NVP Bánská Bystrica (SK) - 7.5.2006   

Zleva: Noisette the Best Baron VN, Albertina Zlatá Balbínka V 1 CAC, Akim z Královských teras V 1 CAC,BOB, Sally Dyre Bony V 3

Golden Retriever - psi - Kaiser L'udovít  (SR)

Psi - třída dorostu

ARES GOLDEN STORM
(Crusader Angel of the Dreams x Betty Sneh Tatier)
velmi nadějný
NOISETTE THE BEST BARON
(Akim z Královských teras x Jenny Gold Libošovská blata)
velmi nadějný

Psi - třída mladých

CONNY BELLA AUREA
(Conny od Hradu Veveří x Asta Bella Aurea)
výborný 3
EVENING STAR ANGEL OF THE DREAMS
(Bob x Cute Angel of the Dreams)
výborný 1, CAJC
CHEER´S SUPERBALANCED
(Chaveni´s Explosive Dynamite x Cheer´s Once or Twice)
výborný 2

Psi - mezitřída

BADY Z BIČANOVHO DVORA
(Indus Garvale Slapská alej x Brita od Mlýnského náhonu)
výborný 1, CAC

Psi - třída otevřená

AMON BIELY ALBATROS
(Ari Salomon Scandinavia Finland x Brita Zlatý mesiac)
výborný 4
AKIM Z KRÁLOVSKÝCH TERAS
(Beethoven od Spešovské skály x Sally  Dyre Bony)
výborný 1, CAC, BOB
BREN SCANDINAVIA FINLAND
(Lorinford Harlequin x Dora Scandinavia Finland)
výborný 3
KORIANDER V.D.BEERSE HOEVE
(Xanthos Apple Jack x Molly v.d.Beerse Hoeve)
výborný 2, res. CAC

Psi - třída vítězů

CRUSADER ANGEL OF THE DREAMS
(Pearl-Diver of Golden Spotlight x Arlett Angel of the Dreams)
V1, CAC
Feny - třída dorostu
MONA ZO SADENCA
(Don Biele Karpaty x Corina Cassovia White Star)
velmi nadějná

Feny - třída mladých

AGRIPA OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
výborná 1, CAJC
DAISY SNEH TATIER
(Geronimo Zlaté slnko x Annalee Sneh Tatier)
výborná 2
EIMI CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
výborná 4
ELZA SPOD STRIEBORNEJ
(Atrey Evidog x Aris spod hradu Čabrad)
výborná 5
ESCADA THE DREAM TEAM
(Inassicas Sea Chanter x Ördegheyi-Berni Eni Tara)
výborná 3

Feny - mezitřída

EIRIN SNEH TATIER
(Aaron my Golden Jewel x Ferra od Šeříku)
výborná 1, CAC

Feny - třída otevřená

AJŠA MEVIER
(Bob x Gora Zlabern)
výborná 2, res. CAC
ALBERTINA ZLATÁ BALBÍNKA
(Detrit z Vlčích luk x Elis Gold Falmarka)
výborná 1, CAC

Feny - třída pracovní

CELESTIAL ANGEL OF THE DREAMS
(Pearl-Diver of Golden Spotlight x Arlett Angel of the Dreams)
výborná 2
CHEER'S ZARA
(Tottelina Observer x Cheer's Facella)
výborná 1, CAC
SALLY DYRE BONY
(Melody Makers Willow  x Gasana Slapská alej)
výborná 3

  zaslala Jarmila Pokorná CHS z Královských teras

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]