Mezinárodní výstava psů Litoměřice - 20.5.2006   

 

Golden Retriever - psi - Miroslav Václavík CZ

Psi - třída mladých

ALAN KIRBANA
(Amilcare x Countess Caroline Sacadar)
V
ALI EY KETTY
(Aramis od Dívčího skoku x Barbie z Malebného povltaví)
V2
ARASH KIRBANA
(Amilcare x Countess Caroline Sacadar)
VD
ARCHIE OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
V3
ESPECIAL  THE DREAM TEAM
(Inassicas Sea Chanter x Ordöghegyi - Berni Eni Tara)
VD
EXQUISITE THE DREAM TEAM
(Inassicas Sea Chanter x Ordöghegyi - Berni Eni Tara)
V1 CAJC
CHARLES-CONDOR SONAK
(Chain Golden Erinor x Arinka Hašlerka)
VD
CHARLIE-CLARK SONAK
(Chain Golden Erinor x Arinka Hašlerka)
V4
MAESTRO THE BEST BARON
(Silver Mist Rescator x Brittany the Best Baron)
VD

Psi - třída mezitřída

AKIM GOLD OD GALLASŮ
(Chain Golden Erinor x Berry Bohemian Champagne)
absence
AMOR BISMILLÁHI
(Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray D´or)
V3
BASTIEN ZE ZLATÉHO PELÍŠKU
(Amor my Golden Jewel x Amálka ze Zlatého pelíšku)
VD
BRUNO Z ŘÍČANSKÝCH LUK
(Chain Golden Erinor x Laura Slapská alej)
V
IASON THE BEST BARON
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
V2 res.CAC
IMPULSE THE BEST BARON
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
absence
JUMBO THE BEST BARON
(Goldsand's Charlie Drum x Cathrine Happy Sacadar)
V4
WRANGLER MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda od Dream Team)
V1, CAC

Psi - třída otevřená

ADVENTUROUS MAX GODD AUGURY
(Caesar od Hradu Veveří x Fleur the Best Gold)
VD
ARCHIBALD Z MUCINFAJE
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Agáta z Přelíckého mlýna)
VD
ATREX V.LERCH
(Detrit z Vlčích luk x Jinka z Vrchánova)
V3
BADDY Z JARNÍCH ZAHRAD
(Baddy z Hájku x Banette Gamireal)
VD4
BHUTTO Z HAVLOVA DVORA
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Bessy z Veselských luk)
V2
ELIAS Z ADAROVA DVORA
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Walterau z Vlčí stepi)
absence
KING OF CRAZY COMMEDY BIALE ZLOTO
(Legat Goldenpack Marty x Sybilla Cave Canem)
V1, CAC
ZIBO Z VLČÍCH LUK
(Gembek´s Knight of Music x Vanilka z Vlčích luk)
D

Psi - třída pracovní

ASTRAL PASSION GOLDY FOREVER
(Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských hájů)
V4
ARGOS ARTESIA BOHEMICA
(Etien Sonak x Artesia Gaia od Pramene Satiny)
VD
ARNY ZE SECHOVA
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Asta na Roztěži)
V
ATILA ZLATOHLÁVEK
(Alex od Hradu Veveří x Galaxy Bohemian Gold)
V3
DEWMIST SABLEFELLA
(Rossmix Rugger x Dewmist Serenella)
V2, res. CAC
WATTERLOO MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda od Dream Team)
V1, CAC, res.CACIB
MERLIN GOLDEN ERINOR
(Castian Butterfly z Karczewskich Szuwarów x Graciela Golden Erinor)
V

Psi - třída šampionů

AKIM Z KRÁLOVSKÝCH TERAS
(Beethoven od Spešovské skály x Sally Dyre Bony)
V4
ERNY OD HRADU VEVEŘÍ
(Karvin Avalance x Cora Scandinavia Finland)
V1, CAC, CACIB, BOB
GOLDSAND´S CHARLIE DRUM
(Goldsand´s Tiger x Chin Dream Catriona)
V3
TOUCH THE SKY ASHBURY
(Styal Santa Baloo x Ashbury Peace and Love)
V2, res. CAC
Feny - třída dorostu
AIMEE Z KVASINSKÝCH STRÁNÍ
(Dewmist Sablefella x Darien od Hradu Veveří)
VN2
ARGIANA GENTLE BOHEMIA ANGEL
(Argo z Brdských luk x Gentle Kiss the Best Baron)
VN3
NOBLESSE THE BEST BARON
(Akim z Královských teras x Jenny Gold Libošovská blata)
VN1

