BARON
(Silver Mist Rescator x Barbie Bohemian Champagne)
V2

Psi - třída otevřená

ATREY TANGAROA
(Alex od Hradu Veveří x Tilia z Vlčí stepi)
V1, VT, Oblastní vítěz
BADDY Z JARNÍCH ZAHRAD
(Baddy z Hájku x Banette Gamireal)
VD4
BERNIE ARTESIA BOHEMICA
(Archie Gold Rebecca x Artesia Gaia od Pramene Satiny)
VD
BRUNO Z ŘÍČANSKÝCH LUK 
(Chain Golden Erinor x Laura Slapská alej)
V3
HUCKLEBERRY THE BEST BARON
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Catrine Happy Sacadar)
V2

Psi - třída pracovní

ARNY ZE SECHOVA
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Asta na Roztěži) 
V1, VT
Psi - třída vítězů
GRYFFINDOR JUNIOR THE BEST BARON 
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love)
V1, VT

Feny - třída mladých

A´MICHELLE EXCELLENT ÉTINCELANT
(Nikos v.d.Woudstreek x Ara Bellis Perennis)
absence
ABBY - GALE OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí) 
V1, VT
AGRIPA OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí) 
V2
EDITH ARTESIA BOHEMICA
(Chain Golden Erinor x Amálka Artesia Bohemica)
VD3

Feny - mezitřída

AIMIE GOLD OD GALLASŮ
(Chain Golden Erinor x Berry Bohemian Champagne)
VD
AJRIN ZE ZAJEČOVSKÉHO VRŠKU
(Amor My Golden Jewel x Quessy z Dubské Lhoty)
VD
DORIS OD JAKUBA KRČÍNA
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Nelly Gold Rescator) 
VD
EIMI CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
V2
ICE QUEEN THE BEST BARON 
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
V3
INFINITY THE BEST BARON
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
V1, VT, Oblastní vítěz, Vítěz skupiny VIII.
NEFRIT GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Immense Golden Erinor)
absence
WESTA MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda od Dream Team)
V4

Feny - třída otevřená

ALPHA THE BEST BARON
(Baron Elva Bohemia x Jenny Gold Libošovská Blata)
absence
ARETA Z BENDOVÉHO MLÝNA
(Fortune Teller Golden Erinor x Hennea Marty)
V2
BEKY MAHIKAN
(Xeivin v. Kopfrein x Hannah Golden Erinor)
VD
CELSEA OD KRÁSNÉ PANÍ
(Tombo z Vlčích luk x Lyra Slapská alej)
V4
CLARISSA Z ŘÍČANSKÝCH LUK
(Baddy z Hájku x Cyra ze Zásmuk)
V1, VT
JENNY MY LOVE BOHEMIAN GOLD 
(Ashbury Touch the Sky x Candy Bohemian Gold)
VD
AGGIE SINDIBAD
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Cindy z Trčkových lesů) 
V3

Feny - třída pracovní

CHICORY SV.HUBERTA 
(Alex od Hradu Veveří x Aga Sv.Huberta) 
V2
SILA Z VLČÍCH LUK
(Xeivin v. Kopfrein x Týna z Vlčích luk)
absence
WERRA MISANTOS
(InasSicas Coriander x Brenda of Dream Team)
V1, VT

Feny - třída vítězů

AUDRIN VETCARE BOHEMIA
(Gunmarch Zachary x Brigitte of Dream Team)
absence

zaslala Marie Šustová CHS Bohemian Ariston

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]