Klub chovatelů loveckých slídičů - Sekce Retrieverů  


Velmi teplé a slunečné počasí ve dnech 17. a 18. 7. 2004 přivítalo celkem 38 účastníků Klub. SVP.
         Velmi úspěšné zkoušky zahájil ředitel p. ing. J. Kubeš. Po rozlosování společně s kolonou vůdcové odjeli k nedalekému rybníku, kde probíhaly všechny disciplíny.
         Po oba dva dny mezi účastníky kolovala velmi dobrá nálada, ze strany organizátorů bylo vše skvěle připraveno, a tak zkoušky probíhaly velmi rychle a plynule.
         V pozdním odpolední prvního dne tak mohl vrchní rozhodčí pan Břetislav Uchytil vyhlásit výsledky. Vítězem se stala fenka Flat coated retrievera Magnia z Vlčích luk vedená  MVDr. Jiřím Maškem.
         Rovněž druhý den vše probíhalo velmi plynule a bez sebemenších potíží. Proto vrchní rozhodčí pan Havrlant Alois již po obědě mohl vyhlásit výsledky nedělního klání.
         Vítězem se stala fenka špringla Megi z Větrné Paseky se svým vůdcem Jaroslavem Reisingerem.
 
         Hodnotíme-li zkoušky kompletně, lze řící, že po organizační stránce bylo vše připraveno na vysoké úrovni.
         Rovněž je nutno poděkovat panu Karlu Jedličkovi za práci a starost o všechny účastníky zkoušek. Dalším kladem byla i účast na zkouškách jak retrievrů, tak slídičů.
 
         Práce rozhodčích, jak se sluší na soutěž se zadáváním titulu CACT zodpovědná, posuzování přísné a hlavně objektivní a nestranné.
         Zbývá jen dodat přání, ať v příštím roce opět proběhnou další tak úspěšné zkoušky, na které jste všichni chovatelé srdečně zváni.
 
 
                                                        Havrlant Alois      
                                                        vrchní rozhodčí