MVP České Budějovice 24.4.2004


Golden Retriever

psi - Goldfussová Anna

*třída dorostu
Andy J.Burton Dynasty Anah

(Dunsaron Indianna x Bailey od Hradu Veveří)

N4
Baddy Krásná Petrona

(Amilcare x Belisa od Vltavské stráně)

N
Britt Krásná Petrona

(Amilcare x Belisa od Vltavské stráně)

N
Carbo Scandinavia Finland

(Dream Max Drop Zone x Dora Scandinavia Finland)

VN2
Ellan Gemini Aurum

(Galáns Valentin x Julia Slapská alej)

VN3
Elvis Zlatý písek

(Xeivin v.Kopfrein x Nikola z Vlčích luk)

VN1
*třída mladých
Adam ze Svrženských luhů

(Blues Who´s Who v.d.Beerse Hoeve x Brenda od Rajské struhy)

VD
Akim z Královskýh teras

(Beethoven od Spešovské skály x Sally Dyre Bony)

V3
Baddy od Dívčího skoku

(Amor von der Awarenmark x Asta z Radlických luk)

absence
Baron od Tří jasanů

(Detrit z Vlčích luk x Ammy od Rajské struhy)

VD
Bartoloměj od Dívčího skoku

(Amor von der Awarenmark x Asta z Radlických luk)

VD
Bodie ze Svrženských luhů

(Blues Who´s Who v.d.Beerse Hoeve x Brenda od Rajské struhy)

D
Catch z Adarova dvora

(Iro od Kletecké hráze x Walterau z Vlčí stepi)

absence
Cedrik z Adarova dvora

(Iro od Kletecké hráze x Walterau z Vlčí stepi)

V4
Cherubin Sv.Huberta 

(Alex od Hradu Veveří x Aga Sv. Huberta)

absence
Chyron Sv.Huberta

(Alex od Hradu Veveří x Aga Sv. Huberta)

VD
Don Leon the Best Baron

(Stanroph School Boy x Jenny Gold Libošovská blata)

absence
Erny od Hradu Veveří

(Karvin Avalanche x Cora Scandinavia Finland)

V2
Gerry od Kamenné hradby

(Medalian Man Rescator x Catty od Kamené hradby)

VD
Gordon the Best Gold 

(Medalian Man Rescator x Ambra the Best Gold)

absence
Oran z Javořických kopců

(Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku)

V1 CAJC
Sam Poklad Doubravky

(Amilcare x Jalla Poklad Doubravky)

VD
Sten Poklad Doubravky

(Amilcare x Jalla Poklad Doubravky)

V
Valentýn Libošovská blata 

(Melody Makers Willow x Aranka z Drahotěšic)

D
*mezitřída
Alan od Stříbrných skal

(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Ara z Dvoreckého údolí)

VD3
André Krásná Petrona

(Amilcare x Belisa od Vltavské stráně)

absence
Jolly Joker Golden Erinor

(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Annabella)

V1 CAC
Samuel Chlupaté štěstí

(High Rival Golden Erinor x Blondie Chlupaté štěstí)

absence
Scotty Libošovská blata

(Melody Makers Willow x Jackie Libošovská blata)

V2 r.CAC
Řes z Těšenovských lesů

(Corry Valentino Bohemia x Acris Sv.Huberta)

dostatečná
*třída otevřená
Albion Zlatá whisky 

(Gembek´s Knight of Music x Whisky z Vlčích luk)

D
Aleksi Santeri Scandinavia Finland

(Karvin Testarossa x Dora Scandinavia Finland)

absence
Art od Kopýtka

(Melody Makers Memory of Louis x Ita z Otické horky)

VD4
Bahama Dominik

(Firedrake Lake Jeanton x Baby Doll of Blue Erinor)

absence
Boss Bohemian Champagne

(Etien Sonak x Cathy Bohemian Gold)

D
Bred Golden Hessie

(Melody Makers Memory of Louis x Hessi Golden Nandi)

VD3
Chain Golden Erinor

(Dunsaron Indianna x Annabella)

absence
Cody Zlatý písek

(Amilcare x Nikola z Vlčích luk)

