Mezinárodní výstava psů České Budějovice - 22.4.2006   

  

BLUE ROSE DYNASTY SANTANA GOLDEN

BLUE ROSE DYNASTY SANTANA GOLDEN
V1, CAJC, BOB, BIG, BOD3

Golden Retriever - psi - Zdenka Jílková

Psi - třída dorostu

NICHOLAS THE BEST BARON
(Akim z Královských teras x Jenny Gold Libošovská blata)
N
NOISETTE THE BEST BARON
(Akim z Královských teras x Jenny Gold Libošovská blata)
VN1

Psi - třída mladých

ALI EY KETTY
(Aramis od Dívčího skoku x Barbie z Malebného povltaví)
V
ARCHIE OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
V4
DAG Z OLŠOVÉHO MLÁZÍ
(High Rival Golden Erinor x Kessy Chlupaté štěstí)
V
ENDY RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(Xeivin v.Kopfrein x Janet Irslak)
VD
ESPECIAL  THE DREAM TEAM
(Inassicas Sea Chanter x Ordöghegyi - Berni Eni Tara)
V
EXQUISITE THE DREAM TEAM
(Inassicas Sea Chanter x Ordöghegyi - Berni Eni Tara)
V2
HUCKY  CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Molly Chlupaté štěstí)
V
INASSICAS COTTON WEDD
(Kulawand Horthern Forester x Inassicas Water Squil)
V1, CAJC
MACOS Z VLČÍCH LUK
(Xeivin v.Kopfrein x Elektra z Vlčí stepi)
V
MAESTRO THE BEST BARON
(Silver Mist Rescator x Brittany the Best Baron)
V3

Psi - třída mezitřída

ARCTIC BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian) 
V4
ARTUR OD DANČÍ BOUDY
(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Zuzi Golden luk)
VD
BRUNO Z ŘÍČANSKÝCH LUK
(Chain Golden Erinor x Laura Slapská alej)
V3
CHARTER WEB  THE BEST GOLD
(Ashbury Touch the Sky x Barunka the Best Gold)
absence
ELF OD RAJSKÉ STRUHY
(Detrit z Vlčích luk x Ina z Otické horky)
VD
IMPULSE  THE BEST BARON
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
V2, res. CAC
WRANGLER MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda od Dream Team)
V1, CAC

Psi - třída otevřená

AMOR ARTEMIS GOLD
(Melody Makers Memory of Louis x Lambada Misantos)
VD
ANDY ZLATÉ PALOMINO
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Bonnie Zlatý písek)
V2, res. CAC
ATREY TANGORA
(Alex od Hradu Veveří x Tilia z Vlčí stepi)
V
BADDY Z JARNÍCH ZAHRAD
(Baddy z Hájku x Banette Gamireal)
VD
BARTOLOMĚJ OD DÍVČÍHO SKOKU
(Amor von der Awarenmark x Asta z Radlických luk)
V
DENNY Z HÁJKU
(Gembek´s Knight of Music x Kitty Golden Araukarity)
VD
GRYFFINDOR JUNIOR THE BEST BARON
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love)
V4
ORAN Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮ
(Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku)
V3
KING OF CRAZY COMMEDY BIALE ZLOTO
(Legat Goldenpack x Sybilla Cave Canem)
V1, CAC

Psi - třída pracovní

ARNY ZE SECHOVA
(Aleksi Santeri Scandinavia Finland x Asta na Roztěži)
V3
DANDY GOLDEN PRESTIGE
(Melody Makers Memory of Louis x Lassie Golden Araukarity)
V4
DEWMIST SABLEFELLA
(Rossmix Rugger x Dewmist Serenella)
V2, res. CAC
WATTERLOO MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda od Dream Team)
V1, CAC
SAMUEL CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Blondie Chlupaté štěstí)
V

Psi - třída šampionů

AKIM Z KRÁLOVSKÝCH TERAS
(Beethoven od Spešovské skály x Sally Dyre Bony)
V2, res. CAC, res. CACIB
ATHOS OD DÍVČÍHO SKOKU
(Amor von der Awarenmark x Asta z Radlických luk)
V3
ERNY OD HRADU VEVEŘÍ
(Karvin Avalance x Cora Scandinavia Finland)
V4
BRUCE OF DREAM TEAM
(Karvin Zaicca x Ördegheyi-Berni Eni Tara)
V1, CAC, CACIB
Psi - třída veteránů
AROS PŘÍBĚNICE
(Vinho Branco of Francos Valley x Ferida Venušiny luhy)
V

Golden Retriever - feny - Ing. Zdeněk Antonovič

Feny - třída dorostu
BERETTA LIONS LAMBORGHINI
(Aubero Bear from Danako x Cora Bri-Col Black and White)
VN1
BLESSED PASSION GOLDY FOREVER
(Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských hájů)
absence

Feny - třída mladých

ABBY - GALE OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
V
ABIGEIL HERALDŮV POKLAD
(Ashbury Touch the Sky x Ally od Stříbrných skal)
VD
AGRIPA OD ZLATÉ DELFI
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
VD
ANDY OD JELENÍ STOPY
(Medalian Man Rescator x Amálka od Tří jasanů)
V4
BLUE MARTHA SANTANA GOLDEN
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V3
BLUE ROSE DYNASTY SANTANA GOLDEN
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V1, CAJC, BOB, BIG, BOD3
CONNIE Z HAVLOVA DVORA
(Alex od Hradu Veveří x Bessy z Veselských luk)
V
DAGGI OD TŘÍ JASANŮ
(Alex od Hradu Veveří x Ammy od Rajské struhy)
VD
DORA OD TŘÍ JASANŮ
(Alex od Hradu Veveří x Ammy od Rajské struhy)
absence
EIMI CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
VD
ELLEN CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
D
ESTEE  THE DREAM TEAM
(Inassicas Sea Chanter x Ordöghegyi - Berni Eni Tara)
absence
MERCEDES THE BEST BARON
(Silver Mist Rescator x Brittany the Best Baron)
VD
YMCA MISANTOS
(Bruce of Dream Team x Oxana Misantos)
V2

