Mezinárodní výstava psů - Mladá Boleslav 4.9.2004  


Golden Retriever  Psi - rozhodčí: Kašpar Miloš, CZ

Psi - třída dorostu 

1463

CORNEL EREINION AUREA ROSA

velmi nadějný 3

1464

GRYFFINDOR JUNIOR THE BEST BARON

velmi nadějný 1

1465

HONEY BEAR THE BEST BARON

velmi nadějný 2

Psi - třída mladých 

1466

ALWAYS PASSION GOLDY FOREVER

výborný

1467

AMOROUS PASSION GOLDY FOREVER

výborný

1468

ANDY J.BURTON DYNASTY ANAH

výborný 4

1469

ASTRAL PASSION GOLDY FOREVER

výborný

1470

AUBERO BEAR FROM DANAKO

výborný 3

1471

BOBBY ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮ

výborný

1472

C WHO'S MAGIC IS FRIENDLY

výborný

1473

CHERUBIN SV. HUBERTA

velmi dobrý

1474

CORKY BRI-COL BLACK AND WHITE

výborný

1475

DENIS THE BEST BARON

výborný

1476

DERICK THE DREAM TEAM

výborný 2

1477

ELAN Z HÁJKU

výborný

1478

ERNY OD HRADU VEVEŘÍ

velmi dobrý

1479

GASTON ZE ŠTĚKOTU

-

1480

GREY ZE SOKOLÍ DOLINY

velmi dobrý

1481

MOONDUST LEGENDARY SNOWFLAKE

výborný

1482

ORAN Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮ

výborný 1, CAJC

Psi - mezitřída 

1483

AKIM Z KRÁLOVSKÝCH TERAS

výborný 1, CAC

1484

ANDY Z BRANDÝSKÉHO PODHRADÍ

dobrý

1485

ARAMIS ZE SVRŽENSKÝCH LUHŮ

výborný 2, res.CAC

1486

BLEK RADOUŠŮV POKLAD

velmi dobrý

1487

DANTE NA ROZTĚŽI

velmi dobrý

1488

SAMUEL CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

výborný 3

1489

UDI Z VLČÍ STEPI

výborný

Psi - třída otevřená 

1490

ARGOS ARTESIA BOHEMICA

výborný

1491

ARTUŠ OD DÍVČÍHO SKOKU

výborný 1, CAC

1492

ASHBURY TOUCH THE SKY

výborný 4

1493

BAILEX BOHEMIAN CHAMPAGNE

velmi dobrý

1494

BAX Z ADAROVA DVORA

výborný

1495

BODIE OD JAKUBA KRČÍNA

výborný 3

1496

DANTE GOLDEN HAPPY

dobrý

1497

DANZING Z VLČÍCH LUK

výborný

1498

ENRICO THE BEST GOLD

velmi dobrý

1499

ERON ERICSEAN

velmi dobrý

1500

KARVIN XTRA FRIENDLY

výborný

1501

VADY SLAPSKÁ ALEJ

výborný 2, res.CAC

Psi - třída pracovní 

1502

AKIM Z VESELÝCH ZAHRAD

velmi dobrý

1503

ATHOS OD DÍVČÍHO SKOKU

výborný 2, res.CAC

1504

BRUCE OF DREAM TEAM

výborný 1, CAC, CACIB,
BOB, BIG II

1505

CONNY Z HRADU VEVEŘÍ

výborný 3

Psi - třída vítězů 

1506

Ich ALEX OD HRADU VEVEŘÍ

výborný 4

1507

Ch ARAMIS OD DÍVČÍHO SKOKU

výborný 3

1508

Ch FABIO GOLDEN ERINOR

výborný 2, res.CAC

1509

Ch GOLDSAND'S CHARLIE DRUM

výborný 1, CAC, res.CACIB

1381

Ch SILVER MIST RESCATOR

výborný

Psi - třída veteránů

1510

Ch BARON ELVA BOHEMIA

výborný 1

Golden Retriever Feny - rozhodčí: Smržová Dana, CZ

Feny - třída dorostu

1524

CAIRA ANDROS AUREA ROSA

velmi nadějný 3

1525

CHUMMY HONEY OD KAMENNÉ HRADBY

velmi nadějný 4

1526

DIANA LIBOŠOVSKÁ BLATA

-

1527

GENTLE KISS THE BEST BARON

velmi nadějný 2

1528

STANROPH STARE AND DESIRE

-

1529

URANIE MISANTOS

velmi nadějný 1

Feny - třída mladých 

1530

ÁJA Z MUNCIFAJE

výborný 2

1531

AMÁLKA Z MUNCIFAJE

velmi dobrý

1532

AMBRA Z KOPCE RADOSTI

velmi dobrý

1533

ARLET Z KLAPSKÝCH LAD

-

1534

BERETTA Z VESELÝCH ZAHRAD

velmi dobrý

1535

CAERIN ARTESIA BOHEMICA

velmi dobrý

1536

CINDY ARTESIA BOHEMICA

velmi dobrý

1537

CRAZE ARTESIA BOHEMICA

velmi dobrý

1538

DARCY THE DREAM TEAM

-

1539

DEBORAH THE DREAM TEAM

výborný 3

1540

DIANA THE BEST BARON

velmi dobrý

1541

ERA OD HRADU VEVEŘÍ

velmi dobrý

1542

FELON THE BEST BARON

velmi dobrý

1543

FUNNY GIRL THE BEST BARON

výborný 4

1544

HAPPY-BABY SONAK

velmi dobrý

1545

HEIDI OD KAMENNÉ HRADBY

velmi dobrý

1546

OXANA Z JAVOŘICKÝCH KOPCŮ

výborný 1, CAJC

1547

ROSETTE MISANTOS

výborný

1548

VICTORIA CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

velmi dobrý

Feny - mezitřída 

1549

AIDA Z OLŠOVSKÉHO MLÁZÍ

velmi dobrý

1550

AKIRA OD POKRANU

velmi dobrý

1551

ALIS ZE ZELENÉHO PŘEDMĚSTÍ

-

1552

ASTRA

velmi dobrý

1553

C I'M MAGIC IS FRIENDLY

velmi dobrý

1554

CANDY FLOSS DREAM TEAM

výborný 1, CAC

1555

CELLI CHRISTMAS THE BEST BARON

výborný 2, res. CAC

1556

CORMELIE Z ADAROVA DVORA

velmi dobrý 4

1557

DARIEN OD HRADU VEVEŘÍ

velmi dobrý 3

1558

TERRY CHLUPATÉ ŠTĚSTÍ

velmi dobrý

Feny - třída otevřená 

1559

AIMEE BOHEMIAN GOLDIE

velmi dobrý

1560

AMAZING DAISY IS FRIENDLY

velmi dobrý

1561

AMBRA-BÁRA Z ŘÍČANSKÝCH LUK

velmi dobrý 3

1562

ARABELA Z VIDOULE

výborný 1, CAC, res.CACIB

1563

BERNIE ARTESIA BOHEMICA

-

1564

CONEY OD PRAMENE SATINY

velmi dobrý 4

1565

GRETA LOVEC Z DRAČÍNA

dobrý

1566

IDY Z VLČÍ STEPI

-

1567

NADĚŽDA Z VLČÍCH LUK

-

1568

JCh TIMELESS GOLDEN AMY MY LOVE

výborný 2, res. CAC

Feny - třída pracovní 

1569

ANTEA Z LUČNÍ ZÁŘE

výborný 1,  CAC

Feny - třída vítězů 

1570

Ch ARINKA HAŠLERKA

výborný 1, CAC, CACIB

Zpět

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]