Národní výstava psů Ostrava - 8.4.2006   

 

Chesapeake Bay Retriever - psi - František Pasák

Psi - třída mladých

Czarli Sirius Pro
(Lakeshore Bob Vlcí luka x Abigeil Akja Moravia)
V1 CAJC

Psi - třída mezitřída

Ajax od Vrchu Kamýk
(Lakeshore Bob Vlcí luka x Cartagane z Vlčích luk)
V1, CAC, NV, BOB

Psi - třída pracovní

Ajby Al Capone Kelečský poklad
(Valiand z Vlčích luk x Aura Sirius Pro)
V1 CAC  
Benji Sirius Pro
(Lakeshore Bob Vlcí luka x Abigeil Akja Moravia)
VD2

Psi - třída vítězů

Valiand z Vlčích luk
(Lakeshore Bob Vlcí luka x Rockycreeks Amberside Sunset)
V1, CAC

Feny - třída mladých

Connie Sirius Pro
(Lakeshore Bob Vlcí luka x Abigeil Akja Moravia)
V1, CAJC
Penrose Wicked But Nice
(Pond Hollow Bering Sea x Penrose Amazing Grace)
V2

Feny - mezitřída

Ayrin San Valley Star
(Lakeshore Bob Vlci Luka x Anabella Sirius Pro)
V1, CAC, NV

Feny - třída vítězů

Ammie Sirius Pro
(Penrose Navigator x Abigeil Akja Moravia)
V1, CAC

 

Golden Retriever - psi - František Pasák

Psi - třída dorostu

Noisette the Best Baron
(Akim z Královských teras x Jenny Gold Libošovská blata)
VN1

Psi - třída mladých

Art ze Solníků
(Bruce of Dream Team x Kaja z Otické horky)
odstoupil
Attis od Světlovského potůčku
(Alex od Hradu Veveří x Ailin od Tří jasanů)
V1, CAJC
Blue Bradley Santana Golden
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
VD
Buffalo Dogma's
(Fortune Teller Golden Erinor x Arka Rudmar podlesí)
VD
Especial The Dream Team
(Inassicas Sea Chanter x Ordöghegyi - Berni Eni Tara)
VD3
Charm Gold Rebecca
(Clark ze Zásmuk x Hanny Araukarity Gold Rebecca)
V2

Psi - třída mezitřída

Amor Bismilláhi
(Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór)
V1, CAC
Kajetán the Best Baron
(Silver Mist Rescator x Barbie Bohemian Champagne)
absence

Psi - třída otevřená

Arnoux Ray Dór
(Fortune Teller Golden Erinor x Orianne Rescator)
VD
Athos z Bendového mlýna
(Fortune Teller Golden Erinor x Hennea Marty)
VD
Dasty Gamireal
(Fortune Teller Golden Erinor x Baccara Marty)
V2, Res. CAC
Huckleberry the Best Baron
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Cathrine Happy Sacadar)
VD
King of Crazy Commedy Biale Zloto
(Legat Goldenpack x Sybilla Cave Canem)
V1, CAC
Oran z Javořických kopců
(Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku)
V3

Psi - třída vítězů

Akim z Královských teras
(Beethoven od Spešovské skály x Sally Dyre Bony)
V2, Res. CAC 
Gryffindor Junior the Best Baron
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love)
V1, CAC, NV

Feny - třída dorostu

Arin de Chica Bonita
(Ashbury Touch the Sky x Diana z Pořádí)
VN1

Feny - třída mladých

Afra z Dobronínských lesů
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Acris Sv. Huberta)
VD
Agripa od Zlaté Delfi
(Oran z Javořických kopců x Nesty Chlupaté štěstí)
V
Ammy od Světlovského potůčku
(Alex od Hradu Veveří x Ailin od Tří jasanů)
V2
Andy od Jelení stopy
(Medalian Man Rescator x Amálka od Tří jasanů)
V3
Arinka od Jelení stopy
(Medalian Man Rescator x Amálka od Tří jasanů)
V1, CAJC
Blue Rose Dynasty Santana Golden
(Trewater in Cahoots x Clara Christmas the Best Baron)
V4
Dora od Tří jasanů
(Alex od Hradu Veveří x Ammy od Rajské struhy)
V
Eimi Chlupaté štěstí
(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)
V
Estee the Dream Team
(Inassicas Sea Chanter x Ordöghegyi - Berni Eni Tara)
V