Feny - mezitřída

AGGI OD RYBNÍKA KAMENNÝ
(High Rival Golden Erinor x Lency Chlupaté štěstí)
absence
AIRIN OD RYBNÍKA KAMENNÝ
(High Rival Golden Erinor x Lency Chlupaté štěstí)
absence
AMY OD PERLOVÉ STUDÁNKY
(Rox z Horní Lejšovky x Esty z Trčkových lesů)
absence
AMÁLKA Z MILÍŠOVSKÝCH HÁJŮ
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Claudia od Rajské struhy)
VD
CARRY - GOLD RUDOLFOVSKÁ SKÁLA
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Ambra Golden Hessie)
V2, Res. CAC
CATHY ARTEMIS GOLD
(Baddy z Hájku x Lambada Misantos)
absence
CRISTA KRÁSNÁ PETRONA
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Belisa od Vltavské stráně)
VD
DERA GOLD Z JORDÁNSKÉ HRÁZE
(Apiš Gemini Aurum x Ambra ze Zásmuk)
V
INDIPENDENCE THE BEST BARON
(Robin Hood of Glen Sheallag x Amye Bohemian Champagne)
V1, CAC, res. CACIB
JENNY MY LOVE BOHEMIAN GOLD
(Ashbury Touch the Sky x Candy Bohemian Gold)
V
JULIA  THE BEST BARON
(Goldsand's Charlie Drum x Cathrine Happy Sacadar)
V4
OKLAHOMA GOLDEN ERINOR
(Karvin Xtra Friendly x Ice Queen Golden Erinor)
absence
WESTA MISANTOS
(Inassicas Coriander x Brenda od Dream Team)
V3

Feny - třída otevřená

ADÉLKA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
V
ALBERTINA ZLATÁ BALBÍNKA
(Detrit z Vlčích luk x Elis Gold Falmarka)
V
AMY-BETT BRDSKÉ ZLATO
(Ashbury Touch the Sky x Delibes´s Golden Marian)
V3
AMÁLKA OD TŘÍ JASANŮ
(Detrit z Vlčích luk x Ammy od Rajské struhy)
V  
BONIE OD ZÁMKU KONOPIŠTĚ
(Gembek´s Knight of Music x Amanda ze Zásmuk)
D
CERIN AMROTH AUREA ROSA
(Xanthos Gryffindor x Aare Sarah Scandinavia Finland)
V
CLARA CHRISTMAS THE BEST BARON
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Bystrouška Gold Sacadar)
V2, res. CAC
CLAUDIA OD RAJSKÉ STRUHY
(Detrit z Vlčích luk x  Diana Elva Bohemia)
V1, CAC
CLEOPATRA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Conny Hradecký poklad)
absence
DEISY LIBOŠOVSKÁ BLATA
(Melody Makers Willow x Daja ze Zásmuk)
V
HERMETI Z VLČÍ STEPI
(Gembek´s Knight of Music x Hena z Vlčích luk)
V
NESTY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(Amilcare x Jessy Chlupaté štěstí)
VD
TARA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Madelaine Chlupaté štěstí)
absence
VICTORIA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Blondie Chlupaté štěstí)
V4
XENA SLAPSKÁ ALEJ
(Gáláns Valentin x Brendy Valentino Bohemia)
VD
ZORETTA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(High Rival Golden Erinor x Molly Chlupaté štěstí)
V

Feny - třída pracovní

ANIČKA Z MILÍŠOVSKÝCH HÁJŮ
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Claudia od Rajské struhy)
V1, CAC, CACIB
CATTY GOLDEN HESSIE
(Amor my Golden Jewel x Bona Golden Hessie)
V2, res. CAC
CHICORY SV.HUBERTA
(Alex od Hradu Veveří x Aga Sv.Huberta)
absence
ERA OD HRADU VEVEŘÍ
(Karvin Avalance x Cora Scandinavia Finland)
absence
OLI Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮ
(Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku)
V3
ZAIRA BRI -COL BLACK AND WHITE
(Detrit z Vlčích luk x Anny z Bohyne lovu)
VD4

Feny - třída šampionů

DEBORAH THE DREAM TEAM
(Inasicass Song of Song x Ordöghegyi - Berni Eni Tara)
absence

Feny - třída veteránů

ASTA Z RADLICKÝCH LUK
(High Endeavour´s Active Royal Dutch x Amarylis Slapská alej)
absence
BLONDIE CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ
(Fantastic Golden v.Axenfels x Aida z Tlukoče)
absence

 

Nejlepší chovatelská skupina - l. místo - golden retriever - CHS Misantos - chovatel - Míšek Antonín

 

BLUE ROSE DYNASTY SANTANA GOLDEN
BLUE ROSE DYNASTY SANTANA GOLDEN
V1, CAJC, BOB, BIG, BOD3
BRUCE OF DREAM TEAM ANIČKA Z MILÍŠOVSKÝCH HÁJŮ
BRUCE OF DREAM TEAM
V1, CAC, CACIB
ANIČKA Z MILÍŠOVSKÝCH HÁJŮ
V1, CAC, CACIB
INASSICAS COTTON WEDD
INASSICAS COTTON WEDD
V1, CAJC
 zaslala Michaela Melionová, www.santana-golden.cz

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]