Oblastní výstava psů loveckých plemen
Praha - Kunratice 19.6.2004

Výsledky

 

 

 

 

Flat Coated Retriever - rozhodčí Dagmar Smržová

Feny - třída mladých

105 Aisa z Habrtěnek VD

Feny - třída otevřená

106 Bela na Roztěži V1, VT, Oblastní vítěz

Labrador Retriever - rozhodčí Alena Krutská

Psi - třída dorostu

235 Chuck z Bohyně lovu VN1

Psi - třída mladých

236 Dantes Černý klenot V1, VTM
237 It´s Show Time Tankaram VD2
238 Mel Greks Terra Fortuna VD3
239 Mysterious Tankaram neoceněn - klešťový skus
240 Mystery of Tankaram neoceněn - klešťový skus
241 Roby ze Staré výšiny VD4

Psi - mezitřída

242 Coral Diver Tankaram VD1

Psi - třída otevřená

243 Andy od Drahaňské skály VD3
244 Aramis Jankov vršok VD4
245 Benjamin Alfa Sirius VD
246 Black Velvet Yellow Queen V2
247 Danilo Dominik V1, VTO, Oblastní vítěz

Psi - třída pracovní

248 Argo z Pařízku neoceněn - klešťový skus

Feny - třída dorostu

249 Beáta od Všenorské princezny N2
250 Beauty od Všenorské princezny VN1

Feny - třída mladých

251 Adéla z Mokerských luk D
252 Breda od Dřevnické lávky D
253 Jasika z Vlčí stepi neoceněna - kulhá
254 Tany z Vlčích luk neoceněna - kulhá

Feny - mezitřída

255 Elis z Dehtářské bašty D

Feny - třída otevřená

256 Claire Černý klenot V1, VTO, Oblastní vítěz
257 Gabi z Podblanicka VD2

Feny - třída pracovní

258 Amourette Black Bohemia VD3
259 Barbara Alfa Sirius V1, VTP
260 Haidi od Byšiček VD4
261 Xavy Tankaram V2
Golden Retriever - rozhodčí JUDr. Blahoslav Jindřichovský

Psi - třída dorostu

404 Car Gregor Artesia Bohemica neúčast
405 Elvis Zlatý písek N2
406 Derik the Dream Team VN1

Psi - třída mladých

407 Andreas Monthy Dynasty Anah V2
408 Art z Mokré hory VD
409 Cesan z Adarova dvora V3
410 Elan z Hájku V1, VTM

Psi - mezitřída

411 Ekk z Vlčí stepi VD1
412 Timothy Bri-Col Black and White VD2

Psi - třída otevřená

413 Argos Artesia Bohemica V2
414 Aron Ericsean V1, VTO, Oblastní vítěz
415 Dux od Kudlovského mlýna VD
416 Kim z Otické horky V4
417 Niro z Vlčí stepi V3
Psi - třída vítězů
418 Earl Onyx Bohemian Gold V1, VT

Feny - třída dorostu

419 Caerin Artesia Bohemica VN2
420 Craze Artesia Bohemica VN1
421 Cukora z Vlčích luk VN3
422 Funny Girl the Best Baron neúčast

Feny - třída mladých

423 Era od Hradu Veveří neúčast
424 Everlasting Happines the Best Baron V2
425 Goldie ze Štěkotu V4
426 Ora z Vlčích luk V
427 Rosette Misantos V3
428 Talisa Poklad Doubravky VD
429 Terry Chlupaté štěstí V1, VTM
430 Vanessa Libošovská blata VD

Feny - mezitřída

431 Alice z Vesničky u hranic V2
432 Darien od Hradu Veveří V1, VT, Oblastní vítěz
433 Genesis the Best Gold VD
434 Pona Poklad Doubravky V3

Feny - třída otevřená

435 Alpha the Best Baron V2
436 Amálka Artesia Bohemica V3
437 Elies the Best Gold V4
438 Kaja z Otické horky VD
439 Orianne Golden Nandi V1, VTO

Feny - třída pracovní

440 Barbie Bohemian Champagne V2
441 Eliane the Best Gold V1, VTP