Feny - třída mladých

A´ MICHELLE EXCELLENT ÉTINCELANT
(Nikos v.d. Woudstreet x Ara Bellis Perennis)
D
ABBY - GALE OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
V
AGGI OD JELENÍ STOPY
(Medalian Man Rescator x Amálka od Tří jasanů)
V
AGRIPA OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
V
ANDY OD JELENÍ STOPY
(Medalian Man Rescator x Amálka od Tří jasanů)
V2
ANNIE CAYENNE´S GOLD
(Bruce of Dream Team x Cayenne od Hradu Veveří)
absence
AGUILERA KIRBANA
(Amilcare x Countess Caroline Sacadar)
VD
BERETTA LIONS LAMBORGHINI
(Aubero Bear from Danako x Cora Bri-Col Black and White)
V4
BLUE MARTHA SANTANA GOLDEN
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V
BLUE ROSE DYNASTY SANTANA GOLDEN
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V1, CAJC
DAGGI OD TŘÍ JASANŮ
(Alex od Hradu Veveří x Ammy od Rajské struhy)
V
DORA OD TŘÍ JASANŮ
(Alex od Hradu Veveří x Ammy od Rajské struhy)
absence
EIMI CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
VD
ELLEN CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
D
ESTELL ARTESIA BOHEMICA
(Chain Golden Erinor x Amálka Artesia Bohemica)
VD

Feny - mezitřída

AMÁLKA Z MILÍŠOVSKÝCH HÁJŮ
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Claudia od Rajské struhy)
VD
ARCTIC SKY BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
V1, CAC, CACIB
CONNIE ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮ
(Amazing Ace is Friendly x Brenda od Rajské struhy)
VD
DAKITA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Madelaine Chlupaté štěstí)
VD
HOIKER´S ART OF LOVE
(Dewmist Satelitte x Galans Hot Love)
V2, res CAC
WENDY MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda od Dream Team)
VD3

Feny - třída otevřená

AMÁLKA ARTESIA BOHEMICA
(Etien Sonak x Artesia Gaia od Pramene Satiny)
V4
ARETA OD BENDOVÉHO MLÝNA
(Fortune Teller Golden Erinor x Hennea Marty)
V
BERUŠKA ARLETTE GOLD
(Laudon z Vlčích luk x Bela ze Zásmuk)
V2, res CAC
CARRY - GOLD RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Ambra Golden Hessie)
V3
CATHIA NERDANEL AUREA ROSA
(Xanthos Gryffindor x Aare Sarah Scandinavia Finland)
absence
CELLI CHRISTMAS THE BEST BARON
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Bystrouška Gold Sacadar)
absence
CINDY ARTESIA BOHEMICA
(Arny od Zábělského dubu x Amálka Artesia Bohemica)
VD
CLAUDIA OD RAJSKÉ STRUHY
(Detrit z Vlčích luk x  Diana Elva Bohemia)
V1, CAC
CLEOPATRA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Conny Hradecký poklad)
VD
HIGHNESS MEXI THE BEST BARON
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Cathrine Happy Sacadar)
absence

Feny - třída pracovní

AIREEN BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
V2
ANIČKA Z MILÍŠOVSKÝCH HÁJŮ
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Claudia od Rajské struhy)
V3
AUDRIN VETCARE BOHEMIA
(Gunmarsh Zachary x Brigitte of Dream Team)
V1
CAERIN ARTESIA BOHEMICA
(Arny od Zábělského dubu x Amálka Artesia Bohemica)
VD4

Feny - třída šampionů

AKIRA OD POKRANU
(Silver Mist Rescator x Bonnie z Dražovského hájku)
V2, res CAC
DELIBES´S GOLDEN MARIAN
(Hiekkakankaan Go-Go-Gunnar x Delibes´s Jig Pulp)
V1, CAC, res.CACIB

  zaslala Michaela Melionová, www.santana-golden.cz

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]