Klub chovatelů loveckých slídičů - Sekce retrieverů   

 

Vážení přátelé.

Jistě již všichni s velkou netrpělivostí očekáváte Katalog Retrieverů 2007, který jste si zaplatili. První dlouhé zdržení bylo způsobeno velmi nízkým počtem Vás předplatitelů a druhé zdržení bylo způsobeno havárií mého počítače s následným přílivem velkého množství práce pro sekci Retrieverů (příliš mnoho akcí za sebou). V současné chvíli je sazba katalogu připravena. Při kontrole inzerentů jsem zjistil, že první předplatitelé poslali svůj příspěvek již v 8. a 9. měsíci roku 2005. Čtyřem majitelům psů jsem na žádost stránky aktualizoval. Myslím, že každému z Vás by mělo být toto umožněno.

Z těchto důvodů jsem dospěl ke dvěma řešením:

a)      Vrátit všem peníze – katalog nevyjde.

b)      Požádat Vás o zaslání aktualizovaných stránek a tím umožnit vydání Katalogu Retrieverů 2008, zároveň tím umožnit umístění svých stránek do katalogu dalším inzerentům.

Aktualizované a nové příspěvky očekávám do 31.12.2007. Katalog 2008 poté vyjde v průběhu února – března 2008.

 

Praha 26.11.07                                                                                              Jiří Šváb

  
Publikace formátu A5 bude obsahovat především barevné fotografie a informace o chovatelských stanicích všech plemen retrívrů, o chovných jedincích i pejscích a fenkách, kteří se k chovu teprve připravují.
V katalogu naleznete také Galerii vítězů, v níž se  budou prezentovat pejsci a fenky s titulem Interšampion, Šampion, Junior šampion, Světový vítěz, Evropský vítěz, Národní vítěz, Klubový vítěz a Pracovní šampion. 
Podklady pro uveřejnění:
- Průkaz původu psa/fenky
- aktuální informace o výstavních a pracovních úspěších
- fotografie - ve výstavním postoji nebo portrét: z digitálních fotoaparátů nebo naskenované min. rozlišení 300 dpi šířka fotografie cca 10 cm, nebo originál fotografie (ne vytištěné na domácí tiskárně)
- kontaktní údaje a souhlas s jejich uveřejněním v katalogu.
Prosíme inzerenty, aby vzali na vědomí, že se jedná o formát A5 a množství textu tomu přizpůsobili.
I přes zvyšující se náklady se nám podařilo pro inzerenty zachovat stejnou cenu jako v minulých letech: barevná stránka 1200,- Kč, černobílá stránka 500,- Kč, stránka v Galerii vítězů (čb) 250,-Kč

 

CD s inzercí a platby zasílejte na adresu:
 
  
Ing. Jiří Šváb, Junácká 1621/13, 169 00 Praha 6
tel: +420 233 358 434, mob: +420 603 413 988

[úvodní strana] [KCHLS] [CCR] [FCR] [GR] [CHBR] [LR] [NSDTR] [CMKU] [CMKJ] [CMMJ] [webmaster]