VD
Dante Sv.Huberta

(Detrit z Vlčích luk x Artis Sv.Huberta)

VD1
Denny z Hájku

(Gembek´s Knight of Music x Kitty Golden Araukarity)

D
Don Golden Luk

(Adar Gold Rebecca x Lapka luk)

VD
Flop od Vlkovské duny

(Xeivin v.Kopfrein x Tereza Irslak)

D
Mabby z Vlčích luk

(Gembek´s Knight of Music x Týna z Vlčích luk)

D
Primus Chlupaté štěstí

(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)

neoceněn
*třída pracovní
Amazing Ace is Friendly

(Standfast Piquet of Sunlight x Basica Hradecký poklad)

D
Argo z Brdských luk 

(Alex od Hradu Veveří x Karafa z Vlčích luk)

V1 CAC CACIB BOB
Athos od Dívčího skoku

(Amor von der Awarenmark x Asta z Radlických luk)

V3
Conny od Hradu Veveří

(Deril Zlaté slnko x Cora Scandinavia Finland)

V4
Fabio Golden Erinor 

(Garbank Lislone Jackpot x Baronessa of Blue Erinor)

V2 r.CAC res.CACIB
*třída šampionů
Aramis od Dívčího skoku 

(Amor von der Awarenmark x Asta z Radlických luk)

V2 r.CAC
Alex od Hradu Veveří

(Karvin Basic Instinkt x Cora Scandinavia Finland)

V1 CAC
*třída veteránů
Sofielund´s Ekko 

(Waterloo´s Phantom O´the Opera x Sofielund´s Bel-Ami)

V1
feny - pan Berchtold Peter
*třída dorostu
Bellis Krásná Petrona

(Amilcare x Belisa od Vltavské stráně)

VN2
Bennie Krásná Petrona

(Amilcare x Belisa od Vltavské stráně)

VN3
Bianca ze Zeleného předměstí

(Clark ze Zásmuk x Enny ze Želnavské vísky)

N
Deborah the Dream Team

(Inassicas Song of Song x Ördöghegyi Berni Eni Tara)

VN1
*třída mladých
Aida ze Svrženských luhů 

(Blues Who´s Who v.d.Beerse Hoeve x Brenda od Rajské struhy)

absence
Amálka od Kletecké hráze

(Cedrik z Pořádí x Magda z Vlčích luk)

V
Amálka z Mucinfaje

(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Agáta z Přelíckého mlýna)

absence
Aura z Harfy

(Dag z Vlčí stepi x Ambra Golden Hessie)

VD
Besi Eliščin ráj

(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Cita z Chřibských vrchů)

V
Bianca Gemini Aurum

(Galáns Valentin x Julia Slapská alej)

VD
Candy Floss Dream Team

(Karvin Zaicca x Ördögheyi-Berni Vanessa)

neoceněna
Cathy Christmas the Best Baron

(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Bystrouška Gold Sacadar)

absence
Dancing Queen the Best Baron

(Stanroph School Boy x Jenny Gold Libošovská blata)

absence
Elis od Hradu Veveří

(Karvin Avalanche x Cora Scandinavia Finland)

V
Era  od Hradu Veveří

(Karvin Avalanche x Cora Scandinavia Finland)

V4
Ora z Vlčích luk 

(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Diplomacie z Vlčích luk)

D
Oxana z Javořických kopců 

(Alex od Hradu Veveří x Amálka od Dívčího skoku)

V3
Tara Chlupaté štěstí 

(High Rival Golden Erinor x Madelaine Chlupaté štěstí)

VD
Victoria Chlupaté štěstí

(High Rival Golden Erinor x Blondie Chlupaté štěstí)

V1 CAJC
Xantipa Libošovská blata

(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Daja ze Zásmuk)

absence
Xena Slapská alej

(Galáns Valentin x Brendy Valentino Bohemia) 

VD
Ája z Mucinfaje

 (Farmer Hill´s Loveday Bongo x Agáta z Přelíckého mlýna)