Feny - mezitřída

Amy od Perlové studánky
(Rox z Horní Lejšovky x Esty z Trčkových lesů)
V4
Asmine Goldenpack Marty
(Vicomt Goldenpack Marty x Berenika Hašlerka)
V3
Athea Bismilláhi
(Alex od Hradu Veveří x Aisi Ray Dór)
V2, Res. CAC
Audrin Vetcare Bohemia
(Gunmarsch Zachary x Brigitte of Dream Team)
V1, CAC, NV, BOB, BIG5
Carry-Gold Rudolfovská skála
(Farmer Hill's Loveday Bongo x Ambra Golden Hessie)
absence
Jeanette the Best Baron
(Goldsand's Charlie Drum x Cathrine Happy Sacadar)
absence

Feny - třída otevřená

Albertina Zlatá Balbínka
(Detrit z Vlčích luk x Elis Gold Falmarka)
VD
Amálka od Tří jasanů
(Detrit z Vlčích luk x Ammy od Rajské struhy)
V1, CAC
Anna Karissa Dynasty Anah
(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)
odstoupila
Annelie Dynasty Anah
(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)
V2, Res. CAC  
Areta z Bendového mlýna
(Fortune Teller Golden Erinor x Hennea Marty)
VD
Dona od Rajské struhy
(Vinho Branco of Francos Valley x Ina z Otické horky)
absence
Grandessa the Best Baron
(Xanthos Gryffindor x Timeless Golden Amy my Love)
VD
Hannah the Best Baron
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Cathrine Happy Sacadar)
V4
Kornelie Sv. Huberta
(Aaro Samuel Scandinavia Finland x Aga Sv. Huberta)
V3

Feny - třída pracovní

Diana z Pořádí
(Medalian Man Rescator x Carmen z Pořádí)
V2
Era od Hradu Veveří
(Karvin Avalanche x Cora Scandinavia Finland)
V1, CAC
Victoria Chlupaté štěstí
(High Rival Golden Erinor x Blondie Chlupaté štěstí)
absence

Feny - třída vítězů

Deborah the Dream Team
(Inasicass Song of Song x Ordöghegyi - Berni Eni Tara)
V1, CAC

Feny - třída veteránů

Ginza Marty
(Blade Bodie of Blue Erinor x Cyra Ru-Slan)
absence

 

Nova Scotia Duck Tolling Retriever - psi - František Pasák

Psi - třída dorostu

Gert Rudolfovská skála
(Mäkiharjun Nalle - Karhu x Aria Red Rudolfovská skála)
VN1

Psi - třída mladých

Bonnet Sexy Rexy
(Andy Tosti x Fascie z Vlčích luk)
V2
Bronco Sexy Rexy
(Andy Tosti x Fascie z Vlčích luk)
V1, CAC  

Psi - třída vítězů

Arco Sexy Rexy
(Andy Tosti x Fascie z Vlčích luk)
V1, CAC, NV, BOB

Feny - třída mladých

Amálka z Kotárských luk
(Bond z Vlčích luk x Dismay Toller Bryvilsár)
V1, CAC  
Dessy Sirius Pro
(Tueholt Red Cyrus x Barbara Toller Bryvilsár)
absence

Feny - třída otevřená

Elka Tosti
(Tueholt Red Cyrus x Hurri Helper Shaggy Toller's)
V1, CAC, NV
Gipsy Toller Brivylsár
(Littleriver´s Gypsy King x Big Blur Toller Brivylsár)
absence
 zaslala Hana Kratochvílová www.dynastyanah.cz

 

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]