Výsledky výstav v Miskolci - Maďarsko - 10. a 11.4 2004


Golden Retriever

Sobota 10.04.2004
rozhodčí paní Marianne Gyárfás Maďarsko

  třída dorostu
- Astral Passion Goldy Forever - VN1
(Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských hájů)

třída mladých
- Cosmona´s Inspiration - V1 CAJC, nejlepší mladý, 3.nejkrásnější mladý pes výstavy
(Kerrien Raleigh x Cosmona´s Fairy Taile)
- Crusader Angel of the Dreams  - V2
(Pearl-Diver of Golden Spotlight x Arlett Angel of the Dreams)
- Nagy-Panda Salamon  - VD
(White Pom-Pom Dedy x Gólyaháti Eleonora)

mezitřída
- Ashbury Touch the Sky  - V2 res.CAC
(Styal Santa Baloo x Ashbury Peace and Love)
- Blady Mary Bahama  - VD4
(Ronyva-Pataki Archibald x Homokgyöngyi-Szigeti Patricia)
- Erdöskerti Zeus  - V3
(Kalocsaházi Lessi "Lupi" x Ecsedi-Goldy Adely)
- Midnight Challenger Golden Angels of Oberach - absence
(Condor Golden Angels of Oberach x Trewater Godwill Gracie)
- Splendid Star Junior Diamond  V1 CAC
(Wheatcroft Ice Diamond x Darainé Zimonyi Gabriella)

třída otevřená
- Nyíregyházi Jáger Endi  - V1 CAC CACIB BOB
(Kisharci Amigo x Borotafalvi Barbara)
- Palocgyöngye Chewin  - V2 res.CAC
(Golden Grupp Astra x Szetmártoni Gitti)

třída pracovní
- Argo z Brdských luk  - V2 res.CAC
(Alex od Hradu Veveří x Karafa z Vlčích luk)
- Stanroph Steal the Glory  - V1 CAC
(Stanroph School Boy x Xanthos Lemon Grass Among Stanroph) 

třída šampionů
- Ali  - V2 res.CAC
(Ababt x Bella)
- Erdöskerti Szultán  - V1 CAC res.CACIB
(Kalocsaházi Lessi "Lupi" x Erdöskerti Amarilla)

feny - třída dorostu
- Golden Spotlight Melody - VN1
(Stanroph Steal the Glory x Golden Spotlight Water Lily)

třída mladých
- Clara Christmas the Best Baron  - V1 CAJC
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Bystrouška Gold Sacadar)
- Erdöskerti Csöpke  - V
(Brave Benjie Lesnych x Kalocsaházi Theodora)
- Eremiten Gold Aida - VD
(Szérüskerti Arany Zorro x Marianne of Smiling Hunter)
- Gáláns Kabala  - VD
(Karvin Zaicca x Gáláns Ciróka)
- Gáláns Kála - V4
(Karvin Zaicca x Gáláns Ciróka)
- Kalocsaházi Jegvirág - V2
(Karvin Zaicca x Kalocsaházi Ursula)
- Kalocsaházi Jeles  - absence
(Karvin Zaicca x Kalocsaházi Ursula)
- Ördöghegyi-Berni Nadine  - absence
(Karvin Basic Instinkt x Ördöghegyi-Berni Zoe Magic)
- Rákóczikerti Angel  - VD
(Kérészvári Krog - Erdöskerti Varázs)
- Rákóczikerti Athéne  - VD
(Kérészvári Krog - Erdöskerti Varázs)
- Splendid Star Kitty Girl  - V3
(Little Violet´s Grizzly Bear x Retrievers of Village Bonny "Brenda")

mezitřída
- Blady Mary Blondie Bamboo  - VD2
(Ronyva-Pataki Archibald x Homokgyöngyi-Szigeti Patricia)
- Delibes´s Golden Marian  - V1 CAC CACIB
(Heikkakankaan Go-Go-Gunnar x Delibes´s Jig Pulp)
- Ördöghegyi-Berni Mézy  - absence
(Karvin Basic Instinkt x Ördöghegyi-Berni Zoe Magic)

třída otevřená
- Charming Sweety Golden Erinor  - absence
(Dunsaron Indianna x Annabella)
- Gáláns Idill  - V1 CAC
(Karvin Basic Instinkt x Gáláns Ciróka)

třída šampionů
- Arlet Angel of the Dreams  - V1 CAC res.CACIB
(Khnight Rider of Golden Spotlight x Bona Linea Aurea)