V2
*mezitřída
Aida z Olšového mlází

(High Rival Golden Erinor x Kessy Chlupaté štěstí)

V
Ambra z Olšového mlází

(High Rival Golden Erinor x Kessy Chlupaté štěstí)

V3
Amálka od Tří jasanů 

(Detrit z Vlčích luk x Ammy od Rajské struhy)

V2 r.CAC
Andy Krásná Petrona

(Amilcare x Belisa od Vltavské stráně)

VD
Ary z Vlčí stepi

(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Diona z Vlčích luk)

V1 CAC
Astra

(Hardy Gordon x Aba)

absence
Bessy z Adarova dvora

(Iro od Kletecké hráze x Walterau z Vlčí stepi)

VD
Bára z Adarova dvora 

(Iro od Kletecké hráze x Walterau z Vlčí stepi)

V4
Channy Bohemian Gold

(Farmer Hill´s Loveday Bongo x Candy Bohemian Gold)

V
Sweet Rebecca Chlupaté štěstí 

(High Rival Golden Erinor x Blondie Chlupaté štěstí)

V
*třída otevřená
Airé z Hájeckých lovišť

(Zento-Fellow v.Lärchenbruch x Brixi z Trčkových lesů)

VD
Berry Bohemian Champagne

(Etien Sonak x Cathy Bohemian Gold)

VD
Betty z Adarova dvora

(Iro od Kletecké hráze x Walterau z Vlčí stepi)

absence
Cinda Příběnice

(Melody Makers Willow x Ferida Venušiny luhy)

VD
Coney Zlatý písek

(Amilcare x Nikola z Vlčích luk)

VD
Danae Golden Happy

(Xanthos Apple Jack x Funny Fiona Golden Erinor)

absence
Dita Golden Prestige

(Melody Makers Memory of Louis x Lassie Golden Araukarity)

V
Ellis Golden Prestige

(Fortune Teller Golden Erinor x Lassie Golden Araukarity)

absence
Erica Poinsettia

(Amilcare x Hruštička z Vlčí stepi)

V3
Gita Golden Diabety

(Benji Sonak x Centa z Tlukoče)

D
Ice Queen Golden Erinor

(Ritzilyn Man About Town x Baronessa of Blue Erinor)

V1 CAC res.CACIB
Jenny Gold Libošovská blata

(Blade Bodie of Blue Erinor x Galanty z Vlčí stepi)

absence
Madeira z Vlčích luk

(Gembek´s Knight of Music x Týna z Vlčích luk)

V
Nesty Chlupaté štěstí

(Amilcare x Jessy Chlupaté štěstí)

V
Ponny Chlupaté štěstí

(High Rival Golden Erinor x Jessy Chlupaté štěstí)

V2 r.CAC
Sally Dyre Bony 

(Melody Makers Willow x Gasana z Vlčí stepi)

VD
Umber Nessie Slapská alej

(Galáns Valentin x Ambra ze Zásmuk)

VD
Whinny Slapská alej 

(Galáns Valentin x Charlene-Garvale Slapská alej)

V4
*třída pracovní
Antea z Luční záře

(Gembek´s Knight of Music x Daisy My Love of Blue Erinor)

V4
Arabela Zelené jazerá

(Indus Garvale Slapská alej x Gita z Chřibských lesů)

V2 r.CAC
Brenda of Dream Team

(Karvin Zaicca x Ördöghegyi-Berni Eni Tara)

V1 CAC
Brixie z Rožnovské zahrady

(Xeivin v.Kopfrein x Debora z Vlčí stepi)

V
Eliane the Best Gold

(Medalian Man Rescator x Barunka the Best Gold)

absence
Kessy Chlupaté štěstí

(Vinho Branco of Francos Valley x Aida z Tlukoče)

V3
*třída šampionů
Angie z Přelíckého mlýna

(Melody Makers Willow x Bodie Chlupaté štěstí)

V2 r.CAC
Arinka Hašlerka 

(Daimond Sonak x Berenica of Blue Erinor)

V1 CAC CACIB

Výsledky zaslala Michaela Melionová 

Zpět