nedělě 11.04.2004
rozhodčí paní Dr.Szilágyi Judit Maďarsko


psi - třída dorostu
- Astral Passion Goldy Forever - VN1
(Paudell Pure Passion x Adora z Tvaroženských hájů)

třída mladých
- Bojár Segitö Ghor  - V2
(Questor of Top Team "Quentin" x Pretty Princess of Golden Spothlight)
- Cosmona´s Inspiration - V1 CAJC, nejlepší mladý, BOB
 (Kerrien Raleigh x Cosmona´s Fairy Taile)
- Crusader Angel of the Dreams  - V3
(Pearl-Diver of Golden Spotlight x Arlett Angel of the Dreams)
- Splendid Star Floppy Kid  - V4
(Little Violet´s Grizzly Bear x Retrievers of Village Bonny "Brenda")

mezitřída
- Ashbury Touch the Sky  - V1 CAC
(Styal Santa Baloo x Ashbury Peace and Love)
- Blady Mary Bahama  - V2 res.CAC
(Ronyva-Pataki Archibald x Homokgyöngyi-Szigeti Patricia)
- Erdöskerti Zeus  - V3
(Kalocsaházi Lessi "Lupi" x Ecsedi-Goldy Adely)
- Midnight Challenger Golden Angels of Oberach - absence
(Condor Golden Angels of Oberach x Trewater Godwill Gracie)

třída otevřená
- Erdöskerti Wag  - V2 res.CAC
(Gold Klassik Brise x Erdöskerti Prize "Panda"
- Nyíregyházi Jáger Endi  - V1 CAC CACIB
(Kisharci Amigo x Borotafalvi Barbara)
- Palocgyöngye Chewin  - V3
(Golden Grupp Astra x Szetmártoni Gitti)

třída pracovní
- Argo z Brdských luk  - V2 res.CAC
(Alex od Hradu Veveří x Karafa z Vlčích luk)
- Brave Benjie  - V1 CAC res.CACIB
(Dragon Gorska Fantazja x Gloris Cerasus)
- Stanroph Steal the Glory  - V3
(Stanroph School Boy x Xanthos Lemon Grass Among Stanroph) 

třída šampionů
- Ali  - V1 CAC
(Ababt x Bella)
- Erdöskerti Szultán  - V2 res.CAC
(Kalocsaházi Lessi "Lupi" x Erdöskerti Amarilla)

feny - třída dorostu
- Golden Spotlight Melody - VN1
(Stanroph Steal the Glory x Golden Spotlight Water Lily)

třída mladých
- Ammy from Mariannehouse  - V3
(Karvin Karelian Song x Erdöskeri Quixotic)
- Clara Christmas the Best Baron  - V4
(Sunbeam Gentle D.J. Evening Star x Bystrouška Gold Sacadar)
- Erdöskerti Csöpke  - V
(Brave Benjie Lesnych x Kalocsaházi Theodora)
- Gáláns Kabala  - V1 CAJC
(Karvin Zaicca x Gáláns Ciróka)
- Gáláns Kála - V2
(Karvin Zaicca x Gáláns Ciróka)
- Hard Agressor Dia  - absence
(Alias of Top Team x Kálnoki Arany Csöpi)
- Homokgyöngy-Szigeti Flati - absence
(Alias of Top Team x Homokgyöngy-Szigeti Josefin)
- Kalocsaházi Jeles  - V
(Karvin Zaicca x Kalocsaházi Ursula)
- Ördöghegyi-Berni Nadine  - absence
(Karvin Basic Instinkt x Ördöghegyi-Berni Zoe Magic)
- Splendid Star Kitty Girl  - absence
(Little Violet´s Grizzly Bear x Retrievers of Village Bonny "Brenda")

mezitřída
- Delibes´s Golden Marian  - V1 CAC CACIB
(Heikkakankaan Go-Go-Gunnar x Delibes´s Jig Pulp)
- Ördöghegyi-Berni Mézy  - absence
(Karvin Basic Instinkt x Ördöghegyi-Berni Zoe Magic)

třída otevřená
- Best Goldens Aqua D´Ore  - V2 res.CAC
(Zorro - Rustler vom Larchenbruch x Castlemore Alice)
- Charming Sweety Golden Erinor  - absence
(Dunsaron Indianna x Annabella)
- Gáláns Idill  - V1 CAC
(Karvin Basic Instinkt x Gáláns Ciróka)

třída šampionů
- Arlet Angel of the Dreams  - V1 CAC res.CACIB
(Khnight Rider of Golden Sportlight x Bona Linea Aurea)
  

Výsledky zaslala Michaela Melionová 

Zpět